Opinie o Polenergia S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Polenergia S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Polenergia S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polenergia S.A. w Warszawa

J.S.

Jeśli chcecie pracować po 12-15 godzin, w dużym stresie i z osobami którzy z uśmiechem na twarzy wbiją nóż w plecy to polecam. Ludzie nie marnujcie życia. Jest grupa adorująca i może i oni mają dobrze a reszta to parobki. Omijajcie ją szerokim łukiem !!!

Mike
@J.S.

Nic się nie zmieniło. Wszystko po 10 latach aktualne. Nie ma co się dziwić, że taka wysoka rotacja i ludzie nie chcą w takim miejscu długofalowo pracować. Wyzysk totalny.

Profesjonalista

Zdecydowanie odradzam aplikowanie do tej firmy. Rozmowa dotycząca stanowiska Menadżera ds. Sprzedaży, którą prowadzili Pani Justyna z działu HR oraz Pan Dyrektor Grzegorz, była prowadzona nieprofesjonalnie i z brakiem szacunku wobec kandydata. Fakt spóźnienia się na zaplanowane spotkanie on-line przez przedstawicieli firmy dodatkowo wpłynął na moje odczucia w trakcie rozmowy. Ponadto, zachowanie Dyrektora, wyrażające się w pogardzie i poczuciu wyższości, pozostawia wiele do życzenia w kontekście umiejętności zarządzania ludźmi. Podejrzewam, że obserwowane zachowanie może być wynikiem problemów z ego lub głębszych kompleksów, które wymagają przepracowania. Zdecydowanie nie wyobrażam sobie pracy pod nadzorem takiej osoby. Rozmowa skupiała się głównie na pozyskaniu darmowych strategii, metodologii oraz pomysłów od kandydata, bez zapewnienia odpowiedniego szacunku i wartościowania wniesionego przez niego wkładu. Moja decyzja o rezygnacji z udziału w dalszym procesie rekrutacji była podyktowana brakiem akceptacji dla takiego traktowania kandydatów oraz niechęcią do pracy pod nadzorem takiego przełożonego. Odradzam aplikowanie do tej firmy wszystkim profesjonalistom, którzy cenią sobie szacunek w miejscu pracy oraz oczekują profesjonalnego podejścia w procesie rekrutacyjnym. Moje współczucie kieruję w stronę obecnych pracowników, którzy muszą funkcjonować w takiej toksycznej atmosferze.

Duszan

Widziałem ostatnio handlowca na mieście jak się zatrzymał ładnym Volkswagenem chyba to był Cross, na przystanku autobusowym, żeby porozmawiać przez telefon. Pomyślałem, chyba młody gość ma fajną pracę bo w terenie i niezła (usunięte przez administratora) Potem spojrzałem na zegarek, była 19.15 i zacząłem mu współczuć.

@Duszan

Uuuu... No dobra, to Ci wyszło. :( A co jeśli akurat tego dnia zaczął po południu czy coś? :( Serio aż tyle trzeba pracować?

Edyta

No w sumie... A na dzień dzisiejszy jakie są warunki korzystania ze służbówek? I co jaki okres czasu można liczyć na coś nowszego? Od stażu pracy to zależne? Napisze ktoś?

Pol Nowy wpis
@Duszan

To u nich standard. Wyzysk i wyciśnięcie człowieka jak cytrynę ponad wszystko, bez żadnych skrupułów moralnych itp. Tylko współczuć obecnym pracownikom.

Pol Nowy wpis

Dramatycznie niski poziom rekrutacji ze strony Pani Justyny. Amatorszczyzna i stronniczość. Widoczny brak kompetencji i profesjonalizmu. Pytania tendencyjne i potwierdzajace powyższe. Odradzam by poświęcać czas i rekrutować do tej firmy.

Lola Nowy wpis

Witam. widziałam, że jeszcze dziś dodana została oferta pracy dla Specjalisty ds. Przyłączeń i Rozwoju OZE. Nie ma niestety wskazanych żadnych przedziałów płac a jak wynika z opisu prócz podstawy są też premie. jak w tym roku wychodzą i czy łatwo jest je wyrobić?

J.S.

Ex pracownik
@J.S.

