SIA Pietrucha Sp. z o.o.

Ksawerów

Opinie o SIA Pietrucha Sp. z o.o.

admin 2015-07-14 16:16
Wielu osobom szukającym pracy pilnie potrzebne są informacje na temat firmy SIA Pietrucha Sp. z o.o.. Możesz pomóc. Dodaj komentarz na forum.
Pracownik 2017-01-27 22:24
Nie wspominam dobrze pracy w tym miejscu. Wybierając się do pracy na stanowisko biurowe trzeba liczyć się z byciem pracownikiem ''multifunkcjonalnym'' poczynając od ''przynieś, wynieś, pozamiataj'' po regularne dostarczanie i odbieranie z pralni prania pana prezesa i załatwiania innych jego spraw na mieście, mając jednocześnie masę innej pracy w biurze. Jeżeli komuś nie przeszkadza bycie traktowanym jako służący oraz patrzenia przez przełożonych z góry to myślę, że odnajdzie się w tej firmie. Trzeba jednak przyznać, że wynagrodzenia wypłacane są zawsze w terminie.
raf 2017-05-01 01:00
Robią teraz rekrutację. Wygląda na to że wymieniają sporą część kadry. Czy coś tam się działo?
słońce 2017-06-22 10:44
Zanim zdecydujecie się tam na prace to musicie wiedzieć że nie wypłacą wam pensji bo firma ma kłopoty finansowe i zaczyna kombinować kosztem pracowników. Nie wypłacając pensji nowy dyrektor który teraz tam pracuje powie wam że nie wykonaliście swojej pracy odpowiednio to nie należy wam się wypłata, zostaniecie zawaleni obowiązkami.
rob 2017-06-22 10:47
Uwaga-Firma Pietrucha ma kłopoty finansowe i nie wypłaca pensji. Na to wszystko ma wpływ nowy dyrektor zatrudniony w Ksawerowie, wyzysk pracowników.
Błaszki 2017-06-22 11:29
Dzieje się bardzo dużo. Nowy dyrektor pozbywa się starych kompetentnych ludzi i wymienia na nowych nie doświadczonych. Nie polecam.
raf 2017-06-25 20:08
Przecież to podlega pod Sąd Pracy i PIP.
Zostaw swoją opinię o SIA Pietrucha Sp. z o.o. - Ksawerów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SIA Pietrucha Sp. z o.o.