Opinie o DORA PHARM Sp. z o.o. (upadłość) w Oława

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DORA PHARM Sp. z o.o. (upadłość). Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DORA PHARM Sp. z o.o. (upadłość) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DORA PHARM Sp. z o.o. (upadłość) w Oława

Wojtek Nowy wpis

Jakie są godziny funkcjonowania firmy ?

natt Nowy wpis

Kiedyś pracowałam w tej firmie kilka lat , zjechalam swój samochód i zostałam z kredytem . Płacili jak chcieli , wykorzystywali , jeździłam po całej Polsce , okropna firma , to straszne ze nadal funkcjonują . Od wielu lat pracuje w innej firmie farm juz porządnej i nie ma opcji żeby weszli do jakiejkolwiek z aptek które obsługuje : ) na szczescie mam na tyle super relacje ze gdyby ludzie usłyszeli jak mnie potraktowali i wiele innych dziewczyn to mieliby wylotem natychmiastową . Odradzam wspolprace

now Nowy wpis

interesuje mnie obecna sutuacja firmy dorapharm - jesli oczywiscie znalazlem dobry watek to ta firma zjamuje sie komsetykami, jako mezczyznamam duze dosiwadzcenie w sprzedazy takich rpoduktow chociaz nikt temu nie chce wierzyc, znajde tutaj zatrudnienie czy lepiej jak poszukam czegoś innego. pozdrawiam

komar akrobata Nowy wpis

w zasadzie odpracowanie szkolenia to uczciwa i logiczna transakcja, jak najbardziej to zrozumiałe że pracodawca w ciebie inwestuje i nie chce być stratny. wszystko jest sprecyzowane zapewne odpowiednim paragrafem w umowie. natomiat mnie interesuje jeszcze jedna sprawa: zatrudnię się tam ale jaki jest okres wypowiedzenia ewentualnie?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie DORA PHARM Sp. z o.o. (upadłość)? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
dermo

pracowałam w tej firmie przez rok czasu (tylko dlatego, że gdybym sama zrezygnowała to musiałabym zwrócić koszta za rzekome szkolenie- które de facto i tak nie było nic warte, a na pewno nie 2000zł). generalnie firmy nie polecam. tak jak pisały moje poprzedniczki (usunięte przez administratora)

Widać, że na forum udziela się p.(usunięte przez administratora) (słynna pani prezes), bo chyba nikt oprócz niej, nie ma złudzeń co do beznadziei jaka panuje w tej firmie. Odeszłam już dawno temu, ale po opiniach widzę, że jest tylko gorzej.Oszustwo, kłamstwo to standard w tej firmie. Nie płaca komu się tylko da i jeszcze wciągają (usunięte przez administratora)...Jeżeli chce się firmę rozwijać i iść do przodu to pewne minimum pod kątem umiejętności managerskich by się przydało p. (usunięte przez administratora)Polska to nie trzeci świat i nie panuje tutaj niewolnictwo co ewidentnie marzy się pani i włoskiemu wspólnikowi. Żal patrzeć, bo był czas, że pracowali tam ludzie, którzy na prawdę mogli stworzyć fajny zespół i pchnąć to w dobrym kierunku. Jednak szefowa wie lepiej...bezgraniczna głupota...szkoda gadać. Dla potencjalnych pracowników..serdecznie odradzam, strata czasu i nerwów.

