Opinie o PROFARM PS Sp z o.o. w Stara Iwiczna

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PROFARM PS Sp z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w PROFARM PS Sp z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROFARM PS Sp z o.o. w Stara Iwiczna

Jaka jest stawka początkowa w PROFARM PS Sp z o.o.? 21 czerwca na Pracuj.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Asystentka.

Była
@ex pracownica

A pewnie byś się zdziwiła. Odeszłam głównie z powodu niskich zarobków ale nie dawno spotkałam inna byłą pracownicę i ona mówiła, że tam się bardzo zmieniło na plus. Profarm odżył ( ponoć zasługa dyrektora handlowego) pracownicy dostają premie i ponoć atmosfera jest ok.

Jaką podstawę wynagrodzenia może mieć teraz magazynier? piszą w ofercie, że chyba tylko ona występuje, przynajmniej nie widzę niczego o premiach. Czy wysokość stawki jest od czegokolwiek zależna?

Nikt

20000 brutto

Iwona
@Nikt

Ale najniższa jest 3000 :P to jak to możliwe, że tu jest 2000?

Grażyna
@Iwona

@Nikt napisał, że 20 000 a nie 2000.

Halina
@Grażyna

Poważnie takie kwoty są realne? Nie chce mi się w to wierzyć!

ex pracownica
@Nikt

20 tyś? hahahaha Aż tak się zmieniły płace w tej "rodzinnej" firmie? za moich czasów nikt nie zarabiał powyżej 4,5 tyś a nie było to znów tak dawno temu.

Była Nowy wpis
@ex pracownica

PROFARM PS Sp z o.o. wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na Pracuj.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Magazynier.

Czy w firmie PROFARM PS Sp z o.o. można pracować zdalnie?

Nie sądzę. Pracownicy za bardzo są kontrolowani.

Lidka Nowy wpis

Co mogłeś mieć tak konkretniej na myśli pisząc o tej całej kontroli? W czym ona się przejawia i jakie daje skutki? Chodzi o jakiś monitoring? Wszystko mieści się w standardzie?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PROFARM PS Sp z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko ADMINISTRATOR SIECI? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Pani W ;D

Wyobraź sobie miejsce pracy, w którym: - czujesz się dobrze i możesz być sobą -  ludzie szanują i wspierają się nawzajem tworząc zgrany i solidny zespół - przełożony słucha, docenia i wspiera a nie mobbinguje!! - uczysz się i rozwijasz TO NIE TU!!! Radzę omijać tego pracodawc !!

@Pani W ;D

Zgadzam się z tym

Nn
@Pani W ;D

Bo tam pracowałam

@Nn

Też masz takie zdanie, tak? Czy cokolwiek tu działa jak należy? Bo z tego opisu wynika jakby to była praca bez żadnych plusów ;/

Nic
@Andrzej

Praca daleko od Warszawy, mało sympatyczne kierownictwo, niskie pensje, czego chcieć więcej:)

;D
@Andrzej

Andrzej, tam działa chyba tylko Outlook (usunięte przez administratora) Dlatego w ciągu roku 4 osoby zrezygnowały z pracy w DH. Praca dla osób mało wymagających ;/

Ktoś
@;D

@;D nie zapominaj, że osoby, które zrezygnowały były mało odporne psychicznie. Tam zostają tylko silne jednostki (czytaj osoby bez perspektywy) @Andrzeju jeśli myślisz o pracy w tej firmie to przygotuj się na mocne doznania: - braku kompetencji kierowników - spychologią - brak poszanowania drugiego człowieka - przesympatyczną atmosferą jaka panuje w dziale handlowym. Będziesz miał taką pomoc, że szybciej opuścisz mury tej firmy niż myślisz Natomiast jeśli jesteś przystojny i kobiety mają mokro na Twój widok to może masz szansę tam przetrwać ;)

Słaba jednostka psychycznie!!
@Ktoś

Zgadzam się ze wszystkimi opiniami w/w -zero szkolenia wprowadzającego ,co wyłapiesz to Twoje -zero wsparcia ze strony kierowniczki jak i niby koleżanek z działu DH -zero życzliwości -rzucane kłody pod nogi -codzienne zdziwienie że jeszcze pracujesz -spychologia I można tak bez końca, brakuje tam kompetencji dobrego wychowania i kultury pracy.

