Opinie o Sanatorium Mielec w Krynica-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Sanatorium Mielec. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sanatorium Mielec o rekrutacji.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanatorium Mielec w Krynica-Zdrój

Czy ktoś z Włocławka lub okolic wybiera się na turnus od 26.10 ? Proszę o kontakt. Pozdrawiam.

@Ewa

Witam,czy ktoś jedzie od 05,10,20 do Krynicy z okolic Ostrowca Św,proszę o kontakt ,pozdrawiam

Barbara

Jadę z Łodzi na turnus od 26 października .Czy ktoś z mojego miasta lub okolic wybiera się w tym czasie i dysponuje transportem? Byłabym wdzięczna za odpowiedź. Pozdrawiam

Czy ktoś z Trójmiasta jedzie do sanatorium Mielec w Krynicy na turnus od 26 października? Wyjeżdżam wcześnie rano z Gdyni. Może ktoś chce się zabrać?

Magda

Dzień dobry! Czy ktoś jedzie z Gdyni lub z okolic od 17 sierpnia 2020?

dorota
@Magda

Witam , mam termin od 17.08.2020 jadę z Gdyni

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sanatorium Mielec spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
skorpenads

Jak wygląda dziś pobyt w sanatorium Mielec co z czasem wolnym ,czy można wychodzić poza teren sanatorium n: w góry.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Sanatorium Mielec?

Tak jak w każdym sanatorium ,

Tak jak w każdym sanatorium życie sanatoryjne kwitnie. Wszyscy bawią się dobrze.

Emilia

Witam, czy ośrodek Mielec przyjmuje do pracy na weekendy studentów do pomocy?

Jadę do Mielca od 13 kwietnia do 4 maja z Gdańska :)może ktoś jedzie z Trójmiasta ? Może jakaś pomoc w zaplanowaniu podróży

Gabriela
@Anna

Jadę do "Mielca" w tym samym terminie. Jadę pełna obaw co tam zastanę, ...ale jadę. Może nie będzie tak źle jak niektórzy piszą. Może się tam spotkamy...Też się boję dojazdu, jadę z Poznania. Pozdrawiam

@Gabriela

Witaj :) super że się odezwałaś ...moje odczucia są takie same ale cóż zakładamy różowe okulary i przetrwamy :):) Na pewno spotkamy się na miejscu ,a jak u Ciebie komunikacja masz dojazd na poranne godziny ??

Gabriela
@Anna

Hej! Jeśli chodzi o podróż to nie wiem jeszcze na 100% jak to ogarnę. Chodzi mi po głowie wcześniejszy wyjazd do Krynicy i spędzenie tam Świąt. Z Poznania mam niewiele bliżej niż Ty z Trójmiasta, także wyjazd na ostatnia chwilę może być trudny. Nie wiem jak to będzie na miejscu....to jest mój pierwszy wyjazd sanatoryjny ....jak jest z przydziałem pokoi...hm...Masz rację, potrzebne są różowe okulary. Jestem z natury optymistką i wierzę, że wszystko się uda :). Pozdrawiam serdecznie!

@Gabriela

Witaj :)No tak odległość również masz ogromną ,a jedziesz sama czy z małżonkiem ? to spędzenie Świąt w Krynicy nakłoniło mnie do pytania .Wiem na pewno że powinnyśmy byś raniutko nawet o siódmej :( ale u mnie komunikacja nie pasuje dlatego pojadę dzień wcześniej ,do Krakowa dotrę" pendolino "następnie przewoźnik "szwagropol"no i dalej ...JA nie dzwoniłaś do Mielca z pytaniem o pokoje ? ja dzwoniłam :(brrr OKULARY KONIECZNIE ZABIERANY :)pozdrawiam serdecznie :) pisz...

@Gabriela

Witaj :) No i już nie pojedziemy w Kwietniu ...ciekawe jaki będziemy miały następny termin ? czy taki sam ? Rozumiem że jesteśmy w kontakcie :):) Pozdrawiam serdecznie

Sabina

Czy ktoś jedzie do sanatorium w Krynicy Zdrój w terminie 23.03-13.04.2020 z Lublina lub okolicy?

