Opinie o Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. w Łomianki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. w Łomianki

Allpacino

Jak lubisz robić wszytko co nie należy to twoich obowiązków wł dobrze wybrałeś???? firma z dobra pozycja na rynku i nic po za tym dostać się jest trudno ale jak masz dobra bajere to jest pewne w firmie na start masz dwa razy większe zarobki niż doświadczeni mechanicy ktorzy pracują od czasu powstania firmy. Bajer = droga do sukcesu . Wykonywanie pracy = 0 twojej kariery

@Kubcio

Aż dwa razy większe zarobki dostają nowi w porównaniu do pracowników z wyższym stażem? To aż rodzi mi się pytanie co jaki czas firma zapewnia podwyżki. I ile procentowo one mogą wynosić... Chociaż 10% w skali roku jest? I czemu tak wspominacie o mechanikach akurat, inne stanowiska dostają lepsze warunki?

Przedstawiciel

Opinia dotyczy BM RENT! Podkreślę, że opinia którą wystawiam jest zgodna z realią i dot. Stanowisk przedstawicieli handlowych w rent-alu „drobnicy”. Dwóch kolegów zarządzających tą tzw. Nogą mają bardzo małe zasoby zarządzania tym działem, zero strategii. Nie dbają o podpisywanie umów ramowych z dużymi podwykonawcami. Niby doświadczenie w branży posiadają etc. Ale zdecydowanie coś tu się nie składa. Dyrektor generalny inwestuje pieniądze firmy w błoto zamiast w sprzęt chodliwy na rynku. Mały par maszynowy. Za to dowcipy Panowie obydwaj maja wyrobione na wysokim poziome. Serio dowcip mają zaostrzony. Ubaw po pachy na co piątkowych spotkaniach. System premiowy demotywujący. Podstawy niskie porównując to co się zarabia na premiach kwartalnych. Raportowanie codzienne, śledzenie GPSow to ich ulubione zajęcie. Dla prawdziwego handlowca to nie jest praca. Konkurencja duża a firma nie umywa się do ich pięt. Ogólnie oferta dla klienta jest konkurencyjna, ale nie ma sprzętu do wynajmu. To jest zabawne ale mniej oczywiście zabawne jak dowcipy Pana C. zarówno jak i Pana M. Info dla handlowców: Podstawa 5-6 tys netto Premia: kwartalna, nie chce podawać procentu od sprzedaży, ale kwartalnie zarobisz nawet przy wykonaniu 300 planu może 3 tysie? Brutto? Masz kartę lunchowa tak 350 chyba na niej jest Auta skody tak w 89% taka wersja comfort Szkolenia hmmm niczego nie wnoszące. Raporty codziennie sprawdzę GPSem Oferty min 2 dziennie Czy polecam? Polecam ludziom cierpliwym. Rent jest od niedawna w BM bardzo słabo to prognozuje i non stop jest na minusie albo na styk. Marka CAT będzie zawsze w moim serduszku, myśle, ze na dział sprzedaż maszyn i wynajem DUŻYCH maszyn jest zdecydowanie jak najbardziej do polecenia!!! Ostrożnie dobieraj słowa przy osobach zarządzających! Są to ludzie którzy wykorzystają każda Twoją nieuwagę przeciwko Tobie. Bezwzględność to ich drugie imię.

@PH

Cześć. Dodacie coś więcej o tych służbówkach? Jak ubogie, to jakie jest wyposażenie i generalnie standard. I maluśkie premie, ok, a na jakiej podstawie jest ta premia naliczania? Jest niska, bo pracownik mało wyrabia celów, czy jest tak mały % od tego co się wypracuje?

Potencjalny pracownik

Witam, aktualnie firma poszukuje osoby na koordynatora serwisu czy jest ktoś w stanie coś powiedzieć o tym stanowisku? Jak atmosfera jak zarobki ?

@Kk19996

Ile taki okres dla koordynatora trwa? I na jakiej umowie? Jak odchodzi koordynator, to jakiś inny pracownik dostaje awans, czy rekrutują z zewnątrz?

BM

Pracuję w tej firmie ponad 10 lat, na różnych stanowiskach i z różnymi szafami. To co czytam na gowork to jakieś bzdury. Generalnie bardzo polecam pracę tu, atmosfera jest naprawdę bardzo dobra. Wiele osób które odeszły chciałby by wrócić.

