Havyard Leirvik

Opinie o Havyard Leirvik

havyard 2010-05-13 21:39:12
jest ok.
brutal48 2014-09-09 16:54:29
omijajcie szerokim łukiem stocznie w Leiviku . bo traficie w bagno
bibi 2016-06-11 17:55:06
jest totalny bałagan nikt nie panuje nad niczym bhp to dla nich nowość a trzeba pamietać ze w tej stoczni zginęło 3 ludzi
liko 2016-06-23 21:22:16
totalny syf a ten majster od spawaczy Bronek i ten jego przyd................as dawid na robocie sie znaja jak kot na kwasnym mleku zero pojecia
r-point 2016-07-03 12:27:20
tam robią sami polacy a wiadomo polak polaka to by z...............ał ogólnie jak ktoś wyżej napisał totalny syf i bałagan bhp dla nich nie istnieje a żeby cos załatwić jakikolwiek sprzęt to maja gotową odpowiedź nie ma , tego nie ma , tamtego nie ma ogólnie omijac szerokim łukiem ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo inaczej tego nazwać nie mozna
pracownik kołhozu 2016-07-31 22:24:29
u nas w Gdańsku w Havyardzie jest podobnie. Totalny kołhoz i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Kierownictwo Krzysztof i Cinek wożą sie jak jacyś bonzowie. Pracujesz na hali gdzie jest monitorowana. Ludzie zza biurek dłubiących w nosie ogladaja ciebie jak w Big Braderze. Jak nie pracujesz 12 godzin dziennie to się na ciebie krzywo potrzą a jak w sobotę nie będziesz chodzić do pracy to mozesz zapomnieć o podwyzce - tak powiedział Krzysztof - tzw kierownik. Praca jest za głodowe stawki przy tak cięzkiej pracy. Długo by pisać o róznych sprawach ale po prostu sie nie chce.Nie polecam pracy tutaj. Duzo ludzi narzeka i mówi, że zmienić chce prace jak tylko znajdą coś lepszego.
Zostaw swoją opinię o Havyard Leirvik - Leirvik
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Havyard Leirvik