Opinie o Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. zo.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. zo.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. zo.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Materiały budowlane - produkcja cegieł i dachówek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. zo.o. w Warszawa

Usul

Firma przechodzi teraz metamorfozę, wprowadza korporacyjne standardy i bezduszne podejście do pracowników ( a raczej do zasobów ludzkich). Płace średnie, a ze względu na inflację w tendencji malejącej. Brak możliwości rozwoju lub awansu chyba że jesteś korposzczurem i potrafisz wygryźć sobie miejsce.. Stosunki międzyludzkie kiedyś były tam zaletą teraz robią się coraz gorsze co bardzo źle wróży na przyszłość. Nie polecam ani na początek ani na kontynuowanie kariery.

sroka
@Usul

na ile może liczyć przedstawiciel handlowy? ile proponują podstawy a ile dają rzeczywistej premii ?

Jestem zdziwiony tym co tutaj obserwuję. Jestem pracownikiem wieloletnim i współpracuję codziennie z różnymi osobami z wielu działów. Faktem jest, że pracy jest dużo - przynajmniej człowiek się nie nudzi. Ludzie życzliwy i pomocni szukający rozwiązań. Standardy pracy jak najbardziej się pojawiają i tylko urealniają dotychczasową pracę umożliwiając bycie konkurencyjnym na rynku. W pełni rozumiem osoby, którzy nie do końca zgadzają się z wprowadzanych zmian będąc wieloletnimi pracownikami firmy. Zmiana powoduje dyskomfort jednak nie uważam, że tutaj jest on rewolucyjny a raczej ewolucyjny. Osobiście cieszę się, że doświadczam w przeważającej większości pozytywnych kontaktów oraz życzliwości. Pracując w innych firmach wiem, że "trawa" nie zawsze jest zieleńsza po drugiej stronie tym niemniej każdy ma prawo do swojego zdania.

Tecza
@Pomerania

Potwierdzam ,nie polecam

Pracownik Nowy wpis

Pracuję tu już kilka dobrych lat (8) i z roku na rok jest coraz gorzej w tej firmie głównie przez marne podwyżki osiągające w tym roku 4400 zasadniczej jako operator maszyn -oczywiście brutto xD, oraz zmianie polityki jak koledzy piszą (korposzczurstwo). Jak na pracę zmianową 3800netto , no sorry ale pójdę do biedronki i więcej zarobię bez świat i niedziel i nocek.

Szalony Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam przychodzenia do tej firmy ponieważ firma ta wprowadza zasady korporacyjne czyli wyzyskiwanie ludzi do maksimum a wszelkie nagrody przypadają kierownikom oraz ich pupilkom czyli donosicielom.Dodam jeszcze że osoby kompetentne m.in.na stanowiskach kierowniczych odchodzą ponieważ chcą by w firmie było naprawdę dobrze i nie zgadzają się z wprowadzaniem metod korporacyjnych nie lubią donoszenia itd. co nie podoba się korposzczurom na wyższych stanowiskach którzy zmuszają tych ludzi do odejścia a w efekcie porządni kierownicy są zastępowani przez tępe bezmózgie marionetki które faworyzują lizusów a ludzi mają gdzieś

Rozczarowany Nowy wpis

Ta firma to totalne (usunięte przez administratora) kiedyś dobrze płacili a teraz wypłaty są marne.Zakład zarządzany przez nieudolne kierownictwo które uwielbia donosicieli i lizusów.Coraz bardziej ludzie są wyzyskiwani.A kierownictwo jak już wspomniałem składa się z ludzi którzy do tych stanowisk nie doszli pracą tylko układami.Pouczają ludzi i nie mówię tu o zwyczajnych poleceniach oni po prostu się wymądrzają pouczają pracowników którzy wiele lat pracują na swoich stanowiskach a sami w rękach miotły nie mieli a ich IQ sądząc po zachowaniu zdecydowanie poniżej przeciętnej.W kółko tylko podnoszą normy a nie wypłaty a w praktyce wygląda to tak że pracownicy tyrają na zgraję (usunięte przez administratora)

Zdecydowanie odradzam by w tej pożal się Boże firmie robić karierę ponieważ polityka prowadzona przez kierownictwo zmierza do przekształcenia (usunięte przez administratora) w korporacje a ludzi w bezduszne korposzczury.Dobrze było kiedyś natomiast dzisiaj jest to (usunięte przez administratora) dobrze mają tylko kierownicy lizusy i donosiciele którzy przypisują sobie zasługi innych oraz donoszą na kolegów i są za to oklaskiwani przez kierowników którzy czasem zachowują się tak jakby to oni byli produktywni a nie ludzie ponad to uważam że w firmie jest za duża biurokracja na którą przeznacza się zbyt dużo pieniędzy zamiast dać ludziom podwyżki to pieniądze oddawane są biurowym pasożytom którzy patrzą tylko na tabelki a nie na rzeczywistość zachowują się dosłownie tak jakby skończyli szkołę specjalną podsumowując tej firmie zdecydowane nie

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. zo.o. na stanowisko Koordynator magazynu? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
TTT

Nie polecam przychodzenia do tej firmy ponieważ zarobki są marne kierownicy co chwilę przyznają sobie nagrody a lizusom premię natomiast ludziom z byle powodu premia jest zabierana

W pełni zgadzam się z opiniami na temat tej firmy.To święta prawda że kierownicy miotły w rękach nie mieli a wymądrzają się jakby zaczynali karierę od miotły że nie wspomnę o uwielbianiu przez nich donosicieli oraz lizusów którzy są najmniej przydatni bo zamiast pilnować swojej roboty to donoszą na kolegów a kierownicy ich za to nagradzają premiami i oklaskami

