Kancelaria Olaf Getting

Opinie o Kancelaria Olaf Getting

gugiś 2013-01-25 18:02:49
Nie polecam ani być pracownikiem ani klientem tej firmy
jan 2013-10-09 16:21:43

Firma spoko, mało mówią ale robią swoje i kończą sukcesem dla mnie są ok.
ambaras 2016-04-20 12:36:57
Nie polecam. Wyjątkowo drapieżny biznes na pograniczu prawa. Gdybym się uparł można ich oskarżyć o przestępstwa wyłudzenia . Wiele mi znanych klientów ma ich od wielu lat na czarnej liście. Nic nie załatwiają tylko markują pracę i działania . W urzędach państwowych to się nazywa powoływanie się na układy w zamian za załatwienie kredytów/ finansowania. Oczywiście na początku trzeba wpłacić słoną zaliczka nawet kilkaset tysięcy złotych !!!!!, która zawsze przepada jak nie dojdzie do załatwienia finansowania. Jak się cudem uda cos załatwić to mają sukces. Na tym polega ich "nieetyczny " biznes. Trzymać się z daleka i odstraszać naiwnych . P.Monika Androsiuk -Dyrektor Zarządzający jest tylko figurantem właściciela (Ireneusz Pokorski), którego nikt nie zna i nie widział. Wszystko idzie na jego konto ,bo on jest nieuchwytny dla nikogo. Tępić takie "pluskwy".
Jan 2016-06-28 18:32:43
nigdy wiecej tej firmy, stanowczo odradzam
Zostaw swoją opinię o Kancelaria Olaf Getting - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Olaf Getting