Opinie o Plus (Polkomtel Sp. z o.o.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Polkomtel Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Polkomtel Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polkomtel Sp. z o.o. w Warszawa

Nowy pracownik

Czy szkolenie i zdanie pretestu jest trudne? Dalsza praca wyglada lepiej niż cała teoria?

??
@Nowy pracownik

Pretekst w sam sobie nie jest trudny , trochę oferty trochę systemów... Praca po zdanym proteście wygląda jak w trakcie szkolenia tylko już na samodzielnym stanowisku i samemu gdyż dostaje się już loginy i zbiera na swój bonus do wyplaty

Clödie

Praca w Polkomtel może ciężka nie jest, ale niestety stres, niepłatne nadgodziny (tylko do odbioru), połowa zespołu kilkunasto osobowego na L4 za która trzeba tyrać, żeby przełożonym się tabelki zgadzały. Pozornie dobra atmosfera, niestety wszyscy jak mogą ze wszystkim donoszą, on-boarding w tej firmie nie istnieje. Nowych chętnych brak. Zarobki mniejsze niż przyszłoroczna najniższa krajowa. Czy to wszystko jest tego warte? Niestety warunki co raz gorsze, multum klientów odchodzi z Plusa bo zasięg i infrastruktura siada. Brak możliwości rozwoju (przynajmniej w moim dziale), na wczasy pod gruszą ciężko się załapać bo progi strasznie zaniżone. Niestety Polkomtel i wszystkie pozostałe spółki w GPP nie maja nic do zaoferowania. Bez ujmy bo żadna praca nie hańbi, ale Panie sprzątające biura na łubinowej zarabiają lepiej. Niestety pensja dla kogoś kto chce się samotnie utrzymać w Warszawie to wręcz jałmużna. Ja bardzo żałuje ze tu jestem, na rozmowie rekrutacyjnej było inaczej mówione, codzienność okazała się inna. Dla osób do 26r. albo studentów mieszkających z rodzicami to może i w miarę dobry zarobek. Ja nie polecam, ale decyzje pozostawiam do indywidualnego przemyślenia.

@mlodszykons dr

Podjąłem/ podjęłam się wzięcia udziału w procesie rektutacyjnym na stanowisko młodszy konsultant doradca klienta biznesowego w dziale reklamacji i powiem jedno sama rozmowa to żenada, prowadzący ją człowiek powinien co najwyżej pracować jako domokrążca z takimi bajeczkami jak opowiada. Już nie mówiąc o samym sposobie wypowiedzi, gość chyba bardziej zestresowany niż ja jako osoba ubiegająca się o prace. Myśle ze opinie jak jest tam słabo są zasadne, patrząc na sam proces rekrutacyjny

Były

To nie wiem z kim miałaś odczynienia, ja pracowałem tylko kilka miesięcy i odszedł z bardzo złym wrażeniem o tej pracy… niskie wynagrodzenie jak na Warszawę, kierownicy oczekują zaangażowania w prace jakby się tu miliony zarabiało a nie ma nawet na czym pracować ponieważ systemy są słabe, stare i nie wydolne zupełnie jak cały ten dział. Wysyłają wiadomości o sprzataniu a nawet kurz nie jest ścierany z biurek, atmosfera słaba i wieczne problemy żeby załatwić cokolwiek, zero elastycznośc, ludzie tu maja wiele zadań dodatkowych które nie są wcale dodatkowo płatne wiec dziwie się ze tyle lat tu siedzą. Ja po kilku miesiącach dałem se spokój i była to świetna decyzja.

Kandydatka
@Były

Miałam nie przyjemność uczestniczyć w tym procesie na początku roku, ale całe szczęście nie podjęłam się tak pracy. Patrząc po komentarzach i stawce jaką proponowali to wyszłam na tym super. Mam porównanie do konkurencji i stawka faktycznie na wejście jest o ponad tysiąc większa z premią. Nie mówiąc o jakości rozmów kwalifikacyjnych. W plusie byłam bym tylko młodszym konsultantem dla klientów biznesowych, a u konkurencji jestem młodszym specjalista wiec chyba nie musze tłumaczyć jak to wyglada CV

???

