Opinie o Cykoria S.A. w Wierzchosławice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Cykoria S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Cykoria S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cykoria S.A. w Wierzchosławice

Czy zarobki w firmie Cykoria S.A. są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

Blabla

Warunki do (usunięte przez administratora) płaca do (usunięte przez administratora) Tylko tyle co państwo da. Najniższa krajowa z dopłatą do brutto mimo pełnego wymiaru pracy. "Podwyżka" w tym roku z 12 na 14,- brutto na godzinę. Chcąc robić nadgodziny mamy 28,- gdzie w innych zakładach przy zarobkach 22.80 jest 45.60 za nadgodziny. Kto młody niech w ogóle nie przychodzi a kto starszy niech szuka czegoś normalnego

Teresa
@Blabla

Wiesz co, super, że podajesz stawki, ale ja nie do końca rozumiem. Co to znaczy, ile państwo da? Państwo nie daje firmom pieniędzy na wypłaty pracowników, a Cykoria nie jest państwową firmą. I co to za kwota te 28? To stawka za 1 zrobioną nadgodzinę? Chodzi Ci o 14 zł brutto razy 2?

maisterk

A co reszta pracowników na to, że nie będzie w tym roku ani paczek dla dzieciaków, ani pieniędzy z socjalu na świeta? Niektórzy ważni to do Niemiec sobie jadą za te pieniądze, a ty siedź cicho robaku...

Błogosławiony
@maisterk

Niestety z tymi pieniążkami na święta to racja. Ale jak jest możliwość wydymania pracowników to dlaczego nie? Oni sobie coś tam zrobią dla swoich i zwykła pakowacza, magazynier i inni tego typu ludzie zostaną bez niczego. Zawsze parę groszy na święta było bo z wypłaty takiej marnej to ludzie ledwo od 1-30 żyją.

lipa
@maisterk

w tamtym roku social 600 a teraz miało ni być ale jednak jest. 200-300 zł. ochłapy dla pracownika aby tylko było cicho... Niby dobre i to ale jak dwie osoby pracują z jednej rodziny to rok temu mieli dodatkowe 1200 a teraz 600. statek tonie a na górze bal trwa...

Wesoły

Powiem wszystkim pracownikom którzy jeszcze pracują w tym zakładzie, współczuję wam kadra kierownicz jest do (usunięte przez administratora)..... Pieniądze sobie tyko rozdają, Przecież mało kto wie że młody prezes pojechał na wakacje z całą rodziną do Afryki

majster

niejaka Ewa K jak odeszła z interlightu to pracownicy dali na mszę ze pozbyli sie chwasta a teraz w cykorii się wykazuje

Czy kandydat na stanowisko ELEKTRYK (NR 2000) w firmie Cykoria S.A. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Leszno

Czy firma Cykoria S.A. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Błogosławiony

Kiedyś szkolenia były na zasadzie ze podpisywało się papier który zobowiązywał do pracy np przez 5lat. Jeśli człowiek się zwolnił np po 2 to zwroty kosztów. Ale jak jest teraz to może ktoś inny się wypowie

Urszula

Firma szuka właśnie Przedstawiciela Handlowego i oferują pracownikom szkolenia branżowe. A macie info jakie konkretnie są to szkolenia i jak często w roku one są?

Kls

Witam pracowałam w tym zakładzie pracy jako pakowaczka Nie polecam tego zakładu wyzysk z pracownika Mnóstwo obowiązków do ogarnięcia jak na pakowaczke mimo obowiązków należących do pakowaczki kazano pełnić mi obowiązki które powinny należeć do mechanika kazano mi obsługiwać maszynę przy której nie miałam żadnych szkoleń zrobionych z której wychodziły produkty do pakowania a jak coś się psuło to trzeba było wołać mechanika żeby zrobił nieraz z łaski przychodzili i naprawiali i mieli jeszcze do Ciebie pretensje że maszyna się popsuła ze muszą przychodzić naprawiać i ustawiać i mówili że ja mam wszystko robić czyścić zgrzewy ustawiać sama wagę kontrolować non stop wagę która była nierówna w paczuszkach Nie miła atmosfera w pracy z innymi pakowaczkami które były złośliwe co do mojej osoby a niczym niezawinilam i ciągle uwagi od nich do mojej osoby mimo że dobrze pracowałam i się starałam byłam nie doceniana w pracy i nieraz pracownicy tego zakładu potrafili na Ciebie krzyknąć i byli złośliwi co do mnie Kierowniczka nic sobie nie robiła z tego jak traktuje się pracownika kiedy jej się o tym powiedziało Praca za najniższa krajowa na zmiany

A co pracownicy sądza o panu Emilu S.

