Opinie o 4EverNET Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy 4EverNET Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w 4EverNET Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4EverNET Sp. z o.o. w Katowice

Sin

Tak to jest jak sie w ciagu dnia przekracza 40minutową przerwe i wylogowuje system albo wychodzi sie z pracy wczesniej a potem pretensje do firmy ze godzin brakuje...masakra.

Naprawde tak oszukują?????

@Sin

A skąd ty to wiesz ??? Z kamer???

Pola

Rozwiń temat ,źle liczą???przecież chyba idzie to sprawdzić dokładnie???byłaś z tym u góry??wyjaśnić sprawę??masz do tego prawo??może ktoś zawalił???źle policzył???

@Sin

Nie każdy przychodzi do pracy po to żeby być wylogowanym i mieć za to nie zapłacone. To że większość waszych pracowników tak robi nie znaczy, że wszyscy. Niektórym zależy na pracy ale z czasem oczy się otwierają.

Rozsądek

Wogóle wszystkich was Wszyscy oszukują biedne niemoty, ciągłe pretensje, a w praktyce wygląda to bardzo prosto, pracujesz, są efekty góra to widzi i wszystko gra, jednak że kiedy ludzie przychodzą do roboty bez zaangażowania grzeją (usunięte przez administratora) na etacie walą po rogach i siedzą na l4 w knajpach na koszt pracodawcy to wszystko gra. Ps. co do ochłapów o oszukiwania. Ochłapy to wasze efekty z pracy i raczej bym spojrzał w lustro i zastanowił się ile razy w pracy na koszt pracodawcy dłubie palcem w nosie.

@Rozsądek

przecież firma sama zatrudnia na umowy o prace i się tym chwali, a potem narzeka, że ludzie idą na L4 do którego uprawnia umowa o prace - to o co chodzi ?

@umowa o prace

Jeżeli ktos jest naprawde chory to wiadomo ze nie jest to nic dziwnego. Problem sie pojawia wtedy kiedy ktos mowi ze jest obloznie chory a na fejsa dodaje zdjecia z imprez, albo widzi sie go w barze gdzie na chora osobe nie wygląda. Czeste przypadki sa gdy pracownik co poniedzialek zglasza l4 po długim weekendzie. Uwazasz ze za takie sytuacje ma placic pracodawca ?

Iks

Szkolenie jest platne do pierwszego przepracowanego miesiąca ! Jak idziesz na szkolenie i w trakcie rezygnujesz to z jakiej racji firma ma za to placic ?

@Iks

Już się tak nie ponizajcie tymi komentarzami byle bronić firmy. Jeszcze nie jedna osoba o was źle napisze bo jesteście jedna z najgorszych firm i tyle. Argumenty z (usunięte przez administratora)

Tajemnicza
@Iks

To jest bardzo ciekawe ja przepracowałm więcej i ani grosza nie dostałam za szkolenie. Więc nie piszcie takich bzdur. Bo koń by się uśmiał????????. Żałuję że w takiej Firmie pracowałam i każdemu będę odradzac pracę w Waszej Firmie.

@Iks

Iks, a co w knajpie robiła osoba z firmy która to widziała ? - dlaczego wtedy ta osoba która to widziała nie była w pracy tylko w knajpie ?

no właśnie
@umowa o prace

też chciałabym się tego dowiedzieć co robiła osoba z firmy w knajpie zamiast być w pracy ?

impry
@no właśnie

sami chodzą do knajp, a pracownikom zabraniają ?

impry
@no właśnie

odpowie ktoś co robiła osoba z kierownictwa firmy w knajpie do której innym zabrania chodzić ? i dlaczego innym zabrania tego co robi ?

Abc
@umowa o prace

Bo był weekend? Dzień / wieczór wolny ah tak i istnieje też coś takiego jak urlop lub zaplanowany dzień wolny ;)

kierownictwo
@Abc

i kierownictwo jak ma dzień wolny idzie szpiegować pracowników po knajpach, interesujące

płacić
@Iks

tak, pracodawca powinien płacić za takie sytuacje, ponieważ sam się chwali, że zatrudnia na umowę o prace i to są konsekwencje zatrudniania na umowe o prace, dlatego pracodawca powinien płacić, wy jako firma chcielibyście zatrudniać na umowę o prace i nie ponosić konsekwencji tego zatrudnienia

Lucjano

Ja również czekam, sprawdzam stan konta ale przelew nie wpłynął.

