Opinie o BUDIMEX w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie BUDIMEX. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie BUDIMEX o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BUDIMEX w Rzeszów

gabryś

Pracuję w budimexie ponad dziesięć lat. kontrakty, prefabrykacja. Warunki mieszkalne bardzo dobre, dojazdy do pracy, rachunki(prąd, gaz, środki czystości na kwatery) opłaca firma. Wypłata zawsze 10 lub wcześniej. zarabiam zależnie od miesiąca około 2200 i interesuje mnie tylko własne wyżywienie, resztę opłaca firma. Zwrot podatku niemieckiego na koniec roku, plus kindergeld co również daję ładny dodatek. Kadra kierownicza w porządku. Ludzie i atmosfera jak wszędzie raz lepsza raz gorsza, ale nie o to tu chodzi. Wyjeżdża się zarabiać a nie kolegów szukać. Stawki 1700 są faktycznie na starcie, ale na miejscu jak okazuje się że znasz się na robocie i nie walisz w (usunięte przez administratora)masz automatycznie podnoszone. 90% ludzi na moim kontrakcie to ludzie pracujący wiele lat w tej firmie i gdyby było tu faktycznie tak źle jak wiele osób opisuje, to na pewno nikt by tu tyle nie wytrzymał. Praca w godzinach 6-16 plus soboty ( o ile masz chęć przyjść) 6-11. Byłem na trzech kontraktach i na wszystkich są porównywalne warunki. Prawda jest taka że jeśli ktoś wyjeżdża do pracy, a nie wyrwać się od żony żeby pić i walić w (usunięte przez administratora)to na pewno będzie zadowolony. Ja jestem

Niki
@gabryś

Co ty brałeś tego nie wiem ale delera możesz zmienic ????

Bartek
@gabryś

Ja bym chętnie tam przyjechał bo szukam pracy w Budimex

Kk
@Bartek

Złóż papiery w Rzeszowie

Ghjjk
@Kk

Jakie warunki co ile zjazdy

Języczek
@gabryś

Gościu po tym wpisie bez kozery od razu widać że nie jesteś pracownikiem fizycznym tej firmy. Trzy kontrakty x dwa lata to = 6 lat Nie umiemy dodawać i mnożyć! Z wpisu wynika że byłeś na trzech różnych kontraktach, dlaczego nie utrzymałeś się w jednym miejscu? 1700 na początku to daje 8€ na godzinę. Brawo ty, wiesz jaka jest stawka gwarantowana w Niemczech w sektorze budowlanym? Następnie czy za soboty jest stawka taka sama jak w tygodniu? Przepisy niemiecki precyzują zapłatę za soboty tak czy nie? Napisz co mówi Kodeks pracy ; art.134 Polski kodeks Jeżeli jest tak dobrze to, Dlaczego nie podajesz miejscowości. I tak na końcu za te wypociny to dostałeś nagrodę finansową czy tylko uznanie i pochwałę od przełożonego?

Piotrek

Dzień dobry ludzie, mam pytanie jak wygląda sprawa zjazdów w Niemczech, czy są premię, czy można pracować w sobotę, którego są wypłacane pieniądze, euro czy złotówki, jak wyglądają mieszkania, czy warunki są godne. Jestem Zbrojarzem i jadę do Niemiec w tym charakterze i chciałbym poznać opinię o tym jak to wygląda, dziękuję i pozdrawiam

Andelek

Pracował ktoś jako operator cnc i chciałby się podzielić opinia jak wyglądała praca ? Jaka stawka ? Jak często zjazdy do Polski?

nick78

nie warto do tej firmy dzwonic i zatrudniac

@nick78

porównując tylko ilość osób, które pracują i pracowały wiele lat wcześniej dla Firmy Budimex i Mostostal Kraków, z nieudacznikami którzy wylewają swoje żyle z powodu usunięcia ich z szeregów najprężniej rozwijającej się firmy w Polsce i na Świecie, to śmiem twierdzić, że słabi technicznie i słabi psychicznie jegomoście to tylko jakiś "promil" z tych innych zadowolonych, którzy byli na tyle dobrzy i mocni, aby przepracować w szeregach w/w Firm wiele lat, poprawiając swój status społeczny i materialny !!. Mimo wszystko "negantom", "frustratom" i "psychicznie nie stabilnym", życzę powodzenia w życiu prywatnym oraz znalezienia pracy na odpowiednim dla nich poziomie, najlepiej na łonie natury gdzie panuje bezmiar bezstresowości i luzu bez względu na to jak wiele reklamacji wyprodukują.