Jadę 23.03 do krynicy z Lublina autokarem o godzinie 7:05

@Krystyna

Witam ja też jadę tym autobusem z przystanku na Al, Sikorskiego z Lublina o 7 05 .' Mam skierowanie do sanatorium Mielec A Pani do którego sanatorium jedzie? Pierwszy raz czy juz gdzieś Pani była,ja pierwszy pozdrawiam

Grażyna
@Sabina

Ja jadę do sanatorium Beskid od 02 maja(z ZUS mam skierowanie) , również pojadę z Lublina autobusem 7 :05 to ja już byłam 3 razy pozdr;

@Sabina

Jadę pierwszy raz do sanatorium Mielec w Krynicy Zdrój 23 Marca z Lublina o 7:05 do zobaczenia

@Sabina

Witaj mam pytanie odnośnie powrotu z sanatorium . Czym wracasz do Lublina.Jeśli możesz odpisz.

Tak ale 14 kwietnia o 13:05

Tym samym autobusem

@Sabina

Witam .Wracam tym samym autobusem .Jak Pani będzie wsiadać to zajmne miejscę i pomacham rękom

@Krystyna

To fajnie do zobaczenia????

Christoss1967

Właśnie z Krynicy wczoraj wróciłem

@Christoss1967

Czy może Pan napisać jakie są tam warunki jakie zabiegi i czy warto jechać ? Pozdrawiam

Christoss1967
@Sabina

Pokoje są spore,ciepłe,czysto,jedzenie dobre,można przytyć ciut,Maszyny zabiegowe raczej przestarzałe.Ale mnie naj zależało na borowinach,które były. Masażysta p.Andrzej mega fachowiec.Fajne fajfy i dancingi.560 m n.p.m,,,,to namiastka gór.Ładna przyroda,wszędzie strumyki wody,jak to u podnóża góry.Zdecydowanie warto jechać,,,,choć najjj chwalą ludzie obiekt sanatoryjny,o nazwie Nowy Dom Zdrojowy

@Christoss1967

Dziękuje za informację pozdrawiam

Witam . Pani Sabino wyjazd aktualny czy rezygnacja ????.Pozdrawiam

@Krystyna

Myślę, że i tak zamkną sanatoria, ja pracuje i dużo osób poszło na zwolnienia w związku z zamkniętymi szkołami to muszę zrezygnować z wyjazdu pozdrawiam

Robert1966

Witam, 23.03 Sanatorium Mielec, wcześnie rano jadę do Krynicy. Mieszkam w okolicy Trzebnicy i mam miejsce w aucie lub dołożę się do paliwa i opłaty parkingowej.

Grażyna

Witam, ja jadę w terminie 02 maja 2020 r mam pytanie czy ktoś ma skierowanie z Lublina czy okolic Puław pozdr; kuracjuszy przebywających

Gosia B
@Grażyna

Jadę do sanatorium Mielec od 4 do 25 maja

Gosia B
@Gosia B

Jestem ze Świdnika ,ale jadę z Lublina autokarem 3 maja ,dzień wcześniej , mam nocleg