Jerzy

Mhm, a coś więcej powiesz? Czemu jest taki super?

Jak tu ma być dobrze

Firma ma chyba za dużo pieniędzy skoro trzyma jednego pseudo mechanika co więcej siedzi na l4 I tym samym blokuje być może komuś etat.chłop jak dąb a ciągle na plecy narzeka a jak się przejeżdża przez wieś to stale widać jak piwo pije nad stawem albo zapieprza na działce i do tego bez koszulki

Aleksandra
@Jak tu ma być dobrze

Jesli alkohol nie przeszkadza w pracy, to chyba nic takiego? :P Musi się sprawdzac skoro jednak firma nic z tym nie robi :)

Czarna
@Aleksandra

Firma nic z tym nie robi bo nie ma ludzi do pracy bo ludzie nie będą pracować za ich śmieszne pieniądze.Dlatego trzymają wszystkich

Maja
@Czarna

To może napiszesz, jakie są stawki? Zresztą myślę, że ktoś na początku kariery zawodowej zgodzi się na niższe wynagrodzenie. No i czy z czasem nie można liczyć na żadną podwyżkę?

Mamamamama
@Maja

Podwyżka jest tylko taka jaką Państwo da. Firma nic od siebie nie dawała, nie daje i nie będzie dawać ... Także przychodząc tutaj po prostu pracujesz za najniższą i tyle

A jak wyjaśnili, że pensja była niższa o te 200 zł? Mam nadzieję, że mają na to jakieś dobre wyjaśnienie? Zastanawiam się coby tam nie złożyć CV, ale nie wiem nic o tym, co się tam dzieje? Ile oni teraz płacą, czy robota na zmiany, czy ilość obowiązków pasuje do wypłaty?

mechanicy_do_roboty_cd.

kocham zmiane d czyli konfidenci - 2010-08-05 19:07:25 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! O! Mamy kolejnego ciężko pracującego mechanika, który opierdalał się na godzinówce fundując którejś z pakowaczek niewyrobienie normy. Niemogąca nic z tym zrobić pakowaczka dodatkowo doprowadzona przez jego chamskie zachowanie do białej gorączki nie wytrzymała nerwowo, prosząc kierowniczkę o interwencję teraz będzie piętnowana na forum [usunięte przez administratora] społeczności mechaników zakładu Cykoria S.A. jako konfident, a kierowniczka tylko upomniała mechanika i wszystko wraca do normy. Zróbcie coś z tym!!! [usunięte przez administratora]

szcześliwy pracownik wrrrrrrr
@mechanicy_do_roboty_cd.

zmiana D jest boska

Kryśka
@mechanicy_do_roboty_cd.

Bo taka jest prawda pakowaczka dosyć że musi zasuwać żeby wyrobić normę sklejać kartony przyklejać etykiety to jeszcze musi robić za mechanika i pilnować wszystkiego przy maszynie co powinno należeć do obowiązków mechanika. A jak już coś stanie się poważniejszego to musi sama po niego iść bo go nie ma na hali. Kpina i to za najniższą krajową mieć tyle obowiązków. Nie polecam tego zakładu pracy a zwłaszcza stanowiska pakowaczki.

@Kryśka

Z tego co piszesz widzę, że olewają tutaj pakowaczy. Ale piszesz, że jednocześnie trzeba trochę tę całą mechanikę ogarniać niby. To co konkretnie w razie czego ci pakowacze wiedzą na temat tych maszyn, sami pomniejsze błędy rozumiem, że naprawiają? Ogólnie to często się psują?

