SELLMET SP. Z O.O

Toruń

Opinie o SELLMET SP. Z O.O

Miki 2014-10-10 05:12:17
Nie polecam..:)...Ale sprawdź to sam:)
pracownik 2014-10-22 18:49:28
Od tygodnia po odejściu naszego dyrektora sytuacja i atmosfera w firmie jest delikatnie mówiąc do d... Zgadzam się z poprzednim wpisem - ale sprawdź sobie sam :)
klient 2014-10-27 14:47:24
Przypadkowo tu trafiłem szukając nr do handlowca. Dla mnie to oni mają problem sami ze sobą, ciągle zmiany ludzi w tej firmie co się przywiążę do jakiegoś handlowca to za chwilę już go nie ma. Kto rządzi tą firmą?? Dla mnie nie jest to wiarygodny dostawca konkurencyjnych firm jest mnóstwo i to z lepszymi cenami. Szukajcie sobie innych klientów ja już kończę z Sellmetem.
otkgg 2014-10-27 19:35:35
Jeszcze chwila i odchodzę z tego obozu komunistycznego.Trzymam kciuki za tych którzy tu zostają :-) oby szybko znaleźli coś kapitalistycznego i na poziomie!
lolo 2014-12-10 21:07:58
Firma zaszyta grubą komuną nie doceniająca swoich pracowników, atmosfera jak powyżej wypowiadający się :) Nie polecam, masakra odgórna.
pilot 2014-12-19 17:46:51
Idą święta no to zwalniamy. To jedno z haseł tej firmy.
oko 2015-03-11 12:59:36
Woził wilk razy kilka...
re oko 2015-03-14 11:41:45
Pan R to przerost formy nad trescia
pracownik 2015-03-14 19:01:26
kto to Pan R?
re oko 2015-03-15 21:49:53
Pan R to Pan RO
były pracownik 2015-03-21 21:57:47
Ale głośno zrobiło się na forum o tej firmie..Szkoda, że tak późno. Nie znam Tego RO ale mogę powiedzieć to co wszyscy wiedzą ci ktorzy znają tą firmę jej największym problemem był i jest niekompetentny prezes który (tyle firm rozwalił)... Wiem co mówię parę lat z nim dało obraz jego wiedzy i umiejętności. Drugim totalnie bez kontroli nad tym co robi Prezesik to niby właściciel - dawał mu wolną rękę na wszystko i efekty są jakie są. A ten RO haha pewnie wybrany przez prezesa (zero).nie znam.
rrr 2015-03-23 23:06:38
Ci którzy znają ich wspólną historię to wiedzą o czym mowa. Dziś upadają z ostatnim biznesem jaki mają. Są pozorne ruchy wewnątrz firmy lecz to tylko latanie i ukrywanie wielu rzeczy.
oko 2015-03-24 10:11:03
1.Brak szacunku dla klienta = towar z nalotem kurzu zostaje w magazynie.
2.Duża łyżka, czyli chęć szybkiego zysku = pkt1+ kozioł ofiarny,czyli handlowiec.
3.Wdrażanie pkt.1 i 2 z uporem maniaka = podcinanie gałęzi, na której tak wygodnie się usiadło.
Efekt = bolesny upadek, który jest namiastką rekompensaty dla pokrzywdzonych po drodze.
Wniosek = szkoda, że tak późno.
Rada: Zawsze można pobawić się klockami.
biuro 2015-03-24 23:40:52
Na szczęście nie ma już preprezesa - i mamy nadzieję, że nie wróci!!! Rozwalił tą firmę i wszystkich handlowców. Klienci jak słyszeli, że dzwoni to nawet nie chcieli z nim gadać.Powinni go wywalić rok temu w wakacje wtedy było najlepiej w firmie.
