Jobon sp .z o.o.

Opinie o Jobon sp .z o.o.

Belmondo

Czy ktoś wie o co tu chodzi w tych komentarzach? Pracuję codziennie w tej firmie i nikt nic nie mówi. A może to ma być ukryte.

Ktos

Może w końcu da tym rządzącym coś do myślenia że ludzie nie są że stali i jak tam bywa że gania i są że stanowiska pracy do drugiego że jedna osoba jak tam jest będzie robić za 2 pracowników tam nikogo nie interesuje nic po prostu szkoda wyrazy współczucia dla rodziny

Ktoś

Nie powinieneś pisać w ten sposób., od wyjaśnienia jak i dlaczego doszło do tej sytuacji są policjanci którzy byli na miejscu. Oni na pewno będą bardzo dokładnie analizować wszystko, więc nie wypisuj takich tekstów.

@Ktos

Właśnie. Bezprawne 100% normy dla zysku premii brygadzistow. Nawet nie przyjmują do wiadomości, że ludzie są czasami przemęczeni. Kasa, kasa... Ale nie dla zwykłych pracowników. Przykre...

Pracownikk

Coś wiadomo czy są przyjęcia do firmy ?

Pomidor
@Pracownikk

Chyba zwolnienia tych co przyszli ze zwolnień ,a byli na liście!!!

Ktoś

Te osoby chyba nie zabrały ci twojego stanowiska pracy? Nie obawiaj się, jeśli były na liście, to raczej szukają nowej pracy i wkrótce odejdą z" twojego " zakładu. Może powstanie kolejna lista i znajdą się na niej osoby które została w 'DZIWNY SPOSÓB POMINIĘTE"Więc nie obawiaj się o swoją pracę, chyba że robiłeś coś za co powinieneś zostać zwolniony. Jeśli jesteś idealnym pracownikiem to się "ROZLUŹNIJ" i śpij spokojnie a jeśli masz coś na sumieniu to...... rozumiesz?

Auto

Widzę i obserwuje, że wszyscy są zadowoleni szykuje się kilka nadgodzin w soboty więc pracodawca nie jest już taki zły daje możliwość popracować i sobie dorobić do tej podwyżki 1.18 zł.

Bogdanka
@Auto

Ciekawe czy ludzie są aż tak bardzo zadowoleni po dzisiejszym rozdaniu kwitów z wypłatą!? Sądzę,że NIE!!!

Pracownik (już na wykończeniu)

Jak wiadomo po zwolnieniach grupowych roboty przybyło, śrubka już na max dokręcona. A zastanawiał się ktoś dlaczego? Otóż brygadzisci stosują taktykę, która ma na celu podniesienie średniej na osobę. A robią to w następujący sposób: 1. Każą się wybić z produkcji i wbić jako nie produktywny 2. Pracownik taki wraca z powrotem na stanowisko pozostając w systemie jako nie produktywny a w rzeczywistości taki nie jest. Te praktyki od dawna są stosowane, żeby brygadzista nabił sobie większą premie. Ci na górze liczą, patrzą i widzą, że skoro da się dużo zrobić małą ilością osób to trzeba okroić załogę. I tu pies pogrzebany! Chciwość brygadzistów doprowadziła do tej chorej sytuacji jaka teraz panuje w zakładzie (czyt. obozie). Ciekawe czy kierownictwo też w to zamieszane... Bo Niemcy nie mają napewno o niczym pojęcia!

@Pracownik (już na wykończeniu)

Opinia jest w 100 % procent prawdziwa tak jest..praktykowana nagminnie.Kierownictwo naciska na brygadzistów a brygadziści na liderów a liderzy na pracowników wszyscy chcą pokazać, że się da jeszcze więcej wyrobić i tak okrojoną załogą.Niemcy nie wnikają jakim kosztem się to dzieje , najważniejsze że są zmniejszane koszty produkcji . Lepiej dać kilku poganiaczom premię a nie zatrudnić więcej pracowników do produkcji czysta ekonomia...

