Opinie o Decora Collection Sp. z o.o. w Gdańsk

Od 1999 roku aktywnie działamy w branży tekstylnej będąc importerem i dystrybutorem najwyższej jakości tkanin. Zajmujemy się kompleksowym wyposażaniem wnętrz i obiektów w materiały tekstylne.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Decora Collection Sp. z o.o. w Gdańsk

Czy można liczyć w Decora Collection Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Dobry żart Nowy wpis

Opiekę medyczną? Jak się doczekasz wypłaty to będzie cud....

Czy firma Decora Collection Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

rozbawiona Nowy wpis

Pożyczek pracowniczych? hahahah Pani prezes nie płaci nawet za wykonaną prace swoim pracownikom a ty pytasz o pożyczki pracownicze?

Gosia

Czy bez doświadczenia mam jakiekolwiek szanse się tu dostać?

nie polecam
@Gosia

a po co się pchać pod skrzydła 'pani prezes' , która Ci i tak nie zapłaci i jeszcze zwyzywa na koniec....

Izabela
@nie polecam

Ale jak to nie zapłaci? Osoby pracujące w firmie Decora Collection nie dostają wynagrodzenia za pracę? Nie za bardzo rozumiem co miałeś/miałaś na myśli.. Wyjaśnisz?

Wygrany
@Izabela

Ocywiście. Tak się składa , że w grudniu po 2 latach walki w sądzie i wygranej odzyskałem nalezne mi za prace pieniadze. A i tak się nie obyło bez komornika. Jeżeli chcesdz tam naprawde pracowac to musisz miec mocną umowę i dowody na wsyztko co robiłes- najlepiej miec podpisywane przez prezes raporty z pracy która wykonałes. i dowody na to bo inaczej zostaniesz zbluzgany, i wyrzucony z pracy bez zapłaty.

Leszek
@nie polecam

Nie płacą? Ale jak to? W ogóle czy po prostu zdarzają się spóźnienia? Ciekawe jak to się dalej potoczyło i czy odzyskaliście te zaległości ...

Nie polecam
@Leszek

Pani " prezes" nie płaci swoim pracownikom , dlatego jest tyle ofert pracy na stanowisku w jej firmie. ludzie się zwalniają lub zostają zwolnieni bez wypłaty. Ja skierowałem sprawę do sądu w Gdańsku. Sprawa toczyła się ponad 2 lata. Na rozprawie końcowej pani "przeses" się nawet nie pojawiła. Następnie pomimo nakazu sądowego nie płaciła zaległej wypłaty więc trzeba było sięgnąć po pomoc komornika. Okazało się , ze pani " prezes" ma kilkanaście spraw komorniczych związanych z niepłaceniem swoim pracownikom, w tym 4 sprawy założone w kancelarii z której usług skorzystałem. Dopiero po poinformowaniu pani "prezes" o zapłaceniu zaległej kwoty lub zajęciu nieruchomości przez komornika dostałem wreszcie pieniądze o które walczyłem. Warto w takich sytuacjach zachować całą korespondencje z potencjalnym pracodawca, dobrze spisać umowy i zdobyć raporty za wykonane działania podpisane przez pracodawcę. Przestrzegam wszystkich aby OMIJALI TĘ FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM!!!

Bolek

Nie polecam ! ! ! ! ! ! PP bidulka pokrzywdzona przez cały świat .

