DPD POLSKA SP ZOO

WARSZAWA MINERALNA 15

Opinie o DPD POLSKA SP ZOO

admin 2015-06-09 05:24
Jak poznać prawdę o firmie DPD POLSKA SP ZOO zanim sami zostaniemy w niej zatrudnieni? Czekamy na Twoje komentarze na temat warunków zatrudnienia?
trampi 2016-03-29 23:27
zapytać byłych pracowników co myślą o ludziach tam pracujących.
kasztan 2016-12-06 13:11
po rozmowie rekrutacyjnej wejść na magazyn tak aby cię inni pracownicy nie widzieli ......i wtedy ujrzysz proze życia.
żołądź 2016-12-06 13:19
między godz.8-10 rano.

Pozdrawiam.
osoba 2017-04-10 18:48
Praca na słuchawce w DPD to była jedna z najgorszych prac, jaka mi się przydarzyła. Jeżeli lubisz być wykorzystywanym polaczkiem to zapraszam Cię właśnie tam.
Jesteś robotem, masz odbierać telefony, wysłuchiwać bluźnierstw na twój temat wkurzonych ludzi, którym paczki nie doszły albo się zagubiły. (10 sekund "przerwy na oddech" po każdym telefonie)
Płacą 14 brutto na na śmiesznej umowie zlecenie (a taka wielka, szanująca się fyrma!)
Po każdej przepracowanej godzinie przysługuje ci aż 5 minut przerwy (czasem niewystarczająco, żeby po prostu się załatwić) albo taki bonus, że zamiast 5 minut możesz uzbierać po 3 godzinach siedzenia przed komputerem - całe 15 minut (ale też pod warunkiem, jeżeli na przerwę nie wyjdzie więcej ludzi - jak wyjdzie i nie możesz ustawić sobie przez to w komputerze ' przerwa' to, no co polaczku, siedź i tyraj dalej - nie możesz wyjść. Robią ci szkolenia, co raz więcej szkoleń - przybywa obowiązków a pensja się nie zwiększa.
Zostaw swoją opinię o DPD POLSKA SP ZOO - WARSZAWA MINERALNA 15
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DPD POLSKA SP ZOO