@Lucjano

Ciekawe kiedy otrzamymy przelew , musze rachunki zaplacic.

wyzysk
@Misiek

zgadnij gdzie firma na twoje rachunki, ich obchodzą tylko ich rachunki

Misiek

Dzis jest 25.11 czy otrzymaliscie juz wyplaty na swoje konto ?

XYZ
@Misiek

Ja swoją wypłatę miałam na koncie o 12 :)

Ruda
@XYZ

Teraz przyszła, a mam konto w Getin :)

@XYZ

No ja niestety dalej nie otrzymalem

Ewelina
@Misiek

To chyba nie jest miejsce by informować cały świat że wynagrodzenie nie wpłynęło ??!!!! Wystarczy podejść do przełożonego by się dopytać dlaczego tak się stało. Sam sobie strzelasz w kolano

wyzysk
@Ewelina

to jest bardzo dobre miejsce by informować o takich rzeczach, żeby ludzie, którzy chcieliby popełnić ten błąd i się zatrudnić w tej firmie, żeby wiedzieli takie rzeczy, że nie będą mieć wypłacanego na czas wynagrodzenia i tak co miesiąc

A byłeś kiedyś w (usunięte przez administratora) ??? Człowieku to nie przedszkole ,tu się pracuje :)

no dokładnie, jest jak w (usunięte przez administratora) czyli dużo stanowisk komputerowych z (usunięte przez administratora) zwanych dla niepoznaki pracownikami, kamery na suficie wiszące nad głowami pracowników, koordynatorzy podsłuchujący rozmowy (usunięte przez administratora) z klientami których mają łapać na umowy

Informatyk

Rozmowa kwalifikacyjna przebiegała ok. W sierpniu podczas tej rozmowy ustalony został termin rozpoczęcia pracy na początek września. Zgodnie z umową zgłosiłem się do firmy po dokumenty i... potraktowano mnie tak jakby nigdy taka rozmowa nie miała miejsca. Trochę nie rozumiem dlaczego podczas moich przyjazdów nie powiedziano mi że oferta pracy jest już nie aktualna. Wcześniej już usiłowałem dodać podobną opinię i nie znalazłem jej dzisiaj -pachnie mi tu jakąś mistyfikacją. Firma nie jest kryształowo czystą jak wynikałoby z poprzednich wpisów. Ja w odróżnieniu od innych opinii ostrzegam że ustalenia w rozmowie kwalifikacyjnej nie koniecznie w przypadku tej firmy cokolwiek znaczą. Ostrzegam i pozdrawiam. Artur

pytania ogólne

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
fbo

Napisze jak to faktycznie wygląda. Pracujesz za takie pieniądze jak sprzątaczka. Na umowie o prace zarabiasz 1600 zł miesięcznie, także jeśli chcesz cokolwiek zarabiać w tej firmie to byś musiał wyrabiać chyba z 1000 zł premii, co robią może max 2-3 osoby, wiadomo. Nawet jak na call center jest to strasznie mało, są call center gdzie masz 2 razy większą podstawę. Jeśli chodzi o premie to cele są co miesiąc większe, czasami co kilka miesięcy. W każdym razie ciągle rosną tak żebyś nie mógł ich wyrobić. A jesli ich nie wyrobisz to nie masz też żadnej premii. Jeśli chodzi o szkolenia do sprzedaży itd, jak dla mnie, troche idiotyczne, dają rady jak typowi kołcze z youtuba, których niektórzy sami wielbią. No ale jak kto uważa. Rotacja, jak w każdym call center, tutaj też jest ogromna, co miesiąc są nowi ludzi, tak to prawda że są tutaj osoby które pracują kilka lat i dłużej ale to są te 2-3 osoby które bardzo dużo sprzedają, albo emeryci którym już wszystko jedno i nie są wstanie wykonywać cięższej lub trudniejszej pracy, oraz osoby które mimo wykształcenia przez lata nie mogły znalezc normalnej pracy w swoim zawodzie, kierunku, i stwierdzili że chociaż ta nie jest na zmiany, nie jest jakas najgorsza itd.. jeśli oczywiście nie potrzebują pieniędzy, bo wiadomo samotna osoba za najniższa krajową lub z dziećmi się nie utrzyma. Jeśli chodzi o atmosfere, mam tutaj kilku naprawde świetnych znajomych, myśli że moge powiedzieć że niektórzy ludzie są w porządku, bo na pewno nie wszyscy, koordynatorzy itd? Zależy jacy, ale też bez większych problemów, poza tym że na sprzedaży się nie znają i wyszkolic kogos dobrze nie umieją. Jakiejś wielkiej presji nie ma. A i co najbardziej dziwi? Wymagają odrabiania godzin na umowie zlecenie, od 5 min do godziny itd, 15 min musisz odrabiać. Śmiech na sali. Ogólnie fajna praca na wakacje, dla studentów, ale nie na stałe. Jeśli chodzi o jakieś "awanse", dziwnym trafem wszystkie awanse mają wcześniejsze dziewczyny koordynatorów i dyrektorów firmy, lub ich dobrzy znajomi więc wiecie o co chodzi :) To tyle. Pozdrawiam.

