Opinie o Havyard Leirvik w Leirvik

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Havyard Leirvik. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Havyard Leirvik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Havyard Leirvik w Leirvik

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Jakie wartości są cenione w Havyard Leirvik?

Windykator karny Nowy wpis

KONTAKT: 501215719. Zajmujemy się skutecznie windykacją. Kilkanaście spraw zostało już zakończonych spłatą. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji terenowej dłużnika. Windykację prowadzimy na jego koszt.

Norbert Nowy wpis

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki i godziny pracy?

Scaffolding Nowy wpis

Witam Szukam namiarów na firmę która jest na Havyadr w Leivik która zajmuj sie scaffoldem. Jeżeli ktoś posiada kontakt to proszę o namiary.Numer telefony do osoby która zajmuje się rekrutacja i adres email.Bardzo dziękuje za pomoc!!!!

Brałeś udział w rekrutacji do Havyard Leirvik. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Plater

Witam pracowalem na tej stoczni jakis czas ale juz podziekowalem im tak jak pisali moji poprzednicy to nie jest stocznia norweska tylko polska z naszymi madrymi prowadzacymi z polski ktorzy jak widza norwegow to sraja w gacie no i oczywiscie uklady uklady i uklady zero bhp a przestrzeganie go smiech i tyle duzo firm podwykonawczych traktoja nas jak psy goncze ale to my im pokazalismy ze tak mozna wiec teraz pretesje mozemy miec do siebie szczegolnie panowie w czerwonych kaskach nie myslcie ze jestescie bezkarni bo swiat jest maly pozdrawiam chlopakow ktorzy tam pracuja nadal choc sa traktowani jak szmaty trzymajcie sie

Szymon

A jak wygląda praca w innych działa? Jak z możliwością awansu w przyszłości? Jak zarobki na początku?

Wentylator

Firma poraszka zwłaszcza kierownik (usunięte przez administratora) ktury nie umie zalatwic najprostszej rzeczy boi sie o swoja (usunięte przez administratora) mieszkania szok wyworza na domki bez posiłków w weekend brak pralki inyernetu szok szok szok!.

havyard

jest ok.

xxxx
@havyard

ciebie wywieźli by na syberię też byś napisał jest ok

xxxx

nie wiem jak teraz tam jest ale jak byłem tam to ,to co widziałem to szok zwłaszcza utkwił mi w pamięci foreman od spawaczy totalna pomyłka jak można powierzyć takie stanowisko osobie która wogóle się na nie, nie nadaje ponieważ nie ma zielonego pojęcia o tego typie pracy no ale na układy nie ma rady w polsce by mu po 1 dniu już podziękowali

Stefan

Wszystkim niezadowolonym chcialbym powiedzieć ze na otarcie łez zostaje wam an elec ...to jest dopiero ukraińskie (usunięte przez administratora)

aktualny pracownik

Niestety , pracowników często traktują jak szmate ... Na moich oczach wurzucili dosownie jak zwykła szmate chłopka który pracował tam rok . Pan na C jest najlepszym przykładem osoby nieodpowiedniej na danym stanowisku .

Sebulba

Chyba już tego Bronka i tego jego Dawida super fachowców co się nie znają na robocie już powieżli I dobrze nierobów wyrzuca się na zbity pysk

r-point

tam robią sami polacy a wiadomo polak polaka to by z...............ał ogólnie jak ktoś wyżej napisał totalny syf i bałagan bhp dla nich nie istnieje a żeby cos załatwić jakikolwiek sprzęt to maja gotową odpowiedź nie ma , tego nie ma , tamtego nie ma ogólnie omijac szerokim łukiem ten (usunięte przez administratora) bo inaczej tego nazwać nie mozna

pracownik kołhozu
@r-point

u nas w Gdańsku w Havyardzie jest podobnie. Totalny kołhoz i (usunięte przez administratora) Kierownictwo Krzysztof i Cinek wożą sie jak jacyś bonzowie. Pracujesz na hali gdzie jest monitorowana. Ludzie zza biurek dłubiących w nosie ogladaja ciebie jak w Big Braderze. Jak nie pracujesz 12 godzin dziennie to się na ciebie krzywo potrzą a jak w sobotę nie będziesz chodzić do pracy to mozesz zapomnieć o podwyzce - tak powiedział Krzysztof - tzw kierownik. Praca jest za głodowe stawki przy tak cięzkiej pracy. Długo by pisać o róznych sprawach ale po prostu sie nie chce.Nie polecam pracy tutaj. Duzo ludzi narzeka i mówi, że zmienić chce prace jak tylko znajdą coś lepszego.

liko

totalny syf a ten majster od spawaczy Bronek i ten jego przyd................as dawid na robocie sie znaja jak kot na kwasnym mleku zero pojecia

bibi

jest totalny bałagan nikt nie panuje nad niczym bhp to dla nich nowość a trzeba pamietać ze w tej stoczni zginęło 3 ludzi

brutal48

omijajcie szerokim łukiem stocznie w Leiviku . bo traficie w bagno

Zostaw merytoryczną opinię o Havyard Leirvik - Leirvik

• Jak się pracuje w Havyard Leirvik?

Zobacz opinie na temat firmy Havyard Leirvik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Havyard Leirvik?

Havyard Leirvik