Opinie o MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. w Bydgoszcz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. w Bydgoszcz

Monter

Widzę ludzie z firmy juz nie wytrzymują i w końcu przedstawiają swoje opinie. Ciesze się,że mam już inną pracę bo tam ,,gora,, to banda zakłamanych oszołomów. Czepiają się osób, które maja swoje zdanie,a czemu... Bo są niewygodni. Masz zasuwac, a nie myśleć. Ciągle sa jakieś błędy, braki, totalna dezorganizacja. Najlepiej jak donosisz na swoich, wtedy przez chwilę jesteś cacy, a później i ciebie ,,kabla,, dojadą. Kto mądry,juz tam nie pracuje albo marzy o innej robocie.

Loki

Forma rezygnuje z osób które mają inne zdanie niz kierownik ,lub nie wyleczą się do końca ,bo choruje się tylko raz

Klocek

Stale gatka ze nikt nikogo nie goni, ale każda czynność wyliczona co do sekundy, hipokryzja 200 procent...

aaa
@Czarny

Zaciekawił mnie temat tego, że dziękowano za współpracę gdy kogoś długo nie było w pracy. czy to oznacza, że jest jakaś określona liczba dni, na która można sobie na spokojnie pozwolić i nie ma w teorii jeszcze żadnego problemu? jeśli tak to ile?

Ile jest zmian w MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.?

@Jadźka

Nie wiwm czy każdemu zainteresowanemu się udaje, na pewno trzebq podać jakiś powód. Na pewno z waznego powodu np dziecko firma sie zgodzi na prace na 1 zmianie. Nie wiem dlaczego sa 2 zamiast 3 zmian, na pewno nie ma ludzi do obsadzenia 3 zmian, ledwo 2 sa obłożone

Ola Nowy wpis

Mam pytanie bo ciągle pojawia się ogłoszenie operator/operatorka maszyn, czy ludzie odchodzą czy tak bardzo firma się rozwija że potrzebuje nowych ludzi? Jak atmosfera na tych stanowiskach? Dobrze się pracuje?

Już wolny Nowy wpis
@Ola

Ludzie odchodzą sami bo niby umowa stawka godzinowa a praca akordowa ciągle mało

Gaba Nowy wpis

Cześć. ta symboliczna różnica w widełkach płacowych dla operatorów maszyn w postaci 500 zł z czego wynika? doświadczenia wiem z opisu, że jakoś szczególnie nie wymagają. Pracuje ktoś teraz na miejscu może mi ją wyjaśnić i ocenić warunki? Rozważam swoją aplikację

Ola

Gostek
@Ola

Kobiety na produkcji robią to co mężczyźni. Są operatorkami frezarek, tokarek lub pracują na ślusarni. Praca zależnie od stanowiska może być stojąca lub siedząca. Powiedziałbym, że siedząca na ślusarni, przy innych maszynach raczej stojąca. Zarobki indywidualna kwestia, tego co się wynegocjuje, ale widziałem w ogłoszeniu, że nie są obecnie zbyt hojni. Atmosfera myślę, że na plus, szczególnie na produkcji. Praca na dwie zmiany. Witam mam pytanie, co robią kobiety w firmie jakie zajmują stanowiska na produkcji? Czy praca jest stojąca czy można usiąść? Jak jest z zarobkami? Fajna atmosfera? Praca na 2 zmiany tak jak napisane w ogłoszeniu?

Ola Nowy wpis
@Gostek

Witam chciałabym wysłać swoje CV czy ktoś ma mail do kadr a może firma odpisze i zostawi kontakt. Dziękuję

Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

Jak szefostwo w MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. traktuje ludzi?

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Monter

Fryzjer

????

@Monter

Miałem tak samo. Nie można mieć własnego zdania. W pewnych sytuacjach dyktatura jak pod Putinem.

Lidia
@majhen

A jeśli ma się swoje zdanie to co? Jakie będą tego konsekwencje? :O

Niestety tak jest.

Beata
@majhen

A ty w dalszym ciągu tam pracujesz czy może już się zwolniłeś?