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
GoKa

ha ha , pan K. to pewnie ten który został zatrudniony jako spec od marketingu ,robił zdjęcia do sklepu internetowego ,dostał od ręki nowy aparat i trzaskał zdjęcia na podłodze :-)))) opisy typu " ręczniki służą do wycierania " a zasłony do zasłaniania ha ha ha ,niestety pracował bez wielkiego nadzoru więc hulaj dusza, a niby specjalista :-) aż tu nagle kontrola i du..a pani P. podziękowała natychmiast po rozliczeniu wyników ,sam napisał wypowiedzenie bo groziła mu dyscyplinarka , opowiadał o koncertach cudawiankach i pracy jako menadźer w knajpach dla mnie lekko nawiedzony , jego zdziwienie przekształciło się w nienawiść gdy został również rozliczony przez panią informatyk ,która go przyuczała i przepuściła przez maszynkę okazało się że kłamał i bezczelnie obijał , wiedział że szefowa starej daty nie zna się na informatyce ale na szczęście są lepsi z którymi pracuje od zarania dziejów . Bez zaangażowania i samodzielności nikt tam nie zagrzeje miejsca pani P jest ciągle gdzieś klienci wyjazdy sklep pracownia ... więc szkolenie jest w trybie przyśpieszonym i trzeba działać na zasadzie albo łapiesz albo spadaj . Ja kasę dostaję czasem z opóźnieniem ale ok. wiem o tym wcześniej za to czasami ją dostaję wcześniej niż potrzeba . Teraz p P jest na etapie wyposażania statków duże zlecenia inwestycje jednocześnie prowadzi sklep ,obsługuje klientów jeździ na konsultacje organizuje pracę i zapieprza za czterech a to dlatego bo jej wieloletnia zaufana najlepsza pracownica ją okradała i uciekła , teraz jest zawzięta i nieufna do wszystkich dlatego sieje zamęt ale na szczęście jeszcze działa , ja mam co robić i mi to nie przeszkadza ,ale ci co próbują być cwani i myślą że Decora to jakaś przechowalnia niech lepiej siedzą w domu .

@GoKa

Niemożliwe Małgorzata porzuciła Małgorzatę????? Bo nikt inny nie zagrzał tam dłużej miejsca....

Mirek
@Marta

To strzał w kolano

olek

w odpowiedzi ,raczej współpracuję i nie narzekam tak jak niektórzy ,tam trzeba działać a nie pier...w stołki ci co tak robią lecą i dobrze , bo sam widziałem i słyszałem jak się co niektóre panie obijają prędzej czy później konsekwencje muszą ponieść ,a są tam ludzie którzy siedzą po pare lat więc o czymś to świadczy Pani (usunięte przez administratora)potrzebuje ludzi obrotnych a nie pierdoły ktore tylko na zasadzie czy sie stoi czy leży ,to jest żenujące , ja trzymam z silnymi

podrabiane wpisy
@olek

Żenujące jest to ze ponad połowa wpisów broniących Pani Prezes, jest pisana przez jedną osobę ( może nią samą) .Wskazują na to charakterystyczne spacje przed przecinkami....masakra...

Jaka atmosfera jest między działami w Decora Collection Sp. z o.o.?

Odpowiedź

W Decora Collection nie działa system "działów" ---> a jeżeli chodzi o atmosferę w samej firmie- wystarczy spojrzeć na poniższe opinie...

Wiki

Dla mnie to świetne miejsce do pracy i robienia czegoś pięknego, fajna atmosfera i zarobki!!

Ten
@Wiki

Skomentowała córka Pani prezes... już mogłaś się chociaż wysilić na zmiane nicka....

Pani "Prezes" firmy niestety ma w poważaniu swoich pracowników oraz kontrahentów. Traktuje ich z góry, obraża, wyzywa i przeklina w rozmowach. Pod skrzydłami Pani "Prezes" pracownicy wykonują obowiązki które do nich nie należą, czasami po godzinach pracy. Nie zobaczycie niestety nigdy swojej wypłaty- Pani "prezes" nawet po przegranej rozprawie w sądzie nie będzie chciała Wam zapłacić za wykonaną pracę. Nie polecam z całego serca nikomu współpracy z Panią "Prezes" - chyba ze jesteście gotowi na zniewagi, poniżanie , brak szacunku i brak zapłaty za wykonaną pracę. Oby nigdy nikt nie musiał z Panią " Prezes " współpracować......