@BM

Kto odchodzi raczej daje sobie na rynku pracy. Firma bm to tylko ładna dokładka do cv lub początek zeby otworzyć cos własnego. Polecam chłopaków którzy poszli na swoje I śmieją się z systemu Bergerat monnoyeur

NOWY Nowy wpis

WITAM WŁASNIE DOSTAŁEM SIE DO FIRMY WYNEGOCJOWALEM SUPER STAWKE I OD NOWEGO MIESIACA DO PRACY. KTO CHCE I UMIE PRACOWAC ZAWSZE ZAROBI.

Mieczysław Nowy wpis

Zaciekawiło mnie, że praca magazyniera jest dwu zmianowa, i że druga zmiana kończy się o 19.00. Niestety dla mnie, jednym z wymogów jest znajomość programów magazynowych. Czy nie można się tego nauczyć podczas szkolenia wstępnego?

Hmm

A jak wygląda praca w biurze głównym, w dziale hr? Jaka jest atmosfera i możliwości rozwoju, szkoleń? Aktyalnie szukają specjalisty ds. Rekrutacji - ktoś odchodzi czy powiększają dział?

@Hmm

Hej, dołączam się, bo też szukam pracy w dziale hr. Jak kiedyś w necie szukali specjalistki ds szkoleń to taka osoba pracuje w takim dziale, czy w jakimś innym?? Może niech ktoś jeszcze napisze, dział hr to ile osób i czy są możliwości awansowania wewnątrz niego.

Janek Nowy wpis

Szkoda czasu, firma niepoważnie podchodzi już na etapie rekrutacji. Zaznaczają rozpatrywanie kandydatury na pracuj.pl po czym zero kontaktu czy choćby informacji o odrzuceniu kandydatury. Pani z HR w centrali nigdy nie dostępna. Naprawdę bez sensu z nimi rozmowa jak widać również po komentarzach.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. na stanowisko Doradca Techniczno-Handlowy? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
Erni

Może był już ktoś na rekrutacji na mechanika serwisu. Te 70 godzin szkoleń o których piszą jest normalnie płatne jak praca? Wiadomo zależy mi żeby uczyć się nowych rzeczy ale nie chciałbym być stratny z wypłatą. Napiszcie jak jest.

Przedstawiciel

@Przedstawiciel

A jaki jest ten system premiowy, podasz szczegóły? Te spotkania w każdy piątek, o których piszesz na początku to są obowiązkowe dla wszystkich pracowników? Czego one dotyczą, to są tak jakby zebrania? Bardzo ciekawie piszesz o tej premii kwartalnej, ile można jej dostać tak na rękę?

PH
@Przedstawiciel

Przepiękny wpis i prawdziwy. Dokładnie tak jest. Małe pieniądze, mały park maszynowy, maluśkie premie, maluśkie podstawy, służbówki ubogie jak dział marketingowy. Hmm BM CRS jest jak dobry sport, uczy dyscypliny, wojsko. jesteś śledzony, raporty i oferty na czas. Nie możesz mieć własnego zdania. Jak wyżej wspomniano Pan C I M pokazują jak brak strategii przynosi straty , jak się inwestuje w niepotrzebne rzeczy, jak traktuje się ludzi. Riposty na niskim poziomie to jest to co Panowie czyt. minionki lubią najbardziej. Jeżeli masz wstręt do pieniędzy, nie lubisz się uczyć, ale za to pociągają Ciebie heheszki to smiało składaj CV.

@PH

BM

@BM

Tą swoją opinią powiększasz grono bzdurnych wypowiedzi, czy jesteś w stanie uzasadnić swoje zadowolenie z pracy tutaj? Jakie aspekty pracy trzymają Ciebie tutaj od 10 lat?

@BM

Jesteś śmieszny, zobacz jaką mamy rotację w firmie i jakie zarobki... Czy uważasz że zarabiając 7 tys miesięcznie jesteś w stanie się utrzymać w Warszawie? i to na stanowisku managera...

Natka
@Marek

A na jakich stanowiskach jest największa rotacja? Odnośnie tych zarobków to 7k to najniższa pensja u Was we firmie? Zastanawiam się czy z biegiem czasu można wyciągnąć więcej.

Mateusz.

Hej, a jak wygląda sytuacja na hali warsztatowej st. mechanik Będzin?

Jak wygląda kwestia awansu w Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.? Jakie są możliwości w ramach jednego działu oraz w perspektywie całej firmy dla stanowiska Przedstawiciel Handlowy?

Dlaczego? Na czym polegała ta rozmowa? O jakie kwestie Cię pytali? Długo trwała? Chcę się dowiedzieć, co było tam nie tak, bo myślę nad aplikacją w to miejsce... Może rekruter miał/a gorszy dzień?