B...
@fbo

Pracowałam w Firmie 2 lata , świetni Ludzie , atmosfera , to Ty również ją tworzysz .Szkolenia na wysokim poziomie , do dziś są mi przydatne . Sprzedaż to trudny kawałek chleba ale zawsze mam satysfakcję z rozmów z klientem zakończonej sprzedażą. A może Twoje miejsce przy mopie i nie obrażaj Pań sprzątaczek . Pozdrowienia dla Firmy

Ona :)
@fbo

Tak sie zastanawiam czy osoba pisząca ten komentarz jeszcze pracuje w 4en. Jeżeli tak ci źle w tej firmie to zamień ja na Gallupa gdzie o umowie o pracę możesz tylko marzyć lub jemu podobne. Tutaj masz podstawę a o resztę musisz się postarać pracując w nie obijając :) Pracuje tu ponad rok i nie jest to moja pierwsza praca, mimo skończonych studiów i 50+ potrafię docenić to miejsce. W pracy liczy się też atmosfera a tu jest ok, umowa o pracę też nie jest problemem. Masz gorszy dzień potrafią to zrozumieć , idzie ci dobrze - potrafią docenić. Takie bzdurne komentarze to piszą tylko ci którym się pracować nie chce :).. i wszędzie znajdują wady :) powodzenia w szukaniu pracy za miliony bez wkładu własnego kapitału

@Ona :)

Pracować to się chce jak dobrze płacą, oczywiście też popieram pracowitych ludzi ale trzeba się troche szanować, jak lubisz być murzynem który robi co się da żeby tylko zarobić troche więcej niż najniższa krajowa to spoko, nie mam nic do tego. Zdaje sobie sprawę że w innych call center mogą być gorsze warunki jeśli chodzi o nacisk na wynik, czy umowe o prace ale na call center się życie nie kończy. Inną prace sobie z pewnością znajde, spokojnie, ale wyrazić opinie tak czy siak zawsze można.

@fbo

sami tworzą takie warunki na jakie narzekają, że potem są i zwalają winę na pracowników za to co sami i same robią, unikajcie tej firmy

@Ona :)

umowa o prace? i jak chcesz wcześniej wyjść to musisz pisać oświdczenie - ja imię nazwisko oświadczam, że opuszczam zakład pracy na własną odpowiedzialność - potem możesz wyjść i potem będziesz musiał-a odrobić ten czas, super ta umowa o prace

@:)

umowa o prace? i jak chcesz wcześniej wyjść to musisz pisać oświdczenie - ja imię nazwisko oświadczam, że opuszczam zakład pracy dnia tego i tego o godzinie tej, na własną odpowiedzialność - potem możesz wyjść i potem będziesz musiał-a odrobić ten czas, super ta umowa o prace

@Ona :)

może warto się zastanowić dlaczego co niektórym nie chce się u was pracować? może firma stwarza takie warunki, że pracownikom nie chce się pracować tylko szukają innej pracy pracując w tej firmie nie ma przyszłości, ale o tym kierownictwo nie pomyśli bo przecież dla kadry kierowniczej wszystko jest idealnie rozwiązane, byle tylko od rekrutacji do rekrutacji od odchodzących z firmy pracowników po tych którzy przychodzą pracować aż się przekonają co to za firma i znowu wolą odejść niż dalej tkwić w tej firmie, znowu rekrutacja, znowu nowe osoby do pracy aż się przekonają gdzie pracują i dojdą wniosku, że trzeba szukać innej pracy niż pracować w tej firmie bez przyszłości i znowu rekrutacja, znowu szkolenie, znowu nowe osoby do pracy i tak w kółko

romans
@Ona :)

Ona - polecasz firmę Gallup w której jedna z pracownic awnsowała przez romans z prezesem, dlatego, że dostrzegasz podobieństwo w awansowaniu na stanowisko np liderki zespołu w firmie w której pracujesz w 4ever ?

