Internet Plus s.c.

Toruń

Opinie o Internet Plus s.c.

admin 2015-07-14 15:42
Pracowałeś już w firmie Internet Plus s.c.? W takim razie opowiedz innym o swojej przygodzie na naszym forum. Zachęcamy do komentowania.
oszukany klient 2017-07-26 16:40

UWAŻAJCIE TO SĄ OSZUŚCI!!!

Dawne Procreate!
Oszukany klient 2017-08-10 10:03
jestem waszym klientem, ja i jeszcze kilka innych oszukanych osób/firm, obecnie drukujemy materiały, drukujemy maile, potwierdzamy u notariuszy to wszystko, wynajęliśmy niezależne firmy audytujące działania i każda z tych firm się za głowę łapie jak widzi jak "pozycjonuje" firma procreate.

Ależ będziemy działać pod imionami i nazwiskami, odpiszemy krok po kroku jak pozyskiwani są klienci, jak wyglądają umowy, jak wygląda "pozycjonowanie" a właściwie jego kompletny brak, opiszemy wszytsko bardzo dokładnie i się pod tym podpiszemy z imienia i nazwiska oraz nazwami naszych firm, dodatkowo na swoich blogach wyniki audytu oraz całej sprawy opisze kilka firm pozycjonujących, suche fakty, z odpowiednimi zdjęciami, tak aby każdy mógł wyciągnąć wnioski. Jak widzicie szykuje wam się kilka procesów w sądach to tylko z naszej strony a ile jest jeszcze takich klientów, którzy jak to przeczytają to zrobią to samo. Jak lawina ruszy to już jej nie powstrzymacie, zresztą macie doświadczenie w sądach pod nazwą Procreate (weźcie tylko poprawkę, że w sądach się teraz wiele zmienia, chyba wiecie o co chodzi...) więc doświadczenie macie ale i my współpracujemy z ludźmi którzy mają doświadczenie z Procreate. To jaka będzie kolejna nazwa firmy jak już InternetPlus zostanie odkryty, za jaką nazwą będziecie się teraz próbowali ukrywać?

Ja prowadzę małą firmę i sprzedaję też trochę przez internet, zanim do Was przyszedłem miałem jakąś tam sprzedaż, odkąd u Was jestem moja sprzedaż internetowa całkowicie upadła!

Proszę uważać na tę firmę, ich cała praca sprowadza się do złapania klienta na umowę, gdzie jest zapis o "Opłacie aktywacyjnej" - znaczy to tyle, że jak będą chcieli Państwo zrezygnować z umowy to muszą zapłacić KARĘ za 6 miesięcy abonamentu za nic!!!! A jak już kogoś złapią na umowę to później nie robią już kompletnie NIC!!! Ale to niedługo będą mieli Państwo okazję poczytać na wielu blogach o tym procederze.
Były klient 2017-09-07 19:17
Potwierdzam, to są oszuści! Proszę uważać na tę firmę. Podpisują umowę, później nic nie robią. Dopiero jak zmieniłem firmę zobaczyłem co znaczy pozycjonowanie.
oszukana 2017-10-13 15:49
Oszuści - nic nie robią, naciągają na umowy!!!!!!!
Zostaw swoją opinię o Internet Plus s.c. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Internet Plus s.c.