Misio kolorowy

Pójdź to się przekonasz (usunięte przez administratora) Żenada! Jest ok do pytania o kasę- jak powiesz ile chcesz zarabiać to Ci powiedzą, ze oddzwonią- chyba wiesz z jaką odpowiedzią... No chyba, że pracujesz dla idei i dobrego słowa- którego bym się tam nie spodziewał- Jak byłem u konkurencji jako mechanik kilka lat temu to już wtedy się źle o nich słyszało jako o pracodawcy. Dla nich nie ważne ile umiesz- jesteś (usunięte przez administratora) w teren. Niesamowite, że firma, która sprzedaje sprzęt lidera w branży ma taki kiepski wizerunek jako pracodawca. Ciężko wypracowany. Ale idąc tam nie robisz dla producenta tylko robisz dla dealera. Szkoda czasu na nich. Jest dużo firm, które mają ładne, żółte maszyny. Polecam poszukać głębiej- w tej branży da się zarobić ale nie u nich.

@Misio kolorowy

To ile sami proponują wynagrodzenia? Zatrudniają nawet osoby bez wiedzy i doświadczenia, byle tylko nie chcieć zarabiać trochę więcej? Długo trwa u nich taka rozmowa, idzie się zmieścić w godzince?

@Misio kolorowy

A mówią chociaż w jakim maksymalnie czasie oddzwonią? Czemu uważasz, że nie ma co się spodziewać dobrego słowa? Czy w takim razie dostaje się same negatywne opinie?

denis

Dzień dobry, interesuje mnie praca mechanika maszyn budowlanych. Mam doswiadczenia ww tej branży. Pracowałem z wozidlami, koparkami, ciągnikami i wózki widłowe. Proszę o kontakt 576851007

Allpacino

Kubcio
@Allpacino

Tak było. Mechanicy z doświadczeniem są gorzej traktowani jak nowi pracownicy. Na rynku brakuje rąk do pracy i łapią każdego, na początku jest fajnie, wszyscy skaczą wokół Ciebie. Jak już dasz się złapać, to tkwisz w miejscu bez niczyjej pomocy i wszyscy zapominają o tobie. W tej firmie Mechanik traktowany jest jak zło konieczne. Ma robić w każdych warunkach, nie narzekać i najlepiej o nic się nie upominać.

@Kubcio

Lolka

Cześć, powie mi ktoś, jakie są właśnie te obowiązki na stanowisku Specjalista ds. Produktu Serwisowego aktualnie? Tak, żebym wiedziała, na co się piszę, żeby nie było takich nieporozumień, jak niżej ktoś wspomina. A nie mogę nigdzie doczytać. Jedyne co znalazłam to stare ogłoszenie z kwietnia 2022, a tam się nawet już nie wyświetla..

Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na GoWork.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Mechanik.

atopowy

Witam. Jak wygląda praca na stanowisku koordynatora ? Jakie jest wsparcie z wnętrza firmy ? Jak wygląda zaplecze magazynowe wymagane do bieżących napraw i serwisu ? Jak często następuje waloryzacja wynagrodzenia ? Jaka jest atmosfera w firmie ?

Lidia
@atopowy

Hej, dołączam się do pytań o tę pracę. Czy taki Koordynator ma jakiś onboarding? Jakieś szkolenia wstępne, wprowadzające do obowiązków? Ile trwa taki proces?

Łomianek

Widzę szukają przedstawicieli handlowych, jak wygląda praca ? Jakimi autami jeżdżą PH ?

@Łomianek

Jeżdżą czym sobie załatwia. Jak się ustawisz to dostaniesz auto z floty. I tyle.

Adi 30
@Kk19996

Co to znaczy sobie załatwia? Samemu szukasz? Jaka mają flotę?

@Kk19996

Czy to znaczy że jest więcej handlowców niż aut u was? Swoimi też się zdarza, że jeżdżą? Jeśli tak to jest jakiś ekwiwalent od firmy za używanie swojego auta?

Monia

No to spoko, jakiś serwis dla aut służbowych jest w miarę regularnie? I czy karty paliwowe dają? Po jak dużym terenie w ogóle przedstawiciele muszą jeździć?

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.? Umieścili kilka ogłoszeń na GoWork.pl.

Kk19996

Na nic.. rekrutacja to fikcja. Łapią tylko naiwnych i słabych ludzi. Jak chcesz się załapać na pracę bez ambicji i rozwoju to tylko w tej firmie.

