Privland

zamośc

Opinie o Privland

*** 2010-06-16 10:51:22
(usunięte przez administratora) idźdo privlandu.
> (usunięte przez administratora) produkcji otrzymuja połowe tego co zarobili, Przedstawiciele 30% tego co powinni dostać.
Sylwia 2012-06-22 08:52:10
Widzę że nie tylko partaczą robotę i problemem dla tej profesjonalnej firmy jest wstawienie zwykłych drzwi (usunięte przez administratora) . To małe miasto, wieści szybko się rozejdą!!!!
pan 2014-08-19 21:33:32
Jak byscie widzieli na jakim profesjonalnym sprzęcie robią te okna to nie dziwcie się ze g.. robią Poza tym pracy nie polecam mniejsza z tym czy SA czy nie uczciwi ważne jest to ze maja wszystkich za nic Tadzio synalek Bartus maja się za nie wiadomo co zwykła wiocha
kik 2016-04-27 09:32:17
Jako klient sam jestem zadowolony @putin, ale i tak nie ma teraz żadnej szansy, żeby znaleźć u nich zatrudnienie. Widocznie nie chcą prowadzić żadnej rekrutacji, bo opowiadają im warunki zatrudnienia jak i bieżąca atmosfera.
Zostaw swoją opinię o Privland - zamośc
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Privland