4en
@romans

w 4en też tak awansują

miejsce dla dzieci

Mam pytanie, ponieważ mam 5 dzieci i czytałam w komentarzu, że macie w firmie pokój czy jakieś miejsce w którym można zostawić dzieci kiedy się jest w pracy u was. To byłoby super rozwiązanie, nie musiałabym organizować dzieciom czasu tylko mogłabym je zabrać ze sobą do pracy i mieć cały czas na oku. No i czytałam, że często organizujecie imprezy - możecie napisać jak często i czy zmieniacie lokale czy może macie stałą miejscówkę ? W takiej firmie to mogłabym pracować. Gdzie macie ogłoszenia ?

ona
@miejsce dla dzieci

ja też jestem zainteresowana tym jak to jest rozwiązane, mam 3 dzieci i byłoby super gdybym je mogła mieć na oku podczas pracy, czy ktoś się zajmuje dziećmi w tym miejscu czy są zabawki w firmie czy trzeba przynieść z domu zabawki dziecka ?

kandydatka
@miejsce dla dzieci

dołączam się do pytania, mam narazie 1 dziecko ale może za niedługo pojawi się kolejne, bardzo bym chciała wiedzieć czy mogę je ze sobą zabrać do pracy kiedy nie będzie go z kim zostawić?

Ktoś
@miejsce dla dzieci

Hmm jak się ma 5 dzieci to chyba jest trochę tego 500+ które powinno przeznaczyć się na przedszkole czy żłobek. To jest zakład pracy a nie miejsce dla dzieci. Jak można sprzedać i skupiać się na rozmowie z klientem mając jednocześnie oko na dzieci ?

KŁAMSTWO
@Ktoś

Szczera w komentarzu z 14.06.2018. - pisze wyraźnie - można przyjść do pracy z dziećmi, no więc raz w komentarzach jest, że można przyjść do pracy z dziećmi, innym razem, że nie, żeby zostawić je w żłobku - to w końcu która opcja jest prawdziwa, a która kłamie ?

KŁAMSTWO
@Ktoś

Dokładny cytat ze Szczera "Można przyjść do pracy z dziećmi, bawią się na sali I nikt nie robi o to problemów :)." - kto kłamie - ty kłamiesz czy szczera była nie szczera ?

@KŁAMSTWO

ta firma to jedno wielkie kłamstwo

jz
@ona

500 plus masz to sobie zorganizuj nianie.

kandydatka2
@jz

lubisz ludziom liczyć ile mają pieniędzy ? po co piszą, że można do pracy zabrać dzieci skoro potem piszą, że to nieprawda ?

Bożena

Gdzie można szukać aktualnych ofert pracy? Na stronie nie znalazłam więc piszę tutaj, moze ktoś z pracowników podpowie?

oferty
@Bożena

Oferty można naleźć na lento, indeed, praca za rogiem :) można również zadzwonić na numer 532-727-772 i zapytać o rekrutację.

darmo
@oferty

czyli wszędzie gdzie pracodawca może dodać ogłoszenie za darmo

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie 4EverNET Sp. z o.o.?

Godziny

8-16, 12-20

Godziny
@Godziny

Godziny 8-16 są dla znajomych i spółki typu kierownictwo i najbliższe osoby do kierownictwa, wszyscy pozostali 12-20, no czasem 8-16 ale raczej ta popołudniowa zmiana dla wszystkich pozostałych

Daniel
@Godziny

Tak? To przyjdź proszę do mojego biura i porozmawiamy. Sprawdzimy Twój grafik, jeżeli nie jesteś jedną z osób, które proszą o konkretne zmiany to jestem pewien, że jest on naprzemienny. Z tygodnia na tydzień. I przypomnę, że sztywny grafik mają osoby, którym inne zobowiązania nie pozwalają pracować w trybie zmianowym. Przy czym są to ważne powody (studia, dodatkowa praca, małe dzieci, opieka nad kimś z rodziny, kto tego wymaga, dojazdy z daleka), a nie kwestia niechęci do tzw. popołudniówek czy też "konieczności" zrobienia paznokci. I owszem, są kamery - to oczywiste w miejscach, które zajmują się przetwarzaniem danych osobowych i każdy z nas podpisał oświadczenie, że o tym wie i wyraża zgodę na rejestrację swojego wizerunku. Ty równie, drogi pracowniku. Mam nadzieję, że kolejne uwagi będą zgłaszane do mnie, a nie przekręcane i publikowane w internecie. Dziękuję za uwagę Miłego dnia Daniel

zwolnienia?
@Daniel

przyjdź do biura, w biurze się dowiesz - jesteś zwolniona/zwolniony

Jak jest z pakietem medycznym w 4EverNET Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

bhv

Z czym?