@Pracownik (już na wykończeniu)

Niemców to nie interesuje ile ludzi robi na tapicernie oby był plan wykonany i śmieją się z głosów że (usunięte przez administratora)na ich premię jeszcze i w sobotę to jest żenujące ale może ktoś z władzy wyższej przejrzy na oczy

Ooooooo
@Pracownik (już na wykończeniu)

Grubo pojechałeś........ Gdyby to się potwierdziło, to nie chciałbym być w skórze tych co to wymyślili. Ale nie do końca chce mi się w to wierzyć.

Pan x

Koniec z zapierdalaniem! 1.28 podwyżki skutkuje tym że mamy (usunięte przez administratora) Pracujemy, nic więcej. Ok 5% podwyżki przy 17%inflacji? Wy macie nas gdzieś? My was też!

Pani X

Alkoholizm w Kraśniku jest to rzecz normalna i niby nikt nic nie widzi. Pani Z.... to już wyższa liga. Ale zwalnia się te co coś umieją.

Zwolniona
@Pani X

Tak . Tu jest racja zwalniają tych co potrafią szyć , a ,,(usunięte przez administratora),, zostawiają tak dzieje się w Krasniku.

@Zwolniona

Nie tylko w krasniku na tapicerniach w Zwierzyncu to samo

Sam
@Zwolniona

Niby w Jobonie tak ciężko , (usunięte przez administratora), mało płacą a tu wciąż żal ?? Po tylu miesiącach od ostatnich zwolnień ? Myślę , że ci zwolnieni superpracownicy nie mają problemów ze znalezieniem nowej ,”lepszej” pracy.

Ameba

Przez ich nienasycony apetyt na kasę miasto i okolica wymarła. Zaczynają dawać premie bo nie ma już komu na nich robić.Będą doić dalej aż sami się zawiną ...

@Ameba

Premia warunek prosty niema czerwonych kartek ale ci co zostali wzorowi pracownicy ulubieni magistrów oni czuwają nad sytuacją A dlaczego niema premię ot.tak tylko warunki stawiają nieroby

Solidarność

(usunięte przez administratora) proponuję zrobić po negocjacjach o podwyżkę bo już chodzą słuchy że tylko 1.15 a nie 3.10 mamy dostać. Może warto pomyśleć o ludziach(usunięte przez administratora)

@Solidarność

Dlaczego nie ma aneksuw ,co mamy pracować za (usunięte przez administratora)

Aabbo
@Solidarność

A brygadziści i kierownicy też dostaną tylko 1.15 ? ? Bo przecież oni pracują w pocie czoła chowają się jeden przed drugim popijając kawkę na socjalnych.

Sznell
@Solidarność

Nie widzicie ze wszystko już jest dogadane? Stawki klepnięte, stary przyjedzie po wyborach. Oni przecież (usunięte przez administratora)i tylko tak grają żeby niby każdy był zadowolony. Związkowiec już dał popis jak ludzi zwalniali, poszedł na L4. Jedyna szansa na zmianę to wybór W K na nowego przewodniczącego. Mam nadzieję że będzie kandydował.

@Aabbo

O brygadzistów i liderów si nie martwcie te 1.18 zł ich nie rusza wiele ponieważ wyrównają im premią i dodatkiem do lidera czy brygadzisty, brygadzista ma 2000 zł a lider 1000 zł od stycznia 2023 roku co miesiąc do pensji.ale i dużą odpowiedzialność za produkcję co nie jest teraz takie proste i łatwe ?

@Sznell

Proste. Decyzja już dawno podjęta przy ostatniej wizycie właściciela a zwiazki niechca się przyznać że jak zwykle nic nie wywalczyli dla ludzi.

Xxxzz
@Sznell

A ja myślę, że nie mamy się dokąd cofać!!! Czas najwyższy nie patrzeć na (związki) tylko brać sprawy w swoje ręce!! Jak przyjedzie Szef zrobić jak na morzu,Silniki Stop!!!! Jedyna szansa żeby się dowiedział jak mydla mu oczy chociażby z wydajnością i ilu NIEROBÓW musimy utrzymać!!¡!!!! Dla nas groszowe podwyżki a ich jest cała armia i za pieniążki o jakich my możemy tylko pomarzyć!!!