BB

Wróciłam z sanatorium Mielec, byłam na przełomie stycznia i lutego. Sanatorium, jak sanatorium, moje trzecie. Mimo, że dotarłam dość późno dostałam fajny pokój 2x2 ze wspólną łazienką. W dużej łazience była wanna, prysznic i nawet bidet! Każdy dostaje duży ręcznik, wymieniany w połowie turnusu i drugi do kąpieli lub okładów borowinowych. W pokojach telewizory (płatne! od każdej osoby), łózka, szafka nocna, lampka, po dwie szuflady (dla każdej osoby) w komodzie i wspólna, mała szafa, stolik i dwa krzesła. My miałyśmy jeszcze w większym pokoju aneks kuchenny ze zlewem i szafkami, czajnik elektryczny, szklanki, więc do szczęścia niczego nam nie brakowało... Kołdry miękkie i cieplutkie, był jeszcze dodatkowy koc, ale w pokojach było dość ciepło, więc nie korzystałyśmy. Jeśli chodzi o pokoje, to są bardzo zróżnicowane, trzeba oczywiście dobrze trafić, ale najważniejsze są osoby z którymi się mieszka. Niestety, trafiają się czasami prawdziwe zołzy!. pokoje i łazienki sprzątane 1 lub 2 razy w tygodniu. Baza zabiegowa średnia: są kąpiele borowinowe i solankowe, okłady z borowiny, inhalacje (przypisywane prawie każdemu w dość dużej ilości, na dość sfatygowanym sprzęcie, brr...), kąpiele suche, naświetlania, magnetronik, prądy, masaż - niestety, kto pierwszy, ten lepszy, dla tych, co przybyli później już nie starczyło :(. No i oczywiście dla wszystkich gimnastyka zbiorowa lub indywidualna. Zabiegi wykonywane były dość solidnie i na czas, czasami udało się coś przełożyć, jeśli np. kolidowało z wycieczką. Minus to godziny zakończenia zabiegów, i znowu, ci, którzy przyjechali wcześniej kończyli nawet o godz. 9,00 czy 10.00 i mieli wolny czas, chociaż zdecydowana większość kończyła około 15. Zabiegi były również w sobotę (2-3) Panie wykonujące zabiegi - z drobnym wyjątkiem, profesjonalne, pan od ćwiczeń - bomba! Nie najlepiej jest z badaniami lekarskimi: wizyta trwa 3 minuty, wywiad szczątkowy, brak badań, zero mierzenia ciśnienia, A jeśli chcesz, to tylko w ustalonych godzinach...Jeśli komuś nic nie dolega, to fajnie, ale jeżeli coś się dzieje, to już nie najlepiej, bo lekarz jest w sanatorium tylko w określonej godzinie. Stołówka: wygląd z PR-Lu, ale czysto. Jedzenie: bardzo dobre zupy, drugie dania standardowe, dobre, ale szału nie ma. Kolacje i śniadania: podobne, trochę wędliny lub sera, dwa kawałki pomidora (najczęściej), czasami jakaś sałatka, na śniadanie zupa mleczna dodatkowo. Zawsze można się najeść. Wada, albo zaleta (jeśli ktoś lubi chodzić), to spora odległość od centrum (ronda), ok 1,3 km. Polecam ścieżkę przez las (park zdrojowy), idąc z Mielca w stronę miasta skręcamy w lewo na mostek (chyba ulica leśna). Okolica cudowna, dużo atrakcji, szlaków, Góra Parkowa na pieszo, ok 1,7.km lub kolejką, muzeum Nikifora... i wiele możliwości spędzenia wolnego czasu. Jestem pozytywnie zaskoczona po tylu negatywnych opiniach (bałam się jechać!)

@BB

Dziękuję za informację. Jest dobra. Bo ja jadę do sanatorium Mielec 2.03.2020 r .To moje pierwsze sanatorium. I ludzie piszą różnie, ale czasem przesadzaja. Jestem zadowolony za informację na temat Mielec sanatorium. Pozdrawiam i dzięki za szczegółowe informacje.

Ala
@BB

Dziękuję za opinie. Poprzednie były tak negatywne, jadę 2.03 i zastanawiałam się czy nie zrezygnowac

@BB

Dziękuję za informację ja jadę 23 marca i fajnie jest przeczytać pozytywną opinię o tym sanatorium a taka odległość od centrum to zaleta chodzę po 6 km jak tylko mam wolną chwile

BARBARA
@BB

Dziękuję za pozytywne nastawienie do sanatorium Mielec ,tych opinii aż się bałam ,jadę pierwszy raz 02.03.2020 i się zastanawiałam czy nie zrezygnować więc jadę - super za opinię - pozdrawiam

Czesc Pawel ja tez jade 2.03 do Mielca

@Paweł

Ja juz bylem pare razy w sanatorium ,moge Ci cos podpowiedziec,jesli czegos nie wiesz

@mariusz

Cześć Mariusz. To fajnie że jedziesz wtedy co ja. Ja będę na miejscu o godz 9.30 w dniu 2.03 . Ja jadę sam. Ja pierwszy raz. Możesz udzielić mi wskazówki dotyczące senatorium.