Chciałabym dowiedzieć się czy ktoś ma jakieś najświeższe że tak powiem info na temat pracy w Plusie? Chodzi mi o stawki i premie jak one wyglądają ile można zarobić tych premi?? Z góry dziękuję za info

Info
@???

4100 złbrutto po 3 miesiącach może jakaś premia z 10-15% podstawowego wynagrodzenia i jeśli ja wyrobisz za wyniki w kwietniu to wypłaca dopiero z pensja na koniec maja... i to tyle podwyżki są jak rośnie najnizsza krajowa, a przy awansie po 10 latach pracy wypłata wynosi 500 zł brutto więcej od świeżo przyjęte forum pracownika

@Info

A plany są jakieś wygórowane czy można je ze tak powiem zrobić albo nawet przebić??

Ckin
@Info

Potwierdzam, po 3,5 roku mam 4200 i premię SWOC. Ogółem nie zarabiam nawet 4000 pln netto. Przy obecnych cenach nie starcza mi do kolejnej wypłaty. Straciłam całkowicie motywację do pracy i szukam intensywnie nowego pracodawcy. W moim dziale rekrutacja trwa od 2020 cały czas i nikt nie chce tu przyjść.

@???

Ta firma to (usunięte przez administratora) Pracuję tutaj od lat i gdyby nie fakt, ze wyrobiłem sobie już przyzwoitą pozycję i zarobki, chętnie bym stąd odszedł. Kieras to zwykły manipulant i strateg. Ekipa niezintegrowana. Generalnie każdy narzeka, ale dopóki nie znajdzie alternatywy to zostaje. Jest tez (usunięte przez administratora) szefa, (usunięte przez administratora) ktory mysli, ze ludzie o nim nie wiedzą. Układy układziki. Firma schodzi na psy, ale odkąd Piątek zatrudnił (usunięte przez administratora)poziom intryg poszybował do góry a ekipa się wykrusza. Polecam unikać tej firmy.

Pawełek
@Michał

Potwierdzam, kieras wro-pzn to zwykły manipulant, zreszta jak jego (usunięte przez administratora) ts. Ciężko pracować w takiej toksynie.

Paweł Kociński
@Michał

Trzeba napisać na bok@plus.pl i wszystko dokładnie opisać. Plus Cię potrzebuje. Pozdrawiam :)

Doradca Klienta

Rekrutacja grupowa, około 15 osób. Przedstawienie przez rekruterów warunków pracy i tego czym się będziemy zajmować. W formie slajdów i ustnej. Wypełnienie testów i sprawdzenie dykcji.

Przedstawienie swojej osoby przed innymi. Czym się zajmowaliśmy do tej pory? Dlaczego chcemy pracować w Polkomtelu? Czy mamy jakieś doświadczenie w sprzedaży? Trzeba było wypełnić jeszcze test złożony z 6 obrazków oraz przejść test na dykcję, czyli przeczytanie kilku polskich zdań złożonych z trudnych wyrazów typu "Król Karol kupił królowej Karolinie .... itd"

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Dzień dobry wszystkim. Jestem umówiony na rozmowę kwalifikacyjna do oddziału we Wrocławiu. Czy są tutaj osoby tam pracujące i mogłyby się wypowiedzieć ? Wyczytałem opinie, ze kierownik atemu we Wrocku „to manipulant”, ze maja „premie uznaniowe” i ze ma swojego pupilka jakiegoś pedzia - może ktoś potwierdzić te informacje? Rzeczywiście są takie ustawki i nieciekawe towarzystwo? (usunięte przez administratora)

