Opinie o Progress Consulting sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Progress Consulting sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Progress Consulting sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Progress Consulting sp. z o.o. w Wrocław

Napiszcie coś o pracy tu jako samodzielna księgowa. Co to właściwie oznacza, że praca jest od zaraz. Jest taki wpis w ofercie, ale czy to oznacza, że zaczyna się pracę tydzień od dostania odpowiedzi, czy dłużej to trwa?

Monika Nowy wpis

Ta firma to (usunięte przez administratora) Zamieszczają oferty pracy. Dzwoni pani Kornelia z Wrocławia spod numeru 609 602 904 i przedstawia oferty, potem wysyla emaila z pytaniami o dane wrazliwe. Nastepnie miala odeslac umowe do podpisania. Nie zrobila tego. Zweryfikowalismy to dwa razy. Wyludza dane na fb messenger i poprzez emaila a umów nie odsyła. To wyłudzanie danych wrażliwych w tym pesel. Uważajcie.

xyz Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej firmie, wszystko co było pisane o przestarzałym sprzęcie to prawda, pracownicy pracują na starych komputerach stacjonarnych, są telefony stacjonarne i kilka telefonów komórkowych do podziału na całą firmę. Progress Consulting jest małą firmą, a wprowadza zasady jakby była jakąś korporacją. Kontakt ze współpracownikami jest ciężki. Wypłata była na czas.

Wojtek Nowy wpis
@xyz

Wypłata była na czas, znaczy się, że już tam nie pracujesz? Możesz zatem napisać, ile ostatnio płacili? I co masz na myśli przez korporacyjne zasady, które według Twojej opinii starają się wprowadzać?

Ali

W dalszym ciągu pracuje się na stanowisku konsultant / starszy konsultant ds. przygotowania projektów z funduszy unijnych? Dobrych kilka lat temu szukali kogoś do pracy w tym charakterze. Niestety szczegóły oferty, nie dość, że nieaktualne, to jeszcze niedostępne. Za to na forum wspominano o umowie o pracę, a także premiach. Czy więc nie będzie tu problemu w razie przyszłych rekrutacji uzyskać zatrudnienia na umowę o pracę na czas nieokreślony? I jakich zarobków, co do podstawy pensji, jak i premii mogę się spodziewać?

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Praca w Ubezpieczeniach w firmie Progress Consulting sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Zaciekawiła mnie oferta pracy w firmie Progress Consulting sp. z o.o. jako Księgowa. Wiecie coś więcej o tym pracodawcy? Jak go oceniacie?

Agata

Dzień dobry, nie zatrudniamy do pracy na stanowisko Księgowej. Nasza firma zajmuje się doradztwem europejskim, pozyskujemy środki zewnętrzne na inwestycje. Wydaje się zatem, iż pytanie błędnie skierowano do naszej firmy. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w procesie rekrutacji!

Katarzyna

Przeczytałam w wątku, że zatrudnienie jest na umowę o pracę. To dla mnie spoty atut bo planuje wziąć kredyt. Jakie stawki wynagrodzeń na umowie? Są jakieś ciekawe prowizje?

Szymon

Jak tu jest teraz z pracą, bo na stronie firmy nie znalazłem żadnych nowych ofert rekrutacyjnych. Można wysłać CV w ciemno i będzie wzięte pod uwagę czy lepiej żebym czekał aż jakieś ogłoszenie pojawi się w sieci? Jak radzicie?

Lolek
@Szymon

Jak nie ma ofert to czekaj aż będą.

Samael

Witam.Chciałem aplikować do the firmy,do działu ligistyki-na wózek widłowy.Jak wygląda praca na tym stanowisku,jakie zarobki?

@Samael

I co, aplikowałeś? Jak przebiega rekrutacja, łatwo się do nich dostać?

@Samael

Dzień dobry, firma Progress Consulting Sp. z o.o. jest firmą doradczą specjalizującą się w doradztwie europejskim, czyli pomocy jednostkom sektora publicznego oraz prywatnego w skutecznym pozyskiwaniu i rozliczaniu dotacji z funduszy zewnętrznych (na rynku od 2005 r.). Tym samym pomylono firmy zamieszczając niniejsze pytanie. Pozdrawiamy!

Antoni

Ogólnie opinie widzę pozytywne. Z tego co zauważyłem firma nikogo nie zwolniła w czasie pandemii, zapewnia umowę o pracę... Zaniepokoiła mnie tylko jedna rzecz, a mianowicie przestarzałe telefony oraz samochody służbowe - czy to jakoś przeszkadza w pracy, albo raczej - jak bardzo to przeszkadza?

