Opinie o Sanatorium Mielec w Krynica-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Sanatorium Mielec. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Sanatorium Mielec o rekrutacji.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sanatorium Mielec w Krynica-Zdrój

Misia

Dzień dobry, moja mama dostała skierowanie do tego sanatorium w okresie 23.08.2021-13.092021r. czy ktoś z Państwa również wybiera się w tym czasie z okolic Łodzi ?Pozdrawiam

Jagoda
@Misia

Witam, mam turnus od 23.08 - 13.09.2021r. w Krynicy Zdrój w Sanatorium Mielec. Jestem z Łodzi. Czekam na informację czy ktoś jedzie także w tym terminie z Łodzi?? Pozdrawiam

Jagoda
@Jagoda

Super cieszę się????moja mama dokładnie ze Zduńskiej Woli ????mam pytanie czy jedzie pani autobusem czy ktoś Panią zawozi? Pytam ponieważ moja mama jest po wypadku i chodzi o balkoniku staram się jej pomóc w znalezieniu transportu lub małej pomocy przy podróży? Sama niestety w tym terminie niemoge jej pomoc ponieważ spodziewam się dziecka i to będzie ten termin w którym mogę urodzić.

Misia
@Jagoda

Super cieszę się????moja mama dokładnie ze Zduńskiej Woli ????mam pytanie czy jedzie pani autobusem czy ktoś Panią zawozi? Pytam ponieważ moja mama jest po wypadku i chodzi o balkoniku staram się jej pomóc w znalezieniu transportu lub małej pomocy przy podróży ? Sama niestety w tym terminie niemoge jej pomoc ponieważ spodziewam się dziecka i to będzie ten termin w którym mogę urodzić.

jzm

można jechać prywatnie za 2000 za tydzień. a na NFZ za grosze ludzie chcą hotel 5- gwiazdkowy i homary, może szampan francuski. Jak są fajni, optymistyczni ludzie i dobre zabiegi to jest ok

Ted

Jadę do tego miejsca 23.08.2021 własnym autem i mogę zabrać jedną lub 2 osoby, jestem z Bystrzycy Kłodzkiej.

Krynica zdroj

Bylam na turnusie od 31.05 do 21.06 2021r rewelacja Krynica Zdrój jest boska uzdrowisko bardzo dobre pod kazdym wzgledem super pozdrawiam

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sanatorium Mielec spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Sylwia

Dzień dobry, moja mam dostała skierowanie do tego sanatorium w okresie 12.07-02.08.2021r. czy ktoś z Państwa również wybiera się w tym czasie?Pozdrawiam

"Moja mama" miało być :)

Danuta

Ja jadę ..z jakiej okolicy jedzie Pańska mama? Pozdrawiam

@Danuta

Witam, mamę zawiozę osobiście,a jest z okolic Krakowa? A Pani skąd się wybiera?Pozdrawiam

katana
@Sylwia

tak mam tan skierowanie w tym terminie z kąt jesteś podaj region

@katana

Mama jedzie z Krakowa a Pani?

Grażyna

Witam, czy ktoś z okolic Włocławka wybiera sie w terminie 12.07.2021 do sanatorium Mielec? Pozdt

Bożena

WItam, czy jest ktoś kto wybiera się do s. Mielec na turnus od 21.06.. ja jestem z lubuskiego okolice Nowa Sól. Pozdrawiam

Anka
@Bożena

Ja mam skierowanie,ale czytając opinie nie sądzę żebym tam pojechała.

niki
@Bożena

ja tez na ten sam turnus jade

Niki
@niki

Witaj,a można wiedzieć skąd jesteś i jak planujesz dojechać pozdrawiam:-)

grazyna
@Anka

a ja jestem na turnusie i nie narzekam a tez byłam sceptyczna czytając opinie

Bożena

Czy ktoś jedzie do Krynicy 21.06.21?

Dorota

Tak, jadę 21 czerwca. Dorota

@Dorota

Witaj , a można wiedzieć skąd i jak zamierzasz dotrzeć na miejsce , ja jestem z okolic Zielonej Góry. Pozdrawiam

Bożena

Czy ktoś jedzie do Mielca na turnus od 21.06 .21 z lubuskiego albo dolnośląskiego, może jakiś kontakt ?