Konsultant

Nie polecam pracy w DR dłużej, niż 2-3 lata na zdobycie pierwszego doświadczenia, ewentualnie do 26 roku życia. Płaca podstawowa na stanowisku Młodszy Konsultant to 4200 zł brutto, SWOC z tej podstawy to w przeciętnym miesiącu bez L4 ~16-17%. Wychodzi około 5000 brutto z lekkim hakiem w lewo lub w prawo. Niestety nie da się za to utrzymać w pojedynkę, o czym każdy, kto mieszka w Warszawie dłużej niż miesiąc doskonale wie. Atmosfera co prawda jest jak najbardziej w porządku, chociaż nie da się ukryć, że są i tacy, którzy lubią poplotkować i pogadać za dużo. Niestety najśmieszniejszym jest fakt, że kierownik zespołu - nawet w trakcie urlopu - pisze opinie na GW, ukrywając się pod anonimowym nickiem, jednak ktoś kto dłużej pracuje doskonale wie o kogo chodzi. Jeżeli ktoś potrzebuje pracy, by zdobyć pierwsze doświadczenie, nie mieszka i nie utrzymuje się samodzielnie, ma mniej niż 26 lat - polecam. W każdym innym wypadku nie ma to najmniejszego sensu. Co do warunków pracy - nie jest idealnie, nie jest tragicznie - natomiast systemy pamiętają jeszcze czasy sprzed wejścia do Unii Europejskiej. Ogólna ocena to takie 3,5/10, bo pensja jest na czas, jest umowa o prace i pewna stabilność zatrudnienia, natomiast cała reszta nie ma prawa być oceniona pozytywnie. Biorąc pod uwagę, że DR naprawia wszystko, co POS popsuje (a ostatnio - oczywiście pewnie przypadkowo jest tego sporo), sprawy bywają nierzadko bardzo skomplikowane - a pensja to mniej niż w przeliczeniu 1000 euro (czyli absolutne minimum do samodzielnego życia w stolicy), a też nie zanosi się na podwyżki, które przegonią inflacje - myśle, że najlepiej jak każdy potencjalnie zainteresowany odpowie sobie sam na pytanie, czy takie warunki mu odpowiadają.

Mirek

Na Wiatracznej pracowałem. Brak szacunku i jasnej prowizji, liderzy nie pomagal tylko ciągle na papieriski i kawki

@Mirek

Brak jasnej prowizji? Możesz to bardziej rozwinąć? Nie podali dokładnie wymagań co do jej dostania, czy raz była a raz nie? Ten brak szacunku to czym sie objawiał? Dopytuje, bo intensywnie myśle nad złozeniem tu cv, ale teraz to już sama nie wiem:(

Brak

Brak Informacji po rozmowie. Obiecano w ciągu 2 tygodni kontakt. Niepoważna firma.

Bubnik Wyebnik Żuk

Halo, czy ktoś z ekipy pracującej w czasach Orco "na kanale" 2017-2018 jeszcze tu jest? Jak Wam się teraz wiedzie?

obserwatorka

W tvp, tvn, polsacie skończyły się długoletnie posadki prezenterów i celebrytów. Co chwilę następują zmiany. Aż dziwi fakt, że w biurach cyfrowego polsatu i polkomtela nadal te "ciepłe posadki" są. Zadziwiające !

odp

jeżeli firma jest zamknięta to powinien zostać złożony wniosek o przepisanie numerów na osobę fizyczną. Używanie statusu prawnego, który jest niezgodny ze stanem rzeczywistym może być problematyczne dla Urzędów i innych organów, dodatkowo jest to poświadczanie nieprawdy. Regulamin Świadczenia Usług telekomunikacyjnych wskazuje, że każda zmiana danych Klienta powinna być niezwłocznie zgłoszona.

Łukasz

Na rozmowie HR pani przedstawia firmę jako super miejsce z masą projektów, a przy moim pytaniu czy w przypadku niedopasowania można zmienić projekt to pani zareagowała krzykiem że nie ma skakania po projektach. Dobrze że odpadłem na tym etapie bo by mnie wrzucili w jakieś (usunięte przez administratora) bez możliwości zmiany.

miejsce
@Łukasz

Ty się ciesz że nie zostałeś przyjęty. Od samego poczatku byłbyś zostawiony sam sobie. Proces onboardingu w tej firmie nie istnieje choć są osoby które mają go w zakresie obowiązków i biorą za to kasę

Polecam aby na samym początku wynegocjować dobre warunki płacy, gdyż firma ma niski poziom wynagrodzeń i bardzo trudno o podwyżkę. Ludzie odchodzą głównie z powodu niskiego wynagrodzenia.

Paweł Ko

Ludzie, pieniądze to nie wszystko. Zgodnie z obliczeniami FPP, wymagany ustawowo gwarantowany poziom płacy minimalnej w przyszłym roku wyniesie 4254,40 zł, zaś minimalna stawka godzinowa – 27,80 zł.