Totalnie się z tym zgadzam

@Ex pracownik

Nie ma to jak całkowicie się zgodzić z opinią sprzed dziesięciu lat. Ciekawe co autor by na to odpowiedział. A z tymi osobami co jakieś noże wbijają to o co chodzi? Masz jakieś szczególne doświadczenia odnośnie tego? :/

Ex pracownik
@Edyta

Nic się nie zmieniło w tym czasie :D, jeśli chodzi o wypowiedź poniżej również jest problem z wypłacaniem pieniędzy

10 lat i nic sie nie zmieniło

@Ex pracownik

A z warunkami pracy? Płynność finansowa to z jakiego powodu tak naprawdę stale jest tutaj tak niestabilna? I zastanawia mnie druga kwestia, bo skoro firma jest przez tak długi czas na rynku to co innego zachęca ludzi, żeby tu się zatrudnić i wykonywać zlecenia?

Opinia sprzed dziesięciu lat, jak ją sprawdzić? I czy w aktualnym temacie warunków siedzisz? Interesują mnie faktycznie godziny, ile i w jakich przedziałach czasowych? Co z przerwami tak dla jasności?

Robin Hut
@J.S.

Przeginają (usunięte przez administratora) myśląc, że cżłowiek (usunięte przez administratora) tak, że nie widzi nic innego tylko pracę będzei wydajeniejszy. Owszem ale max rok i padnie wyalony zawodowo i wycieńczony złym jedzeniem. NIe można pozbawiać ludzi balansu, bo to jest krótkoterminowy zysk.(usunięte przez administratora)Dziwna firma. Chyba dzieciaki nią kierują

@Robin Hut

Tak jak ktoś wyżej zauważył opinia pochodzi sprzed 10ciu lat, sugerujesz, że poważnie do 15stu godzin się robi? poza tym tak na marginesie odnośnie kierownictwa to do dziś jest już jakieś inne? jak to wygląda po dekadzie?

Polanda
@J.S.

Faktycznie, wizyty i jazda po 15 h/d to psychiczna i fizyczna masakra.

@Polanda

Jak ta jazda po 15 godzin jest tak w ogóle możliwa? podobnie jak poprzednik ciekawi mnie jak to jest poorganizowane w takiej sytuacji. kto pełni tak naprawdę obecnie nad tym nadzór? Widać tak w sumie ze chyba kandydujesz? Takie warunki Ci przedstawili na rozmowie? Jak ona jest przeprowadzana?

Polnada

Dowiedziałem się w rozmowie, bo się dopytywali co powiedziałbym na to, gdyby... . Ale w sumie potwierdziło się to jak poczytałem tutaj. Myślę sobie, że za samą dyspozycyjność w takim zakresie człowiek powinien mieć zagwarantowane jakieś wynagrodzenie. I tak nie byłoby ono atrakcyjne, bo to w końcu dwa etaty plus soboty! Ale przynamniej managerom zależałoby na jakości leadów. A tak jak zwali się absolutnie wszystko na PH to on (usunięte przez administratora), a call center ciśnie mu byle co jak największy skarb. Oni mają zapłacone za swoje "numery" zawsze i to nie ważne ile były warte. A wszyscy wiemy ile warte są leady, nie? No więc taki układ śmierdzi nieproporcjonalnym zwalaniem winy. No a gdzie czas na regenerację dal takiego PH? Ini po 8 h do domku i swoje kasują za rozmowy zza biurka. A PH nawet nie ma gdzie zjeść posiłków i wszyscy po nim jadą, że te cudowne leady tak słabo zamienia w złoto. Coś tu solidnie nie gra, nie sądzicie?

Mike Nowy wpis
@J.S.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Polenergia S.A.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Omijać z daleka. Nie szanują ludzi i ich pracy. Zauważalny brak kompetencji i profesjonalizmu u niektórych osob zarządzających. Amatorka.

Profesjonalista

czy jest tu może ktoś kto aplikował na IT Security Managera? Jeszcze przez parę dni będzie dostępne ogłoszenie, w którym widnieje przypis, że to praca od zaraz. Ciekawi mnie przede wszystkim powód tych naborów, oraz to co oferują po zatrudnieniu się. czy widełki są podawane na rozmowie? jest tylko jeden etap?

Totalny brak profesjonalizmu i poszanowania cudzego czasu, w stosunku do kandydatów na oferowane stanowiska. Wystawiają ogłoszenia, przechodzisz przez dwa procesy rekrutacyjne, otrzymujesz deklarację słowną co do roztrzygnięcia w ustalonym przez nich terminie. Termin ten następnie jest przesuwany, a gdy próbujesz się dowiedzieć, jaki jest rezultat, otrzymujesz informację zwrotną że manager nie podjął decyzji i nie wiadomo kiedy podejmie, gdyż jest na wakacjach. Szanowni Państwo, sposób przeprowadzania przez Państwo rekrutacji i fakt szufladkowania ludzi by kolokwialnie ujmując, w osobistym odczuciu, znaleźć dogodnego ciecia do pracy za jak najmniej, to polityka firmy, którą to szanujący się inżynierowie omijają szerokim łukiem. Zdecydowanie nie polecam kandydatom brać udziału, szkoda nerwów i czasu.

