Opinie o BUDIMEX w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie BUDIMEX. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BUDIMEX o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUDIMEX w Rzeszów

Cris1965cris

Firma znakomita kasa na czas zakwaterowanie bardzo dobre praca jak praca czasami ciężka ale ludzie to (usunięte przez administratora) .kierownik w Plauen to jest dusza czlowiek.ogolnie firmę polecam ale nie jedzcie na malarnie bo bedziecie jak w (usunięte przez administratora)

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w BUDIMEX?

anonim9876 Nowy wpis

Nie polecam firmy Budimex, kontrakt w Isselburgu. Stawka słaba, podwyzki rzedu 30-50 centow!!! oczywiscie jesli majster cię lubi. Praca na godziny a majster rozlicza z akordu. Skandal. I ci pożal się bracia B. Nie polecam.

Aaaaa Nowy wpis

No szok . Masz prysznic na mieszkaniu?

Czy nowo zatrudnione osoby w BUDIMEX otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie BUDIMEX? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Cris1965cris

Abc

Dzień dobry . Ile dostanę na godzinę jeśli potrafię pracować na automacie EFG i na podwójnej

Czy w BUDIMEX możliwa jest praca na podstawie B2B?

Jak szefostwo w BUDIMEX traktuje ludzi?

Nowicjusz

Witam mam pytanko mam zamiar zatrudnić się jako zbrojarz do tej firmy jak sądzicie będzie dobrze nie chodzi mi k walenie w ..... ale zarobić firma oferuje 9.50 za samo krecenie z możliwością.podwyzki pokoje dwu osobowe czego mam.sie spodziewac

abc

Czy trudno dostać tam pracę na stanowisku inżyniera budowy (branża sanitarna)?

Panowie pytanie. Jakich zarobków mozna sie spodziewać na tym stanowisku: *Specjalista ds. jakości Jest oferta pracy i nie wiem ile im powiedziec na rozmowie jak mnie zapytaja ile chce zarabiac. Za tanio nie chce sie sprzedac a za wysoko tez nie chce spiewac, zeby sie nie spalic na wstepie. A drugie pytanie. Jaki jest dokladnie zakres obowiazkow? Trzaba sie liczyc z wyjazdami za granice czy praca tylko w PL? Harowka i bieganie po budowie czy to robota tylko biurowa? Same protokoly i robienie dokumentacji? Jakie umowy daje Budimex? Stawka na godzine / czy stala pensja na miesiac? Sa nadgodziny? Dodatkowo platne? Dzieki za info. Pozdrawiam.

Damian1234

Dodam jeszcze że opisuje cala sytuację na wszystkich grupach spawalniczych jakie tylko są 10euro jako spawacz coś strasznego że można za takie pieniądze pracować naprawdę

Dlugoletni pracownik

Szanowny byly pracowniku , Pracuje wiele lat na roznych kontraktach i w kilku innych firmach i wiem jakie tam sa warunki w miejscu pracy i na kwaterach. Ten " obiekt po jakis biurach " w ktorym mieszkales to nowy budynek - granit na klatce schodowej , stolarka aluminiowa , stal nierdzewna i szklo na klatce schodowej. Pokoje 1 , 2 i 3 osobowe ( w ktorych mieszka 2 osoby ) , nowe wyposazenie pokoi , lodowka , klimatyzator w kazdym pokoju , w kuchni nowe kuchenki elektryczne , zmywarka , kuchenka mikrofalowa , instalacja TV , Wi Fi . Lozka szerokie na 90 cm ? Taka szerokosc ma standardowe lozko dla 1 osoby . Materace wyskoiej klasy. Do dyspozycji pralnia , suszarki automatyczne . Wszystkie srodki czystosci na koszt firmy . Wszystkie pomieszczenia ( oprocz pokoi ) sprzata 2 razy w tygodniu profesjonalna firma sprzatajaca . Tak wyglada pieklo na ziemi ? Masz takie warunki u siebie w domu ??? Pijane towarzystwo ( do ktorego ty tez nalezales ) i ktore nie wiedzialo po co tu przyjechalo juz tutaj nie pracuje . Odnosnie nadgodzin , pamiec pracownikow bywa krotka , jak jechales na urlop i pracowales do godziny 9. 00 miales zaplacona cala dniowke . Pozdrawiam i zycze milej pracy w innej firmie .

