Opinie o Saltimbanco Italiano w Doha

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Saltimbanco Italiano. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Saltimbanco Italiano o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Saltimbanco Italiano w Doha

Jak jest z pakietem medycznym w Saltimbanco Italiano? Można dołączyć rodzinę?

Marusia Nowy wpis

O czym ty mówisz? Pakiet medyczny dla rodziny? Hahaha. Tam nawet pracownik nie ma ubezpieczenia. Poza tym to praca sezonowa. Aaaa i często wracasz do Polski bez wypłaty bo cie Celinka zrobiła w druta.

twojastarachodziwgumiokach

Wszyscy ci którzy tutaj wychwalali pracę w tej firmie, już dawno ją stracili. Szefowa pozbyła się każdego, nawet najbardziej zagorzałych lizusów i donosicieli. Ha ha ha. Najlepsze jest to, że nikt normalny z byłych współpracowników, nie chce mieć z nimi do czynienia. Z racji tego wznoszę toast kieliszkiem wybornej wódeczki i zagryzam swojskim kiszonym ogórasem.

Twojstarychodziwpantoflach Nowy wpis
@twojastarachodziwgumiokach

Zgodze sie ze wszystkim. Jednak chciałbym zapytać kogo masz na myśli mówiąc "lizusow" etc? Moze były to osoby ktore lubily swoja pracę nie zważając na kondycję firmy..

Marusia Nowy wpis
@Twojstarychodziwpantoflach

A jak myślisz? Mamy tu rzucać imionami??? Kto był i doświadczył plotek, pomówień, oskarżeń ze strony "menadżerów" to wie... "Menadżerowie" by przypodobać się lub kogoś wyeliminować wymyślali różne nieprawdziwe sytuacje... Pewnie nadal tak jest....

Marusia

Uwaga!!! Takiego niskiego poziomu jak od kilku lat ta firma jeszcze nie reprezentowała. Żerowanie na naiwności nowych ludzi. Brak wypłat. Kontrakty godne rozdawania ulotek pod Biedrą. Wciąż odgrzewane stare kostiumy. A Pani Celina udaje że jej nie ma. Aż tylu artystów upomina się o swoje???

Na jakie benefity można liczyć w Saltimbanco Italiano?

Machon

Jedyny benefit jesli jesteś szczęściarzem to meal w ukraińskich liniach lotniczych..

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Saltimbanco Italiano? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Saltimbanco Italiano?

Myślę że to obojętne.

Groot

Na chwilę obecną: białoruski i ukraiński. Ps. firma dogorywa, więc nie wiem czy jest sens do nich pisać, chyba, że chcesz im przelać kasę na spłatę długów.

Jacek

Podpowiedzcie jak dostać prace w firmie? Czy trudno jest?

Laila
@Jacek

Nie wiem czy warto. Ta firma jest niewypłacalna. Zobacz jak na Facebook i Instagram za szefową "listy gończe" gonią...

Morris

As read from the viral post. Would be more clear if would be specified. Did they get some part of the money that they agreed on and was told to them to wait for the rest? Or they didn’t get paid at all and theyvbeen sent home? Situation is not really clear.

Cream
@Morris

They didnt get paid. And sent to home without salary. They get only hotel and food or money for food.

Morris
@Cream

Cream, I got in touch with some people, even with people that they “didn’t get paid. I got to know that... That they have been paid, not full amount. But they got some part of the money, most of them they got more then 50% of the money that they suppose to take. And in all the people that I got in touch with.. there is no one that didn’t get even 1$. So please I would like that this side of this crazy action will be clarified. It is important thing. Then Cream. I would like to know on what is based your comment. If you’re one of the victim you can contact me directly. But small details need to be clear. Greetings. R.M

Tymon

Gdyby musiała to by z pewnością płaciła. Może to jakaś pomyłka?

Bruno
@Tymon

No raczej nie pomyłka. Wielu grupom z całego świata nie płaciła. Wyglądało to mniej wiecej tak że przyjeżdżasz dostajesz hotel i jedzenie lub kase na jedzenie. A honorarium na koniec. Było tak że wracales do domu bez kasy bo bilet był zabookowany a firma obiecywała że przysle ci kase bo ktoś komuś nie zapłacił bo czeki sie opóźniają itp. Ty naiwnie wracales i czekales i sie nie doczekaleś.