Robin Hut
@Kandydat

Faktycznie jest to nienormalne aby planować ludziom pracę po 14 godzin dziennie sześć dni w tygodniu. To są dwa etaty! Cżłowiek robi swoją robotę tak czy inaczej, nawet jeśli nie udaje się dobić sprzedaży. Dlaczego nie dają mu za to odpowiedniego wynagrodzenia? Robota dla Wilczków z Wall Street, co ?

Kandydaci ostatnio się pojawiali na forum? a jest tu może ktoś kto ostatecznie się dostał i by opisał wdrożenie? Widzę, że kiedyś pisali o szkoleniach, ale bez jakichś większych szczegółów. Czy do dziś były one aktualizowane? Jaki jest ich program czego można się spodziewać?

Niepoważna firma, zapraszają na rozmowę o pracę w zakresie sprzedaży ich produktów do kluczowych klientów biznesowych poczym proponują stanowisko handlowca z śmieszna podstawa rzędu 3-6K (nie doprecyzowali czy netto czy brutto) na B2B, kto w ogóle oferuje kontrakt B2B przy takich kwotach, pracownikowi się to zupełnie nie opłaca. W sklepach na kasie ludzie mają większe podstawy i nie muszą przejmować się księgowością czy innymi rzeczami wynikającymi z kodeksu pracy. Nie wiem jak się pracuje w tej firmie, oceniam jedynie proces rekrutacji, który był rozczarowaniem.

1. Dołączasz do firmy. dostajesz zlecenie lub umowa b2b 2. Szkolenie 3. Jazda w teren, nacisk na spotkania wlasne 4. Robisz wynik jest ok. dostajesz gorsze leady, nie ma wyniku lecisz. 5. Bijesz sie 3 miesiace o odzyskanie swoich pieniędzy - zwrot za paliwo, podstawa za ostatni miesiac, o prowizji nie wspomnę.

Edyta

Punkt 5 mi się nie podoba, można z niego zrezygnować? :/ Serio tak miałeś? Czemu taki problem z tymi pieniędzmi tam był?

Max

Dlaczego bijesz się o zwrot na paliwo? Nie dostajesz karty paliwowej tylko jeździsz za swoje? Przecież to jest chore, kto tak dzisiaj funkcjonuje.

@Max

Ta opinia była wystawiana z rok temu, możliwe że do dziś już to się zmieniło i jest tak jak sugerujesz, że występuje po prostu karta? ciekawa jestem czy coś jeszcze mogło ewentualnie dojść do puli oferowanych benefitów. Czy ktoś siedzi aktualnie w temacie i się odniesie?

Mirek

Kochani, Zainteresowałem się ofertą pracy Przedstawiciel Techniczno-Handlowy ds. OZE w/w firmie. Jednak, że nie chciałbym tracić cennego czasu osoby z HR w Firmie oraz swojego proszę o odpowiedź czy podana oferta pracy nie mija się z rzeczywistością. Z góry bardzo dziękuję za odpowiedzi :) 1. Praca w pełnym wymiarze w oparciu o formę współpracy B2B. Podstawa plus prowizja? 2. Od początku współpracy u nas możesz liczyć na wygodne auto klasy B, a jeśli będziesz realizował cele szybko możesz zacząć jeździć nowym suvem typu T-ROCC lub T-CROSS?? 4. Jako nasz doradca nigdy nie będziesz narzekał na brak spotkań. Mamy w swojej strukturze Dział Wsparcia Sprzedaży, który odpowiedzialny jest za umawianie spotkań dla naszych handlowców. Dzięki temu, większość z nich ma w 80% wypełnione kalendarze. Ad.1 Bardzo zależy mi na umowie o pracę, gdyż w ciągu swojego niemal 40 letniego życia napracowałem się już na umowach cywilno-prawnych. Także dziękuję ;/ Chciałbym aby mnie szanowano, jak i ja szanuję innych dlatego zdaję sobie sprawę, że nie jest to praca na tylko 8h Chciałbym się dowiedzieć jaka jest podstawa. Ad.2 Co prawda, posiadam auto ze średnie półki ale do codziennych obowiązków służbowych wolałbym wykorzystywać auto firmowe. Mieszkamy na przedmieściach i żona też potrzebuje na przedszkole, swoje dojazdy do pracy. Ad 4. Wolałbym spotkania z osobami "Świadomymi o OZE" aniżeli pukać D2D i w ten sposób opierać swoją pracę, choć myślę że na 2doorze ta praca również się opiera choć w części ale... Jak naprawdę wygląda praca w tej Firmie? Pozdrawiam.