Bianka
@Kk19996

Czemu tak uważasz, to jak ta rekrutacja tak w sumie wygląda? Ile jest etapów? Czemu to praca bez ambicji według Ciebie, nie ma szans na jakieś premie albo awanse?

Jakimi samochodami służbowymi jeżdżą handlowcy w Eneria Cat ?

Potencjalny pracownik

Luigi
@Potencjalny pracownik

Trzymaj się z daleka, szkoda nerwów. Ludzie nowo przyjmowani bez podstawowej wiedzy i chęci do roboty. Tłumaczyć się przed klientami z napraw żadna przyjemność

@Potencjalny pracownik

Weszłam tu, bo też szukam info o tej pracy dla wujka. I mnie ciekawi, czy to jest praca na zmianowa na tej posadzie? I jeśli tak, to ile jest zmian i w jakich są to godziny? Jak wygląda ewentualnie rotacja zmian?

Elżbieta

To jak wygląda ta rozmowa? Jakie oni pytania zadają? Jest coś co może zaskoczyć? A pracownicy dostają podwyżki czy nie ma na co liczyć?

Arek
@Elżbieta

Podwyzki sa co roku, ale zawsze znacznie ponizej inflacji, wiec realnie ubożejesz.

Honorata
@Arek

Dobrze że są... A jakieś premie? Można wypracować dodatkowe pieniądze na jakichś premiach lub nadgodzinach?

@Natalia

Praca od 7/15 8/16 dla biura. Nic więcej

@Potencjalny pracownik

Ostatni koordynator nie wytrzymał okresu próbnego. Jak szukasz pracy bez ambicji i rozwoju na pewno znajdzie się posada dla Ciebie

CNN

Nie polecam pracy w tej firmie! Nic tu nie jest poukładane, ciągły chaos, przeszkody i problemy.... Nikt za nic nie odpowiada i każdy ma w nosie że coś ma być zrobione. Nie możesz od nikogo nic wymagać bo nie jest jasno powiedziane co kto ma zrobić i za co odpowiada. Każdy dział ma inne cele i w firmie jest wewnętrzna walka między sobą i niepotrzebne napięcia. Zostajesz sam z problemami na które nie masz żadnego wpływu. Ciągle nakazy i procedury, ale jak ktoś ma wyżej chody to może tych procedur się nie trzymać. Pracowałem w kilku firmach ale praca w tej należy do najbardziej frustrujących i psychicznie wykańczających. Jak już zdecydujesz się na zatrudnienie w BM to negocjuj bardzo dobrze swoje wynagrodzenie bo podwyżek w tej firmie jak nie masz układów nie dostaniesz. Ja niedługo się pożegnam z tą firmą, i innym pracownikom jak tylko będą mieli okazję też radzę to zrobić...

@CNN

Czyli ogólnie jest szansa wynegocjować jakieś dobre wynagrodzenie? ;) Nie ma z góry narzuconej stawki?

Małgorzata
@CNN

Oj zaczyna się nieciekawie. Nadal tam jeszcze pracujesz czy już jesteś po skończeniu pracy tu?

Też Pracownik
@CNN

@CNN to dziwne, pracuję to już wiele lat, nie mam układów a podwyżki mam regularnie przyznawane, ale faktycznie można nie dostać podwyżki jak się komuś nie chce pracować. Ja polecam i polecałem pracę w tej firmie, a za rekomendację mechanika dostałem 2 tyś :-D

Rafał
@Też Pracownik

Za polecenie pracownika dają kasę? To fajna opcja. Ile mniej więcej wynoszą podwyżki? Kilka stówek czy więcej?

mlody
@Rafał

Tak można za poleceni zgarnąć ładną sumkę.

@mlody

To ile w takim razie jest za takie polecenie kogoś? Jeśli to nie tajemnica oczywiscie :)

kk111
@Edyta

Warunek otrzymania kasy to podpisanie umowy na czas nieokreślony. Ciekawe dlaczego tak mało ludzi poleca ta firme. Nikt normalny nie wytrzyma w tej pracy dłużej niż 3msc. Starsi pracownicy robią za najniższe krajowe a na koniec roku dostaną premie i się cieszą. Dyrekcja zgarnia śmietanke i spija ją. Jak przyjdzie ktoś młody to dostanie wiekszą pencje czesto nie mając doświadczenia. Odradzam. Szkoda czasu na tą firme chyba że masz kogoś tam ustwionego na stanowisku dyrektora..

Zostaw merytoryczną opinię o Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. - Łomianki

• Jak się pracuje w Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bergerat Monnoyeur Sp. z o.o.