Netizens sp. z o.o.

Katowice

Opinie o Netizens sp. z o.o.

malkolm 2010-08-10 23:38:46
Jak na prace w niby tak duzej agencji to naprawde srednio. zreszta rotacja pracownikow mowi sama za siebie.
anonim 2011-06-09 12:12:37
Beznadziejna robota - brak możliwości jakiegokolwiek awansu i rozwoju.
Ogólnie nie polecam.
Klara 2012-10-09 17:30:28
Firma z naturalnie stworzoną, nie wymuszoną dobrą atmosferą szczególnie dla twórczych ludzi, którzy wiedzą czego chcą. Ale trochę zbyt dużo pomysłów do realizacji (całkiem fajnych), które później nie są doprowadzone do końca. Generalnie możan myśleć o rozwoju jak się tam pracuje
Glaca 2012-10-15 22:33:23
Firma ma dwa oddziały w \\\"stolycy\\\" i Katowicach. Trochę inny klimat do pracy panuje w każdym. Generalnie agencja dla kumatych i chcących.
Traveller 2012-10-25 17:24:42
Robiłem w kilku dużych miatsach w branży interactive. W katowickim Netizensie byli najnormalniejsi ludzie, choć przyznam, że sporo fajnych pomysłów nie doczekało się realizacji
cytryk 2016-05-19 11:44:35
jak dla mnie, to niestety ogłoszenie już wygasło, co w sumie nie dziwne. Ciekawe kiedy znowu będą poszukiwali inżynierów, bo Netizens jako firma bardzo mi odpowiada.
Zostaw swoją opinię o Netizens sp. z o.o. - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Netizens sp. z o.o.