Kryśka
@Marta

Tak trzeba czyścić zgrzewy przy maszynie dodatkowo jak jest za duża lub za mała waga to musisz iść sama ustawić i musisz wiedzieć o ile. Musisz też pilnować papier żeby ci się nie skończył. I jeszcze dodatkowo musisz co 20 minut chodzić do innej wagi ważyć paczuszki plus wypełniać papierologie. Także nie polecam za te grosze iść tam robić za dużo obowiązków jak na zwykłą pakowaczke

Konsument

Ukraińcy bronić UKRAINY tam na was czekają. Polacy pomagają kobietą i dziecią a co robią młodzi facecie w wieku poborowym w Polsce wstyd

Wstyd to kraść
@Konsument

Po pierwsze primo: "kobietom i dzieciom". To wstyd Polaku, że nie umiesz pisać po polsku. Po drugie primo: nie, to nie wstyd, że nie wracają walczyć z ruskimi. Wstyd mi, że piszesz takie ohydne rzeczy. Ukraińcom należy się teraz maksymalne wsparcie. Naprawdę wystarczy minimum empatii. Widać nawet tyle nie masz cieniasie!

Dzień dobry pracownik,lat pracy 14,i jak patrzę co w tym zakładzie się dzieje,kierownictwo wraz z zarzadem i Panem prezesem na czele zarabiaja kokosy a huj...........robią i pomiataja pracownikami,pracownicy od 1400 do 1700 na rękę jak żyć i szczego żyć po opłaceniu rachónkuw.A naj gorzej wykorzystywane i naj mniej zarabiające są panie zmianowa laboratki muszą usługiwać pani Mirelli i innym gwiazdom z laboratorium które siedzą i pierdzą w stołki i zarabiają więcej ten zakład to kpina i jak ktoś szuka PRACY TO NIE W TYM ZAKŁADZIE OMIJAJCIE GO DURZYM ŁUKIEM

@anonymous

ortografia się kłania, wstyd .

R
@777

W cukorii tako gadka jest na miejscu Kochom Cukorie

Pelasia
@anonymous

Drogi anonimusie .. pragnę Cię poinformować, że (usunięte przez administratora) bez względu na wielkość piszemy przez "ch" Zasady ortografii wynosimy z podstawówki, nie z Cykorii Pozdrawiam

Jerzy
@Pelasia

Hej, pracujesz w Cykorii? Jak tu jest jeśli chodzi o atmosferę w zespole? A co powiedziałbyś o traktowaniu pracowników przez szefostwo? Mam nadzieję że mi o tym opowiesz. :)

wera1234
@anonymous

Muszę sprostować Twoją wypowiedź. Laborantki nawet te pierdzące w stołek zarabiają mniej niż panie na produkcji. W kwestii usługują - zgadzam się w 100% chociaż to tylko gra aby jakoś przetrwać.. Jako były pracownik laboratorium - nie pracuję już tam kilka ładnych lat - do dziś mam koszmary senne związane z tą panią. Można znaleźć inną porządną pracę jak się chce.. Teraz dopiero wiem jak wygląda normalna praca do której z przyjemnością wstaję w znienawidzony poniedziałek :_) Pracując w laboratorium - w poniedziałki a i nawet już w niedzielę przed pracą zawsze wymioty z nerwów i relanium. Żałuję teraz że zezwalałam na takie traktowanie zgadzając się na wyładowywanie swoich emocjonalnych problemów na pracownicach przez tą panią. Już pomijam jej operowanie językiem jak spod baru. Niszczyłam tam swoje zdrowie przez ponad 10 lat. Teraz człowiek mądrzejszy i już by sobie nie pozwolił, ale kiedyś byłam młodą zaraz po szkole zastraszoną dziewczynką, której ta pani odbierała chęć do czegokolwiek. Kasa jakakolwiek była potrzebna, więc zaciskało się zęby, aż do czasu..Pozdrawiam p. Mirelę .

Monia

Monia dzień dobry zgadzam się z poprzednim postem,przychodze z prubkami do labolatorium to widze zmianowa laboratki charują,a te 3 gwiazty siedzą co przyjedzaja na 7 to tylko siedzą pitolom i nic nie robią

wera123
@Monia

trzeba było się uczyć to by się siedziało i pitoliło

berka

Czy Cykoria nadal handluje w Ruskimi bo nie wiem czy bojkotować?