@Paweł

Witaj.bedziesz wczesnie ja okolo 12tej bo mam 360 km ,martwia mnie pokoje 4 osobowe,reszta to pikus ,da sie rade,Podaj mi swoja poczte to sie wymienimy tel,co Ty na ?

@mariusz

Ok. Pokoje są 2 i 3 pokojowe tak mówili jak dzwoniłem do sanatorium Mielec. Miałem właśnie Ciebie prosić o pocztę i tel. Myślimy jednakowo. To ja podaje czy ty podasz pocztę i tel. ?

@mariusz

Nie odpisałeś mi. Czy ty mi podasz pocztę czy ja tobie ? Odpisz mi .

To podaj swoja ,zadzw,do Ciebie,

@mariusz

A może ty podasz pierwszy ?

Podałem. Lecz ani sms nie otrzymałem ani czy otrzymałeś email o demnie. Ja jadę do sanatorium Mielec by odpocząć i po zabiegach nabrać sił do życia. Ludzie często kłamią .I ufam tylko sobie, nie wiem kogo spotkam tam w swoim pokoju lecz i tak zachowam zdrowy rozsądek. Pozdrawiam wszystkich którzy spedzom ten te trzy tygodnie.

Mika
@Ala

bylam tam i wiecej nie pojade. Ludzie jedzie sie po zabiegi a tam baza zabiegowa fatalna. u mnie w przychodni sa lepsze zabiegi.

Witam :) Mam turnus w sanatorium MIELEC od 13 kwietnia do 4 maja , Trzeba dojechać do tej KRYNICY (usunięte przez administratora). Jestem z Gdańska może jedzie ktoś z Trójmiasta lub okolic -może jakieś pomysły na najlepszy dojazd ,chętnie skorzystam z pomocy

Christoss 1967Lublin

jestem aktualnie ,we współpracujacym z Mielcem,sanatorium o nazwie Beskid. Jest bardzo dobrze,jedzenie,czystość,duże pokoje.Brakuje dancingów. Coś ma być w poniedzialek,na zapisy,,pozdrawiam

41.

SA Był to mój pierwszy pobyt w sanatorium (grudzień 2019r). Przed wyjazdem, czytając opinie strasznie się stresowałam zwłaszcza tym, że przyjdzie mi spędzić 3 tygodnie z dwoma współlokatorkami. Ku mojemu zdziwieniu obie kobiety okazały się suuuper współtowarzyszkami miłego odpoczynku. Pokoje rzeczywiście skromnie wyposażone ale panie dwa razy w tygodniu odkurzają i systematycznie wynoszą śmieci. Zabiegi szału nie ma ale okłady borowinowe cudowne. Pan prowadzący poranną grupową gimnastykę świetny w swoim fachu. Niepotrzebne te inhalacje ale to taki zabieg zapychacz aby w suma 54 się zgadzała. Posiłki ok. Panie bardzo miłe. Oczywiście narzekający zawsze się znajdą, a to że to mało warzyw, małe porcje itp. Na śniadanie, codziennie w wazie coś na mleku i do tego chlebek (2 rodzaje z chrupiącą skórką) oraz wędlina. Opieka lekarska prawie żadna. Króciutka wizyta, zabiegi i tyle. Okolica piękna. Można spacerować, wyjeżdżać na wycieczki organizowane przez miejscowe PTTK. Naprawdę można odpocząć od codziennych obowiązków i troszkę podreparować zdrowie.

aldona

Witam dostałam właśnie skierowanie od 2-03-2020 . Czy jedzie Ktoś w tym kierunku z Kalisza lub okolic

@aldona

Właśnie jadę z Kalisza ale...19 stycznia. Szkoda.

@aldona

Witam.Ja tez jadę w tym terminie.Chętnie bym się zapoznała z kimś wcześniej.To mój pierwszy taki wyjazd.