@Pracownik10

Po co te związki są pan Andrzej martwi się o swoją (usunięte przez administratora) bo jak rzekome były zwolnienia grupowe czy jedną osoba pracuje z domu a zostali osoby co pracują 5 4 lat tego nie wiedzieli ja też nalezalem do związków i mają sytulacie mieli w (usunięte przez administratora) całe te związki A ci co poluciekali na zwolnienie 6 miesięczne dalej pracują czyżby to przypadek tych co pozwalniali byli naprawdę dobre tapicezy ale majster wydawał opinie ale naprawdę niektórzy mieli ciężko sytulacie ale majster to Hugo obchodziło ale karma wraca

Wkurwiony
@Auto

Liderzy i Brygadzisci całe G robią! Kiedyś przywozili pokrowce na tapicernie, teraz nawet tego nie robią, nie doprosisz się o nic bo "nie mam czasu" kalkulatory we łbach i na biurku i tylko liczą, żeby jak najwięcej z ludzi wycisnąć. To ich praca.

Feyk
@Solidarność

A to ciekawe , że 1;15 bo jeżeli mam teraz np,,21 na godz to od stycznia ma być 22;80 bo inaczej nie wyjdzie minimalna ?

Bo są miesiące 19 dni pracujące

Robol
@Byly

Niech pan związkowiec teraz przyjdzie do ludzi i spojrzy w oczy wyjaśni dlaczego takie śmieszne podwyżki. Olac te całe wybory i tak związki nic nie robią 30zł miesięcznie wiedzą jak każdemu zabrać składkę ale załatwić nic już nie umieją.

???
@Feyk

To jest minimalna stawka na umowę zlecenie.

@Robol

Kiedy te wybory bo mam taczkę do oddania?

Ktoś

Dziwne rzeczy? To są idiotyzmy które tylko osłabiają pozycję związków zawodowych w tej firmie. A chyba nietrudno się się domyślić komu może zależeć na tym by związki były słabe. Co do Przewodniczącego to uważam że jest to spoko gość który pomógł wielu osobom.

W jaki sensie spoko

Mily
@Ktoś

O widzę że co niektórych teraz zwalniają

@Wkurwiony

Ja mam pytanie, mianowicie czy w Zwierzyńcu na produkcji tez są tablice, gdzie wypisywane są czasy szycia poszczególnych grup, a na tablicy kolorowanka czerwony , niebieski , zielony i (usunięte przez administratora)za najniższą krajową, i pracownik ma być jeszcze zadowolony bo ma prace. Zadnego szacunku, zero, aby cyfra 400, 450. Prosze o odp. osoby zatrudnione w Zwierzyńcu. Myślę, ze to jest pomysł tylko wybranej osoby, a może jeszcze utworzyć dodatkowe stanowisko, poganiacza?

Akuku
@Robol

Nikt nikomu nic nie zabiera , jeżeli płacisz składkę na związek zawodowy to dobrowolnie zgłosiłeś się , tu nie ma i nie było żadnego przymusu .

Ko
@pracownik

To bezprawne, może nawet podchodzić pod (usunięte przez administratora), a brygadzistki i kierownik też widnieją na tablicy ? DO INSPEKCJI PRACY przecież istnieją prawa człowieka

@Ko

Zgadzam sie z tym za bardzo panosza ci zadziciele

Stach
@Auto

Może by pasowało kierownictwu i szefostwu naświetlić jak brygadziści i liderzy kryją tych co piją i tych co się chowają po łazienkach .Wtedy nie dostali by tej swojej premii .Niektórzy piją nagminnie ale dalej pracują bo swój swojego nie wyda .Bo tacy to i na drugiego doniosą do brygadzisty .Powinni wprowadzić badanie alkomatem i wtedy nie ważne ile masz lat czy blisko emerytura czy nie jak piłeś aut.

Auto

Może czas zacząć poruszyć temat wynagrodzeń w firmie czy będą podwyżki na godnym poziomie do wykonywanej pracy a może to nie jest takie ważne...