@Monter

NIEKTÓRZY Z NADZORU I ICH DONOSICIELE Z SZEREGOWYCH PRACOWNIKÓW NIE ZNOSZĄ SOMODZIELNYCH I LEPSZYCH ORAZ DOŚWIADCZONYCH MAJĄCYCH SWÓJ POGLĄD.

@Beata

PEWNEGO DNIA DOWIEDZIAŁEM SIĘ ŻE JUŻ TAM NIE PRACUJĘ. WSZEDŁEM NA TEREN ZAKŁADU I ZATRZYMAŁ MNIE PRZEŁOŻONY . POINFORMOWAŁ ŻE MAM Z NIM IŚĆ DO DZIAŁU KADR W KTÓRYM WRĘCZONO MI TĄ PRZYKRĄ DECYZJĘ. BYŁEM ZASKOCZONY. WNIOSEK NASUWA SIĘ TYLKO JEDEN. RZĄDZĄ TAM ŹLI LUDZIE I DURNIE.

Logaut
@Monter

Ta firma to prywatny (usunięte przez administratora) Renatki pościągała swoje (usunięte przez administratora)do korytka a ludzi którzy maja inne zdanie jak ona to traktuje jak (usunięte przez administratora) ciekawe jakie walki kręci pod stołem skoro tak schermetyzowała grono u góry hehe No i jeszcze konfitury i (usunięte przez administratora)na dole latają dla niej między innymi słynna (usunięte przez administratora)wiec jak chcecie zaczerpnąć świeżego powietrza proponuje wyjrzeć na szersze horyzonty niż ta zakłamana i (usunięte przez administratora) firma P.Rekatki szkoda tylko niektórych dobrych chłopaków ciekawe ile Szwajcarzy wiedzą o wnętrzu tego ula

majhen

TEŻ TAK UWAŻAM. NARESZCIE ZACZĘTO NAPRAWĘ FIRMY OPANOWANEJ PRZEZ NIEODPOWIEDNI NADZÓR.

@majhen

SAM TEGO DOŚWIADCZYŁEM. NIEKTÓRZY Z WSPÓŁPRACOWNIKÓW NIE POTRAFILI ZAAKCEPTOWAĆ TEGO ŻE DETALE WYTOCZENE PRZEZE MNIE NIE MUSIAŁY BYĆ SPRAWDZANE POD WZGLĘDEM WYMIAROWYM NA NASTĘPNYCH STANOWISKACH, PONIEWAŻ CI WSZYSCY PRZEKONALI SIĘ ŻE TOCZĘ ZGODNIE Z RYSUNKIEM I WYMAGANYMI TOLERANCJAMI. BYŁ KTOŚ TAKI KTÓRY PRZESTAWIAŁ MI SKALĘ NA POKRĘTŁACH SUPORTÓW GDY MATERIAŁ ZOSTAŁ W MASZYNIE DO NASTĘPNEGO DNIA. WIEM TO OD INNEGO KOLEGI KTÓRY BYŁ I NA PEWNO JES UCZCIWY.

Wobec czego można mieć tu tak ostre własne zdanie, że od razu kogoś by oddelegowali? To teraz więcej osób odchodzi z własnej woli czy jednak firma rezygnuje z pracowników?

Loki

Ksenia

A jak dużo kobiet teraz się zatrudnia? zastanawiam się jakie predyspozycje musiałabym mieć by sobie poradzić. Widziałam też, że na ślusarni raczej się siedzi. A wiecie może jak przy tym się zarabia? pisali już ze atmosfera w porządku a ja szukam pracy na dłużej. Tutaj nie ma żadnych warunków szkodliwych?

To można śmiało aplikować na tego operatora czy jednak jeszcze się wstrzymać? Po opiniach widzę, że już wcześniej ludzie się oferta interesowali, wczoraj dodano kolejna. W innym wątku ktoś podkreślił, że zaczęto naprawę firmy. nie znam konkretnych szczegółów, ale nie wiem ile to miałoby potrwać? Chyba ze już warunki się jakoś polepszają?

Poszukuję pracy w Bydgoszcz na stanowisku Operator Maszyn. Czy możecie polecić mi coś ciekawego?

A da rade to w ogóle jakoś rozwinąć, żeby człowiek wiedział o co chodziło? Może bardziej merytorycznie? Jak tu kobiety w ogóle sobie radzą? Widzę ze oferta ma tytuł także do pań skierowany i zastanawiam się jak ciężka to praca?

