Bodek stacja paliw

Niedaszów

Opinie o Bodek stacja paliw

jjj 2011-11-24 17:10
...witamy,
poziom, inteligencja i błyskotliwość Pana wypowiedzi dokładnie odzwierciedla jakość świadczonej dla nas pracy-nic dodać, nic ując-pozdrawiamy i życzymy sukcesów tam, gdzie Pana \"profesjonalizm\" zostanie w pełni doceniony...
anonim 2013-06-01 21:31
Ktoś jeszcze spotkał się z wyzyskiem w stacji paliw Bodek? Dlaczego praca na stacji to porażka, chyba nie jest tak źle? ? Pensja wpływa na czas, czy są opóźnienia typu 2-3 dni? Pozdro i dzięki za informacje.
pracownik 2013-10-29 12:20
fajna i stabilna firma na "luzie", nieformalni ale wymagający szefowie, praca ciekawa i niebanalna dla ludzi lubiących innych ludzi czyli kontakt z klientami, dużo się dzieje, zarobki przyzwoite, ciekawa alternatywa dla niewolniczej pracy w marketach, kopalniach lub zakładach kamieniarskich
starosta 2013-11-12 22:16
napisal/a jjj
XXX 2015-02-12 21:53
Patrząc z perspektywy czasu praca na Stacji Paliw Bodek oraz współpraca z Właścicielami przebiegała OK. Wiadome jest, że czasem bywały spory na linii pracownik-szef ale zazwyczaj wynikały one z winy klienta, ponieważ ludzie i ich charaktery są różne...(chodzi o złodziei,rozbójników itp.)Jeżeli chodzi o pracowników ciężko w dzisiejszych czasach znaleźć ludzi rzetelnych i pracowitych....pozdrawiam
miro 2016-05-18 23:27
PPHU BODEK Krzysztof Bodziany Stacja Paliw BP jest bardzo dobrze zarządzana @olipa. Przewidzieli że sami mogą nie dać rady konkurencji i weszli we współpracę z BP. A jeżeli chodzi o zarobki to często mniejsza firma jest w stanie zaoferować większe pieniądze niż jakiś gigant
Kazik 2017-02-15 18:37
Przydałaby się kontrola pip. Ciagle widzę tych samych pracowników a to znaczy, że robią wiele nadgodzin. Podobno 10 zł/godz świątek piątek i praca w pojedynkę. Szkoda mi tych ludzi. wyzysk totalny.
Zostaw swoją opinię o Bodek stacja paliw - Niedaszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bodek stacja paliw