Stella

Czy dzieje się coś w firmie? Czym spowodowane jest to milczenie??

Ola
@Stella

TAK DZIEJE SIĘ. TA FIRMA OSZUKUJE ARTYSTÓW I NIE PŁACI HONORARIÓW.

Truman

No w tym momencie to ja uwazam, że pensje są okej.

Piotr bardziej znany jako Grisza

Dziś kierowany sentymentem , trafiłem na tę stronę . Choć Celina pożegnała mnie już dawno temu , z mojej perspektywy ciężko czyta się tak negatywne komentarze . S.I. wspominam bardziej z warsztatów dla szczudlarzy (także w Polsce , niektórzy może pamiętają), wielkich parad , fajnej atmosfery chęci budowy czegoś wielkiego. Przykro patrzeć na zmarnowany potencjał pani Celino . Szkoda wielu ludzi którzy mogli stanowić o sile tej firmy . Kiedyś skrzynie nosili Pakistańczycy choć i my też nie raz ciężko pracowaliśmy . Ale widzieliśmy w tym sens , mieliśmy ambicje ...i niestety w wielu z nas zostały one zabite . Ja zszedłem z chmur na ziemię a bardziej ze szczudeł ... Pani Celino miała pani okazję zbudować w życiu coś naprawdę fajnego i wielu z nas chciało w tym uczestniczyć . Dziś widzę że się nie udało ...Jednak bez żalu i zawiści pozdrawiam Panią , Marco i całą pierwszą polską ekipę .

Jakub jako TATA
@Piotr bardziej znany jako Grisza

Zgadzam się z Tobą całkowicie pozdrawiam

Robot

Popyt na Artystów??? Kaziu... tylko Ty i Twoja wazelinowa ekipa jeszcze się trzyma, reszta zmądrzała i znalazła sobie inne zajęcia. Jakoś nie słychać o wielkich festiwalach i dużych grupach artystów wyjeżdżających co rusz do Dubaju. Gdzie te kontrakty z Government? Czyżby studnia wyschła??? Coraz trudniej znaleźć ludzi którzy będą zasuwać jak motorki by uszczęśliwić szefową, która w ten sposób oszczędza na ekipach technicznych. Bo głupie polaki zrobią wszystko, a płaci im się niewiele.

Prawdziwa POLKA

Zauważyłam,że opini przybywa,wiec i ja postanowiłam podzielic się moimi odczuciami na temat tej firmy. Według mnie ta firma jest jak kobieta , ktora sie nie szanuje i daje (usunięte przez administratora) a pierwszej randce... Czyli krótko mówiąc w sam raz na raz..., a na drugi dzień kasujesz nr i zapominasz... A teraz dlaczego? HMM po pierwsze brak opieki medycznej... zachorujesz? Owszem zawiozą cie do specjalisty:ale płać za siebie sam... Praca owszem nie zgodna z tym co w umowie, bo jej poprostu nie ma!!!! O dodatkowych zajeciach typu budowanie scen dowiadujesz sie na miejscu, a wymiar godzin zależy tylko od samopoczucia właścicieli firmy i antydepresantów ktore akurat tego dnia wziełą szefowa... Praca z obleśnymi starymi włochami!! fujj!! Owszem są laski ktore mowią, że może jest gruby, śmierdzi mu z ust, ale ma ten akcent i jest włochem.. ale nie wszystkie polki to (usunięte przez administratora) wbrew temu co podobno twierdzi szefowa... No ale akurat te kobiety sa jak ta firma... ,,na raz" Jednak najbardziej mnie przeraziło to że zabieraja paszporty!!!!!! a pużniej kłamią że są dla bezpieczeństwa na recepcji hotelowej!!! Idziesz na recepcje a tam ci mówia że główny menager zabrał wszystkie paszporty!!! Jak sie nie spodobasz, to są w stanie powiedziec że masz samolot do Polski za 5 godzin i wracasz bez kasy... Także, jeśli jesteś laska z instagrama gotową na przyjecie kału prosto do usyt tylko po to żeby zobaczyć najwyższy budynek na świecie to jest praca idealna dla ciebie...

