met-bud gończyce Sp. Z O.O

Gończyce

Opinie o met-bud gończyce Sp. Z O.O

anonim 2010-08-09 10:35:22
Uwaga. Firma wiele obiecuje, ale praktycznie nic z tego nie realizuje. Zatrudnienie na 3-5 miesięcy i "następny" który uwierzy w obietnice. Do tego dochodzą trudności w terminowym płaceniu wynagrodzeń.
pracownik 2010-10-31 21:58:28
BZDURA........WIDOCZNIE NIE BYŁEŚ(AŚ)ZAINTERESOWANY PRACĄ!!!! "WSZĘDZIE DOBRZE GDZIE NAS NIE MA". SĄ LUDZIE, KTÓRZY PRACUJĄ TU PO 10 LAT. JEST CORAZ LEPIEJ. NAJWAŻNIEJSZE,ŻE FIRMA REJESTRUJE I WYNAGRODZENIA TEŻ PŁACI.
anonimie??? a gdzie masz teraz lepiej skoro już tam nie pracujesz?????? Napisz!!!!!! Dlaczego odszedłeś z firmy?
anonim 2011-01-13 10:08:02
(usunięte przez administratora) Rządzi prokurent z rodzina. Płace marne 1300, nie na czas( brak wypłaty przez 3 miesiące). Brak premii. Warunki pracy katastrofalne. Brak organizacji i zwykła głupota kadry kierowniczej . Firme ścigają komornic.
anonim 2011-02-21 13:03:39
A powiedzcie mi bo w ubiegłym roku było głośno że sciteex wykupuje met bud?

Dawno nie interesowałem sie jak ta sprawa wygląda ale jestem ciekawy?
Były 2012-01-07 14:24:00
pracownik - 2010-10-31 21:58:28

Janusz nie podszywaj się pan pod pracownika.
bond 2015-01-13 22:09:12
syf brud, nie polecam tej firmy
pracownik 2015-02-05 11:38:05
firma z tradycjami od 1992 roku na rynku ludzie z doświadczenie przynajmniej kilu letnim 70% inwestycje w infrastrukturę największe od 15 lat zarobki jak na tą okolice średnie kierownictwo normalne wypłaty zawsze 10
pracownik 2015-02-05 11:44:10
w firmie zatrudnia się głównie spawaczy reszta etatów obstawiona główne wymagania abstynęcja i uczciwość
cornel 2015-07-25 20:06:18
firma wykorzystująca aktualnie rynek pracy na tym terenie ,pracownicy tu pracujący zarabiają ,najniższą krajową ,warunki pracy są fatalne ,bezpieczeństwo i higiena pracy pozostawia wiele do życzenia ,zarządzający kierownik biega z prędkością światła na wysokości lamperii,pracownik traktowany jest jak niewolnik,przykro na to patrzeć
Francesco 2016-08-02 11:56:25
syf i brud opisujesz swoje miejsce zamieszkania ? :-)
Zostaw swoją opinię o met-bud gończyce Sp. Z O.O - Gończyce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie met-bud gończyce Sp. Z O.O