Opinie o Biuro Turystyczne Sun Travel w Biała Podlaska

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Biuro Turystyczne Sun Travel. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Biuro Turystyczne Sun Travel o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biuro Turystyczne Sun Travel w Biała Podlaska

Byly pracownik Nowy wpis

Nie polecam Sun Way Travel. Przepracowałam tam 3 mc. Nie placa na czas. Wyplaty opóźnione po 2 tygodnie i często ucięte. A tłumacza sie tym ze nie zarobiłeś na siebie. Kiedy prosisz o wyplate Nie odpisuje a na koniec umowy odpisuja ci "alleluja w koncu nie będę cie sluchac". Jeśli możecie omijajcie ta firmę jako pracodawcę.

Marlena Nowy wpis

Fantastyczna firma. Szkoda, że nikt nie pisze jak fajnie się tu pracuje.

mania Nowy wpis

nie wiecie jak z wynagrodzeniem w firmie Biuro Turystyczne Sun Trawel,szukają osoby do pracy i zastanawiam się nad aplikowaniem, może odezwie sie ktoś kto pracował lub pracuje w tej firmie??

tomek Nowy wpis

mam nadzieje, że jdnak któryś z pracowników to napisze jak to wszystko wygląda u Was? bo nie wiem już czy wysyłac do nich Cv czy nie, od dwóch miesięcy szukam pracy i uważam, że to o dwa za dużo jednak, a chciałbym od zaraz rozpoczc prace. Nie wiecie czy są teraz jakieś oferty pracy aktualne u nich?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Biuro Turystyczne Sun Travel? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Biała Podlaska
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Biała Podlaska
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
python

No właśnie sporo tutaj opinii klientów, a to jednak jest forum pracy, także może ktoś jest, jednak w stanie napisać, jak traktują pracowników w sun travel? W ogóle to jak jest tutaj z poziomem zarobków i prosiłbym o bardziej precyzyjną opinię, typu jakieś widełki, które proponują nowym osobą. Pozdrawiam.

michuu

Sun Travel jest najlepszy jesli chodzi o Biała. Juz wiele razy wykupywałem wczasy i rejsy u nich i zawsze było mega!! a tak w ogole to maja najlepsze i najciekawsze oferty, Mario nie polecam jak ktos wczesniej wspomniał bo zaszedłem z wybranymi swoimi kierunkami tak dla porównania to zadnego w ofercie nie mieli nawet, zenada.. wiekszosc to jakies autokarowe. w Sun u Pana Roberta napewno kazdy znajdzie cos dla siebie ;) Pozdrawiam.

moja koleżanka pracowała w sun travel moiw ze dziadostwo. poleca mi teraz biuro MARIO Presto-- faktycznie najuczciwsi i najfajniejsi w mieście. pozdrawiam

ANONIM
@Andrzej

NOWE SUN TRAWEL W RYWALU JEST SUPER WYKUPIŁAM U NICH WCZASY BYŁO ŚWIETNIE ,WSZYSTKO DOGRANE I MIŁA OBSŁUGA

byłam z biurem z zamkowej i porażka wakacje nie udane

marcin

Witam pracowałem w rywalu i rzeczywiście [usunięte przez moderatora] która przeniosła się z rywala na zamkową to jakaś dziwna jest opowiadała wszystkim dziwne niestworzone rzeczy że zamyka firmę bo taka biedna jest a co innego zrobiła. Widocznie klientów tez tak w bambuko robi. Nowa Firma w Rywalu ma nazwę Sun Travel ale to tylko zbieżność nazw i nic nie łączy tego pana z firma z zamkowej 1a

ela

Witam korzystałam z Nowego biura Sun Travel w rywalu i jest super. Ta baba z zamkowej która się przeniosła z rywala to jakaś oszustka nikogo nie poinformowała że się przenosi i zostaliśmy z ręka w nocniku Pan z Rywala nam pomógł i spedziliśmy super wakacje

Ludzie blagam nie mylcie sieciowego biura SUN TRAVEL z Zamkowej 1a z nowym tworem Sun Travel z Rywala. Sa to zupelnie inne firmy!

Miki

Podzielam Twoje zdanie. Sun Travel, ale to z Zamkowej jest najlepszym biurem w miescie. Kontakt jest praktycznie non stop. Pani- rzeczywiście bardzo kompetentna i rzeczowa, widać, że lubi swoją pracę. Nie wiem co to za nowy twór w Rywalu- kompetencji rzeczywiście brak. Polecam SUN TRAVEL z ul. Zamkowej, oni jako jednyni maja oferte niemieckich firm, rowniez wyloty z niemiec.

Zostaw merytoryczną opinię o Biuro Turystyczne Sun Travel - Biała Podlaska

• Jak się pracuje w Biuro Turystyczne Sun Travel?

Zobacz opinie na temat firmy Biuro Turystyczne Sun Travel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Biuro Turystyczne Sun Travel

Biuro Turystyczne Sun Travel