Nic
@;D

Przy takim "fachowym" infomatyku to cud, że działa nawet outlook:)

Aleksandra
@Słaba jednostka psychycznie!!

Z drugiej strony jakby pozytywnie na to spojrzeć, to wygląda jak ciekawa szkoła przetrwania. ;) Rozumiem, że wytrwać tutaj mogą jedynie najlepsi? :/

Nikis
@Aleksandra

Najlepsi w czym?

Halina
@Nikis

No najlepsi w swojej pracy. Czy nie mam racji? Może zostają tylko najlepsi w donoszeniu?

Kierowcca

Miesiąc jeżdżenia za 2.5 tysiąca Polecam

@Kierowcca

To nic tylko jeździć

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w PROFARM PS Sp z o.o.?

13.11

Trzeba być dalekim albo bliskim członkiem rodziny właścicieli.Wtedy się utrzymasz na lata.

niedzielnik

Trzeba brzydko wyglądać, szczególnie to się tyczy kobiet.

NICK

Musisz mieć mocną psychikę i lubić (usunięte przez administratora)

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w PROFARM PS Sp z o.o.?

Opo

Tam tylko tacy teraz trafiają. Każdy z doświadczeniem po pierwszej rozmowie widzę że to robota nie dla niego.

Jasiek

Firma oceniana jako dobry pracodawca przez setki osób ale niestety zawsze jakiś maruder się znajdzie, szkoda

Statystyczny
@Jasiek

Setki osób oceniają dobrze? Hmmm. Oceniających 124, średnia ocen 2 na 5. Ze statystyki chyba nie najlepiej ci szło, co?

Montag
@Statystyczny

Wiadomo, ci co są długoletnimi pracownikami firmy Profarm, nie należą do geniuszy/)

@Jasiek

Daj pan spokój!!!!

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w PROFARM PS Sp z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Rekrut

Jest jeden na zasadzie wyliczanki prezesowej.

Traktor

Hej, czy wiecie co będzie z wigilią firmową?

@Traktor

Będą mielone i schabowe ????????

West
@Opo

To na bogato.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

nci

Chyba wszyscy się boją , że zostaną zwolnieni i już niczego się nie dowiemy.

Ada

A czy hurtownia nie potrzebuje teraz dodatkowych rąk do pracy? Gdzie wysyłać CV?

Była

Hejka, jak tam w Profarmie, pracujecie online czy musicie przychodzić do biura i pracować w maskach?

Zulus

Gdzie kolwiek byłaś i jesteś lizałaś, liżesz i będziesz lizać (usunięte przez administratora) Taka Twoja natura. Tego nie da się wyleczyć.

była
@Zulus

No właśnie.... Twoja natura jest na tym forum aż za bardzo uzewnętrzniona :)

Ccc
@Zulus

Jesteś typowym trollem, który siedzi anonimowo na forum i opluwasz wszystkich swoim jadem. Kto nie podziela twojej nienawiści jest twoim wrogiem i trzeba go opluc. Widać mało w życiu osiagnales skoro wyladowywujesz swoje frustracje tutaj. Anonimowo łatwo kogoś sponiewierac i zszargac podpisując się różnymi nickami . Nie masz odwagi nawet się podpisać a szkoda bo jesteś niewiarygodny i boisz się konfrontacji. Wszyscy wiedzą kim jesteś i bardzo Ci wspolczuja :)

go
@Ccc

Ja nie wiem kim jest ten Pan, ale mam wrażenie, że pisze prawdę.. A lizuska znają wszyscy.

go
@Ccc

Pan albo Pani, nie wiem

cc
@go

" Lizuska " jest kulturalna, nie obraża, nie nie nawidzi tej firmy. Pisze swoje subiektywne zdanie. Chyba po to jest stworzony ten portal nie? Pan lub Pani sie z tym nie zgadza bo " lizuska" nie podziela jego nienawiści - atakuje ją, wyzywa...... Dalej masz wrażenie, że Pan lub Pani pisze prawdę? Ja podejrzewam , że Pan lub Pani to Ty :)

Dobe
@Zulus

Ona nie tylko lizała, ale nie umiała i pewnie nie umie do tej pory trzymać języka za zębami, w związku z tym wszystkie historie zatrudnionych w firmie wyszły na jaw...

