Opinie o GPL Projekty Sp. Z.o.o. w Tarnów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie GPL Projekty Sp. Z.o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w GPL Projekty Sp. Z.o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja granulatów i regranulatów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GPL Projekty Sp. Z.o.o. w Tarnów

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Jak wygląda rozmowa w GPL Projekty Sp. Z.o.o. na stanowisko Staż? Z iloma osobami się rozmawia? 31 maja pojawiło się ogłoszenie.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w GPL Projekty Sp. Z.o.o.?

And Nowy wpis

Wystarczy chciec pracowac za darmo.

Marcel Nowy wpis

Ideałów nie ma co szukać ale firma jest jak najbardziej ok, trzeba być jedynie dobrym fachowcem i solidnym pracownikiem, ja polecam.

Czy GPL Projekty Sp. Z.o.o. zatrudnia studentów?

Uczen/były pracownik

Oczywiście że tak, jeśli tylko nie będziesz miał wymogów odnośnie płacy + umową zlecenie , brak ubezpieczenia i wypłata z miesięcznym opóźnieniem; szczerze odradzam, szkoda czasu i nerwów;)

Pracownik Biurowy

Spotkanie krótkie. Szef wszystko obiecuje : " nie ma problemu, 100% wypłata 10-go" A potem przychodzi 10-ty i trzeba szukać nowej pracy a prezes szuka kolejnego naiwnego

Czy chcesz żebym ci płacił? Czemu nie chcieć pracować za darmo? Ty głupi Polak!

Zastanów sie

Jako że miałem okazję bo nie mogę napisać przyjemność pracować dla Pana Gerta, chętnie podzielę się swoimi wrażeniami: 1- jeśli w umowie masz napisane że wypłatę dostaniesz do 10 to zapewne dostaniesz ja 20 lub dopiero w kolejnym miesiącu ( Ok 30 dni od terminu ustalonego) 2- pod względem organizacyjnym w firmie panuje totalny chaos, np jeśli 12.09 ma być coś wysłane to pracownicy dowiadują się o tym 30 minut przed zakończeniem pracy i muszą zostać na nadgodziny 3- jeśli nie zawrzesz tego w umowie to nadgodziny są bezpłatne 4- w opisie firmy jest napisane że produkują meble wysokiej jakości, czy wysokiej to bym polemizował 5 - jeśli po tym co przeczytałeś dalej chcesz ciężko pracować po czym zrezygnować po krótkim czasie, jako poradę powiem że szefostwo nie do końca obchodzi twoje doświadczenie tylko to ile będą zmuszeni ci zapłacić o ile wogule to zrobią 6 - byłem też świadkiem gdy część pracowników zmuszona była przełożyć zaplanowany urlop o około miesiąc ze względu na niedokończone zlecenie i nagła informacje że trzeba to zrobić (czyli pkt. odnośnie braku organizacji) Podsumowując, nie wiem dlaczego ktokolwiek z minimalnym poziomem ambicji o rozwoju chciał by tam pracować ponieważ jedyne czego doświadczy to frustracji i zmarnowania swojego czasu. Pozdrawiam, i polecam szukać gdzie indziej ;)

Olga

Czy firma normalnie działa? Taki spokój na forum daje do myślenia.

Baobaba
@Olga

Firma działa. Ale jak? To każdy zadaje sobie to pytanie

Dominika

@Wkurzony pracownik i pozostali użytkownicy forum: zapewniam was, że nie ma możliwości usuwania komentarzy z forum tylko dlatego, że są niekorzystne dla firmy. Usunięte mogą być wyłącznie komentarze niezgodne z regulaminem, czyli np. zawierające dane osobowe, zawierające wulgaryzmy lub nie stosujące się do ogólnie przyjętej kultury wypowiedzi...itp. Zachęcam zatem do zamieszczania dalszych komentarzy na temat GPL Projekty Sp. Z.o.o., tylko proszę Was aby były one obiektywne, zgodne z prawdą i nie naruszały powszechnie przyjętych norm kultury słowa. Piszecie sporo o zaległościach GPL Projekty Sp. Z.o.o. w wypłacie wynagrodzeń. Jeśli rzeczywiście tak się zdarza, to czy próbowaliście tę sprawę zgłaszać do odpowiednich organów, np. Państwowej Inspekcji Pracy? A może jednak znajdzie się na forum ktoś, kto ma odmienne zdanie o firmie i będzie mógł się z nami podzielić informacjami co w GPL Projekty Sp. Z.o.o. można zaliczyć na plus?

gościu
@Dominika

Dlaczego zależy Ci na jakichkolwiek plusach firmy? Jeśli były zaległości w wypłatach z 3 miesięcy, mobing to nawet jak znajdziesz jakiś plus to jest TOTALNIE nieistotny! Myślisz, że PIP nie był w to zaangażowany? Był. Oni też już się stali bezradni.. Przecież było kilkadziesiąt pozwów w sądzie pracy i dopiero po tym udało się CZĘŚĆ należności odzyskać. Przyjmując się do kolejnego tworu jaki teraz tam jest, nie wiem jak firma aktualnie się nazywa zgadzasz się pracować bez wynagrodzenia. Jeśli to Ci odpowiada, to może jakieś plusy też znajdziesz :)

Parasol

Firma dno z roku 2012, rok .... 2018 nic się nie zmieniło. Dług nie spłacony i nigdy nie zostanie. Przestroga dla wszystkich szkoda wysiłku i straconych pieniędzy..... U mnie 22 000zl!!!! Masakra

jola
@Parasol

Pozostaje windykacja. Znam tą firmę o 2010r. Nie dostali od nas od ładnych paru lat niczego, póki nie opłacili pro-formy :)

Cezary

Idealnych firm nie ma ale pracowników również!!!