@Dlugoletni pracownik

Przecież te stawki co oni oferują to jest (usunięte przez administratora) 10euro jako spawacz xddd

Damian1234

Panowie uciekać to jest (usunięte przez administratora)dzwonił gościu z ofertą pracy jako spawacz za 10euro netto serio ludzie za takie stawki pracują???przecież to do sądu oracy trzeba zgłosić omijać szerokim łukiem

Opserwator

Kiedy i ile dodatku Budimex wypłaci dodatku inflacyjnego w Niemczech ..?

Marian W

Witam, Byłem pracownikiem na kontrakcie w firmie "Budimex" w okresie od 29.09.1982r. do 1.02.1984 roku w ramach pracy (chyba to był oddzia w Rzeszowie) przez Konsulat Generalny Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej w Benghazi (nr rejestru 389). Biuro Eksportu zrzeszenia Przedsiębiorstw budowlanych w Olsztynie C. H. Z. B. "Budimex" oddział w Libii. Okres w którym pracowałem wspominam pozytywnie. Kto wyjedzie na kontrakt, ze znajomością specjalistyczną to na pewno nie wróci bez pogłębienia swojej wiedzy i kultury pracy. W budownictwie przeszedłem kolejne szczeble awansu zawodowego od mistrza dyplomowanego do dyrektora ds. technicznych. Po odbyciu kontraktu otrzymałem na przejazd zaświadczenie z Konsulatu Generalnego Polskiej Rzeczypospolitej w Benghazi na podstawie paszportu. Moje niemiłe zaskoczenie było takie, że złożyłem pismo z dnia 17.02.2017 roku zaadresowany do siedziby firmy Budimex z prośbą o przesłanie świadectwa pracy oraz zaświadczenia o zatrudnieniu i wynagrodzeniu w ramach odbytego kontraktu. Odpowiedź brzmiała, że taka osoba nie pracowała nigdy w Budimex. Jeżeli ktoś miał podobną sytuację własną lub wsród znajomych to proszę o kontakt mailowo: wambud3@wp.pl

Marian W

Witam. Byłem pracownikiem na kontrakcie w firmie "Budimex" w okresie od 29.09.1982 r. do 1.02.1984 roku w ranach pracy przez Konsulat Generalny Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej w Benghazi. Biuro Eksportu Zrzeszenia Przedsiębiorstw Budowlanych w Olsztynie C. H. Z. B. BUDIMEX" oddział a libii. Okres a którym pracowałem wspominam pozytywnie. Kto wyjedzie na kontrakt, że znajomością specjalistyczną to na pewno nie wróci bez pogłębienia swojej wiedzy i kultury pracy. Jeżeli ktoś wyjedzie jako sprawdzony specjalista to na pewno wróci z bogatym doświadczeniem. W budownictwie przeszedłem kolejne szczeble awansu zawodowego od mistrza dyplomowanego do dyrektora ds. technicznych. Po odbyciu kontraktu otrzymałem na przejazd zaświadczenie z Konsulatu Generalnego Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej w Benghazi na podstawie paszportu nr P B 290045 (obecnie paszportu nie posiadam, ponieważ byłem z obligowany z powrotem go przekazać do biura paszportowego). Moje nie miłe zaskoczenie było takie, że złożyłem Podanie z dnia 17.02.2017 r. zaadresowane do siedziby firmy "Budimex S. A. przy ul. Stawki 40, 01-040 w Warszawie z prośbą o przesłanie świadectwa pracy oraz zaświadczenia o zatrudnieniu i wynagrodzeniu w ramach kontraktu (ZUS Rp7) z okresu od 29.09.1982 do 01.02.1984 roku w ramach zatrudnienia. Odpowiedź brzmiała, że taka osoba nie pracowała. Jeżeli ktoś miał podobną sytuacje własne lub u znajomych to proszę opisać email: wambud3@wp.pl - z góry dziękuje.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w BUDIMEX?

siemnako

Chęc do pracy i chęc do nauki i będzie gites

Xxxx

Niestety ale taka prawda.