Jaka stawka?

wiedźma

Zdecydowanie odradzam tego pracodawcę. Pensja nigdy nie jest wypłacana na czas. Myślę że w tych czasach lepiej jest poszukać dobrego pracodawcę godnego zaufania.

Aplikant

Znowu Pani Prezes szuka pracownika administracyjnego do biura handlowego ;) to jest chyba jakiś żart. Uważajcie powyższe wpisy i rotacja pracowników mówi sama za siebie. Byłem tylko na rozmowie rekrutacyjnej i celowo dałem wyższe oczekiwania finansowe, aby Panią Prezes zniechęcić do mnie, bo widziałem już co się święci. Choć żałuję teraz, że nie powiedziałem jej tego wprost. Z ręką na sercu nie polecam!

Aleksandra Spec. d/s handlowych w firmie Decora Co
@Aplikant

Drogi Aplikancie z uczuciem odrazy czytam takie wypowiedzi ,pisze Pan że specjalnie postawił Pan zaporowe warunki co już jest obłudne , czy był kontakt ze strony Pani Prezes ? z tego co pamiętam negocjowaliście całkiem mocno i Pani Prezes zabiegała o Pana osobę ,określała Pana jako doświadczonego zawodowo i przyjemnego człowieka dlatego dzwoniła do Pana chcąc przystąpić do współpracy .akceptując w dużej mierze Pana warunki . Zaproponowała okres próbny i zatrudnienie negocjując całkiem dobre warunki nawet lepsze niż moje więc w czym problem??? .Ja też już mam dosyć tych kretynów co tu przychodzą i w cv opisują się na świętych i mądrych a później się okazują debilami bez wyobraźni i umiejętności . Mi wolno tak mówić bo jestem tylko obserwatorem .Np: Ostatnio była tu kobieta z wyższym wykształceniem i niby doświadczeniem przyjęła stanowisko sec d/s marketingu i co ? do dzisiaj poprawiamy jej błędy nie wspomnę o kosztach na jakie naraziła firmę np. już po kilku miesiącach pracy zrobiła nowe projekty wizytówek firmy i podała na nich zupełnie błędne numery telefonów ! Pani prezes wszystko wyrzuciła do kosza Zażądaliśmy od niej zwrot kosztów i ślad zaginął .Kij ma zawsze dwa końce .Widzę że piszą tutaj przeważnie ci ,którzy zostali przyłapani na niekompetencji lub którym nie chciało się samodzielnie wykonywać obowiązków .Pan nie przystąpił do współpracy więc nie ma Pan prawa i podstaw wystawiać jakiejkolwiek opinii o pracy czy pracodawcy ,teraz się cieszę że taka osoba jak Pan nie jest w naszym gronie , nie wiem czy udałoby mi się ogarnąć taką obłudę .

Gosia
@Aleksandra Spec. d/s handlowych w firmie Decora Co

Pani Aleksandro, pracuje Pani jeszcze? Jestem ciekawa...ponieważ znowu na Trójmiasto pełno ogłoszeń tej firmy i się zastanawiam czy aplikować.

Arek
@Gosia

Obawiam się, że Pani Aleksandra, to kolejne wcielenie tej samej osoby, która występuje pod tutaj pod wieloma imionami "Zarząd Spółki", "Go KA", "LUKAS". Wszystkie pozytywne komentarze są pisane chyba przez tą samą osobę (we wszystkich jest charakterystyczna spacja przed przecinkiem lub kropką oraz ten sam styl). Coś mi brzydko to pachnie.