RR
@warszawiak

Kolego - to powiedz mi w jaki przyzwoity sposób polepszyć wynik na podwykonawcy o 5%? Umowa ryczałtowa, dokumentacja dobra i robót dodatkowych się nie znajdzie, wszystkie materiały kupuje podwykonawca. Jak masz zamiast 8h dziennie minimum 10h (czy trzeba czy nie) - to znaczy, że robisz za (usunięte przez administratora) przy ryczałcie. I nagle okazuje się, że jak Ci płacą 10 tys netto w delegacji, a ktoś inny 8 tysięcy netto (ale przy 8h i bez delegacji) - to ten drugi płaci realnie lepiej niż Budimex.

@RR

to proste, nie można mieć ciastka i zjeść ciastko. Dostajesz umówiona stawkę za powiedzmy 180 h i każda dodatkowa godzina (jak mówisz sam przepracowana czy przestana) jest powiększana o Twoją stawkę to chyba jest OK i tak możesz polepszyć swój byt. Czyli zamiast przy 9e/h i 180h zarobić 1620euro, zarobisz przy 9e/h x 200h=1800euro. Czy to nie jest więcej pieniędzy ??. A poza tym pewnie sam nie znasz firmy która nie chce generować zysków prawda, więc i Budimex porusza się w pewnych "widełkach". Znam ludzi, którzy gdy przypada święto w sobotę mówią, że jest taka nuda, że już lepiej iść do roboty na te 5 czy 6 godzin. Więc przemyśl jeszcze raz co napisałeś..., Ja podpowiem to TY i TYLKO TY jesteś kowalem swojego losu !. To Ty podejmujesz decyzję czy chcesz na takich warunkach pracować czy nie !!, więc nie płacz teraz tylko podejmij męską decyzję. Zaakceptowałem takie warunki i pracuję z nimi, albo biore swoje manatki i nie narzekam, tylko cieszę się, że zdobyłem to doświadczenie !! tyle w temacie !!

@warszawiak

To co piszesz jest śmieszne pewnie dobrze dziobiesz brawo!!!brawo ty eh

@RR

Jak euro będzie kosztować powyzej 5 to wtedy dycha ci wyjdzie hehe

Ciekawy.

Kontrakt ahaus opnie?

Ralf
@nick78

Miałem ostatnio rozmowe na stanowisko cnc Ale stawki jakie proponują to porostu absurd 9-11E - tyle to płacili za granica 10 lat temu Zycze powodzenia ze znajda kogos dobrego co siedzi e temacie za te pieniądze , gdzie obecne stawki w Belgi zaczynają sie od 16E do reki z bezpłatnym mieszkaniem Nie POLECAM !!!

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie BUDIMEX? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży zagranicznej
Europak Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Pracownik Stoiska Mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Rzeszów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Rzeszów
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
gosc

Witam. Jestem spawalnikiem i wiem że Budimex szuka inzynierów spawalników. Ale piszą ze w postach ze spawalnicy szlifują, tną spawają itd. Czy to prawda?

Orzeł
@gosc

To prawda!

Kit

Przepracowałem dwa lata. Do 10 € jeszcze dużo brakowało. Podwyżki po 10 centów bardziej zniechęcały niż miały zachęcić do dalszej współpracy. Ładnie to jest ale na rozmowie w siedzibie, później tylko gorzej. Nie zniechęcam ale warto pomyśleć o innych firmach na wyjazd za granice. Z plusów napewno można wymienić wsparcie koordynatorów. Bez ich pomocy praca byłaby napewno trudniejsza. Pozdrawiam

również pracownik kontraktu
@Kit

... szkoda, że nie wytrzymałeś ..., teraz podwyżki są po 60 centów i pensje od 9,50 w górę nawet do 11,50 euro. Średnio to 10 euro.

Jak długo trwa proces awansu w BUDIMEX?

Kinga

Zazwyczaj długo, zwłaszcza z inżyniera na kierownika. Robią to niechętnie, a Twoje zaangażowanie i zdobyte uprawnienia niewiele pomogą. Chyba, że jest taka potrzeba dla BX.