Spawacz MAG

O tym stawianiu to tylko słyszałeś, czy sam stawiałeś? A może to było inaczej? brak umiejętności, a potem złośliwe wpisy - cos usłyszałem, podobno mówili, itd itp. takie przypadki są też znane. Kontrakty sa trudne, nie dla miękiszonów: daleko od rodzin, cały czas w jednej grupie - może spytam inaczej, która firma, w której pracowałeś spełniała Twoje oczekiwania. Jak się czyta opinie o wszystkich firmach na Goworku, to nie ma dobrych firm. Oczywiście wszędzie zdarzają się przypadki negatywne, ale tak jak wspomniał jeden z piszacych tu kolegów, firma sie interesuje i takie przypadki zwalcza

Ex

Wypić 0,5 L i stać na nogach

Też spawacz
@Spawacz MAG

Witam jak obecnie wygląda ze spawaniem w Budimexie ?

Bartas

Że ta dzidowska firma jeszcze funkcjonuje to szczyt. Ile płacicie 8.5 czy 8.7 euro???? Pokoje szpitalne po 5 osób? Rzeczy dalej pracownicy szukają po wystaekach pralki lodówki itd? ????

Marcus
@Bartas

Dawno byłeś na kontrakcie z Budimexu? Oferują mi teraz wyjazd na prefabrykaty ale nie wiem czy się decydować... ponoć 1700 euro za miesiąc to przy 200h to by się zgadzało 8.5 ojro

Bartas
@Marcus

Kilka lat temu tam pracowalem i pamietaj ze nic tam sie nie zmienia ludzi maja za parobków i najlepiej odpuść sobie to (usunięte przez administratora)

Gabrys
@Marcus

Co w tym dziwnego że oferują najniższą kwotę?? nie znają cię i nie wiedzą co potrafisz. pracuje w budimexie 10 lat i wszyscy przyjeżdżają z taką stawką, lecz na miejscu jak się okazuję że znasz się na robocie masz stawkę podnoszoną. Nie można oczekiwać kokosów nie znając się na robocie... a to co masz w cv nie zawsze pokrywa się z rzeczywistością. zarówno ja jak i 90 procent załogi ma stawki o wiele wyższe niż te o których tu piszecie. Pełen socjal, wyposażone mieszkania, pomoc u lekarza, pokryte koszty mieszkan, środki czystości. Ja tam jestem zadowolony

Niki
@Gabrys

Mieszkanie? Czy szpital w pokojach po 5 osób to nazywasz luksusem? Skąd tam przyjechales? Podkarpacie czy lubelskie? Wam to nawet (usunięte przez administratora) w pokoju by nie przeszkadzało....

Kuba
@Gabrys

Powiedz mi jak w tej firmie wyglądają zjazdy do Polski? w tej chwili pracuję w Belgii za dużo lepsze pieniądze niż tutaj w komentarzach wypisują, ale problem jest ze zjazdami i chciałbym częściej zjeżdżać do domu... Szukam najlepiej rotacji 4/2 (mówię o tygodniach) z chęcią porozmawiam na mailu mrflackxd@gmail.com

Normal
@Niki

Coś Ci przeszkadza Podkarpacie? Ciekawe skąd Ty jesteś skoro uważasz się za takiego doskonałego fachowca. Wsiok i moczymorda jak zawsze najwięcej papla.