Bb
@Dobe

DD i Ty tutaj?!

zyz

Wow. Firma się rozwija. Znów szukają ludzi do pracy.

Ita

Co w tym smutnego, że ktoś szuka pracy? Nie kradnie, (usunięte przez administratora) nie krzywdzi innych, tylko chce uczciwie pracować i znaleźć pracę.

@Ita

Smutna to jest kariera kierownika transportu. Jak on może patrzeć w oczy koledze, którego miejsce zajął. Jak on może patrzeć na siebie w lustrze.

Bla
@pracownik

Może go spytaj? Będzie najłatwiej.

auć
@pracownik

Kierownik transportu to ma zagwarantowany etat do emerytury no chyba, że firma padnie to wtedy juz nie:)

aaa
@pracownik

Normą jest w tej firmie, że jedni wygryzają drugich, jak nie kierownik magazynu to transportu albo podrzędna księgowa główną księgową ...Takie standardy, nic dodać nic ująć.

@aaa

Czytam i czytam te wpisy i widzę że piszą tu "geniusze" którzy prawdopodobnie nic w swoim życiu nie osiągnęli wiec jedynie co Im pozostało to czepiać się innych.

@1234

No właśnie. Nie tak jak geniusz zarządzania transportem. Dzięki swojemu uporowi zdał maturę na "warszawskiej sorbonie" i dzięki swojej pracowitości piął się po szczeblach kariery. Zawdzięcza to tylko swojemu geniuszowi.

aaas

ze stałą pensją:)

Asa

Smutne jest dla osoby co się nie splamiła ciężką pracą

była
@aaa

Zagalopowałeś się z tą poprzednią księgową, która niby wygryzła główną. .. Rozumiem, że chcesz przedstawić Profarm w jak najgorszym świetle, ale nie kłam.

xxx
@była

Nie kłamię, tak mówią twoi byli współpracownicy. To oni kłamią?

Smutny
@1234

Nawet prawdziwy doświadczony i wyedukowany geniusz nic nie poradzi w firmie , która za prawdziwe wartości wyznaje donosicielstwo i dawanie wiadomo czego...

@Smutny

A jak wygląda nieprawdziwy doświadczony i wyedukowany geniusz?

kulka
@anonymous

Siedzisz obok niego:)

mmm

Przykrość duża nie z powodu tego, że ktoś szuka pracy tylko z tego, że ludzie są najzwyczajniej w świecie podli , szczególnie w tym miejscu.

prof

No tak, to przecież oczywiste.

@xxx

To sfrustrowancy są. Tylko czemu obrażają swoich byłych kolegów? MR nikogo nie wygryzla. Dostała propozycje nie do odrzucenia. Nie dała rady psychicznie i już jej nie ma. Założę się że czyta te bzdury dla fanu tak jak ja z resztą. Kurcze, ludzie nie znudzi Wam się to nigdy? Dla własnego zdrowia psychicznego zapomnijcie już o profarmie. Ja mam mieszane uczucia ale spędziłam tam 7 lat. Było lepiej lub gorzej.... Ale nie mam z powodu pracy w profarmie urazu psychicznego i potrafię też wspomnieć dobre chwile. A jak bawiliscie się wszyscy na integracjach zapomnieliscie? Jak piliscie i sciskaliscie się z Prezesowstwem? Iddzcie dalej ludziska :)

