Medusoft.pl

Wrocław

Opinie o Medusoft.pl

rabbitt 2016-11-11 00:56:06
Jestem związany z Medusoft od kilku lat. Mam pojęcie, co to znaczy pracować w prywatnej firmie, której celem jest zarabianie a nie dupogodziny pracowników. I w zw z tym oceniam to miejsce jako zdecydowanie przyjazne człowiekowi, niestresujące, da się liczyć na wyrozumiałość pracodawców. Chciałbym, żeby wszyscy mądrzy wypowiadający się tu, sami pozakładali własne firmy i wtedy zobaczylibyśmy jak to jest różowo.
benny 2016-11-11 01:28:49
Jestem outsourcerem w Medusoft.pl od 2013. Projekty trudne, za to pełne wsparcie, możliwość wielokrotnych konsultacji (i nikt mnie za to nie opr...)
Ważne, żeby było zrobione jak należy.
Trochę upierdliwa drobiazgowość, czasem do przesady, za to duża frajda jak potem widzę swój drive e-learningowy na amerykańskiej stronie medscape (więc podziwiają mnie jankesi :-)
To miłe, generalnie duży pozytyw za to. Dużo projektów do US, idealnie do CV :-)
Aha, ważne: wynagrodzenie na poziomie i terminowo co do godziny - duży plus w dzisiejszych czasach.
Generalnie ok.

Zostaw swoją opinię o Medusoft.pl - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Medusoft.pl