Pokahondas
@Auto

Sądzę,że podwyżki będą ,ale nie u zwykłych pracowników tylko sami sobie zrobią godne podwyżki! A my szaraki będziemy dalej robić jak te "konie" za najniższą krajową za którą nie da się wyżyć!!!

@Auto

Czy będą przyjęcia.do.pracy jest jakaś.szansa

@Auto

Żałosne takie zarobki 3000 po 10 latach pracy gdzie jakąś wysługa lat gdzie podwyżki stażowe gdzie te obiecane w tym porozumieniu podwyżki inflacyjne dla wszystkich już kilka lat nas robią z tymi podwyżkami w (usunięte przez administratora).. I gdzie są związki??!!!!

@Pracownik10

Oni podwyżki zrobią.sobie sami tylko czasy mierzą i 70% wydajności nawet czsomieze niech też na produkcie staną.ani się chowają i relacje zdają przelozonemu

Jebojebo
@Auto

Myślę że to będzie przełomowa chwila. Jeżeli pracownicy dostaną godną podwyżkę można cokolwiek utożsamiać się z firmą. Jeżeli będą to grosze (usunięte przez administratora) tą robotę. Majstry powinni poczuć to na własnych (usunięte przez administratora) Obym nie miał racji i niech dostaną wszyscy, chociaż do poziomu inflacji. Zdrowia wszysykim, no prawie wszystkim:-)

Sergio
@Jebojebo

Jeśli dostaniecie grosze to róbcie mniej!

Denke an mich
@Jebojebo

Chyba nie powinno by złudzeń, że podniosą tylko tyle, ile wymaga ustawa. Jesteście za WYDAJNI !!! Podwyżki są po to, żeby podnieść efektywność a Wy pracujecie na 100% za minimalną krajową na umowach godzinowych, więc po co podnosić Wam pensje skoro i tak będziecie zapier***ać jak na akord??? Za taką kasę co Wam płacą, powinniście się obijać, chować po kątach, sypiać na materacach oraz popijać na magazynie i wiać przez płot w czasie pracy do kochanek/ów i co ważna: olewać ich wszystkich, zwłaszcza poganiaczy bo gdzie oni znajdą lepszych fachowców w tym regionie?

@Byly

Zapomnijcie o przyjęciach do pracy . Na czas dzisiejszy i w perspektywie przyszłego półroczna żadnych przyjęć nie będzie.Liczą się oszczędności materiałowe , pracownicze dalej jest za dużo ludzi do tego przerobu planu.. Wogóle nie zatrzymali by z 50 osób jakby chciało odejść na własne życzenie beż odprawy.

@Sergio

Madre słowa trzeba tylko w życie wprowadzić ale to na każdym dziale parę osób się znajdzie że będą mniej robić a będą tacy co będą robić za 2 żeby tylko majster był zadowolony. Zagonić gnojasow nierobów do roboty czego zwykły pracownik ma robić na premie tych (usunięte przez administratora) brak człowieka na danym stanowisku to odrazu z innego działu szukają a czego sam nie stanie pan brygadzista czy lider pracować uczciwie na swoje premie????

Ada
@Auto

Teraz będą płakać, ze muszą oszczędzać...

@Sergio

Jak można robić mniej Jak każdy się boi że zostanie wywalony na (usunięte przez administratora)??? Ci co nie mogą znaleźć innej pracy i tak będą się trzymać recami nogami żeby pracować dalej i nie ryzykować podpadki!!!w dzisiejszych czasach ciężko znaleźć coś innego A w firmie właśnie to wykorzystują znają sytuację rynku pracy i dokładnie woedza że ci co zostali to zostaną:( pdzyke bo naprawdę robimy za grosze

@Auto

Widzę że masz bardzo konkretne informacje , więc pewnie jesteś blisko zarządzających. Wiesz może ile podwyżki dostaną zwykli szeregowi pracownicy?

@Denke an mich

W godzinach pracy zawsze jeszcze można do ciucholandu podjechać, a inni niech zapier......Pozdrawiam cięzko pracujących na wyrobienie normy.