Wkurzony pracownik
@Cezary

Pravownik pracownikiem nie raz robi vos zle a le chybs powinien dostac seoje wynagridzenie jesli pracuje. A tak poza tym tej firmie. Brakuje bardzo duzo do idealnej to jest dno a nie firma

Dominika

@wkurzony pracownik, jeżeli zauważyłeś brak swojego komentarza na tym forum, to zachęcam Cię do zamieszczenia go powtórnie z uwzględnieniem zasad regulaminu. Administrator działa niezależnie od GPL Projekty i decyduje się na archiwizacje tylko tych wpisów, które łamią postanowienia regulaminu. https://www.gowork.pl/regulamin pod tym linkiem zaznajomisz się z treścią pozostałych jego zasad.

Wkurzony pracownik
@Dominika

Prosze mi w takim razie napisac co napisalem nie tak. Bo ja nie zauwazylem w tym komentarzu nic niezgodnego z regulaminem. Malo tego wiem, ze od czasu do czasu szanowna Pani Dagmara pisze do was o usuniecie komentarzy negatywnych.

Dominika

@jakijaka, niepotwierdzone informacje dotyczące prywatnych spraw osób związanych z GPL Projekty. To forum powinno być zapełniane wyłącznie merytorycznymi opiniami o GPL Projekty jako pracodawcy. W związku z tym proszę Cię o rzetelne przedstawienie aktualnej sytuacji występującej w tej firmie.

K.L.

Jak to jest możliwe, że ludzie z żółtymi papierami mogą otwierać przedsiębiorstwa ???

jakijaka

to już sprawa dla prokuratora tylko nie w Tarnowie bo tu czuje się bezkarny. W głowie się nie mieści co oni wyprawiają.Wolakowi nic nie zrobią bo ma żółte papiery a tych dwoje bedzie się bawić za nasze zaległe wypłaty.

K.L.

Wujaszek otworzył następną firmę Green Sp.z o.o z siedzibą na Goldhamera, oczywiście nie na siebie, nie na partnerkę tylko na Andrzeja Wolaka. Znaleźli sobie kozła ofiarnego.... Trzeba wiedzieć jak sobie przyjemnie ułożyć życie, bez odpowiedzialności prawnej i karnej.

wkurzony pracownik

Dlaczego mój komentarz został usunięty przez administratora? Czyżby Holender was Przekupił? Skoro to sa opinie o firmie to znaczy, że można dodawać dobre i zle komentarze.Czyżby cenzura nastała? Gdzie jest wolnośc słowa? ludzie i tak znają tą firmę i wiedzą co sie tam dzieje. A komentarz bardzo proszę przywrócić.

Najgorsza firma w całym kraju, po przepracowanym miesiącu tylko prosisz się o pieniądze których i tak nie otrzymasz...

Nie ma się co dziwić ze ta firma jeszcze istnieje bo jak rocznie przewinie się tam z 30 nowych pracowników to zawsze jeden lub dwóch zostanie i poczeka parę miesięcy na pieniądze a jak oni to wyczują ze się nie upominasz to po co płacić. Pracownicy składek ZUS-u nie mają płacone w ogóle lub jakieś śmieszne grosze po 2 zł. Z pensjami zalegają po parę miesięcy a jak się zwolnisz zapomnij o odzyskaniu nawet grosza, w samej inspekcji jest ponad 150 wniosków złożonych przez pracowników którym zalegają pieniądze. Oczywiście nie wspominając o setkach tysięcy zł zalegających w różnych firmach po całym kraju za materiały. Pani Dagmara były prezes podrabia podpis Andrzeja Wolaka podpisując wszystkie umowy pakując jego w wszystkie długi. Nie pracuje tam ani jeden pracownik który ma wszystko terminowo wypłacone, każdemu zalegają pare tysięcy, a nawet kilkanaście a o odzyskaniu nie ma mowy. Odradzam każdemu pracę w tej firmie!

Dominika

@Wlurzony pracownik, jak przedstawia się Twoja sytuacja z niewypłaconą należnością przez GPL Projekty? Czy jest szansa, że ją otrzymasz? Utrzymujesz kontakt z tą firmą? Zachęcam Cię do wypowiedzi na ten temat. Na pewno zainteresowani są nią również inni użytkownicy, którzy również współpracowali z tym pracodawcą.

kikuś

Chcecie znać prawdę o firmie? opowiem Wam, tylko nie wiem sama której nazwy użyć bo ta firma uciekając przed długami zmienia nazwy jak rękawiczki. Sama się pogubiłam w tych nazwach i nawet wujek ich nie pamięta. Firma płaci jak zechce i kiedy zechce. czasem nawet 2 miesiące do tyłu i to w paru częściach. Poza tym, żeby dostać pieniądze musisz się upomnieć o nie, bo inaczej stwierdzą, że ich nie potrzebujesz. To co się w tej firmie wyprawia, przechodzi ludzkie pojęcie. Pisania na rok. W skrócie trzymać się od tej firmy z daleka i szanownego wujaszka. Co do współpracy szkoda włożonej przez inne firmy kasy. Firma ma problemy finansowe już bardzo długo.

edc

@k.l. a no czyli jest ich kilka jednak tych spolek

Zostaw merytoryczną opinię o GPL Projekty Sp. Z.o.o. - Tarnów

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GPL Projekty Sp. Z.o.o.?

Kandydaci do pracy w GPL Projekty Sp. Z.o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GPL Projekty Sp. Z.o.o.