Filipek

Praca w takiej firmie czasami wiąże się z dodatkowymi godzinami ale za to mamy okazję więcej zarobić!

lucky
@Filipek

Filipek, śmiać mi się chce. Na werku zarabiasz grosze, doświadczony pracownik zarabia euro może dwa więcej od żółtodzioba. Gówniano płacą ale coś muszą rzucić bo nikt nie przyjedzie.... ty to chyba z biura z Rzeszowa napisałeś hahahahahahahahaha

@lucky

lucky, a Ty to chyba idiotą jesteś ??, to na jaką cholerę się zgadzałeś i przyjeżdżałeś zawracać (usunięte przez administratora) pracodawcy !??!?!. Za mało płacą, a Ty znasz swoją fachowość to odpuść !! jedź szukać innej pracy !!, a nie wypisujesz swoje żyle w Internecie. Każda firma porusza się w jakichś widełkach. Zależą one od wielkości kontraktu, przerobu, oraz od stawki jaka chce zapłacić kontrahent. I jak sobie wyobrażasz, żę firma da ci (powiedzmy) 12 euro/h bo Ty taki perfekcyjny jesteś hehe, ale od kontrahenta dostanie TYLKO (jako firma 20 euro / h) to się grubo mylisz. Bo KAŻDA firma chce generować zyski i jak klient daje tylko np. 20/h na godzinę to pracownik nie może mieć 12 czy 15 eruo bo trzeba zapłacić za niego ubezpieczenie, podatki, dać mu i zapłacić za ciuchy robocze, zapłacić za kwaterę, za leasing samochodu, za paliwo, za prąd, za rękawice robocze itd...itd.. Gdyby klient dawał 30e/h wtedy i stawka poszłaby w górę !!. Więc nie płacz więcej publicznie !!

Luc
@Filipek

Na (usunięte przez administratora) więcej zarobisz,kto to pisze wogóle bo jak widzę te wpisy to mnie szlag trafia. Przepracowałem tam ponad dwa i pół roku i gdy się zwolniłem to na kącie miałem 3200€,rozumiesz Filipek a jeśli chodzi o nadgodziny to nawet nie chce mi się z tobą polemizować,dowiedź się lepiej od chłopaków z prefabrykacji to ci powiedzą jak te nadgodziny są "płacone" a potem dopiero pisz.

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w BUDIMEX?

Tereks

Prawda w lindern jest porażka jedna wielka rodzinka (usunięte przez administratora) nie pieniądze a (usunięte przez administratora) trzeba ta firma to (usunięte przez administratora) oferują 12e.na rękę a dostajesz 6e. Jo jest śmiech na sali

Benites

Siema Gośka mam zamiar wyjechać pierwszy raz za miesiąc z Budimex c,y tak tragicznie rzeczywiście?

Mlody

Byłem w neulußheim na werku i polecam, warunki w sumie w porządku. Zależy kto jak się zadomowi. Wóda wszędzie się leje. Jak nie pijesz to nie pijesz i nie piszesz żali że jest ciężko na werku. Jesteś dobry na robocie to i pieniądze masz lepsze. To każdy powie na werku.

Dupcyfer
@Mlody

Taaa, na werku lepsze pieniądze, żółtodziob ma 8e a doświadczony pracownik 8,5 max 9 euro, (usunięte przez administratora) Zacznijmy od tego że na werku nie ma pieniędzy, a kolejna sprawa w Niemczech robić na polskiej umowie na zasadzie oddelegowania to jest śmiech na sali.

@Dupcyfer

Dokładnie tak jest Racja

Demon

Szanowni Państwo. Czytając wasze opinie wnioskuję że spora grupa osób posiada całkowity brak kultury pisząc nieprawdziwe informację na temat wynagrodzeń, kwater oraz kadry. W ostatnich latach w firmie zmieniło się bardzo dużo i obecne stawki są na poziomie 10-12 Euro i nawet więcej dla pracowników którzy trochę pracują, ponadto kwatery też są ok. Znam osobiście Panów którzy wrócili z powrotem do Złego Budimexu pytanie dlaczego?? A koledzy którzy poszli za lepszą kasę niech napiszą od jakiej kwoty pracodawca niemiecki odprowadza składki emerytalne i zdrowotne oraz podatek. Żaden ,, Janusz '' nie powie jak jest, liczy się tylko fakt stawki na poziomie 15-18 Euro. Dla mnie osobiście jest to całkowite próżniactwo i głupota. Ha jeszcze jedna uwaga Panowie którzy poszli na lepsze pewnie dalej jeżdżą starymi samochodami które można często spotkać na pasach awaryjnych autostrad. A wydawało by się że tak dużo zarabiają :-) Ponadto jadąc na kontrakt masz zapewnioną pracę minimum dwa lata w jednym miejscu, a ,, Janusze '' jeżdżą swoimi drogim autami po całych Niemczech za chlebem zmieniając firmy i bezczelnie wypisują totalnie głupie wywody na forach internetowych na temat firmy w której nie pracują. Dla mnie osobiście jest całkowity brak taktu. Pozdrawiam natrętnych ,,Januszy'' Demon