ZARZĄD SPÓŁKI

SZEF FIRMY BIERZE NA SIEBIE OLBRZYMIE BRZEMIĘ ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA OBOWIĄZKI ZWIĄZANE Z DZIAŁALNOŚCIĄ JAK I PRACĄ LUDZI . NIKT KTO TEGO SAM NIE DOŚWIADCZYŁ NIE POWINIEN SIĘ WYPOWIADAĆ . W KAŻDEJ FIRMIE RÓŻNE SĄ SYTUACJE BIZNESOWE FINANSOWE ORAZ W RELACJACH Z PRACOWNIKAMI CZASAMI JEST LEPIEJ A CZASAMI GORZEJ , ALE ZAWSZE W RELACJACH MIĘDZYLUDZKICH KIJ MA DWA KOŃCE NIGDY INACZEJ . NIE ZAWSZE JEST TAK JAK BY CHCIAŁ PRACOWNIK A I NIE ZAWSZE TAK JAKBY ŻYCZYŁ SOBIE PRACODAWCA OBIE STRONY MAJĄ PRAWO WYMAGAĆ . DO TEJ PORY WSZYSTKIE NASZE DZIAŁANIA SUKCESY PORAŻKI NIEKOMPETENCJE LUB BRAK ODPOWIEDZIALNOŚCI NIEKTÓRYCH PRACOWNIKÓW BYŁY ZAŁATWIANE TAK , ABY NIE UCIERPIAŁ NA TYM KLIENT A SPRAWY MIĘDZY LUDZKIE POZOSTAWAŁY W FIRMIE I NIE OPUŚCIŁY JEJ ŚCIAN . NIE OPISUJEMY ANONIMOWO ZŁYCH PRACOWNIKÓW , NIE WYSTAWIAMY PRZYSZŁYM PRACODAWCOM ZŁEJ OPINII O NASZYCH BYŁYCH PRACOWNIKACH MIMO ŻE NIEKTÓRZY NA PEWNO NA TO ZASŁUGUJĄ I TO NAM WOLNO . NATOMIAST MY , JESTEŚMY NARAŻENI NA ANONIMOWE SZKALOWANIE BEZ MOŻLIWOŚCI WYMIANY ARGUMENTÓW DLACZEGO CI CO NAJWIĘCEJ DYSKUTUJĄ I MAJĄ NAJWIĘCEJ DO POWIEDZENIA BOJĄ SIĘ UJAWNIĆ ? BO WIEDZĄ ŻE NARAŻAJĄ SIĘ NA KONFRONTACJĘ ? I WTEDY JUŻ JEST SŁOWO PRZECIWKO SŁOWU , KTO JEST TERAZ W STANIE POTWIERDZIĆ JAKA BYŁA PRAWDZIWA PRZYCZYNA ICH GORYCZY ? CZY TEN KTOŚ KTO PISZE JEST OBIEKTYWNY ? CZY MAMY MOŻLIWOŚĆ SPRAWDZENIA JAK BYŁA PRAWDA . NAWET JA NIE WIEM KTO PISZE A CO DOPIERO POSTRONNA OSOBA WIĘC SKĄD MAMY WIEDZIEĆ CZY MÓWI PRAWDĘ . PRZEDSTAWI SIĘ TO PODYSKUTUJEMY . NA SZCZĘŚCIE DZISIAJ NIE JESTEŚMY BEZBRONNI I NIE POZWOLĘ ABY KTOŚ Z KIM NIC MNIE NIE WIĄŻE MIAŁ BEZKARNIE POGŁĘBIAĆ TUTAJ SWOJĄ FRUSTRACJĘ MOIM KOSZTEM . FAKT JEST TAKI ŻE FIRMA OD 18 LAT KOMPETENTNIE I Z OLBRZYMIM ZAANGAŻOWANIEM OBSŁUGUJE KLIENTÓW W RÓŻNYCH ZAKRESACH SWOJEJ DZIAŁALNOŚCI , MUSIMY CZASAMI SIĘ NADWYRĘŻAĆ ALE BEZ ZAPAŁU OGROMNEGO DOŚWIADCZENIA I SZTUKI ZARZĄDZANIA ORAZ WSPARCIA FIRM KOOPERACYJNYCH PODWYKONAWCÓW I WSPANIAŁYCH PRACOWNIKÓW FIRMA NIE MIAŁABY PRAWA DO EGZYSTENCJI ! I NIKT NIE BĘDZIE MI PRAWIŁ MORAŁÓW JAK MAM JĄ PROWADZIĆ . CHWAŁA TYM KTÓRZY PRACUJĄ I TYM KTÓRZY NIE BOJĄ SIĘ WYZWAŃ FIRMA NA PEWNO NIE ZAWDZIĘCZA SWOICH OLBRZYMICH OSIĄGNIĘĆ I SUKCESÓW TYM NIELICZNYM NIEŻYCZLIWYM ZAWIEDZIONYM I ZAZDROSNYM OSOBOM KTÓRE W UKRYCIU SZKALUJĄ TYLKO TYM KTÓRZY SIĘ STARALI I POMAGALI I ROBIĄ TO NADAL I NIGDY TU NIE BYŁO ŻADNYCH DRAMATYCZNYCH SYTUACJI OPRÓCZ STRESU JAKI MI PRZYSPORZYLI CO NIEKTÓRZY PRZYSŁOWIOWI ŻYCZLIWI MYŚLĄC ŻE JESTEM ŚLEPA I GŁUCHA :-) ZMIANY PERSONALNE CZASAMI ALE NA SZCZĘŚCIE RZADKO SĄ DRAMATYCZNYM PRZEŻYCIEM SĄ NIEPRZYJEMNE DLA OBU STRON I ŻADNA Z NICH NIE JEST STRONĄ WYGRANĄ NALEŻY O TYM PAMIĘTAĆ KAŻDA ZMIANA W FIRMIE WYMAGA PODWÓJNEJ PRACY ALE NIE JEST TO NIEMOŻLIWE . ŻYCZĘ TYM WSZYSTKIM ZAWIEDZIONYM ABY ZNALEŹLI W KOŃCU SWOJE MIEJSCE W ŚWIECIE ZAWODOWYM BO NAJWYRAŹNIEJ JESZCZE MAJĄ ZBYT DUŻO CZASU , ALBO NIECH OTWORZĄ SWOJĄ FIRMĘ UTRZYMAJĄ SIĘ NA RYNKU PRZYNAJMNIEJ PARĘ LAT DŁUŻEJ NIŻ MY , NIECH POKARZĄ JAK MĄDRZE POTRAFIĄ RZĄDZIĆ FIRMĄ I ZARZĄDZAĆ LUDŹMI :-) POZDRAWIAM

