Opinie o Technicoat w Bestwina

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Technicoat. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Technicoat na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Technicoat w Bestwina

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Technicoat? Chodzi o pracę jako Księgowa, takie ogłoszenie jest na Pracuj.pl 6 grudnia.

122 Nowy wpis

W jakiej atmosferze pracuje się w Technicoat?

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Technicoat? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

italiano20

ciao witam widzę że w miejscu starej firmy Alwas systemy powstała nowa Technicoat obecnie jest w Kaniowie na terenie lotniska (nowa hala) dużo złych opinii na temat płac i pana Ku..sa wiem wiem znam on tam siedzi od lat 1997 kiedyś pracowałem własnie w firmie Alwas Bestwina gdzie powstał Technikoat no pan Kub..s był tam też kierownikiem utr a jego brat brygadzista produkcji .Sam miałem okazje go poznać darcie mordy na codziennym dniu słowa wypier..laj ku..wa itp to tak normalnie a brat Mirek taki sam cwaniak rozdarty ryj on w Technicoat nie pracował .No pan Janusz niestety jest po podstawówce jakbyś cie nie wiedzieli w Bestwinie technicoat był tylko dla tego bo poprzedni własciciel ogłosił upadłość Alwas i pan Janusz mu tego pilnował i tak sie dostał do Technicoat gość jest nie douczony to fakt poza tym przydała by sie mu korepetycja z j Polskiego i dobre wsparcie psychologa on wpier.. się zawsze i wszędzie za moich czasów tez tak było .Nie wiem czy już jest na emerytura bo lepiej by tak było dla wszystkich którzy z nim pracują.

MIrek
@italiano20

Witam. Brat Mirek też pracował w Technicoat . Kto wystawił mi opinie cwaniaka z rozdartym ryjem ?

Mirek
@italiano20

Może się spotkamy i porozmawiamy o starych czasach .

Mirek

Wasyl to Ty ?

@Mirek

Wizja tej firmy jaką zapamiętałem za czasów pracy tam jest delikatnie mówiąc niekorzystna. I powie to każdy pracownik tej firmy. Byli głośno, ale sami wolą nie pamiętać o istnieniu tej (usunięte przez administratora) spolki, stąd tak mało negatywnych opinii. Obecni po cichu między sobą bo z jakichś nieznanych i niezrozumiałych dla mnie przyczyn boją się stracić pracę. Zacznę od płacy, święte krowy które mało robiły ale dobrze żyły z ówczesnym Panem kierownikiem J.K. zarabialy dobrze ale na pewno bez rewelacji myślę że przedział 2000-2600 zł na rękę, reszta zatrudniona przez firmę około 1600. Adecco na ówczesne czasy 1200 zł ;-) premi nigdy nie widziałem na oczy bo była ona uznaniowa i zależała od Pana J.K, o którym zresztą napisze więcej, soboty i nadgodziny płacone 100%. A teraz parę słów o panu J.K. Jest to biedny chory człowiek który nadaje sie na leczenie w zamkniętym ośrodku dla ludzi chorych psychicznie. Człowiek kompletnie nie radzacy sobie ze złością, potrafiący rzucać w ludzi butelkami pełnymi wody, radiem, i ogólnie czym popadnie. Obrazajacy swoich podwładnych obelgami z rynsztoka, czerpiąc radość i przyjemność z obrazania ich i upokarzania. Potrafiący wyzwac kobiety starsze od siebie(usunięte przez administratora) tylko dlatego że zrealizowaly jego polecenie o którym on w tym czasie zapomniał że je wydał. Sledzacy ludzi przebywających na zwolnieniu lekarskim w celu udowodnienia że tną w(usunięte przez administratora)(jego ulubione powiedzonko), potrafiący czatowac pod domem takiego pracownika w pozyczonym samochodzie. Ludzie że strachu przed nim klocili się między sobą, donosili nawzajem na siebie w nadzieji że dzięki temu to nie ja dzisiaj dostanę opieprz i będę (usunięte przez administratora) przy przerwie sniadaniowej. Wiem od pracowników że zajmuje on obecnie stanowisko utrzymania ruchu ale podejrzewam że nadal prowadzi swój mały terror w tym śmiesznym zakładzie. Uprzedze że sam zwolniłem się z tej firmy, gdyż w końcu zaczęło do mnie docierać jak chora jest praca tam i że nie warto dla tak marnych pieniędzy uzerac się z kierownikiem i d

Mirek Nowy wpis
@@italiano20

A co to ma wspólnego ze mną ? . Wytłumacz mi !!

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Technicoat? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Czy Technicoat zapewnia kartę multisportu?

Życzliwy

Nie, żadnych benefitow i socjalu.

Kacper

Czy na początek najniższa krajowa czy coś więcej?

Jojo

Na jaką stawkę mogę liczyć na początek?

Mateusz

Czy firma ma często nadgodziny?