Ola

Tutaj coś takiego nie istnieje. Zero benefitów dla pracownika. Jedynym benefitem jest najniższa krajowa a za ubezpieczenie grupowe sam musisz sobie zapłacić.

Karina

Jak chcesz pakiet medyczny to juz lepiej zatrudnić się w SQN w sosnowcu, tam przynajmniej jest medicover i atmosfera na chwile obecna porównywalna, tam tez (usunięte przez administratora).

Julia
@Karina

@Karina A Ty pracujesz w 4EverNET Sp. z o.o.? Niedobrze, kiedy w firmie nie ma opieki medycznej. Piszecie o najniższej krajowej, a czy jakieś premie są osiągalne u tego pracodawcy? Będę Ci wdzięczna za odpowiedź.

ubezpieczenie

kierownictwo robi takie wałki, że żeby wyrobić plan to ubezpiecza samo siebie i pracowników, potem ci odciągają kase na to ubezpieczenie miesiąc w miesiąc ale to normalne ubezpieczenie, nie ma żadnych preferencyjnych warunków

premia
@Julia

Julia, cele sprzedażowe są podnoszone cyklicznie co pewien czas, więc coraz trudniej jest je wyrobić, co za tym idzie nie ma premii

Henio

To już nie jest ta sama firma jak przed rokiem. Brakuje kadry która odeszła do NN.

byly pracownik

Najgorsza firma w jakiej pracowałem..... podpisuje się pod wszystkimi negatywnymi komentarzami. Wysokie zarobki?? Gdzie?? Chyba w konkurencyjnych firmach... na pewno nie tutaj i proszę mi nie wmawiać, że byłem kiepskim sprzedawcą, bo akurat cel miałem wyrobiony praktycznie zawsze. Miernych ludzi, chamskich dla pracowników awansują, ludzi którzy w innych firmach za nic nie dostali by szansy i tak jak ktoś pisał wcześniej po znajomości. Pomijam fakt, że w call center panuje odwieczny (usunięte przez administratora) ludzie żrą na sali przy komputerach... zero kultury, sprzątaczki traktują jak służące. Praca polega na dzwonieniu wkoło do tych samych ludzi, a o RODO w tej firmie to chyba nikt nigdy nie słyszał i ktoś by się mógł temu przyjrzeć. Atmosfera? Nie powiem kiedyś było fajnie, pracowało się z chęcią, ale niestety zmiana osób zarządzających ciągnie tą firmę w złym kierunku, praca jak w obozie. Polecam tą pracę dla osób, których małżonek dobrze zarabia , studentom ale błagam nie ludziom, którzy chcą godnie zarabiać i się szanują, ponieważ ten pracodawca niestety ale ludzi nie szanuje.

Waldi

Nikt nie mówił, że będzie lekko ani, że firma jest idealna.

Alicja
@Waldi

Pracujesz w firmie , napisz proszę jak wygląda rekrutacja , wynagrodzenia no i sama praca , czy wypłata to sama podstawa i czy można wyrobić premię.

Aga
@Waldi

Praca dla odpornych , za niskie wynagrodzenie,premia nierealna do zdobycia ,brak szacunku i podziękowania za super wyniki.

Agent
@Aga

to co napisała Aga to prawda, Potwierdzam

@Agent

A ja się zupełnie nie zgadzam. Nie wiem o jakim braku szacunku piszecie. Najbardziej przyjazna firma w jakiej byłam a mam już swoje lata

koordynator

nie zgadzasz się bo jesteś koordynatorem

koordynator
@koordynator

nie zgadzasz się bo jesteś koordynatorem i to ty tak traktujesz ludzi jak tu napisali/ły

Kasa
@Waldi

Nikt nie mówił, że firma spóźnia się z wypłatami jak dawniej o tydzień albo jak obecnie o kilka dni

j-23

noo obiecali wyplaty zleceniom przed swietami a dzis 26 i niestety nie mamy wyplat na koncie - czyli jaka firma bez komentarzy

@j-23

Czekaj za chwilę będą wypisywać po kilka komentarzy jacy to są fajni ah żal :D

dho
@Xxx

Wiem, komentarz bardzo stary, ale zapomniałam jeszcze dodać że jest to jedyna firma w której pracowałam i potrafi spóznić się z wypłatą. Pamietam kiedy raz ponad tydzien spózniali się z wypłatami i prosili nas o cierpliwość, i byli wielce zaskoczeniu że ludzie mają dośc takiego gówna i robią (usunięte przez administratora)

Ks

Czy wymagane jest zaświadczenie o niekaralności?

