Kapsch

Toruń

Opinie o Kapsch

technik 2012-09-12 08:08:47
Długo pracowałem w tej firmie. Jeśli robisz swoje i nie przejmujesz się tym co o tobie mówią to dasz sobie radę. Zarobki są kiepskie jak na tak prestiżową firmę. Pracując jako \"typowy śrubokręt\" zarobisz do 2000-3000 na rękę. Jeśli chcesz zarobić więcej to albo masz układy w centrali i dostajesz fajne zgłoszenia albo tyrasz po 10-12 godzin w aucie.
Do tego kolejne 2 godziny w domu, ponieważ trzeba się rozliczyć ze swojej pracy i przygotować na kolejny dzień. Więc praca dla kawalera, bo jak masz rodzinę to na pewno po jakimś czasie Cię będą przeklinać.
Jeśli nie lubisz jeździć autem lub masz dużo punktów na koncie to praca nie dla Ciebie. Śmiało mogę powiedzieć, że po pół roku w tej firmie masz już umiejętności rajdowe. Co do Centrali to jest tak samo jak wszędzie. Po prostu tak jak mówi się potocznie \"świnie przy korycie mają lepiej\" i też tak jest. W Wawie zarobki są większe. Więc technik który jeździ po Warszawie ma parę stów więcej niż ty choć robi o połowę mniej kilometrów i robi dokładnie to co technik terenowy lub jeszcze mniej. Dyrekcja i Kierownik to typowi politycy. Naobiecują a nic nie realizują z tych obietnic. Pozdrowienia dla ekipy z terenu.
Zostaw swoją opinię o Kapsch - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kapsch