@pracownik

Dziwne pierwszy raz to słyszę..... ja idąc do łazienki zaraz jestem goniona przez ala liderkę ze musi to zejść.... a o głupim wolnym bo coś wypadło to już strach pomyśleć.... ale są roboty i są kwiatuszki majstrów i liderów że mogą wszystko .... na pstryknięcie palcem ..... nawet niektóre kwiatuszki nie muszą iść do bhp żeby dostać ubrania tylko majster wszystko załatwia i przynosi na stół.....

Km

Pracownice w Kraśniku trzyma tylko wypłata na czas i ochrona przed emeryturą , szkoda że tak mała jak na spółkę niemiecką. Wyzysk za ciężkie szycie i praca za kogoś. Pytanie dlaczego trzymają niektórych pracowników na kacu, ciągłe bóle brzucha, a co niektórych pytają się czy nalać oliwy do maszyny czy głowy, co to za zakład ??? A najlepszy w całym zakładzie jest Ken i Barbie, tak w Kraśniku, zgadnijcie kto ???

@Km

Kierownicy i reszta przy korycie mają wypłaty Niemieckie jeśli chodzi o pijakow to nie do ruszenia i tolerowani oni nie mogę być zwolnieni bo to rodzina A majster udaje że nie widzi jak by to zwykły robol to dawno by poszedl

Miły

Pracuję tam 12 lat i w tej chwili mam najniższą krajową to jest wstyd i hańba mało tego robię na każdym stanowisku pozdrawiam związki zawodowe

Mik
@Miły

Ja pracowałam 16 lat jestem zwolniona i 3 nie.zawsze miałam to o czym tu gadać.

@Miły

Po co te związki, nie dają podwyżek jak być powinno, trzymają co niektórych pijaków i pijaczki , innych spowolnionych ładnie mówiąc , (usunięte przez administratora)co się (usunięte przez administratora) radzę pracujcie 60 procent bo i tak(usunięte przez administratora)o z tego.

Km

Polecam pracę w marketach spożywczych, tam bez problemu 3 tysiaki na rękę, pracować trzeba wszędzie, ale nie za takie pieniądze co w szwalni, ponadto za ciężkie szycie powinni płacić wyższą stawkę. Szacunek dla pracownic i pracownika którzy pracują za powolnych, nied... i chorych po weekendzie.

Wpisy na temat dni roboczych i dawania podwyżek są genialne!! Na takich (usunięte przez administratora)firma żeruje.

Agata ;)

Właśnie się dodzwoniłam i odebrała bardzo sympatyczna Pani, super wszystko mi wytłumaczyła ! Wystarczył jeden telefon, więc nie miałam problemu z kontaktem :) Polecam serdecznie kontakt i wystawianie pozytywnych opinni Kochani :) Lecę do Holandii w marcu, także dzięki rozmowie wiem co mam zabrać ze sobą i jakie kroki wykonać przed wyjazdem :)

Nnn

W przyszłym roku w styczniu stawka godzinowa idzie w górę o 3.10 i w lipcu o 70gr. Porozumienie zbiorowe jest nadal aktualne więc każdy powinien dostać taką podwyżkę. Nie pozwólcie znowu zrobić się w balona.

Error
@Nnn

Jak zwykle młodzi stażem dostaną najwięcej i będą mieć większą stawkę niż starsi stażem to jest bez sensu!!!!

Iwona
@Error

Jak zwykle czyli co roku tak macie? No i jak to na rotację wpływa, ludzie odchodzą czy trzymają się stanowisk? Widziałam jak ktoś pisał o 12 letnim stażu i mnie to zastanawia

Aabc

Wkoncu widzę poruszany temat zarobków może zarząd i związki zauważa że za czapkę drobnych nikt nie będzie robił.zarobki w tej firmie to żenada.

@Aabc

Ale ludzie robią i za tyle nawet przez parenascie lat ,jeszcze płaczą i proszą żeby ich nie zwalniali. Jak sami się nie doceniacie to inni też nie będą. Skoro jest tyłu chętnych za taką płacę to po co przepłacać. Każdy pogada po kątach i w szatni, a jak co do czego to nikt się nie odzywa wszyscy są "szczęśliwi że pracują za pół darmo."Firma w kryzysie a wy więcej kasy ,pieniądze nie są najważniejsze....ha ha ha.

