Pol Plastic

Poznań

Opinie o Pol Plastic

Bezrobotna 2015-02-12 13:53:00
Firma to oszustwo,jakich mało.Podają nazwę i adres firmy:Pol Plastic Sp.z.o.o
ul.Wołczyńska 18 60-003 Poznań,mimo że taka firma nie istnieje w Ewidencji Działalności gospodarczej,ani nie występuje w Panoramie Firm.
malinka 2015-02-12 22:21:59
Berobotna zaczelas prace bo sie zglosilam i nie wiem czy sie zglaszac czy nie oszukuja ludzi troche sie boje ze bym mnie na cos nie naciagna
Yula 2015-02-13 13:00:00
Tak to kolejne oszustwo ! Nie dajcie sie nabrac sprawdzalam firme i taka nie istnieje. To jest straszne jak ludzie nabieraja tych co sa w potrzebie.
malinka 2015-02-13 13:29:59
yula dzieki wielkie potrzebuje kasy bo jestem samot a matka z dzieckiem myslalam ze sobie dorobie dziekuje za wszelkie informacie a znacie jakies firmy ktore daja robote w domu pisz na meila malinka1288@o2.pl
kiki 2015-02-13 13:41:03
Potwierdza się po raz kolejny, że to firma "krzak", chociaż podano nr NIP to w CEID-G wpisu nie znaleziono a na dodatkowe zapytania odpowiada "automat", ponieważ dostałam po raz drugi tą samą wiadomość co przy pierwszym zapytaniu. Co ciekawsze- z ogłoszeń nagle zniknęła oferta tej super pracy.... Szukają chętnych jak wyciągnąć 16 zł ale w skali kraju byłaby całkiem pokaźna kwota.
marika 2015-02-16 09:48:58
Ostrzegam,oferta pracy na portalu indeet to oszustwo.Ukazały się w woj.lubuskim.Wpłata 16 lub 24zł.Nie wpłacać.Brak możliwośći kontaktu z firmą na informacje inne niż w przesłanym e-mailu ,odpowiada automat nie człowiek.
RUSALKA 2015-02-17 12:54:37
też chciałam się tam zgłosić chociaż podejrzana jest zawsze ta pierwsza wpłata ile by nie było. Sprawdziłam natomiast KRS bo wcale nie musi byc tej firmy w CEIDG. I tam jest wpis aktualizowany 6 lutego. Spółka zarejestrowana w Poznaniu pod nazwą TT PLAST SP Z O O (KRS: 0000074806, NIP: 7822165251, REGON: 639770453). Może to faktycznie nie jest żaden wał. Albo :legalna: przykrywka.
124oliwa124@wp.pl 2015-02-17 18:41:41
terz chce dorobic zastanawiała mnie pierwsza wpłata ,ale na koncu jest podane ze mozna przesłac dokumenty z mopru to przysla paczke darmo,tylko gdy zeczywiscie przysla i ja zrobie czy zapłaca ,czy ktos juz robił cos u nich najgorsze ze nas biednych naciagaja
bezrobotna 2015-02-17 19:20:23
Wypomnę tylko,że ludzie biedni nie mają komputerów.Druga sprawa jest taka,że dla dobra kandydatów/rekrutantów dodam,że firmę(jeśli tak ją można nazwać) i pracę tam omijałabym szerokim łukiem.Nie próbujcie się moi drodzy poszukiwacze pracy nabierać na takie durne ogłoszenia,zanim podejmiecie jakieś kroki zapoznajcie się dokładnie z regulaminem tzw.przygotowaniem do pracy i wymaganiami.
xxx 2015-02-19 09:10:52
nie wysyłajcie :( oszukali mnie :(
bezrobotna2 2015-02-19 15:10:11
oszusci,brak kontaktu z ta firma,nie wiem czy tak mozna oszukiwac ludzi..
bezrobotna 2015-02-20 09:37:07
Tyle się trąbi o nie zgłaszanie tam swojego udziału pracy,a jednak istnieją ludzie naiwni.Na takich osobach żerują i dlatego to oszustwo jeszcze prosperuje.Dopóki naiwniacy nie znikną,dalej będą widnieć takie ogłoszenia.
124oli124 2015-02-20 10:26:12
ta firma podpisuje sie pod róznymi firmami oglasza sie ciągle na dd włocławek wysłalam emila ze wszystkich ogłoszen odpowiedz była ta sama.TA FIRMA TO OSZUSCI NIE DAJCIE SIE NABIERAC
Jaron 2015-02-23 14:28:57
Złodzieje oszuści nie ma firmy.Pisali w ogłoszeniu że wpłata 16zł albo z GOPS zaświadczenie więc oczywiście zaświadczenie pod wskazany adres firmy wysłaliśmy a list nie dotarł bo nie ma kto odebrać i zwrot listu dziś był , dobrze że nie wpłacaliśmy tych 16 zł bo by nikt nic nie wysłał mi do pracy ani nie oddał kasy.
Takich firm jest setki ale to my naiwni szukamy sami bata na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przed wpłatą jakiej kolwiek gotówki należy dokładnie sprawdzać czy firma jest czy nie.Naj lepiej nie bawić się w szukanie pracy chałupniczej w internecie ale samemu odwiedzać firmy i pytać czy jest u nich taka praca jest to bezpieczniejsza forma i wiemy jak i co bez pośredników i oszustów.
x 2015-02-25 00:19:40
można ich spotkać pod inną nazwą.. np.:TECSO
- pewnie będą wymyślać nowe nazwy o dobrym
brzmieniu (opracowali system do wyłudzania pieniędzy).
Każdemu prawdziwemu pracodawcy zależy na zatrudnieniu
i nigdy nie będzie wymagał jakichkolwiek wpłat (kosztów)
od potencjalnego pracownika - wręcz przeciwnie.
kimukn 2016-05-17 19:48:44
hco,niby tak, ale zastanawiam się czy za co pracownicy są jakoś obciążani, bo w sumie wolałbym więcej do ręki dostawać
Zostaw swoją opinię o Pol Plastic - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pol Plastic