Bogusia

Widziałam, że właśnie 3 dni temu wygasła oferta dla operatora maszyn. mimo tych poprzednich odradzających opinii ktoś ostatecznie się dostał czy może będą je wznawiać? Pytam, bo ciekawa jestem czy gdyby dalej ludzi brakowało to by nie podwyższyli przypadkiem widełek? Teraz były od 5 do 5,5 tys

Czarna

Czy z perspektywy każdego stanowiska można na dzień dzisiejszy napisać, że atmosfera nie jest zbyt mobilizująca? Jeszcze jakiś czas temu ktoś w ten sposób ocenił warunki. jedna pani na forum nawiązywała do benefitów ale nie podano żadnych konkretów. Każdemu mimo wszystko to samo przysługuje?

NiePis
@Czarna

Czy kazdemu przysluguje to samo? Biura mają swoj express do kawy, a plebs z produkcji najtańszą kawe i stare czajniki, to chyba mówi wszystko

Magdalena
@NiePis

Ciekawa jestem czy kiedykolwiek kiedyś do tego u was głośno się odniósł? Nie wiem w jaki sposób proporce wyglądają? Ile osób z biura a ile z produkcji na dzień dzisiejszy jest? a reszta socjali? I czy na produkcji jest cos czego biurowy nie dostanie?

Napletek
@Magdalena

Wiadomo że jest więcej osób na produkcji, ale sytuacja zmienia się dynamicznie. Sporo osób z produkcji zwolniono albo sami odeszli. Nie zdziwię się gdy za jakiś czas będzie przypadał jeden kierownik na pracownika. Na produkcji możesz dostać opierdziel, czego biurowa kasta nie uświadczy.

Mon

Wypominanie aspektów wyglądu na które nie mamy wplywu, jest meeega słabe i świadczy o twoim niskim poziomie. Brak profesjonalizmu, wiedzy itd to co innego ale na miłość boską ludzie...opamiętajcie się

Klocek

Zofia
@Klocek

Nie można zwrócić na to uwage skoro macie takie wnioski? I czemu tak liczą czas? Jest dużo pracy?

Rozpruty
@Zofia

Są takimi inteligentami, że sami powinni się zorientować, że przez pośpiech i nacisk na ilości spada jakość. Niestety oni albo tego nie widzą albo nie chcą widzieć. Liczą czas, bo to korporacja, a korporacje to zboczeńcy, jeśli chodzi o słupki, liczby, statystyki. Pracy jest sporo.

Roman
@Rozpruty

To macie akord jak tak szybko trzeba robić? A co jak się nie wyrobisz w czasie? Wyciągają konsekwencje?

NoName
@Rozpruty

Sądzę że jest dobrze w tej firmie, miałem okazję pracować w kilku. Powiem z całą pewnością dbają o pracownika i o dobro firmy starają się pogodzić dwie strony. Oczywiście nie pasuje to czy owo jednak idealnej nie ma nawet żony :-). Przedsiębiorstwa inne mają w poważaniu informowanie pracownika jaka jest sytuacja. Czytam jak wiele osób sądzi że to nacisk, presja. Moim zdaniem to atut tej firmy i mobilizacja,

@NoName

Kierownictwo od roku stwarza atmosferę jakby firma miała za miesiąc upaść...nie wiem jak to nazwać ale na pewno nie pasuje mi określenie mobilizacja

@Lol

Chodzi o to, że informują was, że walczą o zlecenia i nie chcą nikogo zwalniać? A tych zleceń jest rzeczywiście mało? Bo nie wiem czy jest sens się przyjmować. Kogokolwiek z tego powodu zwolniono?

Czarny
@Klocek

Ludzie odchodza ze wzgledu na niskie zarobki są też zwalniani gdy za dużo ich nie ma w pracy itd ogolnie jak tam pracowałem takie sytuacje sie zdarzaly

aaa
@Czarny

Dawny pracownik

Czy jakieś zmiany na lepsze zaszły w firmie czy ciągle tylko opowiadają jak walcza o każde zlecenie?

