Opinie o Cykoria S.A. w Wierzchosławice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cykoria S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Cykoria S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cykoria S.A. w Wierzchosławice

Lubia robić

Cukoria jest ok uno robić trza

Karol

Cześć jak u Was z zarobkami te 2500 chociaż zarobię ?

Nie ma opcji
@Karol

Za to, że chodzisz na zmiany, robisz w weekendy to oni tobie dadzą najniższą krajową czyli ok.1700 zł z samych godzin + dodatki nocne i zmianowe czyli uzupełnienie żeby była najniższa krajowa

Komando foki

Jak narzekota to do sweet sit wpadajta

R

Róbta i godojta tyla a bydzie ok

Czy kandydat na stanowisko ELEKTRYK (NR 2000) w firmie Cykoria S.A. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
mały

Czy ktoś wie ilu obecnie pracowników firma zatrudnia?

@mały

Niestety, nie wiem, ilu pracowników aktualnie zatrudnia firma Cykoria. Jestem jednak bardzo ciekawa, dlaczego interesuje Cię akurat ta kwestia. Chciałbyś może spróbować w niej swoich sił?

R
@mały

wim 1500 100 osimset

Pakowaczka

Wesoło niedlugo będzie pracownicy szykują się na bunt bo Polscy pracownicy mają 11 zł na godzine a dokladacie pracy , nie ma najniższej krajowej nawet, pandemia czerwona strefa a jeździmy małymi busami do pracy , ledwo się mieszczą. Kwestia czasu i sami będziecie zasuwać na prodkucji. Kwestia dni...

Witam jestem pracownikiem od kilku lat co tu się teraz w tej firmie wyprawia to normalnie szok. W czasie pandemii chodziliśmy do pracy i na nadgodziny, oczywiście premii żadnych nie dostaliśmy.... Teraz szukają oszczędności i zabierają każdy dodatkowy grosz,do pensji muszą dopłacać bo nawet najniższej krajowej człowiek nie wyciągnie. Zamiast dbać o pracowników to mają ich gdzieś!

Ten zakład należy zgłosić, gdyż pracownicy pracowali całą pandemie a nic nie dostali za to, ryzykowali zdrowie i życie żeby u góry żyli w luksusie....niech ktoś się tym zainteresuje i tą stawką 12 zł na godzinę...

KTOS

Koronawirus na swiecie ,zamykaja zaklady pracy dbaja o zdrowie pracownikow,a cykoria dbajac o pracownika wprowadza nadgodziny.Brawo wy!!!!!!

poważny pracownik

Jo byde robił za trzech ino zapłaćta ..

@poważny pracownik

Widzę, że masz spory zapał to pracy, co mnie bardzo cieszy. Całkiem niedawno wiedziałam ogłoszenia. Cykoria poszukuję chociażby pracowników na produkcję, referenta ds. transportu czy też księgowego. A Ty w jakim charakterze chciałbyś tam pracować?

Błogosławiony

Witam serdecznie wszystkich tu obecnych, a w szczególności tych których sytuacja w cykorii przytłacza i niestety lekko pisząc (usunięte przez administratora). Zacznę od tego, że pracodawca i szerokie grono kierownictwa ma ludzi za jakieś typowe szmaty którymi można pomiatać i jechać jak się da. Pracodawca chciałby, aby uczciwy człowiek pracował po prostu(usunięte przez administratora) a oprócz tego jeszcze Heniek przyśle jakiegoś kierowniczka który stoi jak z batem przy każdym i zawsze jest "za wolno, można szybciej" "pracuj pracuj nierobów tutaj nie potrzebujemy" "Żeby zarobić powinieneś pracować dwa razy więcej" "Jak się nie podoba to bonduelle więcej płaci" "Co tak stoisz!? Do roboty.. takie ciężkie złotówki ci płace.." I wiele innych takich tekstów. Po prostu oni chcą zajechać ludzi i dawać jak najmniej. Czym mniej masz tym więcej rób.. (usunięte przez administratora)