Wiedząca to i owo

Na stanowiskach typu młodszy specjalista o negocjacjach nie ma mowy. Jest konkretna pensja i albo jest na nią zgoda, albo proces rekrutacji zostaje zamknięty.

Starszykons.
@Paweł Ko

Praca na przycach wiaże sie z Niskim wynagrodzeniem w porównaniu do innych firmy tego typu, brak pracy zdalnej, brak laptopa służbowego, programy stare, liderzy i kierownicy niższego szczebla kompletnie bez wiedzy, wiecej wie szary pracownik niz kierownik. Klimatyzacja nie wiadomo kiedy czyszczona, ale leci z niej taki (usunięte przez administratora) że wiekszosc pracownikow sie skarży, ze prsychodzac do pracy od razu kichają i kaszlą...oczywoacie napoczatku kierownicy i liderzy dla nowych pracownikow super mili, ale po czasie jak zapominają ze pracownik na nich pracuje to zaczyna się...opryskliwe odzywki, wiecznie niezadowolona mina, brak wspaecia i pomocy przy rozwiazywaniu zlozonych problemow. Nie polecam tam pracy... @Paweł Ko Może i pieniądze to nie wszystko, ale jak się pracuje i dostaje marne groszę, za które ciężko wyżyć to oprócz braku pieniędzy, jest też oszczędzanie na podstawowy produktach i kupowanie jedzenia gorszej jakości co później przekłada się na zdrowie więc jeśli Ty uważasz że praca to nie miejsce gdzie liczą się pieniądze to zapoznaj się z przepisami. A jak pieniądze to nie wszystko to po niech właściciel odda Co ma po pracownikach i żyje z satysfakcji, że prowadzi biznes i nie ma na podstawowe produkty.

@Wiedząca to i owo

A jaka jest stawka przy stanowisku młodszy specjalista? Premi w jakim przedziale się wahają?

???

To jaka stawka jest na początku jako młodszy specjalista? Premie w jakim przedziale się wahają?

Agna

Ludzie nie mają po co tam pracować i odchodzą, bo wynagrodzenie jest marne i tak samo kiepska kadra kierownicza.

??

Hej chciałam się dowiedzieć jak wahają się zarobki w Plus ? Ogólnie ile razem z premia można zarobić w tej sieci? Byłam na dwóch rozmowach o pracę i jestem zdziwiona ze sieć Plus proponuję najmniejsza podstawę niż konkurencja,no chyba że z premi można wydobyć jakieś konkretne na te czasy zarobki... Ogólnie różnica między Plus a inna siecią w podstawie wynosi ok 1000zl więc sporo. Co wy sądzicie Ogólnie o tym wszystkim... Ogólnie która sieć Waszym zdaniem jest dobra co do zarobkow i rozwoju zawodowego. Pozdrawiam

@??

Napewno nie polkomtel, po 3 miesiącach o ile ci umowę przedłuża zarobić max. 4600 zł brutto. Po 10 latach ludzie zarabiają tu 400 zł brutto więcej niż nowo przyjęci więc nie licz na kasę aji rozwój w tej firmie. Szkoda ze juz zmarnowałeś czas na dwie rozmowy rekrutacyjne....tu jest taka rotacja pracowników że ciągle prowadzą rekrutację.

@??

Sieć Plus to polska firma i musi radzić sobie sama. Pozostali operatorzy są wspierani z zagranicy, dlatego mogą pozwolić sobie na wyższe wynagrodzenia, ale u nich jest naprawdę (usunięte przez administratora). Jeśli jesteś patriotą, to pracuj dla polskiej firmy. Plus wkrótce będzie podnosił pensje dla swoich pracowników. Pozdrawiam.

@Starszykonsultant

Powiem szczerze że proponowane warunki między innymi tysiac więcej robi różnicę... jeszcze jedno pytanie czy Polkomtel to to samo co liberty ? Z rozmowy wynikało że podstawa plus premia ale ciekawi mnie tak naprawdę jak to w praniu wygląda...

