tar-marko

Węgrów

Opinie o tar-marko

robol 2013-02-04 17:50:26
jak się kręci a nie pracuje to tak jest
k.stachurska@onet.pl 2015-04-09 12:25:04
Zamawiałam drewno kominkowe , i bale podtrzymujące dach i jestem bardzo zadowolona z firmy , gdyż wywiązała się z zamówienia w 100%
Aby więcej było takich firm.
Jacek 2016-02-24 08:12:31
W lutym 02.2016 zamówiłem w tej firmie palisadę drewnianą 14 cm ilość -32 sztuki po kilku dniach przyjechał właściciel z zamówionym towarem .

Pomimo iż zamawiałem palisadę nie impregnowaną Pan część palisady przywiózł z zaimpregnowaną na zielono a część nie twierdził iż omyłkowo pracownicy zaimpregnowali część palisady .

W efekcie okazało się że Pan sprzedał mi część palisady pięknej i świeżej a część starej wysuszonej i po dokładniejszym obejrzeniu ze śladami po robakach .

Impregnacja którą Pan wykonał miała za zadanie ukryć to że część partii jest poprostu stara . moim zdaniem leżała co najmniej rok waga drewna miała 1/3 wagi tego z nowej partii a z racji tego iż musiałem szlifować słupy przez pana zaimpregnowane widoczne były przebarwienia - zsinienia.

Dodatkowo u Tego Pana nie można negocjować cenę dostawy która była wysoka .

Proszę uważać na tę firmę ponieważ ja zostałem poprostu oszukany .

Jacek M

Dodatkowo
jonkiszek 2016-04-24 10:30:26
wiele razy współpracowałem, za każdym razem owocnie
Zostaw swoją opinię o tar-marko - Węgrów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie tar-marko