Wiecie, czy Cykoria S.A. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

berka

Tak...Trzeba mieć swoje

RodzerPH

Możemy tutaj zarobić do 2,5 tys netto,umowa o pracę.Pierwszy etap to rozmowa kwalifikacyjna,a drugi to wyprawa do siedziby firmy.Samochody dwuosobowe z paka.Niestety nie można używać do celów prywatnych (w weekendy zapomnij o zrobieniu 2km).Praca po osiem godzin dziennie bez większego stresu sprzedażowego.

Emilia
@RodzerPH

W jakiej atmosferze przebiegła Twoja rozmowa o pracę w Cykoria? Czy zadawane pytania były merytoryczne i czy przedstawiono Tobie w trakcie jej trwania początkowe warunki zatrudnienia? Firmy czasami pomijają tę kwestię, więc zachęcam Ciebie do podzielenia się Twoimi spostrzeżeniami. Tym samym pomożesz osobom przygotowującym się do rekrutacji do Cykoria.

Olo
@RodzerPH

Witam Pytanko Te 2500 + premia czy z premia ?

zadowolony
@Olo

To brutto

Nie ma opcji
@Olo

Z ich dodatkami najniższa krajowa czyli ok.2061zl A powinno być tak, że dodatek jest doliczany do najniższej krajowej, bo chyba po to jest by ludzi zachęcić by w tym systemie robić

Jurek
@Nie ma opcji

Ukraina pracuje haha nikt nie widzi że płacą im za nic. I telefon na Ukrainę do pracy nic nie robisz a i tak płacą

Украинский

Отличная компания может работать без остановки. Рекордсмен отработал 33 часа без остановки

Darek M
@Украинский

Normalnie robocop potwierdzam 32 h pracowała a gdzie inspekcja pracy kierownicy zmianowi pozwalają pracować.... BHP gdzie to kryminał normalnie

Mariola

Vala to chyba ona 33 h w pracy

@Mariola

Czemu tak długo? Nikt nie kontroluje ile pracownik spędza w robocie? Przecież po tylu godzinach jest się tak wykończonym że i tak nie ma pożytku z takiego pracownika. Dużo osób pracuje w takim systemie godzinowym?

Konsument

Czy pracownicy są zaszczepieni na (usunięte przez administratora)

Mariola
@Konsument

W większości tak ale tego nie sprawdzisz.Jak pracodawca będzie mógł sprawdzić czy pracownik jest zaszczepiony wtedy będziesz w 100% bezpiecznie mógł kupić towar. Niezaszczepieni wtedy na bezpłatny urlop i nie będą zagrażać innym

Natalia
@Mariola

Ciekawe, bardzo ciekawe co piszesz. Myślisz że szykują się takie bezpłatne urlopy? Jestem ciekawa czy do tego dojdzie. Będę obserwować to forum.

@Konsument

Przecież pracodawca nie może tego zweryfikować. Nawet jak ktoś nie jest to i tak nie musi tego przedstawić na piśmie. Nie ma jeszcze takiego przepisu. A co chcesz się przyjąć? Będziesz palikował?

Ryszard

No co ty? Tak szybko? I co z tymi co nie przyjęli szczepionki? Są zwalniani czy odsuwaniu na inne stanowiska, żeby nie mieć kontraktu z resztą zatrudnionych?

Zadowolony

Ino najgorsze trza robić ....a tak jest ok

Maja
@Zadowolony

Najgorsze, czyli co? Bo pewnie stanowisk to tu trochę jest, które Ci się tak nie podoba? Byłoby miło, gdybyś powiedział też, co dokładnie jest ok, bo wychodzi na to, że coś Ci jednak w firmie pasuje :)

Zostaw merytoryczną opinię o Cykoria S.A. - Wierzchosławice

• Jak się pracuje w Cykoria S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Cykoria S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cykoria S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 15 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cykoria S.A.
3.6/5 Na podstawie 352 ocen.
  • 15
    88-140 Wierzchosławice