brak logo

Technicoat

Bestwina

Opinie o Technicoat

Fosfatvelux 2016-08-17 02:54:40
Wizja tej firmy jaką zapamiętałem za czasów pracy tam jest delikatnie mówiąc niekorzystna. I powie to każdy pracownik tej firmy. Byli głośno, ale sami wolą nie pamiętać o istnieniu tej patologicznej spolki, stąd tak mało negatywnych opinii. Obecni po cichu między sobą bo z jakichś nieznanych i niezrozumiałych dla mnie przyczyn boją się stracić pracę. Zacznę od płacy, święte krowy które mało robiły ale dobrze żyły z ówczesnym Panem kierownikiem J.K. zarabialy dobrze ale na pewno bez rewelacji myślę że przedział 2000-2600 zł na rękę, reszta zatrudniona przez firmę około 1600. Adecco na ówczesne czasy 1200 zł ;-) premi nigdy nie widziałem na oczy bo była ona uznaniowa i zależała od Pana J.K, o którym zresztą napisze więcej, soboty i nadgodziny płacone 100%. A teraz parę słów o panu J.K. Jest to biedny chory człowiek który nadaje sie na leczenie w zamkniętym ośrodku dla ludzi chorych psychicznie. Człowiek kompletnie nie radzacy sobie ze złością, potrafiący rzucać w ludzi butelkami pełnymi wody, radiem, i ogólnie czym popadnie. Obrazajacy swoich podwładnych obelgami z rynsztoka, czerpiąc radość i przyjemność z obrazania ich i upokarzania. Potrafiący wyzwac kobiety starsze od siebie(usunięte przez administratora) tylko dlatego że zrealizowaly jego polecenie o którym on w tym czasie zapomniał że je wydał. Sledzacy ludzi przebywających na zwolnieniu lekarskim w celu udowodnienia że tną w(usunięte przez administratora)(jego ulubione powiedzonko), potrafiący czatowac pod domem takiego pracownika w pozyczonym samochodzie. Ludzie że strachu przed nim klocili się między sobą, donosili nawzajem na siebie w nadzieji że dzięki temu to nie ja dzisiaj dostanę opieprz i będę gnojony przy przerwie sniadaniowej. Wiem od pracowników że zajmuje on obecnie stanowisko utrzymania ruchu ale podejrzewam że nadal prowadzi swój mały terror w tym śmiesznym zakładzie. Uprzedze że sam zwolniłem się z tej firmy, gdyż w końcu zaczęło do mnie docierać jak chora jest praca tam i że nie warto dla tak marnych pieniędzy uzerac się z kierownikiem i dyrekcją która przyzwalala na te psychopatyczne zabawy Pana(usunięte przez administratora)
Były 2016-08-21 19:47:59
Po pierwsze Bestwina to nie miasto,po drugie kto Ci płaci sprzedawczyku że bronisz tych łachmytów,i ile?
Były 2016-08-21 20:21:40
Wielki SZACUN że napisałeś prawdę o tej firmie i Januszu K. Natomiast z nowości. to,to że Piotr Herczek nie jest już dyrektorem,ale jaja Kortus dobrał mu się do tyłka i wywalił na zbity pysk.ubolewać należy nad tym że nie wywalił Janusza K. A Piotr H. zdążył przemianować go na kierownika utrzymania ruchu.Czysta kpina że tak powiem.Taki leber jak on? No cóż tylko pogratulować panu Łukaszowi(nowy dyrektor)że jeszcze trzyma tego człowieka w firmie.Z drugiej strony Pan kierownik Sikora bez jego pomocy może od razu podać się do dymisji.Z resztą tak czy siak czarne chmury zbierają się nad tym zakładem.POZDRAWIAM WSZYSTKICH BYŁYCH I OBECNYCH PRACOWNIKÓW FIRMY TECHNICOAT. Ludzie wasze opinie są naprawdę ważne.