Katarzyna

Zakład cykorią źle jest postrzegany jako pracodawca w okręgu kujawsko pomorskim. W każdym dziale panuje mobing psychologiczny. Idąc do pracy nie wiesz co cię czeka. Wszystko zależy od humoru i nastawienia prezesa, dyrektora zarządzającego lub tzw Ewy, Mireli lub innych osób które wywalczyły sobie pozycję strategiczne. W tak zwanym okresie "komuny" W tej firmie nie liczy się wiedza ani pomysłowość. Osoby elokwentne, które mają swoje zdanie opinie są ignorowane a nawet tłamszone. W normalnej polityce firmy pracodawcy zależy na rozwoju i promocji marki. Tutaj mam wrażenie że im człowiek chce coś pokazać że coś potrafi tym jest gorzej postrzegany. Nie ma pracy zespołowej. Nie buduje się poprawnych relacji między ludzkich. Kazdy jest sobie wilkiem. Osoba na stanowisku tzw controllingu pomyliła kwestie zawodowe. W jej rozumowaniu to jest chodzenie po halach i mobingowanie pracowników produkcyjnych. Firma nie posiada żadnej strategi marketingowej. Dział handlowy jest bezradny wobec konkurencji. W 2020 r podniesiono najniższa krajowa do 2650 zł co spowodowało że pracownicy dostali tzw dobrowolne zaświadczenia o zrzeczeniu się stażu zawodowego do wypłaty. Tak więc podwyżka minimalnej krajowej odbiła się szerokim echem. Podwyżka stawki godzinowej za odebranie wysługi lat. Coraz więcej osób decyduje się na odejście ponieważ pracownicy nie są doceniani ani finansowo ani merytorycznie ani motywacyjne. Większość stanowisk administracyjnych i produkcyjnych to najniższa krajowa. Umowy o pracę składają się z podstawy i pseldo premii. Nie polecam tego zakładu pracy.

Przemek

Witam wie ktoś jaki jest email do kadr?

poważny

czy bydzie w |Cukorii ok ?

Arek

I starzy pracownicy papciarni padli ofiarami dobroci pisiakow ))))zabrali im wysługę lat co nie którym 400 na rękę a dostanie od Karla z Żoliborza 240 brawo super podwyżka )))))

waldi

Matula dziś kupiła waszą torebkę " barszcz biały " no takiego gówna jeszcze nie jadłem , nie dobrze się robi , chyba zgłoszę sprawę do sanepidu , bo to co robicie nadaję się tylko dla świń jak się doda ciepłej wody , takiego dziadostwa w proszku w życiu nie jadłem , co za (usunięte przez administratora) tam wpieprzacie, żygać się chcę

highwamyna
@waldi

Nie wiem czego spodziewasz się po zupie w proszku za 1,5 zł czy ile to kosztuje. Z tego co widziałem przynajmniej skład ma w miare naturalny i nie ma tam wzmacniaczy smaku czy jakiejś chemii.

@highwamyna

Muszę powiedzieć, że super odpowiedziałeś użytkownikowi @waldi. Sama słyszałam, iż Cykoria zdobyła kilka wyróżnień, certyfikatów - a więc chyba dbają o jakość swoich produktów. Często kupujesz ich produkty czy raczej sporadycznie?

bolero

Firma ma w internecie dobrą opinię . Nawet jesli nie jest idealnie to nie ma co narzekać!

asdrw

Super

xxx

Panie pakowaczki co wy na to mechanik 12 zl na godzine a do tego 25% premi ,a dodatkowo jeszcze czynnosci dodatkowe czyli nastepna premia.

yyy
@xxx

12 zł na godzinę :Oo masakra ... myślałem że takie stawki już dawno się skończyły ...

jestem happy

ta firma upada h.. ja strzeli hi hi hi

Zostaw merytoryczną opinię o Cykoria S.A. - Wierzchosławice

• Jak się pracuje w Cykoria S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Cykoria S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 56.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cykoria S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 12 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cykoria S.A.
3.6/5 Na podstawie 352 ocen.
  • 15
    88-140 Wierzchosławice