Madhag
@Ks

Tak. Sa to projekty ubezpieczeniowe więc dobrze jak się pokaze krk :)

@Ks

wymagają zaświadczenia o niekaralności, koszt tego zaświadczenia to 30 zł, płacisz w Sądzie w którym wypełniasz formularz do tego zaświadczenia, czekasz w kolejce 2 godziny razem z innymi ludźmi, którzy też czekają 2 godziny w kolejce przed tobą i dostajesz zaświadczenie

@Ks

miejsc siedzących w Sądzie nie ma, tzn nawet jak są to zajęte, więc się dobrze przygotuj na stanie 2 godziny w kolejce, kase na zaświadczenie musisz mieć swoją

@Sąd

Dzięki, że tak szczegółowo wyjaśniłeś jak zdobyć zaświadczenie o niekaralności i ile to trwa. Czy jest ono niezbędne na wszystkich stanowiskach? Nie znalazłem żadnych aktualnych ofert pracy. Czy wiesz coś o obecnej rekrutacji, a jeżeli tak, to jakie posady są wolne? Liczę, że mi dopowiesz.

@Marek

tak naprawdę to zaświadczenie o niekaralności jest potrzebne jeśli w umowie będziesz miał stanowisko Agent, jeśli będziesz miał stanowisko np Konsultant to nie jest potrzebne to zaświadczenie - w praktyce to nie ma znaczenia które stanowisko będziesz miał bo praca i tak polega na dzwonieniu do klientów i proponowaniu tego czego nie chcą, zdecydowana większość klientów traktuje takie telefony jako natrętów, którzy przeszkadzają im w codziennym życiu, jak dostaniesz baze klientów, którzy odmawiali np 3 miesiące temu do obdzwonienia to się nie zdziw jak większość będzie odmawiać, a nawet się rozłączać w trakcie kiedy będziesz próbował ich zainteresować tym co masz do sprzedania, w bazie jest jest bardzo dużo poczt głosowych, nieaktualnych numerów takich np które należały do kogoś innego, potem ktoś zrezygnował z numeru i numer po okresie nieużywania np pół roku, może roku sieć dała komuś innemu czyli nowemu klientowi który nie wyrażał zgody na takie telefony i się dziwi daczego do niego dzwoni firma, czasem jest to też inna płeć, np wcześniej numer miał facet, teraz ma kobieta, dużo numerów pochodzi z bazy konkursów sms typu loga, dzwonki, inne konkursy w których teoretycznie jest kasa do wygrania albo jakiś telefon - teoretycznie, do takich ludzi dzwoni automat i ty masz im proponować ofertę na którą mają się zgodzić, więc jest dużo zdziwionych klientów którzy w ogóle nie spodziewają się telefonu od ciebie, a twoim zadaniem jest im sprzedać

@Marek

trzeba też pamiętać, że są na rynku inne firmy, które sprzedają to samo, więc możesz od klientów usłyszeć tekst w stylu, że z tym już ktoś do niego,niej dzwonił i pytanie czy to był ktoś z tej firmy, ty nie masz jak tego sprawdzić w tym ograniczonym systemie sprzedażowym i musisz szukać wymówki co tu powiedzieć klientowi, jak to jest ktoś z tej samej firmy to widać, że dzwonił-a ale jak dzwonił ktoś z innej firmy to już w ogóle nie masz tego jak sprawdzić, na koniec do finalizacji potrzebujesz, żeby klient podał oprócz imienia i nazwiska, adresu jeszcze PESEL i NUMER DOWODU czyli dane które nie wszyscy podają i niektórych nic nie przekona do podania tych danych przez telefon, tak więc nie będzie sprzedaży

@Marek

jakie posady są wolne - w tej firmie tylko jedna - dzwonienie do klientów, proponowanie nowej umowy,nowego ubezpieczenia, innej posady tam nie ma, no chyba, że jesteś znajomym kogoś ważnego na stanowisku to może się coś znajdzie ale normalnie to dzwonienie do klientów, proponowanie nowego ubezpieczenia - sprzedaż i dosprzedaż czyli łapanka nowych klientów, na nic więcej nie licz