Były 2016-08-30 18:21:48
Z wypłatami nie było problemów większych jak do tej pory.Czy tak będzie dalej czas pokaże.Co do rotacji,fakt nie ma zbyt wielkiej,ale nie masz pojęcia dlaczego tak jest. Na pewno nie z powodu atmosfery która jak błędnie sądzisz dopisuje zatrudnionym tam osobom.Zresztą patrząc na Twoje posty to wyglądasz na jakiegoś nie do informowanego agitatora.Dostarcz CV do Technicat i się przekonaj własnej skórze jaka jest tam atmosfera.
winks 2016-09-05 10:32:35
hmmm... fakt ciężki czas mają, ale czy będzie lepiej to nikt nie wie... zaczynają się dziać dziwne rzeczy, ale może dzięki temu będzie normalniej... chyba, że wszyscy wysiądą psychicznie...
2
olala 2016-09-05 15:09:20
Normalnie,to tam chyba nigdy nie będzie,chyba że zmieni się nie tylko dyrektor(co zresztą już nastąpiło)ale przede wszystkim kierownik.Niestety pan Przemysław S. nie radzi sobie na tym stanowisku zresztą co tu dużo mówić skoro po przedni dyrektor miał zamiar zatrudnić tak zwanego koordynatora produkcji by odciążyć pana kierownika.Żenada,żal i kpina. Ludzie pracujący za 11zł brutto na godzinę,a tu trzeba wspomóc pana Przemysława bo nie potrafi słuchać ludzi którzy mają doświadczenie praktyczne w wykonywanej przez siebie robocie,Zresztą myślę że długo to już nie potrwa i nowy dyrektor okaże się facetem z jajami i weźmie się za tego niedojdę pana Przemka no i największego obiboka w tym zakładzie mowa oczywiście o Januszu K.
Były 2016-09-06 16:20:07
O co chodzi z tym postem? Ktoś się nawalił czy naćpał? i stracił wątek pisząc tego posta.
olala 2016-09-07 07:48:01
Nie sądzę że zostaniesz doceniony,na pewno dużo Ci obiecają a zwłaszcza kierownik,ale wystarczy że pokażesz, że masz własne zdanie i masz większą wiedzę niż wyżej wymieniony no i będzie po ptokach.
1
Były 2016-09-08 14:16:10
Co to ma być portal pocieszania mamej. To nie do tego służy jak ktoś szuka pocieszenia to niech idzie do terapeuty.Rzetelne opinie pozytywne lub negatywne do tego to służy,a nie czy mnie docenią czy nie docenią. i ten barani łeb który myśli że jest psychologiem.Litości ludzie.
olala 2016-09-09 19:25:51
No i wszystko w normie dziś mamy 09.09 czyli jutro matki boskiej pieniężnej(wypłata) i jak to bywa od kilku miesięcy w tym burdelu zwanym dalej technicoat wypłata na koncie będzie pewnie dopiero w poniedziałek. Powód dość prozaiczny ignorancja dyrektora wobec podstawowych przepisów kodeksu pracy.Ciekawe co na to PIP? Należy przypomnieć że nie dalej jak na przełomie lipca i sierpnia PIP był na kontroli w tym zakładzie, ocena wypadła nie zbyt dobrze (to delikatne określenie na listę zarzutów która zostawił PIP) No nic GRATULACJE PANIE ŁUKASZU NIE MA TO JAK ZACZĄĆ RZĄDY Z PRZYTUPEM I POKAZAĆ LUDZIOM KTO TU RZĄDZI,a pan panie Przemysławie no cóż rodzice pewnie muszą być dumni.,że syn to menda.Pozdrowienia.
olala 2016-09-12 12:57:02
No i jest 12 wrzesień wypłaty dalej brak na koncie SUPER NIE?
olala 2016-09-12 19:19:19
19 ta konta dalej puste.Terminowość wypłat jest po prostu porażająca.
olala 2016-09-13 17:22:45
Żeby nie było wypłata dotarła na konto wprawdzie cztery dni po terminie ale jednak.Pełen optymizm.
Były 2016-09-16 18:12:18
Do staszek; Człowieku czy ty kończyłeś szkołę specjalną?Nie potrafisz czytać tekstu ze zrozumieniem?Trzy powyższe posty dają chyba Ci odpowiedź.Jeżeli nie to polecam uzupełnić braki i zapisać się na język polski myślę poziom podstawowy jest w sam raz dla Ciebie.