Aplikantka

Szanowna Pani Prezes (czy ktokolwiek kto użyczył sobie tego stanowiska w podpisie, być może nawet bez wiedzy wspomnianej osoby). Gorzej jak okaże się, że to nie są pomówienia a powyższy wpis to próba ratowania wizerunku. A jeszcze gorzej jeśli okaże się, że ktokolwiek a firmy chciał nazwać kłamcą i oczernić osobę (czy też instytucję) wyrażającą tu swoją opinię. To działa w obie strony - ja osobiście byłabym ostrożna z takimi obietnicami. Zwłaszcza, że nie padły konkretne nazwiska.

firma - jak piszecie - posiada wieloletnich specjalistów z wieloletnim doświadczeniem a mimo to ciągle poszukuje nowych pracowników, głównie co czas jakiś specjalistów do marketingu / handlowców - czyli naganiaczy Klientów pisząc ogólnie. To ja się pytam - taka rotacja pracowników czy firma w tak zastraszającym tempie się rozrasta? A skoro nie wyrabia ze zleceniami to po kiego kolejni marketingowcy? nie kumam tu czegoś...

a
@Marta

zdecydowanie rotacja

,fyifiu

@ Ber - serio jest az tak źle? A moze mimo tego wszytskietgo są jakieś plusy - cokolwiek ?? powiem szczerze poszukuje pracy i myslałam, że tutaj właśnie uda mi sie zatrudnić, ale niektóre opinie zniechecaja