Ja również życzę Wam powodzenia. Nie dajcie się.:)

Do osoby poniżej lepiej niech się osoba zastonowi co pisze,żeby sama nie wyszła jak zabłocki na mydle!Jak widać brak ewidentnej pokory,taktu i kultury,ta pewność siebie w tym wypadku może osobę zgubić.,bo jeszcze może pewnego dnia dołączyć do grona ludzi,którzy borykają się z kłopotami właśnie przez tą firmę. Ponadto do wiadomości osoby każda firma,która zatrudnia pracownika na umowę w tym wypadku na zlecenie-ma obowiązek płacenia składek na bieżąco(chyba że zachodzą przeslanki,iż osoba pracuje w innej firmie na umowę o pracę, a tutaj znalazła dodatkowe zatrudnienie na powyzszą umowę zlecenie). Co za bzdury,że prędzej czy później firma bedzie opłacać składki.Jeżeli znajdą sie osoby,które maja wątpliwości mogą to po prostu sprawdzić w Zusie czy składki zostały regularnie opłacane.Mozna wytoczyć firmie sprawę, Skoro oni robią dokładnie to samo i czują się bezkarni-do Sądu Pracy i Cywilnego złożyć konkretny pozew! Zyczę Wam wszystkim wytwałości i pomyslnego zakończenia spraw.Pozdrawiam

:)) - 2011-05-31 10:18:19 Współpracuję z tą firma od kilku lat znam właścicieli osobiście i nie bardzo wierze w te opinie o nich... jakoś trudno mi porównać to co wypisujecie z ludxmi, którym miałam przyjemność poznać. A co do opisanych problemów : Nie można fałszować druków RMUA, składa sie je w ZUS. jeśli nawet jakaś firma ma zaległości względem Państwa i tak będzie je musiala zaplacic prędzej czy później, więc tym bym się nie martwiła.... a co do spraw w sądzie i telefinu podanego powyżej ..akuratnie Pani.Paulina jest kiepskim sojusznikiem w walce bo ma sprawę karną w sądzie - a jak wiadomo prokuratura nie zajełaby się sprawą gdyby nie miała do tego podstaw. Jeśli już musicie sie sądzić z kimkolwiek sprawdzcie z kim się bratacie by nie wyjśc na tym jak Zabłodzki na mydle :) To ciekawe, dlaczego wzywają ludzi na Policję i każą zeznawać. Z tego co usłyszałam to mają jakieś podstawy żeby to robić.

ODPOWIEDŹ

Osoba, która pisze na temat założenia sprawy karnej w sądzie jak widać jest świetnie zorjentowana co się dzieję w firmie.Dziwię się bardzo,żę podnosi tą kwestię na forum publicznym.Ponadto ludzie,którzy piszą tutaj wszystko wiedzą co się tam dzieje i pora najwyższa,aby zrobić porządek z tą firmą.FIRMA NIE SZANUJE LUDZI,NIE LICZA SIĘ Z NIKIM I NICZYM.

:))

Współpracuję z tą firma od kilku lat znam właścicieli osobiście i nie bardzo wierze w te opinie o nich... jakoś trudno mi porównać to co wypisujecie z ludxmi, którym miałam przyjemność poznać. A co do opisanych problemów : Nie można fałszować druków RMUA, składa sie je w ZUS. jeśli nawet jakaś firma ma zaległości względem Państwa i tak będzie je musiala zaplacic prędzej czy później, więc tym bym się nie martwiła.... a co do spraw w sądzie i telefinu podanego powyżej ..akuratnie Pani.(usunięte przez administratora) jest kiepskim sojusznikiem w walce bo ma sprawę karną w sądzie - a jak wiadomo prokuratura nie zajełaby się sprawą gdyby nie miała do tego podstaw. Jeśli już musicie sie sądzić z kimkolwiek sprawdzcie z kim się bratacie by nie wyjśc na tym jak Zabłodzki na mydle :)

Firma Porażka

Witam, ja jestem już w trakcie trwania sprawy cywilnej- chca ode mnie wyciągnąć pieniadze za szkolenie.Firma wyłudza pieniądze,bazuje na ludzkim nieszczęściu,są bewzgledni i bardzo nieuczciwi.Powinni tego całego szefa wywieść na taczkach-niech wraca tam skąd przyjechał!!!

mąż

Moja żona oddała sprawę do sądu ponieważ nie otrzymała ostatnigo wynagrodzenia. Czy któraś z was już składała sprawy przeciwko nim? Jak długo czekałyście?

