Biuro Turystyczne Sun Travel

Biała Podlaska

Opinie o Biuro Turystyczne Sun Travel

Miki 2010-07-14 13:09:30
Podzielam Twoje zdanie. Sun Travel, ale to z Zamkowej jest najlepszym biurem w miescie. Kontakt jest praktycznie non stop. Pani- rzeczywiście bardzo kompetentna i rzeczowa, widać, że lubi swoją pracę.
Nie wiem co to za nowy twór w Rywalu- kompetencji rzeczywiście brak.
Polecam SUN TRAVEL z ul. Zamkowej, oni jako jednyni maja oferte niemieckich firm, rowniez wyloty z niemiec.
anonim 2010-07-14 13:12:45
Ludzie blagam nie mylcie sieciowego biura SUN TRAVEL z Zamkowej 1a z nowym tworem Sun Travel z Rywala.
Sa to zupelnie inne firmy!
ela 2010-08-18 09:51:10
Witam korzystałam z Nowego biura Sun Travel w rywalu i jest super. Ta baba z zamkowej która się przeniosła z rywala to jakaś oszustka nikogo nie poinformowała że się przenosi i zostaliśmy z ręka w nocniku Pan z Rywala nam pomógł i spedziliśmy super wakacje
marcin 2010-08-18 09:56:45
Witam pracowałem w rywalu i rzeczywiście [usunięte przez moderatora] która przeniosła się z rywala na zamkową to jakaś dziwna jest opowiadała wszystkim dziwne niestworzone rzeczy że zamyka firmę bo taka biedna jest a co innego zrobiła. Widocznie klientów tez tak w bambuko robi. Nowa Firma w Rywalu ma nazwę Sun Travel ale to tylko zbieżność nazw i nic nie łączy tego pana z firma z zamkowej 1a
anonim 2010-08-18 09:58:18
byłam z biurem z zamkowej i porażka wakacje nie udane
Andrzej 2013-12-06 13:29:04
moja koleżanka pracowała w sun travel moiw ze dziadostwo. poleca mi teraz biuro MARIO Presto-- faktycznie najuczciwsi i najfajniejsi w mieście. pozdrawiam
ANONIM 2014-06-12 14:12:42
NOWE SUN TRAWEL W RYWALU JEST SUPER WYKUPIŁAM U NICH WCZASY BYŁO ŚWIETNIE ,WSZYSTKO DOGRANE I MIŁA OBSŁUGA
michuu 2014-06-27 14:58:03
Sun Travel jest najlepszy jesli chodzi o Biała. Juz wiele razy wykupywałem wczasy i rejsy u nich i zawsze było mega!! a tak w ogole to maja najlepsze i najciekawsze oferty, Mario nie polecam jak ktos wczesniej wspomniał bo zaszedłem z wybranymi swoimi kierunkami tak dla porównania to zadnego w ofercie nie mieli nawet, zenada.. wiekszosc to jakies autokarowe.
w Sun u Pana Roberta napewno kazdy znajdzie cos dla siebie ;)
Pozdrawiam.
python 2015-01-09 21:23:44
No właśnie sporo tutaj opinii klientów, a to jednak jest forum pracy, także może ktoś jest, jednak w stanie napisać, jak traktują pracowników w sun travel? W ogóle to jak jest tutaj z poziomem zarobków i prosiłbym o bardziej precyzyjną opinię, typu jakieś widełki, które proponują nowym osobą. Pozdrawiam.
tomek 2015-03-20 18:23:48
mam nadzieje, że jdnak któryś z pracowników to napisze jak to wszystko wygląda u Was? bo nie wiem już czy wysyłac do nich Cv czy nie, od dwóch miesięcy szukam pracy i uważam, że to o dwa za dużo jednak, a chciałbym od zaraz rozpoczc prace. Nie wiecie czy są teraz jakieś oferty pracy aktualne u nich?
mania 2016-05-13 08:42:01
nie wiecie jak z wynagrodzeniem w firmie Biuro Turystyczne Sun Trawel,szukają osoby do pracy i zastanawiam się nad aplikowaniem, może odezwie sie ktoś kto pracował lub pracuje w tej firmie??
Zostaw swoją opinię o Biuro Turystyczne Sun Travel - Biała Podlaska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro Turystyczne Sun Travel