Grażyna

Witam mam pytanie czy jest basen , czy naprawdę jest tak żle proszę o odpowiedź kto tam przebywa pozdr;

Bona
@Grażyna

Nie ma tam basenu. Jest tak źle jak piszą. Byłam o potwierdzam!!!!

Sabina
@Grażyna

Tam basenu nie ma ale jest bardzo blisko w hotelu silesia jest tez sauna i można kupić karnet więc chyba nie ma problemu

@Sabina

dziękuję za odpowiedź pozdr;Grażyna

@Grażyna

Basenu nie ma. Chętni korzystali z basenu sąsiadującego senatorom. Senatorium Mielec, no cóż, widziałam gorsze, ale administracja, lekarze i pielęgniarki oraz niejadalna kuchnia zatrzymali się w głębokiej komunie. Tylko rechabilitanci i recepcja są na właściwym poziomie.

Maria
@Grażyna

Co do recepcji - tak samo beznadziejna jak cała reszta

@Grażyna

Jest bardzo miło, trochę PRL zajeżdża, ale jest ok

Dorotek000
@Paweł

Bardzo mnie cieszy taka opinia, bo za 4 tygodnie tam będę.

Jedru
@Grażyna

Bylem w sanatorium Mielec w krynicy zdroj w tym roku niedawno nie polecam basenu nie ma zabiegi komunistyczne i taki sam sprzęt jak zabiegi jedzenie lepiej karmię swojego pieska byłem w różnych sanatoriach to jest najgorsze pod każdym względem

Może KTOŚ kto był lub przebywa obecnie w tym sanatorium napiszę jak naprawdę jest :) strona bardzo słabo rozbudowana ....

janusz
@Anna

Bylem w Mielcu na turnusie do 02 03 2020 tez sie obawialem co zastane.Mialem pokoj w czesci budynku po remoncie,pok 3 os ,duzy, w lazience kabina prysznicowa, umywalka,WC i bidet. Posilki dobre, nic sie nie powtorzylo,jadlem na II turze i zupy nie byly gorace jedyny minus

@janusz

Witam :) Dziękuję za dobre wieści bo tak mało ich tutaj .Tak słyszałam że pokoje są 3 os . oj żebym trafiła do tej części po remoncie ,dla mnie najważniejsze żeby nie było ciasnoty :) Napisz proszę o której godzinie tam się stawiłeś ?ponoć najlepiej raniutko ...a zabiegi ? Pozdrawiam

janusz
@Anna

Witam,ja przyjechalem ok 12 tej i poprosilem o pokoj z widokiem na ulice.Jak przyjedzie sie wczesnie rano szanse sa wieksze. Nie chcialem zabiegow zbyt wczesnie i lekarza poprosilem o zabiegi po sniadaniu i tak mialem rozpisane. Nie zalapalem sie juz na masaz,szkoda ale pozostale zabiegi byly ok. Z pobytu bylem zadowolony bo czytajac opinie innych zastanawialem sie czy jechac. Na dancingi to do Artystycznej bo najblizej. Milego wypoczynku i pozdrawiam

Obieżyswiat (w myslach)
@Anna

Byłem równo rok temu w kwietniu. Powiem tak - byłem w wielu samatoriach a to należy do kategorii ostaniej. Na "dzien dobry" powitanie - tylko pokoje 3 - osobowe (również z aneksem) a dalej to jak w filmie - coraz gorzej i gorzej. Bez cienia optymizmu. NIGDY WIECEJ "MIELCA". W dodatku pogoda jak na kawiecien zimowa z 2 dniami ze sloncem. Dalej? Komentarz zbyteczny. Jedyny plus to dobre jedzenie ale bez nadmiaru, dodatków sie nie spodziewajmy extra, wszystko wyliczone,o....przepraszam -procz chleba. W uszach mam pisenkę "Nigdy więcej" "Mielca"

Kuracjuszka
@Obieżyswiat (w myslach)

Potwierdzam pana opinie nigdy więcej Mielca, właściciel sanatorium rządzi się prawami wyjętymi z prl-u. Lekarz pracuje tam za karę, robi łaskę że zabieg w ogóle jakiś da. Z posiłków drugie dania jedynie w miarę zjadliwe, zupy, śniadania i kolacje (usunięte przez administratora)

zola
@Anna

beznadziejnie, stołówka jak dla więźniów z plastikowymi obrusami, jedzenie zimne

BBA

Czy jedzie ktoś z Mazur, okolice Ełku, do sanatorium "Mielec" w Krynicy, na turnus od 31 maja?

