P.B.T. HAWE

Legnica

Opinie o P.B.T. HAWE

anonim 2009-05-14 14:34:23
pracowalem dosyc dlugo w tej firmie i nie polecam. o wolnosci slowa juz nie wspomne
anonim 2009-05-14 20:14:11
Zgadzam się w pełni ,to jest [usunięte przez admina] też długo tam pracowałem. Pamiętam jak obecne kierownictwo robiło na łopacie,a teraz się zrobiła wiełka elita ,moim zdaniem żeby zostać kierownikiem to trzeba mieć troche w głowie,no i szkołe o uprawmieniach na prowadzenie jakiej kolwiek budowy nie wspomne
Browarny 2009-10-26 12:14:55
Zgadzam sie z pozostałymi przedmówcami totalny syf!!Jezeli ktos z pracowników myślal to juz byl nie wygodny dla pseudo kierownictwa.O wolnosci słowa mozna zapomniec.
WOJNA 2009-11-02 17:59:54
HAWE jedno z miejsc w którym człowiek czuje się jak ścierwo,kierownictwo tej firmy to totalni [usunięte przez admina].Przyszły pracowniku jeśli myślisz i nie jesteś koniem to omijaj tą firme
anonim 2009-11-13 12:10:33
witam. ja również pracowalem w tej firmie, az nie dostalem wypowiedzenia. na umowie o prace mialem 4 zl brutto, ale na reke dostawalem ponad 2000zl. duzo ale do tego sie wliczalo 300-400% premi.i tu jak pracownik cos zle zrobil lub za pyskowanie do kierownikow mogł nie dostac premi i na wyplate dostał by wielkie nic. nie polecam tej pracy.
krzysztof 2009-12-05 19:45:22
Boże drogi znalazłem ogłoszenie z HAWE potrzebuja operatora koparki i wiecie co napisali,,,,Oferują dobrze płatna prace,miła atmosfere i przyjazne warunki. Śmiać mi się chce u żadnego kierownika nie ma miłej atmosfery a już napewno u zadufanego w sobie wielkiego kierownika[usunięte przez admina]...Ten człowiek nie ma pojęcia o miłej atmosferze (chyba chodzi tu o tych co donoszą )
kolega krzysia 2009-12-05 20:02:32
To wszystko prawda wiecie ludzie jak nie chcecie zniszczyć sobie nerwów nie przyjmujcie się tam do pracy naprawde nie warto totalny syf,a wszystko przez kierowników oni chyba się ścigają który najwięcej ludziom upier...i Nie mam pojęcia ze pan dyrektor tego nie widzi chyba że to jedna szajka
kaszub 2011-03-19 19:09:17
Witajcie ludziska omijajcie zdaleka tą psędofirmę to banda fanatyków swojej wiary (jechowy) i jak jesteś katolikiem to nawet nie startuj tam bo zjedzą ciebie i przemielą tobie mózg zachowują się jakby pana boga za nogę złapali normalnie sekta o płace to już niewspominam najlepiej aby się im dopłaciło jak człowiek dostał samochód to pożal się boże w jakim stanie i ten stary trep kierownik warsztatu mornalnie idealny mechanik w sekunde wie że auto jest 100%sprawne a gdy złapiesz gumę to każe ci zapłacić za nowe koło bzdura istny cep mam nadzieje że NIK i skarbówka wkońcu dobierze się im do d......py naprawdę przez takie firmy tracą porządne firmy a właściciele firmy to mafia legnica -wrocław wiecie kto ........ ja pracowałęm w biurze to byłęm dosyć blisko i wiem co nie co i tych typach i naprawdę ludzie zastanowcie się dwa razy zanim zadzwonicie albo wyślecie aplikacje do nich pozdro
anonim 2011-08-17 19:22:41
zgadzam się jak rządził jehowo-zielonoświatkowy pastor prezbiter (odpowiednik biskupa w ich kościele) to był gnój Sodoma i Gomora. W dni powszednie pan pastor rabował , oszukiwał pracowników na premiach i innych przywilejach pracowniczych, a siódmego dnia dziękował Bogu za wspaniałe łupy. Wielu przez tego człowieka straciło wiarę...
Bóg mi zapłać x10 tą samą miarą!
masa 2012-09-22 12:52:17
siema,ja również pracowałem w tej firmie,deszcz,śnieg i[usunięte przez admina] jak zwierz trzeba było [usunięte przez admina]od rana do nocy,za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pare złoty tyle z tego,że ludzie byli wporzo.Chrumol dawał radę hrum hrum he he a maliniak jakoś dawał radę-aż pośiwiał biedaczyna-pozdro--[a najlepszy był kierowca bumbowca-RUMUN HEHEHE
antonina 2015-03-04 17:31:25
tyle piszecie że się wybieracie na te rozmowy rekrutacyjne w P.B.T. HAWE ale nie widzę żeby ktoś opisywał wrażenia po takiej rozmowie - w takim razie czy ktoś podzieli się wrażeniami jak u nich w firmie przebiega rekrutacja i jak wygląda sama rozmowa rekrutacyjna?w sumie to pracodawcę można ocenić po tym jak przeprowadza rekrutację, prawda?
czyzyk 2015-09-24 23:55:22
Witam pracowałem w tej firmie w latach 90 za jej wlasciciela Pana Piotra Mazurkiewicza i z tego co piszecie to było calkiem inaczej ...
Legniczanin 2015-10-29 13:53:04
Pracowałem 2-3 lata w biurze. firma fajna ale ... kiedyś była...właśnie za czasów ludzi o których tu wyżej jest napisane..Teraz jest inaczej..firma została sprzedana i prezesi się zmieniają szybciej niż politycy..ale są i tacy którzy cały czas pozostają na swoich stołkach (patrz biuro projektowe i pan kierownik czy dyrektor)..naprawdę szkoda fajnej firmy. Ludzie ogólnie tam pracujący nie sa źli, tylko te zmieniające się na coraz bardziej dziwne władze w tej firmie i ten brak perspektyw powoduje wszelkie "dziwności" w tej firmie. Ode mnie, to jednak życzę jak najlepiej:)
laks 2016-05-12 18:49:41
Stabilność jest @23we4r, gdyż masz umowę o pracę w firmie
Zostaw swoją opinię o P.B.T. HAWE - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.B.T. HAWE