@Kasia

Z przyjemnością ja właśnie jutro wyjeżdżam z sanatorium w Wieńcu z ZUSu

@Kasia

Było super boję się tylko dojazdu do Krynicy

@Aldona

Ja prawdopodobnie do Krynicy pojadę juz w niedzielę.Mogę panią zabrać.Zarezerwujemy sobie blisko uzdrowiska nocleg a na drugi dzien ruszymy do Mielca

@Kasia

Bardzo dziękuję ale kupiłam już bilet jadę pociągiem w poniedziałek , będę na miejscu dopiero po 18. Jadę inter z przesiadką w Koluszkach.

A skąd jedziesz ?

Barcin miasteczko niedaleko Żnina i Inowrocławia

Szkoda to 150 km od Kalisza . Do miłego spotkania na miejscu

@Kasia

Czytając wpisy zastanawiam się czy nie zrezygnować . Tym bardziej że 26 stycznia wróciłam z sanatorium w Wieńcu zdroju , Ośrodek Jutrzenka zasługuje na 4*

Lxxxxx
@ALDONA

Ja też jadę do sanatorium Mielec-Jadę autokarem.

@ALDONA

No szkoda bo przez Kalisz migę jechać.Chyba,że możesz zwrócić bilet i zabiorę ciebie a jak nie to może w drugą stronę jak będziemy wracać ale to możemy ustalić na miejscu.Myśl,że się poznamy.

@Kasia

Fajnie jeżeli to nie kłopot to ja chętnie skorzystam . Oczywiście bilet mogę oddać .Podaję swój adres email (usunięte przez administratora) . Tam podam swój nr telefonu

@Lxxxxx

To do miłego spotkania

@ALDONA

Wysłałam wiadomość.Podałam też swój nr tel.Do miłego usłyszenia.Pozdrawiam.

Joanna

Jadę w terminie 2 marca

Alxxxx
@Joanna

Cieszę się, będzie nas więcej. A skąd jedziesz.

Artur
@Alxxxx

Co skłoniło Was do tego, że wybraliście właśnie to sanatorium? Chcę dowiedzieć się, pod jakim kątem warto, jest wybrać się właśnie tam. Może mi pomożecie?

Alxxxx
@Artur

Odesłałam skierowanie na grudzień do mswia, to za karę dostałam tą samą miejscowość w marcu tylko gorsze sanatorium

Terenia KR

Wróciłam dziś z sanatorium Mielec. Wyżywienie mało urozmaicone ale bardzo smaczne. Parking płatny ok 170zł ale po bardzo dużych opadach śniegu,nieodśniezony przez trzy dni. Całkowity brak wyjazdu! Zabiegi przyznawane z automatu, bez jakiegokolwiek badania. Nadrabia rehabilitant Pan Stanisław, jedyna osoba zaangażowana w to co robi.

@Terenia KR

Dzięki za komentarz o sanatorium Mielec. Ja jadę 02.03.2020r do sanatorium Mielec z Krakowa.

Moni

Jadę do sanatorium Mielec w dniu 10.02 z Krakowa, mogę zabrać 1 osobę! Mój adres e-mail Monczucz74@wp.pl

Czy ktoś jedzie z Krakowa do Krynica Zdrój sanatorium Mielec 2.03.2020 r. ???

Kriss 1967

jadę autem 17 lutego z Lublina,,,,,pozdrawiam

EDZIA
@Kriss 1967

Do jakiego sanatorium jedziesz ?

@EDZIA

Do sanatorium Mielec , 10.02.z łodzi.

kris

Ja jadę do sanatorium Mielec.

@Sławek

Kiedy. i z skąd.

Kross 1967

Beskid

Zostaw merytoryczną opinię o Sanatorium Mielec - Krynica-Zdrój

• Jak się pracuje w Sanatorium Mielec?

Zobacz opinie na temat firmy Sanatorium Mielec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanatorium Mielec?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 11 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sanatorium Mielec
2.9/5 Na podstawie 390 ocen.

Sanatorium Mielec