Ber

Wyniki w firmie? Ciężko tą parodię biznesu nazwać firmą. Wyniki? Inkubatory przedsiębiorczości w liceum mają lepsze perspektywy i zarządzanie.

atomek

na rozmowie kwal. itp to będziesz myślał że masz szanse na długoterminową stabilną pracę i rozwój, a prawda jest taka, że po miesiącu będziesz się zastanawiał czy dostaniesz swoją wypłatę w całości, a robić miesiąc za darmo i odejść bez niczego też ci będzie głupio. A i nie wiadomo ile to pociągnie przy takim zarządzaniu finansami, a raczej łataniu długu innym długiem

K.

Nabór głownie odbywa się przez brak zrównoważenia emocjonalnego u Pani Prezes, według której zakres obowiązków jest pojęciem wyjątkowo płynnym. W szczególności punkt ten, który mówi o wykonywaniu bieżących poleceń (uważajcie, bo może się okazać, że będziecie musieli wyprowadzać psa córki Pani Prezes). Brak jej umiejętności zarządzania i długofalowej strategii, co jest tak bardzo charakterystyczne dla dalej popularnej polskiej szkoły 'Januszów' biznesu, która wyrosła na canvie popeerolwskich przyzwyczajeń. Przyzwyczajeń, w których pracownik jest tylko kosztem prowadzenia działalności, a prawo do jego urlopu lub dnia wolnego bezpośrednią stratą. Mimo, że w początkowych relacjach P. Prezes sprawia wrażenie b. sympatycznej osoby (którą całkiem prawdopodobnie w relacjach prywatnych jest) ale im dalej w las tym coraz gorzej. Ustalenia odnosnie zadań, które omówione zostały podczas rozmowy kwalifikacyjnej, mają mało wspólnego z brutalną rzeczywistością, z która przyjdzie się Wam zmierzyć. Rzeczywistością, w której reklamacje od tych klientów, których udało się zwieść obietnicami bez pokrycia (profesjonalizmu, rzetelności czy jakże podkreślanej na każdym możliwym kroku pracą zgodnie ze sztuką) są codziennością. Oszukiwanie kontrahentów, świecenie oczami przed inwestorami, tłumaczenie popełnionych błędów działaniami zwolnionych pracownikow, o których wyraża się w najgorszy z możliwych dla pracodawcy sposobów... Na początku współpracy z P. Małgorzatą byłem przekonany, że to ona trafiała kiepsko i stad wynikają problemy firmy, która nie jest aktualnie w najlepszej kondycji. (mimo, to wynagrodzenia są raczej na czas) Z biegiem czasu przekonałem się jednak, że problem leży w mentalności, której myślą przewodnią jest, że z biznesu i ludzi należy tylko brać. Jeśli jesteście w stanie zaryzykować Wasz czas, to proszę bardzo, ale ja zdecydowanie odradzam.

LUKAS

Firma Decora Collection od wielu lat właściwie od zawsze korzysta z usług firm podwykonawczych czy to montażystów czy projektantów czy pracowni krawieckich jak również dużych fabryk produkcyjnych , zatrudnia osoby na umowę o dzieło zlecenie i kontrakty w zależności od konieczności potrzeby i charakteru określonych działań .Firma zawsze korzysta z najlepszych fachowców z różnych branż ,w razie konieczności ogłasza się w sieci na trojmiasto.pl każdy może nawiązać współpracę jeżeli spełnia warunki i jest w stanie podjąć się wykonania określonego zadania .W dzisiejszych czasach trudno o dobrych fachowców więc mimo stałych ekip podwykonawców z racji ogromu pracy nabór jest bardzo często po to aby sprostać potrzebom klienta .

Zostaw merytoryczną opinię o Decora Collection Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Decora Collection Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Decora Collection Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Decora Collection Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Decora Collection Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Decora Collection Sp. z o.o.
1.6/5 Na podstawie 45 ocen.

Decora Collection Sp. z o.o.