mąż

Wiesz o co skarżą pracowników? Wiem, że w najbliżyszm czasie mają 3 rozprawy w sądzie cywilnym i mam nadzieję, że ktoś te pozwy złożył przeciwko nim. Mój nuerm gg 63366 Prosze o kontakt w sprawie tej pseudo firmy:)

POZEW

W końcu niech ktoś się weźmie za ta firmę!Jak widać po sądach byłych pracowników ciagają a sami są niewypłacalni.Wierzę,że ktoś mądry się znajdzie i zrobi z nimi porządek.

mąż

Do dermokonsultantek nikt nie ma pretensji. Proszę czytać ze zrozumieniem. Wszystkie te opinie dotyczą właścicieli(usunięte przez administratora)"Dlaczego mamy nie wypłacić Pani ostatniego wynagrodzenia? Przecież to tylko 400zł".. Minęły już 4 miesiące, na wezwania do zapłąty nie odpowiadają. Na szczęście pozew w sądzie jest już złożony :)

agat

tak sobie czytam te opinie i zastanawiam się o co chodzi osobom które tak skrzętnie opisują wszystko co się w firmie dzieje..., miałam kontakt z firmą poprzez wspaniałe produkty, poznałam też jedną z konsultantek z Wrocławia-super kobitka! Jestem w trakcie pierwszej pielęgnacji na łojotok i mocno sobie chwalę rezultaty... a to chyba najważniejsze, a poza tym jak tak strasznie psioczycie to raczej same o sobie wystawiacie opinię..... i każdy może napisać co mu się tylko podoba ale kogo to obchodzi... KAŻDY MA WŁASNY ROZUM A JAK POTRZEBUJE OPINII INNYCH LUDZI KTÓRYCH NA OCZY NIE WIDZIELI, ŻEBY PODJĄĆ ŻYCIOWĄ DECYZJĘ, TO ŚWIADCZY TYLKO O WIELKIM OGRANICZENIU UMYSŁOWYM ..., przykro mi to mówić ale jestem zdania, że internet jest zaśmiecany takimi opiniami...które tak naprawdę nie warte są funta kłaków..

Pola

Witam!zdecydowana jestem na proces zbiorowy i nie będę się ukrywała z danymi dobrze że trafiłam na tą stronkę!Proszę o kontakt (usunięte przez administratora)

Kłopoty

Rozumiem osoby,które mają kłopoty z powyższą firmą-ja sama mam z nimi problemy,ktore ciagną się od zeszłego roku.Powiem krótko dobrze czytajcie umowy a juz na pewno ich nie podpisujcie!Ponadto kto im takie umowy cywilnoprawne układa?Za wszytko nakładaja kary pieniężne w bardzo wysokich kwotach.Nie polecam!!!

mimi

nie bardzo was rozumiem, dla mnie firma była ok, pracowałam jako konsultantka, zawsze dostawałam pełne wynagrodzenie, zwrot kosztów paliwa i zużycia auta...Odeszłam sama bo zaszłam w ciążę i urodziłam dziecko wiec nie mogę pracować w nieregularnych godzinach, ale ogólnie oceniam firmę bardzo dobrze. sama ustalałam sobie grafik dopasowując go do własnych potrzeb czasowych, miałam dobry kontakt z centrala i Paniami z biura... nie dam firmie 12 punktów w skali 1-10 ale na 9 zasługują :) Pozdrawiam i życzę więcej wytrwałości, chęci d pracy i życiowego optymizmu.

Zostaw merytoryczną opinię o DORA PHARM Sp. z o.o. (upadłość) - Oława

DORA PHARM Sp. z o.o. (upadłość)
2.1/5 Na podstawie 28 ocen.
  • Paderewskiego 6A
    55-220 Oława
  • NIP: 8992629365 REGON: 020649920 KRS: 0000296837

DORA PHARM Sp. z o.o. (upadłość)