Polak

Stek bzdur ? Nie sądzę.. Satysfakcją się nie najesz" ? Mojej wypłaty nie odbieram jako "satysfakcji" ale w $ i sumą którą zarabiam jestem w zupełności usatysfakcjonowany. Póki co nie narzekam. Nie pokazywać więcej niż potrzeba ? No już ci tłumaczę, jeżeli nie ma zapotrzebowania na maskotki, żonglerów.. A wcześniej udało mi się pokazać że umiem też np. szczudła. Mam większe prawdopodobieństwo że będę miał pracę tak czy inaczej nawet jako szczudlarz. Więc pokazywanie ze umiem więcej niż się ode mnie wymaga daje mi po prostu większe prawdopodobieństwo na pracę !!!! A co do wymagań.. ehh zawsze są takie same a płaca zależna od tego ile z siebie dajesz.. więc.. A co do mówienia po włosku, myślę że jesteś osobą zazdrosną o to ze osoby poza nauką nowych trocków na maczugi, kroków na szczudłach, akrobacjach uczą się również w tej firmie języków, poprzez zróżnicowanie językowe osób pracujących w tej firmie. Więc... Nie mam zamiaru prowadzić z tobą wojny, wyrażam swoją opinię.. Polecam jak najbardziej!

Polak

Witam wszystkich odwiedzających ten portal. Jestem jednym z pracowników tej firmy. Jednakże muszę sprzeciwić się poprzednim opiniom innych osób. Nie rozumiem dlaczego wasze komentarze są tak bardzo negatywne. Moja personalna opinia nie jest negatywna, lecz pozytywna. Dla wiadomości wszystkich zainteresowanych pracą z tą firmą, polecam jak najbardziej. Oczywiście każdy kto jest przyzwyczajony do pracy na stanowisku artysty na dużych czy też małych festiwalach ma pojęcie że czasem bywają takie cięższe i też lżejsze, ale jeśli ktoś lubi to co robi to wydaje mi się że "praca" nie wydaje się aż tak tragiczna. Jeśli jesteś multi skill artist i jesteś w stanie wcielić się w każdą role (szczudlarz, żongler, ubrać się w maskotkę, prowadzić warsztaty dla dzieci) To jest firma dla Ciebie!! Jeśli jesteś zmotywowany do pracy, masz skilla i lubisz wzbudzać uśmiech na twarzach innych czekamy na Twoją subskrybcje!Jeśli jesteś artystą który za swój cel stawia wystawienie swojej sztuki i poza tym nic więcej, ta firma może nie być dla ciebie. Jesteśmy jednym teamem który współpracuje w 100%. I jeżeli naszym zadaniem jest zbudowanie czegoś nowego, razem w grupie potrafimy stworzyć wszystko. Firmę oceniam jak najbardziej pozytywnie! Pozdrawiam wszystkich ARTYSTÓW i zachęcam do współpracy!

Łoś
@Polak

polska trudny język widać. no co zrobić jak się już przeprowadziło na stałe do emiratów i mówi się głównie po włosku... szkoda że nie podaliście jakiś argumentów bo by było łatwiej się odnieść do tego steku bzdur, ale z konkretami zawsze były problemy. Może ktoś się nabierze na to gadanie o dawaniu uśmiechu dzieciom, ale to będzie osoba która jedzie pierwszy raz ( w sumie jak jedzie pierwszy raz to najlepiej za darmo, bo przecież dajemy takie możliwości rozwoju że żądając zapłaty powinno być ci wstyd). Całe to piękne gadanie weryfikuje się w pierwszych dniach festiwalu, lub po pierwszej przemowie szefowej :). Prawda jest taka że wymagania rosną a płaca maleje, nawet jak lubisz pracować z dziećmi i "dawać uśmiech" satysfakcją się nie najesz. dla osób które jednak się zdecydują polecam pracować w myśl reguły "miej (usunięte przez administratora) a będzie ci dane" (ludzie którzy tak postępowali zasiadają na kierowniczych stanowiskach w tej chwili, wiec ty chyba dobra droga kariery w tej firmie). nie pokazuj że umiesz więcej niż od ciebie wymagają, będzie to wykorzystywane na każdym kroku ( więcej zadań nie idzie w parze z większym zarobkiem, no może szefowa z łaską rzuci 50 $ na koniec a godzinowo wychodzi dwa razy więcej pracy niż inni .nie opłaca się). czekam na odpowiedz pana "polak" może jakoś mnie sprostuje że gadam głupoty ( w co wątpię) pozdrawiam nie polecam