1
Były 2016-09-19 11:35:54
Ok,każdy ma prawo do własnego zdania nie mam zamiaru tego negować,ale zwróć uwagę że pytanie o terminowość wypłat pojawia się któryś raz z kolei i nie było by w tym nic dziwnego gdyby pytały różne osoby,a tu biedny staszek ciągle chwali firmę i pyta o terminowość wypłat. Uważam że skoro ma tak dobre zdanie o Technicoat to zna tą firmę i powinien wiedzieć czy wypłata jest terminowo wypłacana czy nie? Tym bardziej że trzy posty od olala jasno dają do zrozumienia że wypłaty w terminie nie są wypłacane. Wypowiadanie się na temat atmosfery panującej w firmie?Cóż jeżeli ktoś tam pracuje bądź pracował to wie jaka tam atmosfera panuje,a nie sądzę że staszek kiedykolwiek tam pracował.
Były 2016-09-22 15:23:30
Jest na ich stronie.Pracownik produkcji wykształcenie średnie minimum, płaca adekwatna do umiejętności(czyli 11,50 góra 12 zł na godzinę brutto) następnie całowanie w dupę pana dyrektora i pana kierownika że zechcieli dać Ci szansę na pracę w tym burdelu. Myślę że masz szansę żeby się załapać,zwłaszcza patrząc na Twoje wcześniejsze posty.Oni lubią takich ludzi.(Jak mówi Janusz K. cytuję. Nie musi być rozgarnięty byle był silny) wydaje mi się że Ty pasujesz do tego opisu.Więc powodzenia myślę że załapiesz się bez problemu biorąc pod uwagę że od czerwca nikt nie został zatrudniony bo nie było chętnych.
1
Koniec kadencji 2016-09-24 11:44:30
Witam ta firma to totalna porażka słabe wynagrodzenia i brak terminowości w wypłacaniu zarobionych pieniędzy o które trzeba się prosić.sama praca w firmie kogutoland jest ok pracownicy też.na temat osób dyrygujących tym burdelem to pan Piotr który został zwolniony bardzo słusznie bo nienadawał się do tej pracy był dusigroszem i bajkopisarzem można było bardzo dużo posłuchać na ten temat idąc po podwyżkę twierdzenie że kasjerka w sklepie zarabia dużo mniej i że mu mamy bardzo dobre zarobki na dzisiejsze czasy stawka 12 brutto na dzisiejsze czasy to kpina.pan Przemysław nie nadaje się na kierownika twierdzenia że ja mam związane ręce to dobrze że nie nogi bo byś si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] po za tym nie radzi sobie z produkcją poprostu nie panuje nad tym co się dzieje i jak ma być zaplanowana produkcja utrudnia pracownikowi który chce się zwolnić bo znalazł lepszą prace.pan Janusz bydlak który jest kierownikiem utrzymania ruchu wpier... się w produkcję goni ludzi i wiecznie majaczy bo prezes prezes i ten kochany prezes gość jest niezruwnoważony psychicznie powinien iść na leczenie w zamkniętym szpitalu psychiatrycznym a potem na naukę dobrego wychowania i zachowywania kultury do ludzi pracujących i całego otoczenia bo sikanie wokół zakładu gdzie obok jest wc.naszczęście to już jest zamną zwolniłem się z tego burdlu i jestem bardzo zadowolony pozdrowienia dla chłopaków z produkcji i podziękowania za współprace
1
olala 2016-09-24 18:02:26
Dzieki Krzych co prawda to prawda.Pozdrowienia.
olala 2016-09-24 18:03:35
Dzieki Krzych co prawda to prawda.Pozdrowienia.
Fujara Janusza 2016-09-28 18:59:20
Hahaha kiedyś też widziałem jak ten stary siusior wysikiwał się koło swojego przypierdka ;) myślałem, że się masturbuje:)
obsewator 2016-09-29 07:02:20
Ciekawe kiedy zacznie również tam srać.