Żarty
@Paweł Ko

Nie siej proszę fermentu bo naiwny, nowy pracownik czy przyszli pracownicy uznają, że warto się zatrudnić bo płaca będzie wyższa. Od lat PLK podnosi pensje dopiero kiedy podniesiona zostaje płaca minimalna przy czym wynagrodzenie wychodzi wtedy maksymalnie 200 zł więcej niż minimalna. Nie wspomnę już o dziale reklamacji który poprawia błędy po sprzedawcach i konsultantach którzy wciskają umowy tylko po to żeby nabić sobie premie, świadomie wprowadzając klientów w błąd. Gdyby nie reklamacje to firma dawno już by upadła a i tak jesteśmy na samym końcu że wszystkich co się w firmie pojawia

Gabriela
@Żarty

No ale wcześniej napisano tu o stawce koło 4 tys. brutto, to jednak taka kwota nie jest realna? :/ Nikt nie napisał też wprost ile z premii można sobie właśnie nabić miesięcznie, a przy takiej podstawie to dość ważne dla mnie by było :/ A przez te reklamacje potem nie ucinają w sumie kasy?

Paulina
@Paweł Ko

A Ty skąd masz takie informacje o podnoszeniu pensji? Czy to sprawdzona informacja? Interesuje mnie stanowisko Doradca Klienta - Młodszy Konsultant. Mam już doświadczenie w Call Center i podoba mi się taka praca. Jak to prawda o czym piszesz to ja już aplikuję ;) Jednak trochę hamują mnie te opinie i niskich zarobkach. Więc pytam jeszcze raz czy to rzetelna informacja?

@Paulina

To nie są żadne rzetelne informacje, Paweł ko pisała też inne komentarze pt. Że jak jesteś patriotą to pracuj dla plusa mimo, że wynagrodzenie jest niższe o min. Tysiąc w porównaniu do konkurencji. Wynagrodzenie jest słabe i zwiększa się tylko jak podnosi się najnizsza krajowa, pracownicy po 10 latach pracy mają 400 zł brutto więcej od nowo przyjętych mimo, że muszą robić ponad dwa razy więcej od nowo przyjętych. Niepolecam, zawsze na początku jest miło i obiecują że ta kasa to tylko na początek a potem będzie większa ale to się nie wydarza...

Paweł Kociński
@Paulina

Sieć Plus wychodzi z długów. Polkomtel niesłusznie musiał zapłacić gigantyczną karę nałożoną przez UOKiK. Na szczęście najgorsze już za nami. Pensje z pewnością będą rosły, ale potrzeba trochę czasu. Pozdrawiam :)

Lucy
@Starszykonsultant

No spoko...widzę, że masz nick "Starszy Konsultant" tak sobie wnioskuje, że może są tam awanse skoro istnieje też stanowisko Konsultant? Czy wtedy podwyżki są bardziej obiecujące?

@Lucy

No tak jest podwyżka i wtedy zarabiasz na stanowisku starszy konsultant 400 zł brutto więcej od nowego pracownika na stanowisku młodszy konsultant, a masz poanda dwukrotnie większą normę do zrobienia.

@KS
@Starszykonsultant

Starszy konsultancie na każdym poziomie stanowiskowym różnica między Mł. Kon, a St. Konst wynosi 1 szt reklamacji (rozumiem, że to jest to więcej). Dodatkowo te 400 zł o których piszesz to podstawa, a dochodzi do tego SWOC więc uzyskujesz ponadto miesięcznie większą premię od wyższej podstawy. Dla zrozumienia sytuacji warto wyjaśnić, że pracownicy wykonują tą samą pracę, a zróżnicowanie w wynagrodzeniu jest wynikiem doświadczenia / stażu. Proszę pisz prawdę, rozumiem, że możesz być niezadowolony każdy ma prawo do swojej opinii ale niech to będzie w porządku do miejsca które obecnie pozwala Ci opłacić rachunki czy kupić jedzenie. Rozmawiaj merytorycznie, zgłaszaj wewnętrznie swoje oczekiwania, coś Cię bowiem trzyma w tej pracy skoro pomimo tylu pretensji nadal pracujesz i akceptujesz swoją sytuację.

