Opinie o PHPU ZUBER w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PHPU ZUBER. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w PHPU ZUBER o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHPU ZUBER w Toruń

Jak dużo osób pracuje w PHPU ZUBER?

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w PHPU ZUBER? Chętnie zatrudniają?

Zuber Nowy wpis

Tak, tylko studentki

Ilona Nowy wpis
@Zuber

Panowie studenci się nie sprawdzili? O których stanowiskach teraz jest tutaj mowa i jakie warunki na nich są w razie czego?

Zuber Nowy wpis

Stanowisko kosmonauty...

Czy w PHPU ZUBER jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Zwolniony

Tak jest super. Ostatnio zupa była za słona a teraz jest za ostra dlatego szef zapłacił nam ryczałt po 100zł do obiadu i sami sobie przyprawiamy...

Ilona
@Zwolniony

A to ciekawe. A tak serio to macie tu darmową stołówkę skoro o jedzeniu już mowa?

mag
@Zwolniony

to wy w tym biurze macie zupy? u nas to tylko chleb posmarowany nozem i to tylko jak sobie sami kupimy

zwolniony
@Ilona

tak, wszystko mamy za darmo, co chcemy to mamy

Ilona
@zwolniony

Ok to sarkazm prawda?xd Jakoś śmierdzi mi to ironią, czemu sobie ze mnie jaja robisz? :( Ja tylko się chciałam dowiedzieć co z tymi posiłkami i czy pełnowartościowe

@Ilona

Oczywiście ma Pani rację, firma Zuber nie istnieje już 5 lat! Wiele razy to zgłaszałem i nic gowork z tym nie robi. Mam tego dość stąd tylko moja reakcja. Swoją drogą gdy firma istniała KAŻDY pracownik dostawał pełny obiad firmowy na koszt firmy...

Łukasz
@Zwolniony

Serio nie istnieje? A jakoś pracownicy się wypowiadają i to całkiem niedawno. Skąd w ogóle masz takie info?

kandydat
@Łukasz

To w końcu działa na rynku czy nie?

Zuber
@kandydat

Szuka pan pracy w firmie Zuber?

Jak szefostwo w PHPU ZUBER traktuje ludzi?

Zwolniony

Tragicznie, płacą tylko 15000 pln/mc, przy tej inflacji to głodową pensja. Premie kwartalne i roczne po 5000 ratują budżet ale są tylko dla pracowitych.. handlowcy jeżdżą nowymi toyotami a bmw czy merolu możesz zapomnieć, szef opłaca wakacje ale tylko do Bułgarii , do Hiszpanii musisz jechać za swoje. Jednym słowem (usunięte przez administratora) Nie polecam, już lepiej jest w Amazonie....

Irena
@Zwolniony

Hej, czy możesz powiedzieć trochę więcej? Ile czasu pracowałeś w firmie? Jak wygląda opłacanie wakacji i na jakiej zasadzie się odbywa? Jak wygląda przyznawanie premii? Czy wypłaty były na czas?

@Irena

Nie mogę

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie PHPU ZUBER? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Toruń
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
mirek

hmm, jak dla mnie, to korporacja za mało płaci. Zresztą dziwne, że oczekują własnej działalności, a pracujesz na stałą pensję, to mi w ogóle już do taksówkarzy nie pasuje i sam nie zgodziłbym się w życiu na taką formę wynagrodzenia. Chyba, że nie płacisz bazy ani nic @Sławuś

gnu

tak 3000 zł ale brutto z premią za dużą ilość wyjeżdżonych kilometrów...

azuber

Witam pana, dziękuję za rzeczowy wpis ale zdania już nie zmienię, pozdrawiam i życzę sukcesów w innych firmach.

Ala

Pilnie poszukuję pracy, przypadkiem trafiłam na ogłoszenie, niestety, Wasze opinie trochę mnie przerażają. Napiszcie proszę, czy osoba bez doświadczenia ma tam jakieś szanse ? Na czym polega to oszukiwanie szefa ? Jaka atmosfera miedzy pracownikami ? Ile osób tam pracuje ?

Ingeborga

Mojego kolegi dobra znajoma tam pracuje i chwali sobie te firmę, jest już tam jakiś czas i sporo zarabia. Nie znam jednak opinii na temat szefa firmy. Szukają kobiet, praca podobno polega na przygotowywyaniu dokumentacji przetargowej, ale czy tylko tyle, to nie wiem? może potem na realizacji przedmiotu zamówienia po wygranym przetargu. Myślę, ze jest jakaś podstawa + prowizja od wygranego przetargu. Zreszta na ich stronie jakaś informacja na ten temat jest...

szukajaca

Napiszcie cos wiecej jak tam jest, widze, ze szukaja kobiet i pisza, ze niezle placa. Co konkretnie sie robi na stanowisku handlowca ?? Jaka kase mozna zarobic ?? no i jak z tymi wyplatami, na czas, czy nie ??

Zostaw merytoryczną opinię o PHPU ZUBER - Toruń

PHPU ZUBER