@Demon

Siema Demon brak ci jaj aby podać swoj prawdziwy nick Kłamiesz w żywe oczy Pokaż choć część wydruków z wypłat zobaczymy te 12euro które niby mają fachowcy Śmieszne to co ty tu wypisujesz chyba że siedzisz już z dwadzieścia lat w jednym miejscu Nic Ci do tego jakim kto autem jeździ Ta wypowiedź świadczy tylko o Tobie jak płytki jesteś Pilnuj własnych spraw i nie wprowadzaj ludzi w błąd Bo karma wróci i zostać z ręką w nocniku możesz Brak słów na te twoje bluźnierstwa Tak to już jest z takimi wyjadaczami jak Ty Jeszcze napisz że Budimex życie ci uratował Patrząc na to co się wyprawia w Budimexe bynajmniej tam gdzie ja byłem to jednym słowem Kabaret skeczów męczących to pikuś hihi Pozdro Demon bluźnierco

Pit

Witam Na chwile obecną firma Budimex to jeden z większych budowlańców na rynku????Miałem przyjemność pracować ponad 2lata na werku w Niemczech Był to mój pierwszy i pewnie ostatni Sytuacja wyglądała tak: Zanim wyjedziesz nasłuchałasz się w biurze 50%tylko pokrywa się z rzeczywistością może nawet nie Zajedziesz pokoje nie najgorsze do dobrych im daleko Kasa na start w tej chwili 8euro 220minimum godzin Nadgodziny do odbioru jak masz hehe W każdej pracy jak to pracy jeśli się znasz to swoje zrobić musisz Są tacy a jest ich coraz więcej co nawet koło stołu nie potrafią się kręcić Też bywają śmiałkowie co w złej kondycji porywają się na prefabrykację bo myślą że to lekka tyrka Brak słów na rekrutów ale ktoś ich przyjmuję Nie wiem na co licząc jak tacy więcej czasu u lekarza spędza niż w pracy Wiem śmieszne ale tak wyglądają realia tu gdzie pracowałem BHP lepiej nie mówić temat rzeka Dobry pracownik tzw.fachowiec stawki wyglądają tak 9.10 9.30 9.50 No jak dobrze dziobiesz dostaniesz 10 to jest już stawka z wyższej półki Jak to wszędzie nie każdy z każdym musi się lubieć To my Polacy jeden drugiego patrzy jak tu wy.. bujać jednocześnie klepiąc w ramie udając fendsa hehe Uważam że ktoś kto zna rysunek powinien szukać innego miejsca chyba że brakuje komuś do emerytury paru lat Jeśli jesteś zwykłym wizaczem bez żadnych wymagań jak najbardziej polecam Dla młodych dobre miejsce do przyuczenia i tyle.Ogolnie nie polecam w skali 1/10 naciągana 5 za wypłaty na czas Pozdrawiam

Były Pracownik
@Pit

Pit, nie pamiętasz co napisałeś ??. Twoje 3 zdanie na start 8 euro, ale kilka zdań poniżej mówisz o stawkach 9,10, 9,30, 9,50 to trochę duża rozpiętość dla kogoś kto swoim "nikiem" sugeruje, że umie liczyć .... :-)

@Były Pracownik

Tak są to obecnie stawki po podwyżce z 8.80 bo jak miałeś powyżej 9to teraz możesz dostać czystą 10 Więc proszę czytać zrozumiałe bo liczyć umie bardzo dobrze.Pozdrawiam

Jabłko

Praca na prefabrykacji okolice ulm zbrojarz Ogólnie to Praca jak Praca,ale kasa mała, 75 % załogi z kierownikiem to alkocholicy No to wiadomo,woda zimna ba mieszkaniu po pracy nie ma jak się wykampac,grzyb na ścianie;wrazie jakiejś potrzeby do lekarza to problem i można wykitowac a czlowiek jest bez pomocy żadnej Mogę odpowiedzieć sumiennie na wszystkie pytania

hmr
@Jabłko

a kasa dokladnie jaka? możesz rozwinąć temat zycia codziennego tam i ile h dziennie faktycznie się robi?