@@KS

Merytorycznie nie wiem gdzie jest różnica 1 szt między tymi stanowiskami. Nowo przyjęta osoba robi pod innym konsultantem, który wszystko sprawdza 5 szt. Starszy konsultant 12 szt. A różnica 400 zł brutto więc nie mów, że to 1 szt. Nie mówiąc o braku wsparcia w rozwiązywaniu złożonych problemów, której się nie uzyska.

Nikt
@Starszykonsultant

Zerknij proszę na karty celów:) Staż powyżej 6 miesięcy to jest różnica jednej sprawy między młodszym a starszym. Logiczne że osoba która pracuje miesiąc nie będzie robić tyle co starszy konsultant. Zresztą osoby nowozatrudnione dostają 600zl mniej od starszego. Po 3 mies jak się człowiek sprawdza to wtedy trochę rośnie. Jak można aż tak narzekać na zarobki i wciąż tu pracować? Kasa mogłaby być większa, ale jak nie pasuje to czas poszukać czegoś nowego a nie się skarżyć że złe pieniądze a mimo wszystko tu tkwić.

@Nikt

A od kiedy to dostaje się stanowisko starszego konsultanta po 6 miesiącach pracy?? Co za bzdury opowiadasz. Awans na starszego konsultanta ludzie tu dostają po 8, 10 latach a nie miesiącach.

pytanie

Jak wygląda proces onboardingu w Polkomtel?

W Polkomtel Sp. z o.o. prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Kierownik Projektu. Jesteś osobą, która wzięła w niej udział? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Zeuss

Dajcie sobie spokój z tym niewiarygodnym i nieuczciwym operatorem w sanatorium concordiasalus w miejscowości Osieczek niedaleko Warszawy nie ma internetu i rozłącza połączenia mam 4 numery w plusie i przenoszę je do normalnego operatora ,a nie (usunięte przez administratora)

Norbi

nie polecam w ogóle, na rekrutacji 2 etapowej wszystko pięknie i oczywiście zadzwonimy jak będzie decyzja negatywna czy pozytywna to zadzwonimy dodam że rozmowa była 3,5 miesiąca temu nikt się nie odezwał, nie polecam maja ludzi za nic

paweł
@Norbi

nie jesteś jedyny do mnie też nikt się nie odezwał, było powiedziane że kontakt będzie bez względu czy decyzja będzie pozytywna czy negatywna

Pio
@Norbi

Niestety standard u nich. Zarzekanie się, że odpowiedź będzie. +bardzo słaby poziom HR (określania typu,, rzucanie papierami''), zapominanie o spotkaniach, kierownik działu z fochem, że musi uczestniczyć w spotkaniu (moje osobiste odczucie)

Agnieszka
@Norbi

Potwierdzam. Brak szacunku dla kandydatów, nie odzywają się ze swoją decyzją. W dzisiejszych czasach tak ciężko wysłać maila? Może to i lepiej. Tak jak traktują kandydatów tak i pewnie pracowników.

Czesław
@Agnieszka

Może minął za krótki czas od rozmowy i ktoś z Polkomtel jeszcze się do Ciebie odezwie? Swoją drogą - może opowiesz jak przebiegała rekrutacja z Twojej perspektywy? Czego wymaga się tu od kandydatów?

olo

stek bzdur

Awokado
@Norbi

Nie ma czego żałować, bo praca nie jest ciekawa, a kierownictwo ma za nic człowieka, są na poziomie przedszkola. Kierownicy nie umieją rozmawiać i ... Można powiedzieć, że wygrałeś los na loterii jak się do Ciebie nie odezwali :)

Aneta
@Awokado

Jak to nie umieją rozmawiać? Nie za bardzo rozumiem. To jak wyglądają rozmowy z nimi?

@Aneta

Aneta jakbyś pracowała z tymi ludźmi to byś wiedziała jakie siano mają kierownicy w głowie, nie umieją słuchac i wyciągają wnioski z niczym nie związane. Ci ludzie to dno i nie nadają się do kierowania zespołem, nie umieją zrobic pozytywnej atmosfery, nie umieją motywować tylko co najwuyżej krytykowac i robić głupie uwagi pod czyjimś adresem.