@Marek

sprzedaż to jest zdobycie nowego klienta, który w ogóle jeszcze nie jest klientem i ledwo co zna firmę albo w ogóle nie zna, dosprzedaż to jest jak już jest klientem firmy i ma ubezpieczenie tej firmy ale firma chce na nim, niej zarobić więcej to dzwonisz i proponujesz dodatkowe ubezpieczenie, żeby płacił więcej czyli nowe ubezpieczenie, nowa składka, jak np dzwonisz z propozycją ubezpieczenia na samochód to bywa, że są cyrki - tego samego dnia potrafi do jednego klienta zadzwonić nawet kilka albo kilkanaście firm z propozycją ubezpieczenia samochodu - weź się przebij jak klient ma np 15 propozycji ubezpieczenia samochodu który ledwo co kupił i twoja propozycja jest jedną spośród tych 15 telefonów jakie odebrał - to jest wyścig szczurów

Ukraina

to prawda, że liderką zespołu w tej firmie jest liderka z Ukrainy ?

Hgf
@Ukraina

Tak.

Jamsenetoperek

Kiedy są wypłacane wynagrodzenia na umowie zlecenie? Czy często i za co zwalniają pracowników?

kasa
@Jamsenetoperek

zawsze robią przelewy na ostatnią chwile np w święta kasa dociera na twoje konto po świętach. robi ci różnie z jakiego powodu cię wyrzucą ? - z reguły to jest zmyślony powód

Bezrobotny

Witam Zaproszono mnie na rozmowę do 4EN ponoć na projekt umawiania spotkań. Słyszałam wiele dobrych opini na temat tej firmy. Ale chciałabym dowiedzieć od pracowników jak faktycznie tam jest. Czy dają umowę zlecenie czy o pracę? Ile tak mniej więcej na początek się zarabia? Co dokładnie oznacza to umawianie spotkań? Czy jest presja na wynik na sprzedaż od koordynatorów? Jak wyglądają pierwsze dni w pracy? Pomóżcie proszę bo strasznie się stresuje i boje mimo że mam jakieś tam doświadczenie w pracy na słuchawkach?

@Bezrobotny

Jakie są godziny pracy? Jak wygląda szkolenie? Chodzi mi o jak najwięcej informacji aby się troszkę uspokoić. W poprzednich firmach pracowałem na umowe zlecenia i mnie oszukiwali, jak nie dawałem sobie rady krzyczano na mnie straszono zwolnieniem etc lubię pracę z klientem ale niechce się już więcej stresować pracą bać koordynatorów i czuć presji i nacisku od koordynatorów na sprzedaż albo dowidzenia. Jak to wygląda w 4EN?

Jaa
@Bezrobotny

Ooo, to musisz przyjsc do nas , tu jest naprawde dobrze, fajne akcje , i wlasnie koordynatorzy sa normalni , bo ja tez znam firmy w krorych bylo tak ze lepiek nie mówić i serio w koncu trafione.

@Jaa

A czy firma jest w jakimś stopniu powiązana z firmą s8 z zabrza?

@Bezrobotny

Kiedy są wypłaty bo ja pracowałem w poprzedniwj firmie gdzie wyplaty były do 25 ale następnego miesiaca a premie wyplacane po 3 miesacach. I byl straszny nacisk na frekwencje nawet l4 mi kazali odrabiac

Jo
@Bezrobotny

To sa dwie oddzielne firmy. Nie maja ze sobą nic wspólnego.

spotkania
@Bezrobotny

umawiasz takie spotkania, że przyjeżdrza agent i naciąga na 150 zł opłaty miesięcznej za ubezpieczenie ale nie wiesz o tym, masz tylko umówić spotkanie, podczas rozmowy z klientem nie ma mowy o kwocie ubezpieczenia, wielu ludzi z tego rezygnuje, a ty jesteś rozliczany za to, że klient się nie zdecydował tyle płacić co miesiąc

@Bezrobotny

wypłaty są do 25 na umowie zlecenie, jak dostajesz umowe o prace to do 10 masz płatne wynagrodzenie, premie na oddzielnej umowie masz płatną do 25 pod warunkiem, że firma się nie spóźni z wypłatą wynagrodzeń i premi

@spotkania

Chyba nie wiesz o czym mówisz ! Kwoty skladki nie podaje sie tylko i wylacznie bo nie ma w polisie sztywnego cennika ! Nie jest sie w stanie podac kwoty bo nie wiadomo jaka jest sytuacja klienta ! Skladka zalezy od wielu czynników i to juz wychodzi na spotkaniu ! A premia jest naliczana za odbyte spotkanie a nie czy klient kupil polise czy nie. Więc jak nie wiesz jakie sa warunki to proszę , nie wypowiadaj się.

