Elpol-elektrotechnik

Opinie o Elpol-elektrotechnik

cookie 2010-09-22 13:12:34
Firma nie płaci w terminach, stawki wylicza w absurdalny sposób wliczając wszystko co możliwe(nadgodziny, delegacje oraz stawke podstawową) w jedną całość. już nawet zjazd z budowy po końcu kontraktu we własnym zakresie
wersacze 2010-10-10 20:06:32
ja byłem z nimi w Szwecji nie powiem jakoś tam było. Ale do nie miec lepiej z nimi nie jechać. Chyba że kogoś satysfakcjonuje praca za 6 euro. Jeszcze jedna uwaga żeby uważąć na [usunięte przez moderatora] Jeden to z[usunięte przez moderatora] język niemiecki bardzo słabo a burak do potęgi entej sam nic nie robi a do ludzi się czepia i dzwoni do biura na ludzi nagadywać kłamstwa. Drugi to s[usunięte przez moderatora] nie myje się śmierdziel. Ludzi p[usunięte przez moderatora] do biura bez niego kilku straciło prace.
zibi 2010-12-12 18:44:03
tak popieram wypowiedz kolegi uważajcie na tych[usunięte przez moderatora]i jeszcze raz [usunięte przez moderatora] dno i konfidencii
anonim 2010-12-19 23:41:20
Popieram wypowiedzi kolegów.Ja juz czekam 3 miesiac na resztÄ� kasy ,którÄ� mi wiszÄ�.A co do [usunięte przez moderatora] to prawda ,ze lubi zyÄ� na krzywdzie drugiego.Omijajcie tÄ� firme.
krist 2011-01-04 10:32:07
Firma ta to jedno wielkie[usunięte przez moderatora].Na kase czekam kilka miesięcy,okłamują na godzinach,a w biurze traktują cie jak śmiecia.ODRADZAM tą firmę,chyba że lubisz pracować za darmo.
nano 2011-03-01 15:04:21
Potwierdzam opinie o tej firmie, jedno wielkie dziadostwo. Nie płacą ubezpieczenia i składek[usunięte przez moderatora] na czym się da.Nie mówiąc o stawce 6 euro w co wliczony jest urlop , nadgodziny wszystko. Totalny bajzel.Odradzam panowie elektrycy styczność z tym dziadostwem.
Olek 2016-04-22 12:29:59
Dzień dobry, widzę, że dawno nikt nie pisał, chętnie się dowiem co obecnie dzieje się na rynku z firmą Elpol-elektrotechnik. Czy prowadzą obecnie rekrutację i jak wyglądają warunki zatrudnienia. Ważna jest również dla mnie atmosfera w pracy, może i o tym ktoś napisze parę słów :)
Zostaw swoją opinię o Elpol-elektrotechnik - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elpol-elektrotechnik