XXX

W pełni się zgadzam u nas też kierownicy zachęcają do donoszenia na kolegów i faworyzują kapusiów

Kkk

Szczerze odradzam przychodzenia do tej firmy a powody są bardzo podobne do tych które wymieniono w innych komentarzach czyli faworyzowanie przez kierownictwo donosicieli oraz nieudolność kierowników którzy do stanowisk doszli znajomościami a nie uczciwie

Magik

Kiedyś tam pracowałem.Było naprawdę dobrze ale ostatnimi czasy zmieniło się na gorsze.Przedewszystkim zarobki się pogorszyły z byle powodu zabierana była premia,faworyzowanie przez kierownictwo donosicieli a wręcz zachęcanie do donoszenia na kolegów oraz olewanie realiów pracy na hali przez kierowników którzy są niekompetentni i nieudolni widać od razu że stanowisk nie zdobyli pracą tylko znajomościami,są kompletnie oderwani od rzeczywistości a słuchają nie ludzi którzy są doświadczeni ale lizusów oraz kapusiów którzy potrafią tylko biegać do biura i donosić na kolegów

Użytkownicy czekają na odpowiedź 43 dni.

Jak często w Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. zo.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 4 stycznia na Pracuj.pl, obiecują bogaty rozwój.

Zniechęcony

Kiedyś bym polecił przyjście do tej firmy ale obecnie tego nie polecam ponieważ ostatnimi czasy wienerberger a zwłaszcza polskie kierownictwo prowadzi politykę przekształcenia ludzi w korposzczury jakimi są kierownicy.Liczą się tylko normy a nie zarobki czy bezpieczeństwo.Najśmieszniejsze jest to że ludzie nie pracują tam na akord tylko mają 8 godzinny dzień pracy.Kierownictwo jest niekompetentne kompletnie oderwane od rzeczywistości,z jednej strony można się z nimi dogadać ale z drugiej strony kierownicy są niesamowicie fałszywi uwielbiają lizusów oraz kapusiów a nie tolerują ludzi którzy mówią im prawdę.Sam byłem świadkiem jak kierownik wychwalał człowieka o którym wszyscy wiedzą że jest kapusiem oraz osobą fałszywą a ludziom którzy nie szli na przerwę ponieważ mieli awarię i chcieli swoje zrobić zabrał premię a stracili premię właśnie z powodu fałszywego donosu wspomnianego kapusia.Dlatego radzę trzymać się od tej firmy z daleka

Rozczarowany

Pracowałem tam jakiś czas ale odszedłem ze względu na niesprawiedość jaka tam panowała po pierwsze kierownicy którzy do swoich stanowisk nie doszli uczciwie po szczeblach tylko po znajomości bez jakich kolwiek kompetencji po drugie faworyzowanie donosicieli po trzecie gnojenie przez faworyzowanych donosicieli uczciwych ludzi.Ogólnie kiedyś tam było dobrze ale obecnie totalne dno kierownicy zachowują się tak jakby ludzie mieli akord a nie 8 godzinny dzień pracy

Zawiedziony

Nie polecam przychodzenia do tej firmy ponieważ kiedyś tam pracowałem jakiś czas temu się zwolniłem że względu na to co wyrabiało kierownictwo.Na kierowniczych stanowiskach znajdują się ludzie którzy dostali się tam po znajomości nie mają pojęcia o tym czym kierują.Faworyzują lizusów i donosicieli a ludzi którzy naprawdę się znają na swojej pracy bo ją wykonują przez wiele lat po prostu gnoją bo nikt nie może się znać lepiej od nich oraz ich pachołków

KP

W Kupnie niestety coraz gorzej. (usunięte przez administratora) trwa. Podobno praca tam dla niektórych kończy się (usunięte przez administratora) a dla innych nawet bardzo (usunięte przez administratora). A to wszystko dzięki "rodzinnej" atmosferze stworzonej przez KZ. Ciekawe kiedy ktoś gdzieś wyżej otworzy oczy i zobaczy jak ten pan działa na niekorzyść firmy. To jest straszne!

KZ

Może ktoś powie coś na temat Kupna ? Nadal panuje tam tak rodzinna atmosfera?

Jaka atmosfera panuje w firmie Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. zo.o.? Są ogłoszenia na Pracuj.pl z 4 stycznia. Czy jest rotacja?

Pomerania

Opinia z HR w obronie firmy ale niezgodna z rzeczywistością. Już jeden mój demaskujący post został usunięty, potwierdzając przypuszczenie o źródle tej "opinii". Stosunki w tej firmie robią się na prawdę fatalne.

Ja to znam

Osoba ta pisze bzdury,ponieważ nie zgadzam się z wazeliniarstwem.Chcesz pracować przyjdź pracuj i wyrobisz sobie własne zdanie.Sam pracuję w firmie bardzo długo z tym ,że przed nią było tutaj kilku właścicieli i nazw tej firmy .

Tecza
@Pomerania

Potwierdzam ,nie polecam

Olek

Czy mają oferty pracy jako magazynier albo spawacz? Szukam pracy lokalizacja spoko ale te opinie ;/ jakie mają stawki?

Aktualnie trwa rekrutacja kandydatów na stanowisko Operator Wózka Widłowego do pracy w Kunice. Co jako obecni pracownicy przedsiębiorstwa Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. zo.o. możecie podpowiedzieć zainteresowanym tą ofertą pracy?

praca w HR i kadrach

Widzę, że są ogłoszenia do pracy w HR/kadrach/płacach. Jak wygląda praca w zespole, jakie są zarobki? Czy można pracować całkowicie zdalnie? Jak duży jest zespół? Czy duża rotacja pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. zo.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. zo.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. zo.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. zo.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. zo.o.