Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.

Łomianki

Opinie o Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.

obiektywny 2014-03-13 12:35:20
zgadzam się z przedmówcami, układy, układziki w firmie po wszystkich oddziałach i centrali a jak nie jesteś potrzebny to Cię wywalą na zbity pysk nie zastanawiając się ile ktoś włożył pracy i serca. Sam sposób wypowiedzenia pozostawia wiele do życzenia. Trochę więcej ogłady by się przydało...
jdsaew 2016-02-02 14:04:07
roger: trzeci filar, dopłata do multisportu, prywatne ubezpieczenie medyczne w Medicover dla ciebie lub całej rodziny, dopłaty do wczasów pod gruszą, paczki dla dzieci
anonim 2016-03-10 11:15:47
Witam. A czy ktoś może napisać jak praca w oddziale w Poznaniu wygląda, czy atmosfera ok, zespół, kierownictwo, itp.? Widziałem ostatnio ofertę pracy do serwisu na "Szefa Produktu" i zastanawiam się czy wysłać CV.
Będę wdzięczny za info.
en 2016-05-20 22:38:24
dla zainteresowanych co firma oferuje :) można zyskać: Stabilność zatrudnienia w dynamicznie, Możliwość rozwoju zawodowego, Udział w szkoleniach produktowych w naszym centrum szkoleniowym Poznaniu i Opiekę medyczną w firmie Medicover. Fajna sprawa. :)
Zostaw swoją opinię o Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. - Łomianki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.