Pracownica

Dwie Panie z daleka od plci meskiej czy to przypadek ze we dwie to (usunięte przez administratora).Od jednej jeden sie uwolnil od drugiej mu sie pomoglo tym bardziej ze mlodsza ma chlopa na naszym dziale. Wstydzie sie baby...... Tylko czy do takich cokolwiek dociera?

Pokahondas
@Pracownica

Na jakim dziele takie atrakcje się dzieją? Czyżby na montowni??

@Pracownica

Czasem ludzie nie mają pojęcia z jakimi (ARTYSTKAMI) pracują. Ale to nie nasza sprawa, każdy może robić to na co ma (OCHOTĘ) Nie takie rzeczy miały miejsce w tej firmie( w innych pewnie też)

@Ktoś

Nie macie swojego życia tylko się nakrecacie kto z kim zacznijcie pracować bo jesteście obserwowani nawet nie wiecie przez kogo być może że będzie segregacja kierownik tapicerni czuwa on ma ludzi od tego

@Były

Odczep się ode mnie gościu. Nie ja zaczynałem ten temat. Skąd wiesz co ma na myśli osoba która to napisała? Może swoim wpisem chciała dać komuś do myślenia..... Nikt nie został tutaj pomówiony, a to forum jest od tego żeby wyrażać swoją opinię. Natomiast twój wpis to ewidentna próba zamknięcia komuś możliwości wyrażania swoich opinii. Można by nawet podciągnąć pod próbę .........., a wiesz że tak robić nie wolno...... Przypominam że takie sprawy powinno się próbować załatwiać w sposób prywatny, chyba że ktoś ewidentnie nam taką próbę uniemożliwia.

2023
@Pokahondas

No a gdzie indziej wiadomo ze na montowni ????

@2023

Na tapicerni to samo ,chowają się po szatniach. (usunięte przez administratora)to po pracy .A roboty zero ,ale ktoś tam ZROBI!!!

Error

Życie wszystkim pracownikom którzy przetrwali wszystkiego dobrego w Nowym Roku. Oby te ciężkie czasy w końcu się skończyły!!

@Error

Mam pytanie czy będą przyjęcia w tym roku

@Były

Z tego co wiem to nie ... mają wręcz ukrócą jeszcze i zwalniać..... przymiezaja się do 4dniowego czasu pracy i nie opłaci im się zatrudniać

cnd

Ortografia na poziomie to 1 4 dni pracy na produkcji (skąd ten pomysł) to 2

@Aaaa

Tym bardziej się nie opłaci system 4 dniowy to bez sensu może z kontroli jakości jest tyle zbędnych nierobów darmo się paleta od nich niech zaczną pan chowają się po kątach proszę powiedzieć co oni w ciągu 8 g robi

@Były

W sumie nie tylko od nich jest tyle osób za tymi biurkami że też by mogli stanąć i robic ..... bo naprawdę oczekują odnas wydajności za 1 osoba ma robić za 5

Annn
@Aaaa

(...) Dopóki brygadzista ze spasionym bebechem jak w 8 miesiącu ciąży spaceruje po montowni bez zajęcia to firmie na ten czas kryzys nie grozi...

@Annn

Nie tylko na montowni spaceruje jest dużo takich co firma płaci darmo gdzie ten prezes czy oni tego nie widza jak jeden na to chwilę robi za 2 osoby to o czym tu mowic

@Annn

Manm pytanie te osoby co zwieli na zwolnienia 6 miesięczne dalej pracują a byli na liście a tego kierownictwo nie widzi co ludzi im brak gdzie jest brygadzista pan (usunięte przez administratora) kierownik na tapicerni

Iza
@Aaaa

Czyli mają być jeszcze jakieś zwolnienia? Skąd posiadasz takie informacje? Jak ten 4 dniowy system pracy miałby wyglądać?