Wojtek

Cześć, na jakiej umowie tam pracujecie ?

JA
@Wojtek

Bardziej radziłabym zainteresować się ty, co będzie wpisane w umowę, a co nie, bo można żałować, polecam maksymalne doprecyzowanie zapisów, bo nikt nie zapłaci tego, na czym zażerował...

@Wojtek

Wszyscy w oparciu o umowę o pracę. Pozdrawiam!

Daga

@JA a to są jakieś problemy ze spisywaniem umów?

@Daga

Pracuję w Progress Consulting Sp. z o.o. od 2017 roku, od początku w oparciu o umowę o pracę. Nigdy nie miałam żadnego problemu dotyczącego aspektów prawnych, moja ścieżka rozwoju i awanse zawsze były potwierdzone w aneksie do umowy, również wszelkie podwyżki. Co bardzo istotne nawet w dzisiejszych trudnych czasach związanych z pandemią COVID-19 firma nie zwolniła żadnego Pracownika, wypłacając w każdym miesiącu wynagrodzenie oraz premie na czas, na konto bankowe. Oczywiście zgadzam się z tym, iż praca jest wymagająca i momentami stresująca, ale moim zdaniem nie jest to zależne od firmy, ale po prostu od specyfiki pracy z projektami w ściśle określonych terminach rozpoczęcia i zakończenia naboru. Polecam pracę każdemu kto chce się rozwijać zawodowo, a jednocześnie mieć zagwarantowaną pewność i stabilność zatrudnienia.

Aleksander
@Agata

Dobrze wiedzieć, że w tych trudnych czasach firma ta utrzymała zatrudnienie wszystkich pracowników. Zastanawia mnie, czy firma ta jest przyjazna dla pracownika pod kątem rozwoju zawodowego. Można tam się dużo dobrego nauczyć?

@Aleksander

Tak, jak najbardziej osoby wykazujące np. kompetencje menadżerskie rozwijają swoje umiejętności w tym zakresie m.in. poprzez szkolenia, czy powierzanie zadań dot. koordynacji prac nad projektem. Raz na pół roku prowadzona jest również ocena pracownicza, która pozwala omówić mocne strony i kwestie do rozwoju.

Polecam tego pracodawcę, ale raczej omijać szerokim łukiem, prawdą jest wszystko od przestarzałych telefonów po samochody służbowe, są inne sposoby na zarabianie pieniędzy niż szukanie darmowego wi-fi na orlenach czy McDonaldsach

Filip

Mając tak odpowiedzialną pracę nie da się tego wykonywać stresu. Wie o tym każdy kto pracuje w tej branży

Zebra

Nerwowa praca i często atmosfera, kiedyś gdy pracowałam to było jej za dużo dawanej na jedną osobę

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy. warto aplikować?

ggftgvbjg

Jeśli chcesz zeby kwestie związane z Twoim zyciem prywatnym były roztrząsane na forum to aplikuj do Progress Cinsulting..tylko tu własciciele nie widzą w tym nic niestosownego i nieetycznego. Nie polecam. Kazdy kto choć trochę szanuje siebie szuka czegoś innego

Lidia

@polas zgłaszałeś gdzieś to, że firma Progress Consulting nie ma sprawnego sprzętu? Może warto wadę sprzętu zgłosić przełożonemu? Może nie wiedzą, że sprzęt ma wady i pracownicy się męczą?

polas

Przestarzały wolno chodzący sprzęt, który się co chwile zawiesza (bez oprogramowania antywirusowego, bez przeglądów informatyków) - w ten m.in. sposób oszczędza się na pracownikach. A wpływa to na komfort pracy, nie dość że praca stresująca to jeszcze stresuje Ci fakt, że masz złożyć poprawki wniosku a tu Ci się komputer zawiesza :/

Lidia

@asddfgvv a co masz na myśli pisząc, że oszczędzają na pracownikach? Chodzi o za niskie wypłaty czy też ich brak? Mógłbyś to szerzej opisać, dla osób chcących pracować w Progress Consulting.

asddfgvv

Nie polecam. Kolejna firemka gdzie szefostwo zeby zmaksymalizowac zyski oszczędza na pracownikach. Do osob, ktore tam nadal pracują: korporacje takie jk EY czy CreditSwiss rekrutują. Co Wy tam jeszcze robicie..?

Zostaw merytoryczną opinię o Progress Consulting sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Progress Consulting sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Progress Consulting sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Progress Consulting sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Prosta 36
    53-508 Wrocław

Progress Consulting sp. z o.o.