@Iks

dziwnym trafem zawsze ale to zawsze osoba która przyjeżdrza do klienta proponuje składkę za Minimum 150 zł albo więcej, 150 zł to jest minimalna składka, pozostałe są wyższe

@150 zł albo więcej

niektórzy ludzie do których dzwoni system już mają ubezpieczenie za które płacą 150 zł albo więcej miesięcznie i nie chcą tego zmieniać albo mają po 3-4 ubezpieczenia i też nie chcą tego zmieniać na to ubezpieczenie za 150 zł z którym dzwonisz, nawet jeśli ci ludzie są zainteresowani to z reguły rezygnują na spotkaniu z przedstawicielem kiedy się dowiadują, że składka miesięczna będzie wynosiła 150 zł albo więcej, a podczas rozmowy telefonicznej ani słowa o składce jaką będą płacić, masz odpowiadać, że tego się dowiedzą na spotkaniu albo w jakiś inny sposób, żeby nie podać kwoty

@150 zł albo więcej

no i oczywiście masz zachęcić klienta, klientkę, żeby chciała się spotkać z przedstawicielem firmy, że to super ubezpieczenie, że lepszego nie ma żadna firma, itd, itp

trochę o nas

jak wygląda praca u nas na codzień - dzwonimy do poczt głosowych których jest dużo w bazie, na nieaktualne numery telefonów, przekładamy to na inne terminy i znowu dzwonimy do tych samych numerów, dużo ludzi nie chce tego, dużo ludzi się rozłącza, jak już się dodzwonimy do żywego człowieka który chce rozmawiać to zdecydowana większość rozmówców nie ma czasu i przekładamy rozmowę na inny termin, jak nawet się uda porozmawiać to i tak nie gwarantuje to sprzedaży, nawet jak sprzedaż to też nie gwarantuje, że klient się nie rozmyśli i nie zrezygnuje z jakiegokolwiek powodu, podczas rozmowy trzeba powiedzieć co najmniej 3 sytuacje w których teoretycznie ubezpieczyciel wypłaci odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu, zazwyczaj w większości ubezpieczeń musi to być trwały uszczerbek na zdrowiu - wymieniamy 3 sytuacje i kwoty jakie za nie są wypłacane, tłumaczymy klientowi po co mu albo jej jest potrzebne to ubezpieczenie, potem informujemy klienta, że rozmowy są odsłuchiwane przez dział jakości który zazwyczaj każe oddzwaniać do klientów nawet w sytuacji kiedy rozmowa jest w porządku, informujemy o prawie do rezygnacji, czytamy wyłączenia czyli sytuacje kiedy ubezpieczyciel nie wypłaci pieniędzy za wypadek bo to są ubezpieczenia od wypadków, taka codzienność w tej pracy i wymagają, żeby była dobra sprzedaż

wyzyskiwacze
@trochę o nas

tak jest codziennie, jak się baza kończy to ciężko zrobić nawet 1 umowę dziennie, czasem dzień się kończy bez umowy ale system dalej dzwoni do tych samych ludzi którzy nie chcą nawet słuchać co masz do powiedzenia i się rozłączają i firma rozlicza z tego dlaczego jest tak mało umów

@trochę o nas

dokładnie tak jak piszesz

Xyz22

Jakie są zarobki na umowie zlecenie, a jakie na umowie o pracę, jak wygląda kwestia wynagrodzenia, kiedy jest wypłacane i czy jest na czas?

niezadowolona
@Xyz22

(usunięte przez administratora) ja np miałam wypłacone po terminie, zarobki na umowie zlecenie minimalne + premie, których możesz nie mieć jeśli nie spełnisz wszystkich kryteriów

niezadowolona
@Xyz22

na umowie o prace też wynagrodzenie minimalne + premie której możesz nie mieć

krętacze

obiecują premie, potem okazuje się, że ich nie wypłacają

Zostaw merytoryczną opinię o 4EverNET Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w 4EverNET Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 4EverNET Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4EverNET Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 4EverNET Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 4EverNET Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

4EverNET Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 278 ocen.

4EverNET Sp. z o.o.