penetrator 2015-03-25 22:17:48
Panie Sobków wróć pan i ogarnij ten nieład
Patryk 2015-03-26 07:48:42
Kropla drąży skałę Robert - sam tak mówiłeś, świetlanej przyszłości wam nie wróźę :)
Patryk 2015-03-26 07:51:17
Chociaź nie to miałeś na myśli hehe pzdr
pracujący tu 2015-03-26 19:47:14
Ja tu pracuje.Starego prezesa już nie ma niby chory i podobno do końca roku go nie będzie.Jednak to co się dzieje to znowu totalny bałagan nikt nie rządzi rozsądnie.. Mamy ogromne problemy ze wszystkim braktualnie jakiej kolejek koncepcji i planu, motywacja zupełnE zero. Za to co mamy to piękny biurowiec gdzie siedzi właściciel i nad niczym nie panuje bo się nie zna a obok niego parę osób które nie mają ani wiedzy ani pomysłu.... Tak to wygląda!! Były kiedyś plany, pomysły, motywacja no i ludzie Dziś tylko ogromny magazyn pełny starego towaru który prezes niby akceptowalny zakup ale moim zdaniem nad niczym nie panował....
rambo 2015-03-28 21:55:42
od pewnego czasu właściciel ma swój sposób na biznes.Obojętnie co byśmy nie zrobili wszystko jest ustalone.Kiedyś kisił kapustę teraz kisi kasę ludzie są dla niego jak śmieci chcesz zobaczyć historię tego przedsiębiorcy:Mega, nadwiślanka,Metalzbyt, Sellmet-tych firm już nie ma jego też kiedyś nie będzie,pamiętać też go nikt nie będzie szkoda mi tylko MARIOLI
KAMELEON 2015-03-28 22:13:34
TU SIĘ ZGADZAM.KIEDYŚ FIRMA MEGA-MASA SZKOLEŃ, PO PÓŁ ROKU FIRMA ZNIKNĘŁA.POTEM SELLMET MASA SZKOLEŃ-FIRMA ZDYCHA.CHODZĄ SŁUCHY O ZMIANIE NAZWY INVEST COŚ TAM FIRMA WIDMO ALE WŁAŚCICIEL BĘDZIE MÓGŁ ODLICZAĆ SOBIE FAKTURY ZA PODPASKI DLA SWOICH CÓREK I PAPIER TOALETOWY.TO JEST POLSKA WŁAŚNIE.BOGATEMU WOLNO WSZYSTKO.
re. Rambo 2015-03-28 23:04:00
I tu jest odpowiedź jakimi firmami zarządzał ten prezes właśnie tymi których już nie ma tak jak w opisie kolegi te wszystkie firmy mają dziś sprawy w Ust,a nawet innych urzędach... Sprawy sądowe /wyroki.... Dzisiaj "US"i prokuratura bardzo się interesują panem "P" i panem "G". Znane są ich wałki na ogromną skalę. Każdy ma już przerombane. Jeden z nich uciekł na zwolnienie lekarskie- ci ktorzy wiedzą i zbadali pana "G" wiedzą, że to blef. Jednak prokuratura też to wie.
oko 2015-03-29 13:13:30
Wiem i ja....a im się wydaje, że pozjadali wszystkie rozumy, że cała reszta, to kupa ciemniaków. No cóż - mylili się...a wystarczyło zachowywać się jak człowiek.
ktoś tam 2015-03-29 20:00:00
co Wy ludzie wypisujecie???
zastanawiam się nad Panem DYYYRRRREKTOREM SOBKÓW, niby po co miałby wrócić ??? no chyba żeby do końca zniszczyć morale posotałych pracowników oraz nabałaganić wśród klientów. Panie Sobków nie tylko tabelki są ważne ale i podejście do ludzi oraz klientów, którego Panu brakuje w 159 %
ups 2015-03-29 20:05:29
Chyba wiem kto to pisze - w 100% jakiś typ wazeliniarza....
re ktoś 2015-03-29 20:06:14
a był przez miesiąc ktoś kto miał pomysł ale z tego co wiem zwolnił się bo pewnie zobaczył co sie kręci w tej firmi
re ups 2015-03-29 20:09:15
wazeliny to brakowało Panu S na włosach :) buachachacha
ups 2015-03-30 13:31:52
Mało śmieszne i płytkie tak, że aż żal komentować...
re ups 2015-03-30 19:56:47
a co prawda w oczy kole ???
Panie Sob proszę nie pisać sam o sobie bo to dopiero jest płytkie i żałosne :):)
re ktoś tam 2015-03-30 21:05:49
To prezes wypisuje sam te głupoty i to jest dopiero historia. Nie ma co robić jujuż no niestety :)lizusów w firmie nie miał bo nikt nie jest za nim nie wspominając klientów i ludzi. był dyrektor był zespół po odejściu dyrektora wszystko rozpieprzyl ten Prezes a najlepsze były nagany z wpisem do akt :).