@była

Tak, każdy kto pracował w tym czasie w profarmie wiedział jak było. Zwolnilo się miejsce głównego księgowego i zaproponowano ten etat jego zastępcy. Każdy kto znał MR wie że jej akurat było daleko do gryzienia i mataczenia. Pracowałam z nią 7 lat, nawet teraz gdy już obie nie pracujemy potrafimy spotkać się na piwku i pogadać. To świetna babka. Powiem więcej! Potrafimy na tym piwku spotkać się z obecnymi pracownikami. Nie ma tam jakiejś jazdy na profarm. Raczej wspominamy fajne momenty a było ich trochę. Chociaż wszyscy poszliśmy w swoje strony nie żyjemy nienawiścią do profarmu i zarządu. Myślę że większość na tym forum piszących te bzdury też powinno już zapomnieć. Już czas najwyższy :) nie oblewajcie mnie swoim jadem bo po mnie to splynie. Mam swoje życie, swoje sprawy a was mi po prostu bardzo żal. Pozdrawiam Zarząd :) Mam nadzieje że jednak pociagniecie ta firmę bo to kawał historii :)

abc
@Byla

To bardzo ciekawe co piszesz, bo to znaczy, że księgowi firmy kłamią.

@abc

Tak najlepiej napisać.... Nie wywalili mnie bo byłem kiepskim księgowym tylko zostałem wygryziony....

Czwartek
@Byla

Ale to nie ta zastępca wygryzła , tylko zarząd , który posłużył się zastępcą. Proste jak drut.

ooo
@Byla

Tobie się podobali, to z nimi piłaś i się z nimi ściskałaś. Aż dziwne, że już nie pracujesz w Profarmie...

oo
@Czwartek

Nie rozumiem oburzenia. Jeśli Zarząd nie mógł się dogadać z ówczesną główną księgową to jego prawo pożegnać się z nią...

MR
@Byla

Zgadza się czasami wchodzę na stronę i czytam te "ciekawości". Szkoda, że ludzie którzy pracowali ze sobą tyle lat, jeździli na wspólne wyjazdy i nie jedno piwo wypili :) obrażają swoich byłych kolegów z pracy.

MR
@Byla

Dzięki za "To świetna babka." Mam nadzieję że opijemy to przy najbliższym spotkaniu :).

Ciekawe
@Byla

A co to znaczy kiepski księgowy dla Ciebie?

Nie geniusz
@pracownik

Chciałabym być takim geniuszem jak prezesowa, może nie musiałbym ciągle szukać pracy.

MG

Nie wiem skąd tyle złych opinii na temat pracy w Profarm PS. Najwyraźniej faktem jest, że jeden niezadowolony napisze 10x więcej opinii niż dziesięciu zadowolonych. Ale pracownicy roszczeniowi zawsze narzekają. Pracowałem tam w latach 2015-2018 i generalnie dobrze ten okres wspominam. Na minus - zarobki poniżej przeciętnej, ale może to ja słabo je sobie wynegocjowałem. Na plus - szkolenia zawodowe, przyjazna atmosfera i w miarę spokojna praca. Jeżeli sam czegoś nie schrzanisz, to nikt się nie będzie czepiał. Żadnych rozliczeń "pod stołem". To co było dogadane, zawsze było na czas i z pełnym ZUSem, podatkami itd.

niuniek
@MG

A istnieją jeszcze w Polsce firmy co dają pod stołem? Chyba łaski nie robią, że odprowadzają pracowniczy podatek i zus do urzędów.

Kotuś
@MG

To dlaczego odszedłeś jak taka dobra robota była?

Może
@MG

Może ten jeden pracownik czuje się oszukany przez zarząd?

aaa
@Kotuś

Bo mu nie dali podwyżki i był na posyłki tej miernoty co nie umie korzystać z toalety.

mmm
@aaa

Dziewczyny z księgowości biorą mopa i sprzątają po nim szczyny:(

Świadek.
@mmm

Same nogami włażą na muszle, a przynajmniej jedną z nich, to reszta musi wycierać. Zgadnijcie która z nich.

kiz
@Świadek.