Laki luk
@Były

Moim zdaniem brygadziści tak samo jak liderzy powinni pracować i pomagać na zmianie,a nie uciekać i się chować po socjalnych!!!!!

@Laki luk

Dokładnie tak ponieważ są liczeni do produkcji zmiany dnia wyliczanej na każdą osobę, samo zapisanie na tablicy planu produkcji i podsumowanie dnia to jest wydaje mi się trochę mały wkład w tak wyśrubowane normy produkcji.Możę się mylę to mnie poprawcie jeżeli tak nie jest?

@Auto

Oni najmniej zarabiają więc mało robią !!!

Pikuś
@Były

Zadzwoń do biura i się zapytaj ????

My wy oni...

Kazdy kazdego obgaduje w tej firmie i nikt ani nic tego nie zmieni. Przepracowac aby 8 godz. I dowidzenia drzwi od jobonu sie zamykaja i nikogo nie znam.

Dzina
@My wy oni...

(Pytanie retoryczne.) Jaką trzeba mieć szkołę? Albo zapytam inaczej: Jakie trzeba mieć kwalifikacje, żeby awansować na brygadzistę w Jobon?

@My wy oni...

Zgadzam się i odludzi z jobonu z daleka bo joe wiadomo z kim rozmawiać czy zaraz nie zostaniesz (usunięte przez administratora)

Feyk
@My wy oni...

A czy będą podwyżki bo na stawce 19 ,90 to nawet nie ma minimalnej kurde to wstyd niemiecka firma

@Aaaa

Chyba w każdej firmie są (usunięte przez administratora).Opowiedz nam może jakąś konkretną sytuację o której wiesz. Oczywiście bez nazwisk, bo wtedy sam byłbyś (usunięte przez administratora) , i ktoś mógłby ponieść konsekwencje. Ludzie chcieliby pewnie poczytać coś ciekawego. Tylko pamiętaj BEZ Nazwisk.!!!

Niko
@Feyk

W tej firmie tylko cyfrę podnoszą jak by mogli to ludzie by za darmo pracowali i tak ludzi traktują jak roboty a na chwilę obecną niema podwyżek bo właściciele nie chcą dać chyba że ma ktoś inne wiadomości ....

@Niko

Dostali ci co wiedzieli kiedy napisać podanie o podwyżkę a reszta dalej robi za bezens nie na wogole sprawiedliwości człowiek Sue stara i wogole a i tak zostanie potraktowany jak smiec

@Dzina

Też jestem ciekawa bo niektórzy pewnie nawet nie wiedzą jak się robi to co my robimy ???!!!

Co z tego ze szykanujecie na forum stancie twarza w twarz z tymi co chcecie im to powiedziec kazdy te wpisy ma gdzies dalekoooooo...... Co z tego ze na montowni sami zli ludzie pracują a dlaczego im nikt tego nie powie. Brygadzisci pracownicy zmowy nieroby uwodzicielki i co z tego? Czy ktos komus cos powiedzial? NIE i nikt nie powie bo tutaj ludzie potrafią tylko (usunięte przez administratora) malowac i nic wiecej. A prawda i tak zawsze wyjdzie na jaw. POZDRAWIAM

My

Dlaczego się dziwisz że ludzie tu się wypowiadają Ci co mieli odwagę mówić co jest nie tak już tu nie pracują. Sam dobrze wiesz kogo w większości zostawili.............Jedni orobią się jak woły inni porżną głupa lub słodkie idiotki i 8h zleci bez kropli potu.Ludzie są zniesmaczeni taką sytuacją. A sądząc po wpisach na forum Ci o których mowa też to czytają może choć trochę zmienią swoje podejście do ludzi dzięki którym mają pieniądze. A ten Pan moim zdaniem nie jest taki najgorszy.,ten drugi to dopiero burak. Napisałeś tak jakbyś nie pracował w tej firmie i nie wiesz jakie były kryteria zwalniania i zostawiania pracowników. Te życzenia i pozdrowienia to czysta hipokryzja więc darujcie sobie przyzwoitym trzeba być cały czas a nie tylko przy okazji

who made who
@My

walic te smieszne pieniadze...zawsze trzeba byc soba i nie dac sie poniżac tym (usunięte przez administratora)