Lukas

Wiesz co kolego tak naprawdę nie rozumiem Twojego referatu. Czego szukasz, czego oczekujesz od życia? Odpowiedz sobie sam na pytanie jak większość osób piszących negatywne opinie o firmie Budimex. Sam nie wiesz ci chesz od życia, ewnie są zaszłości z wychowania, mogłeś się dobrze wykształcić zostać lekarzem lub dobrym prawnikiem bądź inżynierm. A Ty jak większość Plebsu oczekujesz że dostaniesz od życia nagrodę za lenistwo. Co robiłeś mając naście lat. Bez perpektyw itd. Tak naprawdę idąc do agencji pracy w niemczech gdzie właścielem jest Polak, Turek, Czech, Rosjanin też jesteś oszukiwany. Dostajesz 16 Euro Netto. To ile jest brutto tego już nie wiesz boś Plebs. Więc nie piszcie głupot że Budimex jest dzadowską firmą. Tylko poprostu nie szukajcie w naszych szeregach pracy. Większość z was piszących negatywne opinie tylko dzięki Budimexowi wyjechała do pracy i dalej się rozglądała za innym zajęciem. Ale o tych sprawach się nie pisze i mówi. Aby być bogatym trzeba się dobrze urodzić lub mieć coś w głowie. Sądządz po wpisach na tym forum Plebs jest poprostu zacofany. Pozdrawia pracownik Budimexu.

Lukas

Wszędzie jest koleśostwo. Nadole i na górze. Tak a Ty pewnie masz konto w banku Szwajcarskim bo masz ty...... le kasy że nie wiesz co masz z nią robić. Zresztą szkoda mojego czasu i mojej energii dyskusję.

@Lukas

Posłuchaj człowieku skoro kogoś wysyłasz do szkoły to co sam tam robisz. Ja na całe szczęście mam szkołę większą niż Ty i dalej się uczę dlatego nie pracuję w tym (usunięte przez administratora) Zagranicą więcej razy byłem niż Ty flaszek alkohoku wypiles dlatego wiem jak jest. Ty napewno nie masz swojego domu za własne pieniądze kupione nie na kredyt dlatego zadowalasz się każdym miejscem jakie dostaniesz. Region Polski też ma tutaj dużo do powiedzenia bo jak z zacofanego przyjechałeś to się godzisz na każde (usunięte przez administratora) bo taki człowiek nie ma wysokich wymagań życiowych i bytowych. Jak chcesz pracować przez agencję możesz jak każdy są one różne. To co Ciebie boli nie przypisuj innym bo to jest żałosne.

@Piotrek

Muszę przyznać Tobie rację mam mieszkanie na kredyt, flaszek wódki też sporo wypiłem, i też przyjechałem z zacofanego regionu. Może powinnieneś zostać psychologiem a nie szukać pracy w BX jako spawacz, ślusarz bądź zbrojarz. Oprócz bólu głowy po sobotniej biesiadzie to nic więcej mnie nie boli wykształciuchu.

@Lukas

Właśnie pozwalają Ci na to biesiadę dlatego siedzisz w tym cyrku. Fascynujące pić wódkę i tylko w tym widzieć relaks po tak ciężkiej pracy...... Nie mój cyrk

@Lukas

Ta twoja biesiada przy tych twoich flaszkasz alkoholu jest wspaniałym środkiem rozwiązującym. Rozwiązuje on małżeństwa, rodziny, przyjaźnie, konta bankowe, komórki wątrobowe i mózgowe. Nie rozwiązuje tylko żadnych problemów. Dodaję następnych, min rozwój choroby alkoholowej poprzez oklamywanie samego siebie. Z tym twoim mieszkaniem na kredyt to porządny kit, sam w to nie wierzysz a przekonujesz innych. Nie wierzę Ci w żadne słowo. Liz dalej (usunięte przez administratora) tym co trzeba. W końcu po biesiadzie żaden z nich Ci nie podziękował a wiesz czemu bo nie znajdą drugiego durnia za 10 euro. Każdy fachowiec się szanuję i ceni. Szanuję bo nie piję a ceni bo jest fachowcem i muszą mu zapłacić. Tyle

Sopociak
@Lukas

Lukas, twoje wypociny to stek bzdur. Sugerujesz, że człowiek z tz. "plebsu", jak nazywasz innych, z definicji musi być durniem, pijakiem i brudasem ....

@Lukas

Jeszcze jedna rzecz(usunięte przez administratora)plebs to twoje imię czy nazwisko?!?!!? Nie zapomnij wziąć ze sobą wazelinki bo takiemu jak ty może jej zabraknąć w hurtowni.

Zostaw merytoryczną opinię o BUDIMEX - Rzeszów

• Jak się pracuje w BUDIMEX?

Zobacz opinie na temat firmy BUDIMEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUDIMEX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BUDIMEX