Ty powiedz ktora

Olga
@Świadek.

Uważam, że takie komentarze nic nie wnoszą do dyskusji. Pamiętaj ,że na forum zaglądają ludzie ,którzy są zainteresowani pracą. Napisz o warunkach pracy i finansowych, jakie firma oferuje.

Gfd
@Olga

Gdzie Ty (usunięte przez administratora)widzisz w tej wypowiedzi rozhorycze ie?

abcd
@Olga

A ja myślę, że wnoszą bardzo dużo bo widać jakie są warunki w firmie. Toaleta koedukacyjna to jest masakra w tym przypadku. Tam nie pachnie odświeżaczem do powietrza...

Kawa
@abcd

Odświeżaczem pachnie w pokojach zarządu. I dobrą kawusią...

Maja
@abcd

Zauważ proszę, że warunki pracy to nie tylko rodzaj toalety, choć i to jest ważne. Kluczowe wydają mi się zarobki, możliwość wypracowania premii - możesz coś o tym napisać? Profarm obchodzi w tym roku trzydziestolecie istnienia, więc zakładam, że istnieją jakieś plusy zatrudnienia w tej firmie, inaczej nie przetrwałaby tyle lat, prawda?

Wyb

Jak sam zapłacisz za szkolenie to się wyszkolisz.

Mikołaj
@Wyb

Jak wygląda kwestia szkoleń wstępnych? Kto przyucza nową osobę?

@Mikołaj

Stara osoba.

aas

Ciekawe jaka będzie wigilia w tym roku:)

saa
@aas

Żadna wigilia już nie przebije tej w magazynie na paletach z magicznym klimatem ubogiej stajenki. Cały wystrój i inscenizacja oddały w pełni szacunek pracodawcy do pracownika.

@saa

A może spomniesz rzetelnie skoro już o tym piszesz ze były to czasy bardzo burzliwe dla firmy? Afera z GIFem itp... Mieli Ci wystawne przyjęcie urządzić w knajpie a potem nie dać wypłaty? I TAK BYŚ NIE DOCENIŁ :(

Saa
@Byla

"Spomne" Afera z GIFem była po wigili. Ciekawe jakiego rzędu oszczędności wygenerował zarząd organizując tą imprezę na paletach zamiast w sali konferencyjnej. Złożył życzenia jak "trzodzie chlewnej" tam gdzie jej miejsce. Co mu się miała platać po "salonach“ przed świętami.

@Saa

Widzę, że nadal żyjesz życiem forum :) chronologiczni pielegnujesz swoją nienawiść.Radzę wizytę u terapeuty. Pozdrawiam

karma
@Byla

Dziwne, jak byście byli w porządku do byłych pracownikow, to nikt by nie pisał takich rzeczy. Czują żal!

@karma

Tacy ludzie...... Lubią uzewnetrzniac, celebrować i pielęgnować swój żal. Tylko to chore kilka lat żyć na forum i wylewac swój żal. Podejrzewam że znam tych ludzi i sama jestem w szoku jak im palma odbiła.

Stara Iwiczna

Najbardziej stresująca praca pod słońcem.

@Stara Iwiczna

Paaaatoooloogiaaa!

Stara Iwiczna

Dlaczego patologia? Wiesz co znaczy ten wyraz? To sobie zajrzyj do słownika.

SI

Patologia to jest wiadomo gdzie. Wszystko na tym samym piętrze.

Olga
@Stara Iwiczna

Możesz napisać nieco więcej na temat pracy w firmie PROFARM PS Sp z o.o.? Co sprawia, że jest tak stresująca? Atmosfera w pracy, ilość obowiązków?

Zostaw merytoryczną opinię o PROFARM PS Sp z o.o. - Stara Iwiczna

• Jak się pracuje w PROFARM PS Sp z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PROFARM PS Sp z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROFARM PS Sp z o.o.?

PROFARM PS Sp z o.o.
1.5/5 Na podstawie 125 ocen.
  • Słoneczna 96
    05-500 Stara Iwiczna