Grupa L.S. Sp. z o.o.

Czosnów

Opinie o Grupa L.S. Sp. z o.o.

AlJordino 2013-03-14 20:24:55
Ta firma to kpina. Są nierzetelni,nieuczciwi i nie można im ufać.Odradzam zatrudnianie się u nich.
Lao Che 2013-04-09 12:15:56
Kpina? To mało powiedziane... [usunięte przez moderatora] osobniki tam u góry siedzą, znaczy chyba już nie, bo firma się zwinęła, jeszcze pracownikom należności za styczeń 2013 nie wypłaciła. ZDECYDOWANIE ODRADZAM , OMIJAĆ WIELKIM WIELKIM ŁUKIEM! Jedno wielkie dziadostwo
Lao Che 2013-08-16 12:58:13
Chyba, że mieszkasz pod mostem i jako takich opłat nie masz, to może przeżyjesz! Odpuść sobie tą "niby" firmę, jeżeli jeszcze w ogóle istnieje ta popierdółka!
Lao Che 2013-10-25 17:55:45
Z całą odpowiedzialnością nie polecam tej firm. Oszustwo na każdym kroku!
kattka 2013-11-03 17:29:41
Przepraszam czy zna ktoś aktualny kontakt do firmy? Moja mama potrzebuje dokumentów do emerytury.
krystyna 2014-01-06 12:38:00
Teraz są powiązani z firmą Al-kon - firma założona na żonę. Grupa LS, zwinęła się, kilka przekrętów gospodarczych.
Zbyszek 2014-02-01 21:23:06
Pomyłka Pani Krystyno. Al -kon to firma długo działająca na mamę prezesa p. szanownego Maryjusza Beeeeeee.A czy przekręty kręciła, tego nie wiem! Mając na uwadze "rzetelność' firmy Grupa eLeS można się domyślać i snuć wnioski. pamiętając o tym, że rzetelność to obce słowo w/w! Ogólnie porażka.....
Lao Che 2014-07-15 21:51:50
I co? Nie odbili się? Aby się poobijali, tego im życzę.... A zna ktoś tzw. p. (usunięte przez administratora)z tejże firmy?
Olana 2015-02-25 03:01:25
Potwierdzam, sama znalazłam informację o upadłości firmy. Powiedzcie mi czy właściciele mówili coś o otwieraniu kolejnego zlecenia. Jeżeli ktoś miałby jakieś informacje na ten temat to prosiłbym o szybką informację tutaj na forum. Zawsze prosiłabym o informację dla klienta, ze auto ma automat. Dzięki wszystkim za wszelkie informacje.
Alex 2015-12-07 15:23:35
Ta firma to - delikatnie mówiąc - "Wielka ściema". Właśnie się dowiedziałem że istnieje dalej. Jest zarejestrowana w Warszawie.
Zostaw swoją opinię o Grupa L.S. Sp. z o.o. - Czosnów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grupa L.S. Sp. z o.o.