Tomasz

Witam, na ile zmian pracuje się w firmie

Witam. Miałem wątpliwą przyjemność pracować w tej firmie. Co do pensji - były wypłacane w terminie, natomiast nie były w żaden sposób adekwatne do umiejętności. Człowiek chciał się pokazać cały czas się ucząc nowych rzeczy to dostał podwyżkę... 2 grosze na godzinę... Obowiązków przybywało, obietnice się mnożyły a pensja bez zmian. Kierownik produkcji nie ma żadnego poszanowania ludzi, słownictwo jak z rynsztoka... Nie dość, że w niczym nie pomógł to zrzucał swoją odpowiedzialność na wszystkich ( nawet jak jakimś cudem podejmował jakąś decyzje to w razie jakich błędnych decyzji - zwalał zawsze na kogoś ). Co do "zmuszania" do nadgodzin - za moich czasów na porządku dziennym padały teksty typu, że trzeba zostać, a jak się nam nie podoba to możemy wypie... Na nasze miejsce za bramą czeka 20... Na duży plus koledzy z pracy, na prawdę fajni ludzi którzy byli jedynym co człowieka tam trzymało. Podsumowując - W życiu nigdy, nikomu nie poleciłbym pracy w tym zakładzie...

Czasy się zmieniają... Technicoat też się zmienił...

@Anonim

A jak teraz jest w Technicoat? Co takiego się zmieniło? I wytłumaczysz mi jeszcze, czy w Bestwinie też mają halę produkcyjną, czy tam jest jakaś ich centrala?

Jaka umowa obowiązuje w Technicoat podczas okresu próbnego?

Umowa jest na okres 3 miesięcy.

@Były pracownik dziękuję za przedstawienie Twojej opinii. Niemniej jednak, bardzo Cię proszę, abyś w swoich przyszłych wypowiedziach, unikał używania wulgaryzmów, nawet jeśli jest to cytat. Chciałabym jeszcze dopytać, jakie są w Technicoat warunki zatrudnienia? Czy firma oferuje umowę o pracę? Stabilność jest istotnym czynnikiem, branym pod uwagę przy wyborze miejsca pracy.

Konrad

Dla mnie to logiczne, że jak się pracuje i zdobywa nowe umiejętności to można zacząć starać się o podwyżkę. Za robienie wrażenia nikt nie płaci więcej.

Byly pracownik
@Konrad

Proponuje nauczyc sie czytac ze zrozumieniem. Jezeli 2 grosze na godzine ( czyli jakies 3,20 minus podatki ) uwazasz za podwyzke to gratuluje...

@Były2323 skoro nowe osoby dostają wyższe stawki to może warto poruszyć ten problem z przełożonymi i spróbować w ten sposób wpłynąć na wysokość wynagrodzeń pracowników zatrudnionych już jakiś czas w Technicoat? @Plaflon jesteś pracownikiem tej firmy? Możesz coś napisać o warunkach i atmosferze tam panującej?

Janusz

Idealnych firm nie ma. Zawsze mogą zdarzyć się jakieś drobne problemy.

Były
@Janusz

Czy brak wypłaty w terminie to drobny problem? Czy zmuszanie ludzi do pracy po godzinach i okradanie ich z premi to drobny problem? No bez jaj. Coś takiego może napisać tylko jedna osoba pracująca w tym zakładzie.

Plaflon
@Janusz

Teflon - my wiemy , że to ty jesteś Januszem i nie obrażaj Januszy podszywając się pod nich :)

Jasiek

Czy w związku z tym firma prowadzi jakieś rekrutacje?

Były2323
@Jasiek

Chyba nie,ale chętnie zatrudniają Ukraińców i nawet lepsze stawki proponują im niż starym pracownikom.W sumie nie warto się tam pchać.

maki

Ktoś coś wie w temacie przeprowadzki do nowej siedziby? Podobno nowy zakład powstaje na lotnisku w Kaniowie.

@Były pisze o braku terminowych wypłat. Czy zdarzyło się to incydentalnie czy może miałeś z tym tematem parokrotne doświadczenia. Może jest jakaś konkretna przyczyna takich poczynań pracodawcy? Skąd opinia, że pracodawca Technicoat zmusza do nadgodzin? Możesz podać przykład takiego procederu? Czy za nadgodziny firma oferuje dodatkowe wynagrodzenie bądź inne dodatki? Jak oceniasz atmosferę panującą w zakładzie?

Xxxxx
@Karolina

Wystarczy poczytac wiecej komentarzy a wszystko bedzie jasne ,te opisane sytuacje nie sa wyssane z palca tylko dodane przez ludzi ktorzy tam jeszcze pracuja i ci co pracowali i sami zlozyli wypowiedzenia bo nie zgadzali sie z polityla firmy a raczej kierownictwa

Stella

Jeśli ktoś nie pracuje już to dlaczego zabiera głos i obraża ludzi!!!

Obserwator
@Stella

Do Stella. A kto twoim zdanoem ma dodawac opinie :ci co jeszcze tam pracuja maja sie narazac ,czy ci co jeszcze tam nie pracuja ??? Chyba o to chodzi zeby wypowiedzialy sie osoby ktore odeszly po wielu latach pracy ,ktore nie zgadzaly sie z ponizaniem,ciaglym zmuszaniem do pracy po godzinach i co najwazniejszym nieadekwatnym do pracy zarobkiem .A ze sie pisze prawde ???? No niestety prawda zawsze boli .

Obserwator

Ludzie omijajcie te zakład szerokim łukiem. Nic dobrego was tam nie czeka tylko ciężka praca za marne grosze i ciągle ponizanie przez dyrektora. Wszyscy staży pracownicy którzy ciagneli robotę i przede wszystkim znali się na niej już dawno uciekli.

Zostaw merytoryczną opinię o Technicoat - Bestwina

• Jak się pracuje w Technicoat?

Zobacz opinie na temat firmy Technicoat tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Technicoat
  • Krakowska 125