Nieznany

Nie polecam kontraktu w Wangen robota może i dobra ale panująca atmosfera i tworzące się grupy lizusów przydupasów i podpierdalaczy jest już nie do zniesienia. Chyba że ktoś lubi stawiać i napić się z przełożonym to będzie klepany w ramię nie koniecznie umie musi umiec robić robotę

@Nieznany

Niewiem czemu tak piszesz pewnie masz za sobą z setkę zakładów pracy po 2 tygodnie a co do kierownictwa w wangen to można tylko pozazdrościć takich ludzi Rzadko się spotyka ta młodych ,zdolnych i wyrozumiałych ludzi na stanowisku kierowniczym

Bartas
@Gość

O pojawił się obrońca i (usunięte przez administratora) kontraktowy jakich w całym budimexyku na wszystkich kontraktach nie brakuje..... Ile wódki postawiłeś żeby tak rowa wylizać i bronić cwelownie?

Nieznany
@Gość

Akurat w Wangen spędziłem trzy lata i zrezygnowałem. Co do kierownika nie mam w zasadzie większych zastrzeżeń natomiast majster pozostawia wiele do zyczenia

@Bartas

Twoja wypowiedź pokazała wszystko ????????????

p,s
@Nieznany

(usunięte przez administratora) nierobie moze trzeba bylo zajac sie praca a nie łażeniem po hali i pieprzeniem głupot na kolegów i kierownictwo to bys dalej pracował a tak jak z innych kontraktów dostales kopa w (usunięte przez administratora) i dobrze a 90 procent pracowników wiedza kim jestes k.j wiec moze zamknij morde bo opinia o tobie tez pojdzie w swiat

Romuś
@Nieznany

A Ty umiesz robić robotę? Jeśli tak to dlaczego obawiasz się (usunięte przez administratora)?

Władekk

Opowiem wam o kontrakcie w miejscowości Isselburg w Niemczech. Mieszkałem w 1 pokoju z 2 osobnikami. Jeden z nich był totalnym alkoholikiem a 2 to lubił spać w ubraniu roboczym po wyjściu z z pracy. Na kwaterze było nas 7. 7 na jedną kuchnie. Sąsiedzi z innych pokojów patologiczni. Najgorsze na weekendach bylo chlanstwo i bijatyki. Z naszej 7 normalny może był 1 chłopak. Porobił parę miesięcy i zrezygnował. Szkoda nerwów i tyle.

Nie opowiadaj bzdur nikt nie płaci tam teraz 8 euro, tylko 9,5

Czy pracownicy w BUDIMEX dogadują się między sobą?

Lepiej niż z Niemcami :)

Były praciwnik u Adama w AHAUS

Pragnę pozdrowić całą ekipę z kontraktu w Ahaus w szczególności Byków i kolegę Lenego i kierownika obijaka Sznycla , przyszło mi tam pracować ponad rok czasu i szczerze nie żałuję choć pewnie gdyby stawka była większa (8.50 po roku) to pracował bym tam do dziś i składał opryskiwacze ;) praca idealna dla osób po kursie i dla tych ci już spawają co do kierownika to zależy od dnia ale do zniesienia. Pamiętam słowa Osypki tylko nie denerwuj kierownika i nie dzwoń w nocy gdy będziesz jechał Sindbadem . Pozdrawiam także kolibra mam nadzije że się nie zapijesz na śmierć .. Trzymajcie się kiedyś was odwiedzę

Cieśla szalunkowy

8 kwietnia tak z ciekawości na prefabrykaty Cieśla jaka stawka teraz jest brutto, pomocnika cieśli a cieśli!?

Szampania

Niewiem jak jest ale będąc na kilku werkach mogę stwierdzić ze 70 % to alkocholicy, że wszystkich pracowników trza walczyć o życiem bo albo jeden za dużo wypije i p9wie że nasze wszystkich na hotelu zabiję czy znów popije i spali z nami hotel to taki człowiek zostaje zwolniony za porozumieniem stron,fajnie,

Glooo

Witam.Czy może ktoś powiedzieć cos na temat Budimex Rzeszów na dzien dzisiejszy.

Zostaw merytoryczną opinię o BUDIMEX - Rzeszów

• Jak się pracuje w BUDIMEX?

Zobacz opinie na temat firmy BUDIMEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BUDIMEX?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BUDIMEX