1
obserwator 2016-09-30 07:16:09
Kurcze dajcie spokój już temu januszowi,fakt faktem chłop ma problem sam ze sobą,ale jako kierownik produkcji był naprawde bardziej kompetentny niż przemek.za czasów herczka nie było nad godzin ani pracy w soboty bo tak sobie życzył dyrektor a ta ciota przemuś (rodzice w dzieciństwie pewnie przebirali go za dziewczynke) stawał na glowie żeby tak było.teraz chce zabierać tę marną premię jeżeli ktoś odmówi przyjścia do pracy lub zostania po godzinach. Żal człowieka myśli że będąc kierownikiem może wszystko.w rzeczywistości jest małą dziewczynką ktora ma nowgo idola w postaci pana grądkiewicza kogoś kto chcac prowadzić taka firmę musi się jeszcze dużo nauczyć.tak wiec nie narzekajcie na tego kubasa bo problem jest zupełnie gdzie indziej
Ciekawa 2016-10-02 15:46:41
Bo nowy dyr bierze wszystkich na przetrzymanie albo prowadzi do zamknięcia zakładu na obecną chwilę są złożone cztery wypowiedzenia przez pracowników i o ile wiem jeden bez wypowiedź nie przyjdzie w poniedziałek do pracy bo idzie do nowej.
olala 2016-10-02 16:54:03
Mają ogłoszenie o pracę, ale na swojej stronie: TECHNICOAT | Engineered functional coatings: Polska wejdź sobie na zakładkę kariera tam jest ogłoszenie a właściwie to trzy ogłoszenia.Czwarte jest na olx specjalista do spraw administracji.Szczerze współczuje każdemu który zatrudni się na to stanowisko.
były 2016-10-02 19:34:30
Profesjonalizm? Tego slowa raczej nie rozumieją w tej firmie przynajmniej jeżeli chodzi o szefostwo i kierownictwo,a w każdym razie interpretuja je według swojego widzimisię. Choć zgadzam się w pełni że powinno dotrzymać się warunków umowy.
były 2016-10-02 19:34:52
Profesjonalizm? Tego slowa raczej nie rozumieją w tej firmie przynajmniej jeżeli chodzi o szefostwo i kierownictwo,a w każdym razie interpretuja je według swojego widzimisię. Choć zgadzam się w pełni że powinno dotrzymać się warunków umowy.
wings 2016-10-03 16:00:40
na mieście widzą ich pozytywnie?? hmmm... chyba słuchamy innych opinii... w ogóle to wielke gratulacje dla pana Grądkiewicza - cudownie Pan postępuje i wykańcza wszystkich po kolei a przede wszystkim cały zakład, podejście do ludzi zgoła cudowne i fantastyczne jak i pana Kortusa... ma się Pan na kim wzorowa ... powodzenia zyczę! ciekawe to następny pójdzie...
1
obserwator 2016-10-03 17:44:49
Zasadniczo pytanie które należało by zadać to o którym mieście mówi UP. Bo jak wszystko na to wskazuje to Bestwina miastem nie jest i chyba nie zanosi się na to aby w najbliższym czasie otrzymała prawa miejskie. Moim zdaniem cały ten UP to albo Sikora albo Grądkiewicz, którzy próbują wybielać może nie firmę,ale sytuację za którą są odpowiedzialni.Myślę że Kortus do końca nie wie co dzieje się w firmie,ale głowy bym nie dał pod topór że tak jest. Faktem jest że jest kiepsko i nie widać jak na razie żeby miało być lepiej.Grądkiewicz nie wzoruje się na Kortusie on jest jaki jest z naciskiem na ni jaki.Za to Przemuś,oj tak ten to dopiero ma wzór godny naśladowania czyli pana ni jakiego. Ludzie tacy jak Sikora i Grądkiewicz nie powinni zajmować takich stanowisk chyba że nauczą się szacunku w stosunku do ludzi którymi kierują.
4
Antoni B 2016-10-03 20:23:43
Ja myślę, ze PIP Bielsko mógłby spokojnie założyć na Krakowskiej w Bestwinie osobną placówkę do badania przypadków łamania praw pracownika.....
olala 2016-10-04 09:01:36
Zarzuty zostawił PIP po ostatniej wizycie w sierpniu,było tego kilka stron formatu A4 zapisanych z obu stron.Zadzwoń i zapytaj może się pochwalą,
1
Antoni B 2016-10-04 16:24:11
Art 282 k.P. w całości, Art 283 k.P. w całości ,Art 94 wybrane par. k.P. , Art 161 k.P. ...... i tak dalej..... większość nagminnie , 282 k.P. w ciągu roku złamano ( brak terminowego wynagrodzenia) 4 razy, co powoli podchodzi pod Art 218 par. 1 K.K.!
olala 2016-10-04 16:57:09
No wreszcie konkrety.BRAWO,BRAWO i jeszcze raz BRAWO. Może teraz przestaną wypisywać te brednie głąby broniące tych BARANÓW.Ciekawe co teraz napisze UP,Martiusz, hg,segl i inni im podobni.Domyślam kim jesteś i dobrze że wstawiłeś tego posta. Pozdrawki.
