SIA Pietrucha Sp. z o.o.

Ksawerów

Opinie o SIA Pietrucha Sp. z o.o.

admin 2015-07-14 16:16
Wielu osobom szukającym pracy pilnie potrzebne są informacje na temat firmy SIA Pietrucha Sp. z o.o.. Możesz pomóc. Dodaj komentarz na forum.
Pracownik 2017-01-27 22:24
Nie wspominam dobrze pracy w tym miejscu. Wybierając się do pracy na stanowisko biurowe trzeba liczyć się z byciem pracownikiem ''multifunkcjonalnym'' poczynając od ''przynieś, wynieś, pozamiataj'' po regularne dostarczanie i odbieranie z pralni prania pana prezesa i załatwiania innych jego spraw na mieście, mając jednocześnie masę innej pracy w biurze. Jeżeli komuś nie przeszkadza bycie traktowanym jako służący oraz patrzenia przez przełożonych z góry to myślę, że odnajdzie się w tej firmie. Trzeba jednak przyznać, że wynagrodzenia wypłacane są zawsze w terminie.
raf 2017-05-01 01:00
Robią teraz rekrutację. Wygląda na to że wymieniają sporą część kadry. Czy coś tam się działo?
Błaszki 2017-06-22 11:29
Dzieje się bardzo dużo. Nowy dyrektor pozbywa się starych kompetentnych ludzi i wymienia na nowych nie doświadczonych. Nie polecam.
raf 2017-06-25 20:08
Przecież to podlega pod Sąd Pracy i PIP.
Bartek 2017-07-27 09:40
Nic nie podlega pod sąd pracy, bo wylatują Ci którym nie chce się pracować, a zmiany ...., jeszcze w tej firmie nigdy nie było tak dobrze, jasny kierunek, wynafrodzenia zawsze na czas, nowy sprzęt, , nowe pomysły i wszyscy mogą się zaangazowac i ich zdanie jest brane pod uwagę. Ja pracuję do stycznia, a już dwa moje pomysły są wdrażane, i będzie kasa dodatkowa. a tutaj piszą co nigdzie nie dają sobie rady i mają dużo czasu hehehe, a będzieci emieć jeszcze więcej
Jasne 2017-08-03 22:28
Powyższy komentarz wydaje się bardzo przesłodzony.
Dario 2017-08-07 14:01
No to ja się dopisuje do słodzacego, bo jak nanrazie to tu same oszolomy wypisuja głupoty, pewnie Ci co nie mają co robić a robota fajna i perspektywy jeszcze lepsze
Menago 2017-08-07 14:08
A najlepsza jest ta Lalka co to garderobę prezesa musiała do pralni wysyłać, z tego co wiem to pralnia przyjeżdża i zabiera wszystko....., Ale laleczki są tak umeczone robotą że nie dają rady...... Biedne .... zmęczone......, Ta co pisała już pewnie zameczyla sie
Błaszki 2017-08-08 09:11
Ja tam nie wiem, ja tam nie wiem komu tak źle, ale jak komuś tak źle to niech se idze gdzie indziej i nie oczernia tu dobrej firmy. Że trzeba pracować - tak to prawda, że wymagający dyrektor-tak to prawda, i ciągle tabelki trze robić-też prawda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zawraca spotkaniami - też prawda, wszystko to prawda.
I co z tego ? skarżą się Ci co się nie dostali albo wylecieli - i to też prawda, sam nikt nie odchodzi.
Zostaw swoją opinię o SIA Pietrucha Sp. z o.o. - Ksawerów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SIA Pietrucha Sp. z o.o.