Hotel "Niedźwiadek" Sp. z o. o.

Wdzydze Kiszewskie

Opinie o Hotel "Niedźwiadek" Sp. z o. o.

zawiedziony 2010-07-06 13:19
nie polecam
Marcin 2016-06-23 09:42
Koszmar!!!!!Zdecydowanie odradzam!!!
Przełożony ratownika to oszust!
Obiecane zakwatetowanie to materac na podłodze w pokoju zabiegowym,który każdego ranka trzeba zwolnić.
Problem z otrzymaniem umowy.
Stawki obiecane nagle maleją.
Ratownik tylko z nazwy,przynieś,wynieś,pozamiataj!
Pozostawianie kąpiących bez nadzoru na polecenie przełożonego w celu pilnowania recepcji.
Wolna amerykanka!Tylko czekać aż tragedia się wydarzy choć niecka płytka ale konsekwencje ponosi ratownik.
Tylko dla zdesperowanych.
Maverick 2017-01-07 20:40
O, jak dobrze, że tutaj można dodawać opinie, które nie będą usuwane przez usłużnych lizusów pana prezesa.
Doświadczona 2017-06-26 22:48
Nie od dzisiaj pracuję w hotelarstwie i wiem, że w każdym przypadku rażąco niska płaca w stosunku do średniej rynkowej w tej branży natychmiast odbija się jakości usług. W przypadku Niedźwiadka goście na większości portali opisują pracowników jako niesympatycznych, aroganckich, sztywnych, niezainteresowanych gościem, zdemotywowanych, jakby pracowali za karę. Zwłaszcza dotyczy to pracowników gastronomii. Pracują za byle jakie pieniądze od wczesnego rana do późnej nocy. Imprezy integracyjne, dyskoteki czy inne zabawy kończą się często o 3-4 rano, potem trzeba posprzątać sale, poprzestawiać kilkadziesiąt ciężkich, drewnianych stołów oraz kilkaset ciężkich krzeseł i z uśmiechem od 7 rano obsługiwać śniadanie. Z powodu permanentnego braku pracowników mocno okrojony zespół gastronomii biega jak kot z pęcherzem pomiędzy główną salą restauracyjną, a zewnętrzną tawerną, gdzie jednocześnie odbywają się 2 imprezy. Nadgodziny płacone są według normalnej stawki, a miesięczna średnia wypracowanych godzin to 250-300..
Ludzie są fizycznie i psychicznie wyczerpani, niewyspani zarabiając o połowę mniej, niż np. w Gdańsku. Często obecny w weekendy właściciel siedzi przy barze z miną odstraszającą gości i obserwuje przebieg imprez. Pogania tych biednych, wyczerpanych fizycznie ludzi i krytykuje, że za wolno się ruszają, że nie biegają, tylko stoją, że ziewają, że pójdą choć na chwilę usiąść na zaplecze, bo nogi z pęcherzami i odciskami po kilkunastogodzinnym dniu pracy odmawiają posłuszeństwa, że są źle ubrani, choć nie zapewnia im jednolitych strojów służbowych, że, że, że, że... Przykro na to patrzeć, a jeszcze bardziej przykro to znosić i otrzymywać dziadowską zapłatę. Było już tutaj wiele podobnych komentarzy, które nie nauczyły właściciela empatycznego podejścia, a zostały wykasowane, aby stworzyć atmosferę przyjaznego miejsca pracy. Opowiastki o wspaniałym hotelu wśród kaszubskiej przyrody, zieleni i jezior można z punktu widzenia pracownika miedzy bajki włożyć, bo nikt nie ma czasu i siły, aby z tego skorzystać. Poza tym inwigilacja, szpiegowanie pracowników przez właściciela całkowicie pozbawia ich ochoty na jakichkolwiek aktywności w krótkim, tzw. czasie wolnym. Jestem przekonana, że mój komentarz zostanie przez właściciela lub jego usłużnych ludzi usunięty, ale być może kilka osób co przeczyta, zanim prześle swoją aplikację.
Zostaw swoją opinię o Hotel "Niedźwiadek" Sp. z o. o. - Wdzydze Kiszewskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel "Niedźwiadek" Sp. z o. o.