1
Wings 2016-10-04 19:51:37
Ciekawie ciekawie z każdym dniem coraz ciekawiej się tam dzieje... Jeszcze chwila i mr Grądkiewicz będzie mógł zamykać ten grajdolek... Dalej sobie tak rób a z mandatów sie nie wypalcisz
Fujara Janusza 2016-10-04 20:42:55
Panie Antoni, a co to za cyferki SĄ? Można bardziej po ludzku?
obserwator 2016-10-04 20:57:03
Trzeba być szczerym. Za kadencji Grądkiewicza taka sytuacja miała miejsce po raz pierwszy( mówię o spóźnionej wypłacie)wcześniej miało to miejsce za Herczka. Nie myślcie że bronię tu Grądkiewicza. Koleś albo doprowadzi oddział do ruiny i zamknięcia albo dostanie KOPA W DUPSKO. Sikorze też się należy zresztą nie tyle kop w dupsko ale konkretny liść. Chyba większość się domyśla w co i podziela tą opinię.
olala 2016-10-04 21:00:47
Sprawdź sobie w kodeksie pracy.
1
Fujara Janusza 2016-10-04 21:10:48
Up, hg, gg, wf, sb, USA ;) który z was to Gradkiewicz, a który Sikora. Olala na pewno sprawdzę, myślałem , ze może Pan Antoni mam się trochę bardziej rozpisze ;)
Fujara Janusza 2016-10-05 11:31:39
W przypadku gdy pracodawca nie wypłaci Tobie wynagrodzenia w terminie możesz rozwiązać umowę bez okresu wypowiedzenia do 30 dni od zaistnienia szkody ( opoznienia), jest to bowiem ciężkie naruszenie prawa pracownika- więc nie opowiadaj nam tu o tym co jest w pożądku, a co nie. W zaistniałej sytuacji ta osoba ma prawo wypowiedzieć umowe bezterminowo do 13.10.2016 powolujac sie na kodeks pracy.
olala 2016-10-06 18:16:26
Człowieku przestań pisać te brednie nie było i nie będzie ofert pracy w tej firmie na stanowisko brygadzistki. Nie wiem skąd Cię wypuścili ale zrobili to zbyt wcześnie.
1
olala 2016-10-07 07:11:49
Nowoczesne urządzenia? Przestań pisać głupoty. Tylko na stronach internetowych jest to tak ładnie pokazane. Owszem w czechach jest nowoczesny zaklad który zbudował Kortus ale w bestwinie jest manufaktura rodem z czasów PRL-u.Co do kobiet to na produkcji pracuje kilka ale żadna nie miała awansu ani nie była brygadzistka na przestrzeni tych prawie 12 lat jak ta firma działa w bestwinie.Może któraś zechce kiedyś wypowiedzieć się na tym forum to bedziesz mieć odpowiedź.