@My

Dokładnie zgadzam się z Tobą ja sam jestem tym przykładem gdy miałem coś do powiedzenia to już nie pracuje A te pozdrowienia wsadź sobie w pu kryteria którymi się sugerował co chcieli to napisali tylko i wyłącznie wydawał opinie majster ale może.jeszcze oni tak samo będą szukać pracy życzę im tego oni mieli daleko w (usunięte przez administratora) czy jedną osoba z domu pracuje to nie było brane pod uwage

@who made who

Śmieszne pieniądze mają zwykli pracownicy ,a "pajacyki "( bo o nich pisałem) mają TROCHĘ inną kasę w porównaniu z wkładem pracy do produkcji.

Ktosik
@Byly

(usunięte przez administratora)Jedni pracowali uczciwie a drudzy bimbali i ci drudzy zostali .Byli też tacy co w pracy pili i nawet jak takiego brygadzista przyłapał to jedyne co kazał iść do domu i dalej pracuje a to nie było tylko raz .Jobon schodzi na psy wykorzystują ludzi jak w jakimś (usunięte przez administratora) .

@who made who

Jak można się nie dać pajacykom jak zaczniesz się stawiać to jesteś zaraz na dywaniku zwykły (usunięte przez administratora) a niektóre osoby są traktowane jak królowie a my musimy (usunięte przez administratora)

@Ktosik

Dokładnie szkoda Słow co brygadzisci tego nie widza A pan szanowny kierownik tapicerni

Ktoś

Mam okazję tam pracować i na tą chwilę nie spotkałem się z takim zachowaniem lidera. Jak dla mnie to jeden z najbardziej" rozgarniętych" liderów. Uważam że powinieneś takie sprawy starać się załatwiać w inny sposób. Jak się nie da, to inna sprawa.....

Byly

Dawno pracował na produkcji i zapomniał jak mu władza do łba dobija tam zostali ci na tak 3 co dadzą się manipulować temu panu jaki on stanowczy i poważny on nawet nie mówi tylko pokazuje na palcach na jaka tak kto ma iść może prezesa zastapi

@Ktoś

Jak ma się trochę władzy to tak jest ale bym się nie.zdziwil że tak jest

@Ktoś

No pewnie jakaś koleżanka pana lidera on jest rozgarniety aż za bardzo ci nie rozgrnieci pracują na produkcji proszę zapytać pracowników co o nim sądzą ale tego nikt nie powie załogi jakie tam były zwolnienia grupowe pozwalniali niewygodnych dla nich ludzi oczywiście teraz jest jnny system że 10 osób to zrobi zamiast 15 i niestety.trzeba było zrobić zwolnienia

@Miki

Słabo się znam z liderem i wcale go nie bronię, ale nie podoba mi się jak ocenia kogoś nie znając dokładnie całej sytuacji..Większość pracujących wie jak to wszystko tutaj wygląda,ale moim zdaniem nie powinno się wypisywać wszystkiego .Chyba że są to jakieś naprawdę poważne sprawy i nie ma możliwości załatwić tego w inny sposób. L

Xxxzz
@Ktoś

Mówisz że najbardziej "rozgarnięty"? No i masz rację!! Rozgarniał nogi w biedronce i rozgarnia u Was!!! Znając jego ambicje to na Tereszpolance nie skończy!!! Amen

@Xxxzz

Są Święta a Ty wypisujesz takie rzeczy. Co Cię to obchodzi ? Co On Ci zrobił że takie sprawy wypisujesz? Masz coś do Niego, to powiedz mu to wprost, czy brak Ci odwagi?

Zostaw merytoryczną opinię o Jobon sp .z o.o. - Zwierzyniec

• Jak się pracuje w Jobon sp .z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jobon sp .z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 243.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jobon sp .z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 226, z czego 43 to opinie pozytywne, 82 to opinie negatywne, a 101 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jobon sp .z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jobon sp .z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jobon sp .z o.o.