@BBA

la lade z Łukowa polnocne lubelskie jesli szukasz pasażera bardzo chętnie

andzia

czy ktoś jedzie do Krynicy Zdrój od 10 maja 2021

Marla
@andzia

tak, rodzice- Ania i Mirek:)

Marla
@andzia

z okolic Bydgoszczy. a Pani?

Izka

Ja jade, jestem z Wielkopolski

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Zdziwiony

Jak sobie sam wystawisz taką umowę ha ha ha :) ;)

Emilia
@Zdziwiony

Co konkretnie masz na myśli? Rozumiem, że pracodawca zapewnia inny rodzaj umowy? Mógłbyś o tym opowiedzieć więcej? Chciałabym się dowiedzieć, jaka panuje atmosfera. Jak wygląda kwestia godzin pracy?

Zdziwiony
@Emilia

Trzymaj się z daleka od tego sanatorium, dobrze radzę

@Zdziwiony

A ja byłam w zeszłym roku i bardzo mi się podobało!

xxxx
@Ewa

Dyskusja dotyczy pracy w sanatorium - proszę czytać ze zrozumieniem!

Pacient
@Zdziwiony

Nie polecam słabe wyrzywienie brak zainteresowania zarzadcy

Serdecznie odradzam

Często nawracają oferty pracy w tym miejscu, więc piszę ku przestrodze. Jeśli szukasz poważniej pracy, w miejscu gdzie będziesz traktowany z szacunkiem to myślę, że trafiłeś źle. W wiadomości tej opowiem krótko o sposobie rekrutacji, o samej pracy - nie, bo na pewno jej nie podejmę. Sama rozmowa rekrutacyjna została przeprowadzona w bardzo nieprofesjonalny sposób. Jako miejsce rozmowy posłużył nam hol budynku, jako widownia - kuracjusze krzątający się po nim. Osoba przeprowadzająca rozmowę nie była zapoznana z CV, nawet w minimalnym stopniu. Uslyszlam, że organizacje pozarządowe rozkradają podatki, podczas gdy chwilę później padło zapytanie, w którego ramach mieściła się próba oszustwa urzędu pracy, jak i mnie samej. Oferowanie takich warunków uważam za naganne. Moje pierwsze odczucie po rozmowie - nie wiadomo czy śmiać się czy płakać, że system rekrutacji i przeświadczenie o sposobie traktowania pracownika może gdzieś tak jeszcze wyglądać.

DRAMAT
@Serdecznie odradzam

Mam podobne wrażenie. Byłam umowiona na konktetną godzine, rozmowa obdyła się z godzinnym opoźnieniem co uważam za brak szacunku, bo każdy ma swoje plany, i to że nie pracuje nie oznacza, że szastam czasem. Dodam jeszcze, że proponowane warunki pracy żałosne = umowa zlecenie (ponadto miałabym przychodzić w swoje wolne dni NIEODPŁATNIE, by nauczyć sie zawodu, gdyż jak sie dowiedziałam firma nie oferuje szkoleń!!!, co więcej proponowano mi "bardzo zbliżone stanowisko pracy", a nie na takie na które aplikowałam"). Potwierdzam, osoba rekrutująca nie przygotowała sie do rozmowy (mam na myśli niezapoznanie sie z CV i wytykanie, że wcześniej nie pracowałam na aplikowanym stanowisku). To błąd osoby selekcjonującej CV, że zaprosiła na rozmowe, nie zaś wina kandydata. Inaczej bym nie przyjeżdzała jeśli uprzednio ktoś by mnie poinformował, że bez doświadczenie nie przyjmujemy. Jestem rozczarowana, ponieważ spodziewałam się profesjonalnego pojejścia. Ponad godzinne opóżnienie jest NIEDOPUSZCZALNE.

kandydat
@DRAMAT

Z tego co zdążyłam się zorientować, nikt tam nie przeprowadza selekcji cv z tej prostej przyczyny, że nie ma kogo poddawać selekcji. Osoby mieszkające w Krynicy lub okolicach dobrze znają to miejsce - Krynica to mała mieścina, gdzie wszyscy wszystko wiedzą, więc mogą liczyć tylko na takich kandydatów, którzy się jeszcze niczego nie zdążyli dowiedzieć o tym sanatorium

DRAMAT
@kandydat

Mhm, czyli jest więcej osób, które miały podobne przygody z tą placówką. Przykre, że aplikuje się na stanowisko, w ogłoszeniu obiecuje gruszki na wierzbie, potem człowiek zderza się z rzeczywistością i pozostaje rozczarowanie. Szkoda, że nie wiedziałam wcześniej. Nie było w sieci informacji na ten temat. Ale mądry polak po szkodzie.