Polen
@Mirek

Podstawa jest, ale jej nie ma. To jest dają Ci 3k netto na b2b i taka samą kwotę zabierają Ci z prowizji. Na umowę o pracę nie ma szans. Handlowiec ma sprzedawać, masz gorszy miesiąc to wymieniają Cię na inny model. Zresztą patrząc na to co napisałeś to i tak za przeproszeniem jest za stary do tej organizacji bo tu głównie pracują dzieciaki 20 max 30 lat. Kierownicy zespołu często robili "oszałamiające" kariery w strukturach Oriflame albo Avon.

@Polen

Firma specjalnie zatrudnia młode i nieświadome kierownictwo 20-30lat po to żeby łatwo im się nimi kierowało - taki świeżak kierownik nie ma zielonego pojęcia na co sobie może pozwolić a na co nie deleguje do zadań wychodzących poza zakres twoim obowiązków wywiera naciski stosuje mobbing i zabiera wypracowaną premię twierdząc że to nie on tylko pomyłka w kadrach. W kadrach twierdzą że zapłaciły zgodnie z instrukcjami kierownika i taka przepychanka nikt za nic nie bierze odpowiedzialności najchętniej zatrudniają na własnej działalności ponieważ takich najszybciej można się pozbyć i w przypadku takich osób za nic nie odpowiadaj. W tej firmie pop prostu trzeba nauczyć się żyć nagrywać rozmowy z kierownikami żeby nie wyparli się swoich słów...

@pracownik

tyle, że takie nagrywanie chyba nie bardzo byłoby dozwolone? wspominasz o nieświadomym kierownictwie i efektach ich pracy, zastanawiam się przy tym czy dosłownie każdy musiałby mieć tego typu stosunek, który tu przypisujesz? taki styl zarządzania faktycznie miałby być firmie na rękę? rotacja jest akceptowalna?

Robert

Odradzam wszystkim podpisywania umowy z Tą firmą na panale jak i pompę ciepła ., Ta firma jedynie żeruje na potencjanym kiencie by tylko podpisać umowę i wziąść kredyt . Nie odzyskasz jak pięknie mówią żadnych pieniedzy z programy

Karol
@Robert

Z żerowaniem zgadzam się w 101%

XYZ

Rozmowa z P. Manager z Działu Wsparcia Sprzedaży na zerowym poziomie, podejście do potencjalnego pracownika jest bardzo odstraszające i oczywiście niekompetentne. Rozmowa na zasadzie przesłuchania, brakowało tylko i wyłącznie przyłożonej lampy do twarzy. Brak informacji o firmie, ciężko było uzyskać od niej jakieś informację. Chyba najgorsza rozmowa jaką kiedykolwiek miałem. Polecam Pani jakieś szkolenie z zakresu kompetencji miękkich, bo zdecydowanie leży to u Pani ;) Pozdrawiam.

Jan

Jeden z gorszych procesów rekrutacyjnych w jakim miałem okazję uczestniczyć na stanowisko Regionalny Przedstawiciel Handlowy ds. OZE. Na początku krótka rozmowa przez telefon z Panią z HR i zaproszenie do spotkania online. Spotkanie odbyło się w dziwnej atmosferze ale nie to jest powodem tej opinii. Mimo zapewnień o informacji zwrotnej odnośnie wyniku procesu rekrutacyjnego po dwóch tygodniach do tej pory nie otrzymałem takowej informacji. Na maile odnośnie statusu rekrutacji nie odpisują bo mają kandydata gdzieś. Szanujmy siebie nawzajem i jeżeli kogoś angażujemy w rekrutacje to odpowiedź zwrotna jest absolutnym minimum. Jeżeli tak samo realizują procesy sprzedażowe jak rekrutacyjne to tylko współczuć klientom.

Edyta

Dalej zastanawiam się nad warunkami pracy PH tutaj. Ktoś kiedyś napisał, że przy zakończeniu współpracy trudno cokolwiek wyegzekwować, faktycznie tak jest? Czy firma w jakikolwiek sposób wspiera handlowca czy totalnie wszystko robi się na własną rękę?

Prawie 120 pracowników ST 3 Offshore w piątek wieczorem wystąpiło do premiera Mateusza Morawieckiego z prośbą o pomoc. Chcą od niego "podjęcia skutecznych działań", by ratować firmę

Zostaw merytoryczną opinię o Polenergia S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polenergia S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Polenergia S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polenergia S.A.?

Polenergia S.A.