Rekrutacja
@Norbi

Tez nie polecam. Rekruterki o ile można je tak nazwać te dwie Panie przez duże P, chyba nigdy nie rekrutowały. Nie dość, że się spóźniły kilka minut to jeszcze ten ton i patrzenie z góry, bezpodstawny atak, podważanie doświadczenia zawodowego. Drogie Panie to wy zapraszacie kandydata na rozmowę i chyba wiecie, czy ten kandydat/ kandydatka klasyfikuje się ze swoimi umiejętnościami na to stanowisko, czy też nie. No, chyba że nie wiecie co tam robicie to już inny temat. Po pierwsze podczas rozmowy w pierwszych minutach przedstawiacie jak będzie wyglądała rozmowa, Drugi etap mówicie o firmie i o stanowisku pracy, a nie się pytacie kandydata , czym się zajmuje osoba w waszej firmie na tym stanowisku ? A z skąd ma to wiedzieć on może rzucić parę pomysłów co mu się wydaje ale nie ma karty z opisem stanowiska w waszej organizacji. Później zadajecie pytania o doświadczenie a nie go atakujecie podważając jego dotychczasowe doświadczenie oraz awanse nawet z niskich stanowisk na bardzo wysokie a teraz decyzje o zmianie profesji, bo nie jesteście od tego. To jest decyzja kandydata/ kandydatki o zmianie firmy/ branży waszą rolą jest wyłapać motywacje tych osób co nimi kieruje itp. Resztę się douczcie :), bo słabe te wasze kursy z rekrutacji. Rozmowa rekrutacyjna na tym nie polega. Profesjonalizmu zero i nie chce pracować w takiej firmie gdzie pracują tak niekometarne osoby jak właśnie te dwie PANIE. Zapamiętajcie jedno drogie rekruterki z Warszawy, że wy taką postawą marnujecie też czas kandydatów.

ciekawy
@Rekrutacja

na jakie stanowisko było przeprowadzona tak "profesjonalna" rekrutacja?

Rekrutacja
@ciekawy

One same nie wiedziały na kogo :) Incydent, czy coś. Ciebie się będą pytać co u nich taka osoba robi od nich się niestety nie dowiesz. To taki poziom żenady :) Uważam, że zmarnowały 11 min mojego życia.

Tragedia! (usunięte przez administratora) Ostrzegam wszystkie osoby, które są, albo będą chciały z nimi podpisywać umowy. (usunięte przez administratora) podczas rozmowy proponując korzystne warunki, a umowa, która teraz jest wyłącznie w formie elektronicznej, opiewa na wyższą kwotę i inne warunki. Jeszcze raz Ostrzegam i Odradzam !!!!

rekrutacja

co jest nie tak z ofertą pracy "Analityk HR" lub po zmianie "Specjalista ds. raportowania i sprawozdawczości HR", że co rusz pojawia się w internecie rekrutacja? Aż tak tam jest źle?

odp
@rekrutacja

zanim podejmiesz decyzję o zatrudnieniu zapytaj jak duża jest tam rotacja pracowników

ciekawa
@rekrutacja

z czego wynika tak duża rotacja w tym dziale?

Dobra rada
@rekrutacja

Nie wiem co jest nie tak konkretnie z tą ofertą, ale wiem, że generalnie praca w tej firmie to zły pomysł. Jako wieloletni były pracownik kilku działów szczerze odradzam. (usunięte przez administratora), kolesiostwo, płaca poniżej rynku, stare systemy i sprzęt.

odpowiedź
@ciekawa

Rotacja (szczególnie nowych pracowników) w HR Polkomtela/Cyfrowego Polsatu wynika z bardzo słabego zarządzania działem. Wystarczy popytać ile osób odeszło i jakie były tego przyczyny. Onboarding istnieje tylko na papierze, bardzo słabe szkolenia, zrzucanie zadań na nowych pracowników których zrealizować nie potrafi pracownik z długim stażem. To niestety smutna rzeczywistość działu HR

Zostaw merytoryczną opinię o Polkomtel Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polkomtel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polkomtel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 142.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polkomtel Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 10 to opinie pozytywne, 78 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polkomtel Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polkomtel Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polkomtel Sp. z o.o.

Polkomtel Sp. z o.o.