@Dawny pracownik

Walcza o zlecenia i o miejsca pracy

Hehe
@Dawny pracownik

Czyli nadal się nic nie zmieniło ciagłe zebrania i narzucanie presji psychologicznej ze walczą o zlecenia i nie chcą zwolnień śmiech na sali z ta firma

@Hehe

Wszyscy są zadowoleni oprócz Ciebie, zarobki są bardzo duże spokojnie 4000 netto, czasy sa jakie są, zawsze mozesz szukać innej firmy, nic na siłę

@Bolek

Zaraz te duże zarobki dogoni najniższa krajowa

Ile jest zmian w MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.?

Aktualnie dwie zmiany.

„Aktualnie”? a wcześniej mieliście jakoś inaczej albo jest cos innego w planach? i ciekawa jestem pewnego rodzaju elastyczności. Czy pod pewnymi warunkami byłoby możliwe żeby być stale na jednej?

Jest taka możliwość, firma jest elastyczna. Kiedyś byly 3 zmiany, teraz sa dwie

Jadźka
@Bolek

Super, trzeba przy tym wykazać konkretny powód? Nie każdemu może się udać? Myślę z perspektywy rodzica. Co do tych dwóch zmian można się dowiedzieć, dlaczego z nich zrezygnowano? Jest mniej zatrudnionych?

@Jadźka

Pytajnik

Czy to prawda ze szefostwo narzuca urlop z góry i po prostu zamyka firmę na czas urlopu? I pracownicy chcący urlop w innym czasie nie maja wyjścia? Z tego co wiem jest to niezgodne z prawem.

@Pytajnik

2 tygodniowy Urlop jest narzucony z góry cała firma, plus kilka luźnych dni postojowych np dlugie weekendy, te dni sa uatalone z poczatkiem kazdego roku wiec jest czas na zaplanowanie wakacji/wyjazdu

Lol

To gdzie na urlop za wczasy pod grusza ?

Natalia

przez moment szło pomyśleć, że jakiś poważny pożar masz na myśli.. Swoją drogą firma pewnie jest gotowa na tego typu okoliczności? jak często są z tego szkolenia i kiedy mógł mieć miejsce jakikolwiek realny wypadek? był kiedykolwiek?

Dyrektor Darek Ław...
@Natalia

Wypadki zdarzaja sie dosyc czesto tylko nie karzemy ich zglaszac poniewaz mamy pozniej nieprzyjemnosci sa przypadki ze czasem nawet musimy sie dogadac z pokrzywdzonym poniewaz chce zglosic wypadek w pracy

@Dyrektor Darek Ław...

dość często? jakie przykładowe w takim razie o ile faktycznie maja miejsce? jeśli już o dogadywaniu się mowa to jako ono wygląda w kontekście samych pracowników? kiedyś ktoś sugerował, że atmosfera między biurem a produkcją jest słaba, czy do dziś to występuje? jak ewentualnie firma próbowała sobie z tym radzić?

Bylo
@Dyrektor Darek Ław...

Rana cięta, nic Ci nie jest, twardym trzeba być, bo się pożegnamy, te słowa padały od kierownika produkcji.

Waski

Nie polecam tej firmy nikomu wyzysk człowieka i tyranię za swoich nie polecam Długim łukiem z tego zakładu chodźcie ludzie .

Pen

Wielkie Państwo dyrekcja musiała dziś posilić się posiłkiem wysoko energetycznym ponieważ bardzo się napracowali tym co my robimy na codzien ,żenada

@Pen

Macie jakieś specjalne posiłki energetyczne? co się na nie konkretnie składa i ile normalnie by kosztowały? jakieś jeszcze ciekawe benefity przytoczysz?

Natalia

Nie wiem na ile to prawda ale co to wgl ma do warunków zatrudnienia? to jak nie ma jedzenia w beneficie to co ciekawego się w nich obecnie znajdzie? planują coś nowego dodać albo pracownicy mają szansę na własne propozycje? co ostatnio dorzucili?

Czy MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Pracuś

Na produkcji nie spotkałem się z umową inną niż o pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 1 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.
2.8/5 Na podstawie 202 ocen.
  • Ołowiana 10
    85-461 Bydgoszcz
  • NIP: 5542060001 KRS: 0000182944

MEGADYNE Production Poland SP. Z O.O.