obserwator 2016-10-09 08:02:54
Artykuł 283 kodeksu pracy naruszony w całości Sprawdź sobie o czym mówi a potem wypisuj te bajki na forum.Firma była i jest w porządku i dba o bhp?Ha,ha,ha. Pewnie inspektorzy z PIP-u wyssali sobie z palca te zarzuty będąc na kontroli,albo co lepsze przeprowadzili kontrolę nie w tym zakładzie.Daj spokój człowieku jeżeli pracujesz tam lub pracowałeś to pisz prawdę. Ciężko jest odbudować zaufanie i wizerunek a ta firma wyjatkowo efektywnie wizerunek swój niszczyła przez ostatnie kilka lat. Podziekowania należy składać pod adresem przede wszystkim pana J.Kubasa,a nastepnie pana P.Herczka. za traktowanie pracowników jak bydło i brak reakcji ze strony dyrekcji na skargi i zachowanie ówczesnego kierownika J. Kubasa. Mało tego facet został zdjety z stanowiska i został kierownikiem utrzymania ruchu. Nie zmienił ani swoich nawyków ani stosunku do ludzi. Nie dziwi wiec fakt że ludzie nie chca tam pracować a ci którzy tam pracują składają wypowiedzenia. Tyle jeżeli chodzi o tą porządną firmę
mała19 2016-10-12 11:17:18
Haha
mala19 2016-10-12 11:54:12
Masakra opinie o tym Zakladzie karygodne..Szefostwo wròcic z powrotem do szkoly podstawowej Pana Janusza na lekcje etyki ,nauka od podstaw ,dzieci z 1 klasy podstawowej majá lepsze predyspozycje zachowania-ten zaklad pracy idzie na dno .Dopoki sie warunki wspolpracy,wspoldzialania z ludzmi nie poprawią szanse marne na pozytywne mniemanie o Technicoat.Co do Pana Przemyslawa ,obstaje za szefostwem,ignoruje prosby,starania pracownikow,a gdy praca robola swietnie wykonana to pan Przemyslaw zbiera laury za nieswoje dokonania
3
olala 2016-10-13 08:54:12
No mała nic nowgo nie napisałaś,ale spoko że jednak.Co do tej dziewczynnki( przemka)to takie buraki z mnicha tak mają. Myśli że skoro skończył bielską ATH to jest kimś a tak naprawde to kuźnia dla matołów. Jeszcze prośba ignorujcie wpisy od nijakiego staszka albo pisze te brednie sikora albo czlowiek chory umysłowo. Zresztą jedno nie wyklucza drugiego.
Like 2016-10-17 08:50:18
zamykają już tą firme czy jeszcze nie
luźny22 2016-10-17 11:22:54
Jeszcze funkcjonują oby jak najdłużej, ale nie w tej formie i nie z tymi zarobkami oraz tym kierownictwem.
poal 2016-10-20 18:09:27
tfuu cóż by powiedzieć o tej firmie?? równia pochyła w dół, dziwny sposób postępowania nowego Dyrektora, czy na zlecenie czy z jego inicjatywy nie wiadomo.... ale mówcie co chcecie, Herczek był jaki był, ale była praca, a nawet nie szło tego przerobić...szło się zarobić w tej robocie... było minęło, to se newrati... do tego totalna samowolka Pana Sikory w działaniach na produkcji, zero słuchania ludzi, zero realizacji i mnóstwo improwizacji... ale chyba dla jednego i drugiego kończą się dobre czasy i Czesi wezmą się i za nich....natomiast generalnie - syf, kiła i mogiła...
olala 2016-10-20 19:30:01
Nie sądzę że czesi się wezmą za tych dwóch baranów. Faktem jest że jest kicha,na święta raczej nie bedzie na tak zwanego karpia i to jest wersja optymistyczna. Z drugiej strony skoro ta panienka sikora zachęca do tego by składać wypowiedzenia bo oni nikogo na siłę trzymać nie będą to nie wiem o co chodzi tym dwóm księżniczką.
prorok 2016-10-24 21:41:57
Jutro przyjeżdża Kortus może zrobi w końcu porządek z tymi debilami [czyli pseudo-kierownikiem Sikora P oraz baranem niby pseudo Dyrektorem Technicoatu. Niestety dalej szantaż, obowiązkowa sobota i niedziela robocza. W poniedziałek przed Wszystkimi świętymi cofnięte wszystkie urlopy, ludzie, nie pojadą na groby bliskich przez tych 2 gnoi. Aby oni poczuli zapach kwiatów ale od dołu.
luźny22 2016-10-25 07:34:42
Bez obrazy,ale ilu w tym zakładzie ma jaja żeby się postawić tym dwóm przygłupom?Jest kilku, a reszta potrafi tylko się wygrażać na szatni rozglądając się w koło czy aby nikt z obmawianych ich nie słyszy. No i ten który ma standardowe powiedzonko,,UWIERZ MI ŻE ICH TAK WYPUNKTUJE'' Ha Ha Ha.Żal Punktuje i owszem u tego barana Grądkiewicza. No ale na pewno ma swoje powody.Konkluzja jest taka, przestańcie narzekać tylko sami coś z tym zróbcie. Są instytucje które stoją murem za pracownikiem,a jak nie to zróbcie to o co prosił sikora nikogo na siłę nie trzymają,wszędzie zarobicie więcej niż u nich.
Zostaw swoją opinię o Technicoat - Bestwina
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Technicoat