Komputronik Sp. z o.o. - Poznań (główna siedziba firmy)

Poznań

Opinie o Komputronik Sp. z o.o. - Poznań (główna siedziba firmy)

anonim 2009-03-04 13:15:53
Słowa kojarzące się z Komputronik Sp. z o.o. - Poznań (główna siedziba firmy) (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w Komputronik Sp. z o.o. - Poznań (główna siedziba firmy):
Najbardziej nie podobało mi się w Komputronik Sp. z o.o. - Poznań (główna siedziba firmy):
anterr 2013-03-11 10:10:12
Firma solidna, stabilna, od lat na rynku, z dobrą ofertą, dużą ilością salonów etc, bez zarzutu!
arko 2013-05-16 08:28:36
jako klient mogę ocenić tylko pozytywnie poniewaz mają chyba najlepszy wybór sprzęt na rynku i zawsze towar jest szybko u mnie po zamówieniu, a czas sobie cenię
Kerot 2016-06-07 07:54:43
ogłoszeń o pracę swojego czasu było sporo, ja zaczynałem w komputroniku pracę z handlu i w sumie pracę w salonie jako że menadżer był bardzo OK wspominam dobrze, fajna atmosfera i na pewno na plus że można było u nich zacząć bez większego doświadczenia
Zostaw swoją opinię o Komputronik Sp. z o.o. - Poznań (główna siedziba firmy) - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Komputronik Sp. z o.o. - Poznań (główna siedziba firmy)