F.H ACOR

Krotoszyn

Opinie o F.H ACOR

Pracownik 2009-04-23 12:25:10
Przyznam szczerze że "jakość" produktów pozostawia dużo do życzenia. Zyczę powodzenia kupującym
hmm 2010-06-23 14:43:20
jeśli ktoś lubi pracować po 20 godzin to niech startuje.
anonim 2011-04-13 20:38:15
Acor Krotoszyn to firma działająca od 19 lat na trudnym rynku B2B, konkurenci to : Atlanta, Ziołopex, Prymat i wielu innych a mimo to Acor radzi sobie co raz lepiej. Niestety Ci Wielcy nie docenili przeciwnika, firma Acor otwiera się na nowe rynki zbytu i proszę mi wierzyć, nie jest to ten sam Acor co przed lat. Firma cały czas przeprowadza rekrutację personelu, stawia na ludzi wyszkolonych, znających się na branży surowców spożywczych i w pełni samodzielnych. Póki co nie jest spółką z o.o., dlatego nie wiem kiedy osiągnie pułap 50mln usd, a wtedy .... uważajcie konkurenci.
Mar 2016-04-20 15:07:09
Wydaje mi się, że bardzo spoko mają oferty, ktoś potwierdzi jak jest naprawdę w firmie, jaka atmosfera, jaka kasa, bo szukam czegoś pewnego, a to brzmi ok
Zostaw swoją opinię o F.H ACOR - Krotoszyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.H ACOR