Firma Kuźnia Jawor

Jawór

Opinie o Firma Kuźnia Jawor

Kiti 2010-04-20 11:08:44
Firma jest przykładem niekompetencji przeważającej grupy kadry kierowniczej. Ludzie przypadkowi oraz kompletni ignoranci doprowadzili firmę na skraj przepaści. Unikajcie tej firmy.
Rozczarowany firmą 2014-02-24 17:01:44
Większość kadry w tej firmie jest zatrudniona chyba po znajomości ,bo większej
niekompetencji nigdy nie widziałem ! Nie interesują ich ludzie myślący z doświadczeniem w młodym wieku tylko dlatego ,że boja się o swoje tył***! Rekrutacja to totalna żenada kilka niepotrzebnych etapów, łącznie z dniem nie płatnym próbnym. Kierownictwo zamiast skrywać pod białym kaskiem wiedzę i inteligencje trzyma tam orzeszek laskowy do tego nieapetyczny z racji opakowania. Jednym słowem ludziom myślącym odradzam ale jednocześnie
chcącym tułać się bez celu i sensu po firmie ,mówiąc tak "kierowniku" rozumiem " " "kierowniku" ma pan racje "kierowniku" polecam :D ale i ostrzegam po jednym dniu spędzonym w murach zakładu i totalnym odmóżdźeniu 3 dni dochodziłem do siebie
. Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o Firma Kuźnia Jawor - Jawór
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Firma Kuźnia Jawor