Zainteresowana.

Czy może był już ktoś w tym roku w tym sanatorium i może coś napisać na jego temat.Będę wdzięczna.Mam skierowanie do tego sanatorium i jestem zdruzgotana opiniami.

Pawel
@Zainteresowana.

Byłem w tym sanatorium w 2018 r na przełomie maj/czerwiec, też dotarłem do negatywnych opinii, budynek z czasów PRL, ale zabiegi , kuchnia były zadawalające, Wspaniała okolica , mnóstwo szlaków, walorów antropologicznych i przyrodniczych i mnóstwo atrakcji przeważają ze turnus zaliczam do bardzo udanych. natomiast nie mam pojęcia jak w tym rezimie sanitarnym będzie to wyglądało, ale wokół jest gdzie pospacerowac i pozwiedzać, dla nie zmotoryzowanych dobra komunikacja bus. Polecam!

Michasia

Mam pytanie, czy ktoś z Państwa z okolic bądź na trasie Warszawy jedzie do Krynicy Zdroju 19 kwietnia.

Kasiula

robert

cześc jadę z warszawy

Jadę do sanatorium beskid

@robert

Cześć, ja jestem z Warszawy i wybieram się do Krynicy od 26.10.2020 r. Na moim skierowaniu jest napisane Sanatorium Uzdrowiskowe "Mielec", a pod spodem Sanatorium Uzdrowiskowe "Beskid". Co to znaczy? Będę w tej lub w tej lokalizacji? A może będę dochodzić na zabiegi z "Mielca" do "Beskidu" lub odwrotnie?

@Małgosia

Cześć.Ja też tak miałem beskid i Mielec zadzwoniłem do NFZ i mam beskid.zobacz jeszcze na skierowaniu od lekarza .

@Sławek

Na skierowaniu napisane ręcznie tylko Krynica Zdrój, ul. Piękna 17.

@Małgosia

Na tej ulicy jest sanatorium Beskid

@Sławek

No, to wszystko wskazuje na to, że się tam spotkamy. A czy wiesz już, czym będziesz jechał i kiedy? Robert, który zainicjował ten wątek, też tam będzie jechał, ale się nie odzywa.

@Małgosia

Robert pisał ze ma Mielec.Ale my prawdopodobnie będziemy w tym samym sanatorium.Co do wyjazdu miejmy nadzieję że nie będzie tam strefy czerwonej bo zamkną nam sanatoria.jeszcze nie wiem czym będę jechał.Jest autobus Warszawa-Krynica

@Sławek

Zobaczymy, jak będzie. To jeszcze z góra trzy tygodnie. Pozdrawiam.

Ewa, Robert, Sławek bądźmy w kontakcie, mój adres email: urszula.cafe@gmail.com

@Małgosia

Mielec być może zamknięty a Beskid otwarty gdyż jest to ten sam właściciel. Wróciłam z Mielca zadowolona na maksa zabiegi jedzenie obsługa klienta i pokoje na 4 polecam jak dla mnie to super ciche spokojnie

Paweł 50
@Anna

Witam też byłem we wrześniu jestem zadowolony

Anka

Byłam w wrześniu w Mielcu pokój bardzo ładny z balkonem widok na góry i Krynicę zabiegi super pielęgniarki miłe posiłki dobre zadowolona bo wypoczęłam tylko brak rozrywek ale taki mamy czas

Zostaw merytoryczną opinię o Sanatorium Mielec - Krynica-Zdrój

• Jak się pracuje w Sanatorium Mielec?

Zobacz opinie na temat firmy Sanatorium Mielec tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sanatorium Mielec?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 11 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Sanatorium Mielec
2.9/5 Na podstawie 390 ocen.

Sanatorium Mielec