Z tego co wiedzą wszyscy to z prezesem od lat żaden klient nie chciał prowadzić rozmów... Wystarczy popytać :)
re ktoś 2015-03-30 21:28:21
ależ miło się robi na tym portalu :) każdego prawda w oczy kole...
sam mógłbym powiedzieć, że coś jest na rzeczy... w każdym kłamstwie jest odrobina prawdy, ale nie mnie to osądzać !!!
ciekawe co teraz stanie się w Firmie nomen omen ???
mega zorientowany 2015-03-30 21:30:21
To prawda!!! Intrygi i powodowanie kłótni między pracownikami, kłamstwa zawsze były tym czym najbardziej interesował się Ten prezes i zna każdy kto przepracował z nim parę lat. To jest sedno.!!!!Brawo!
ktoś 2015-04-06 17:26:56
proponuję wszystkim, którym tak źle i tak narzekają na firmę aby zwolnili się i poszli pracować gdzie indziej !!! Wszyscy, którzy mają odwagę podpisują się pod postem jaki zamieścili opisując swoje frustracje. A tak w nawiasie to pozakładajcie swoje firmy... a później porozmawiamy na temat zarządzania, podejścia i rozliczeń.
pozdrawiam wszystkich malkontentów,
Piotr
xtesrr 2015-04-07 22:09:47
A co Ty Piotrze ku... Wiesz, że pozwalasz sobie na takie oceny?? Zajmij się lepiej tym na czym się znasz a nie firmą o której pojęcia nie masz. Cwaniaczku jeden!
sell 2015-04-08 20:04:15
... w poniedziałek nie pij piotrek :)
ale zgadzam się z Tobą w 100 % jak się komuś nie podoba to niech się zwolni i nie wylewa gorzkich żali.
czytający 2015-05-14 15:16:46
Witam.
Znalazłem dziś ogłoszenie o pracę na stanowisko dyspozytora.
Może ktoś coś powiedzieć na ten temat? Jaka to praca i jakie wynagrodzenie?
wyrolowany 2015-05-14 18:27:36
Co to za stanowisko wymyślili?
zaduszka 2015-12-03 12:23:27
super manager :) św duszek spadek sprzedaży od 2010 jak widać po bilansie marża coraz gorsza zysk na minusie dlatego pojawiły się kłopoty w komunikacji. odszedł i zostawił bałagan w marżach i w towarach których do dziś czyli super manager od strat i zakupów.
handlowiec 2015-12-03 12:27:28
a kto od 2013 powoli przygotowywał wyprowadzenie klientów do siebie
handlowiec 2015-12-04 07:22:43
dusze jedyne co potrafił to co obecni zarządcy A&A zwalniać ludzi taki z niego dyr max 4 handlowców a czasami był 1 kolega dobrze napisał że miał spadek sprzedaży od 2010 dlatego się do wszystkich sadził
Jahve 2015-12-04 07:52:12
jak chcesz by Cię odwiedzali świadkowie Jehowy zatrudnij się w tej firmie
adaś 2015-12-07 07:25:24
obecny zarząd to spece od likwidacji zakładów już zwolnili w swojej karierze ponad 1000 osób nic nie stworzyli jedyne co potrafią to obiecywać w rok 7 dyrektorów ilu kierowników a handlowców się coś obiecało i słowa nigdy nie dotrzymało
wdvgt 2015-12-08 14:00:06
szukają doświadczonych co by padaczkę powstrzymali
hand2 2015-12-16 08:36:04
prowizji nie ma jest premia uznaniowa i jak czapka stoi
tero 2016-05-07 11:13:55
@boran no właśnie zauważyłem, że z ofertami tu naprawdę krucho od jakiegoś czasu z nowymi ofertami pracy. Zastanawiam się, na jakie oferty tu można liczyć najczęściej? Ja poszukuje pracy w marketingu i interesują mnie (co oczywiste) oferty zatrudnienia z tego konkretnego obszaru :)
Zostaw swoją opinię o SELLMET SP. Z O.O - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SELLMET SP. Z O.O