Ktosiek

Nikomu nie polecam dużo z nimi jeździłem i jak piszą we wcześniejszych komentarzach jest to praca gdzie człowiek jest wykorzystywany na maksa. Zrób to zrób tamto i standardowo nic w zamian. Odzywają się do starszych artystów jak mają za dużo kontraktów i nie ogarniają tematu. I swoją drogą sodoma i gomora uważajcie mężatki i mężowie!!!!!!!!!!!!!!!!

pracuś

Heh widzę że czasami ktoś czyta nasze opinie. i widzę że większość z Was ma podobne odczucia... Szkoda mi tej dawnej atmosfery w firmie, gdy pracowało się ciężko, ale satysfakcja była. Janku, strona internetowa SI to już legenda, od co najmniej 10 lat niewiele na niej informacji... Filmik jest owszem dobry, zgrabnie złożony ale kto pracował w tej firmie to wie że wszystko co na nim jest to wydarzenia do max 2013... a potem to już zasłona żałości i wysiudanie najlepszych zrobiło "dobrą" robotę... Dodam tylko że ostatnia produkcja pseudomuzyczna to jakaś porażka, a zamiast oddanych pracowników SI woli zatrudniać za kieszonkowe dzieci z ruskiego cyrku... To jest poziom o którym Pani Celina nigdy wcześniej nie chciała słyszeć...

Wszystko co zostało powiedziane wcześniej jak najbardziej się zgadza. Saltimbanco Italiano z roku na rok prezentuje coraz niższy poziom i coraz mniej ma do zaoferowania. Do obecnej sytuacji przyczyniła się zdecydowanie zmiana menadżera, który sprawił, że dotychczasową świetną atmosferę i super zgrany zespół ludzi , zastąpiły fałsz i obłuda. Nie warto się starać i angażować w pracę ponieważ i tak nikt tego nie doceni, a pochwały zbierze ten, co potrafi najlepiej uprawiać donosicielstwo. Kto pierwszy doniesie ten wygrywa! Występy artystyczne stanowią zaledwie część całej pracy. W dużej mierze do zadań i obowiązków należą m.in. wyjazdy do magazynu (również latem, gdzie przy temperaturze 50stopni następuje cały dzień pakowania, sprzątania itp.),budowanie areny/sceny/miejsca występów i wiele wiele innych. Jednym słowem - kilka lat temu pomimo wszystkich wad warto było przyjechać dla super atmosfery i super ludzi. Obecnie nie ma ani dobrej atmosfery, ani dobrych ludzi, ani dobrego poziomu pracy, ani dobrych pieniędzy. Niewiele pozostało z dawnego Samtimbanco. Nie polecam!

Jola R

Niestety zgodzę się z poprzednimi opiniami. Ta firma jest jak tonący statek. Jeszcze do 2011 można było tam jeździć, zarabiać, pracować. Niestety czasy się zmieniają i management również. Od kiedy "zaufanym" Pani Celiny stał się Cosimo- pseudomenadżer ta firma opiera się wyłącznie na plotkach wyssanych z palca, pomówieniach, wzajemnych podejrzeniach i nienawiści. Ludzie którzy tam teraz jeżdżą to kółeczko wzajemnej adoracji pod skrzydłami Cosimo i jego laseczki. A poziom im tak spadł że szkoda gadać. ogólnie nie polecam...

karaluch

jeszcze jakieś dwa lata temu ta firma była godna polecenia, nawet nie przeszkadzały "wyjazdy do magazynu" traktowało się to jak sposób odmóżdżenia po długim okresie występów. lecz teraz z tego co słyszę na piedestale kładzie się opinie managera Włocha nad to jak pracują ludzie, czyli cokolwiek byś nie robił/a , a mu nie przypasujesz to możesz liczyć że będzie gatki że źle pracujesz, powiedziałeś coś głupiego, czy też nie podoba ci się praca. ten człowiek buduję swoją pozycje w SI na donoszeniu na ludzi, a jak nie ma na co donieść to zaczyna wymyślać.

Zostaw merytoryczną opinię o Saltimbanco Italiano - Doha

Saltimbanco Italiano