Opinie o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Pracownicy

Co do pracy to powiemy tak, tak jak w każdej pracy trzeba pracować i się wykazać i tutaj się zgadzamy, lecz na pewno w tej firmie nie jesteśmy traktowani jak ludzie jesteśmy pozbawieni człowieczeństwa jesteśmy poniżani przez każdą osobę na każdym szczeblu począwszy od ledera po menadżera. Kryteria oceniania, kryteria są wprowadzane zbędne i bezpodstawne tylko po to żeby zdemotywować pracowników do pracy celowe działanie po to żeby wszyscy Polacy się zwolnili sami a w to miejsce zatrudnią Ukraińców którzy będą zp .....lać dzień i noc ale za to bez podatków zusu itp. kim jesteśmy w tym zakładzie wyrobkami a nawet śmiemy określić niewolnikami w (usunięte przez administratora) we własnym Kraju ale to " Ludzie Ludziom Zgotowali Taki Los " cytując poetkę/ pisarkę Zofię Nałkowską, tak we własnym Kraju mamy mniejsze prawa od Koreańczyków i Ukraińców to jak to nazwać inaczej ?? Dobrobyt czy (usunięte przez administratora) ?? Czy opłaca się przywiązywać do pracy do zakładu i dbać o morale w firmie o staż ?? No ostanie ruchy podwyżek jasno określają nam i przemawiają do nas że NIE WARTO !!!! pracownik jako jeden z pierwszych pracowników w tej firmie jakieś śmieszne brutto 100 zł !!!! no tak podwyżki był ale Porównując a może lepiej dzieląc pracowników na ROBOLI to Ukraińcy dostagali 6 razy więcej !! A Pan Menadżer mówi nam prosto w oczy że tak trzeba i tak musi zostać !!! to się pytamy co jest (usunięte przez administratora)w tej firmie o co tu chodzi (usunięte przez administratora) to mamy się wyrzec obywatelstwa żeby być lepiej traktowanym!!! do tego doszło we własnym Kraju?? Czy to jest (usunięte przez administratora)TA NORMALNOŚC I RÓWNOUPRANIENIE/DEMOKRACJA (usunięte przez administratora)!!!! a może faktycznie wykorzystać czas przedwyborczy i pójść na Zwycięstwa do biura (usunięte przez administratora) opowiedzieć całą tą sytuację i (usunięte przez administratora)zaraz przyjedzie Morawiecki do zakładu żeby zdobyć tylko wyborców, nagłośnić celowo sprawę przekazać informacje w biurze (usunięte przez administratora) i nagłośnić do lokalnych mediów, wojewódzkich to od razu będzie pod zakładem konferencja rządowa a my będziemy mogli wypowiedzieć się i przekazać faktyczną prawdę o tolerancji, równouprawnieniu, demokracji, wolności słowa jak nas zakład i Zarząd Koreański traktuje jako Polaków od Polaków dzięki którym są zwolnieniu z podatków gruntowych, nieruchomości i pozostałych korzyści. Może czas już najwyższy zrobić (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)nagłośnić to chamstwo (usunięte przez administratora) począwszy od liderów menadżerów po Zarząd !!! będzie doskonała podstawa do Sądu Pracy o (usunięte przez administratora)a zakład ?? zakład niech idzie w (usunięte przez administratora) do (usunięte przez administratora)upadłości i Likwidacji w (usunięte przez administratora) j

@2 zmiana

Naszych rodaków normalnie zatrudniają na uop? Jak ktoś się zdecyduje na pracę po 12 h przez cały tydzień to ma płacone za nadgodziny jakoś więcej? Wymień te głupie posunięcia, bo jestem ciekawa o co z tym chodzi. Menagerowie muszą znać język koreański?

Heja, liczę na jakieś informacje o pracy technika utrzymania ruchu. Widzę, że jeszcze można wysyłac cv, ale najpierw chce dowiedzieć się czegoś. Jak to jest, że pisze, że oferują prace w międzynarodowym środowisku, ale jednocześnie nie ma w wymaganiach nic o znajomości języka angielskiego lub innego? Bo to wygląda jakby wszyscy po polsku rozmawiali tu.

Zapytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 23 dni.

Dlaczego co chwila wisi ogłoszenie pracy na pracownika biurowego? Tam jest duża rotacja, nowe stanowiska, firma z pracownika rezygnuje, czy może pracownik składa wypowiedzenie?

Ktoś jest tutaj z laboratorium? Chcę składać cv właśnie na etat w tym miejscu i się dobrze składa, bo pojawiła się oferta pracy. Fajnie, że piszą o stabilnym zatrudnieniu, ale po jakim czasie jest szansa żeby podpisać tu umowę na stałe? W jakiej kwocie firma dofinansowuje wypoczynek, duże to są pieniądze? No i jak jesteśmy w temacie pieniędzy to ile ma na start pracownik laboratorium?

bogdan

laboratorium za najniższą krajową najlepiej bez studiów

@bogdan

No co ty? Właśnie zobaczyłem ogłoszenie na pracownika laboratoriom i mnie zainteresowało ale minimalna raczej mnie nie satysfakcjonuje. Jeszcze dopytam o angielski bo widzę że wymagają. Często się go używa czy ty wymóg czysto teoretyczny?

Odradzam jechanie na rozmowę rekrutacyjną. Zostałem zaproszony tylko po to aby spytano się mnie czy umiem obsługiwać maszynę, jak nie to dziękujemy (widać po CV że nie miałem styczności z takim sprzętem). Zmarnowany czas i pieniądze na paliwo. Nabijają statystki na rekrutacji i jeśli nie szanują kandydatów to ciekawe jak z pracownikami.

Ktoś Nowy wpis
@Kandydat

To było normalne nie polecam tej firmy nie szanują dobrych starych pracowników musiałaby się zmienić stara załoga w biurze żeby ta firma lepiej działała braki w zamówieniach źle komponenty do naprawy itd

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Pomocnik Budowlany (montaż prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.

Cześć, wiedziałam aktualną rekrutację w internecie. Poszukują kogoś jako inżynier ds. utrzymania ruchu. Na liście wymagań jest podane, że trzeba mieć podstawową znajomość programowania sterowników PLCi umiejętności programowania w języku C++. Jak piszą tak precyzyjne wymagania, to czy na rekrutacji jest to testowane? Sprawdzają coś u kandydatów, czy dopiero na okresie próbnym?

xx

nie ma żadnych testów na rekrutacji wystarczy że zgodzisz się na najniższą krajową

Byłam dziś na rozmowie ..i wszystko co przeczytałam na temat tej firmy się potwierdziło! Wymagania największe , wynagrodzenie najgorsze ! Czuć brak szacunku ze strony ,, koreańskiej ,, Ogólnie NIE!

@11

Ja bym chciała dowiedzieć się, jakie konkretnie pytania padają podczas rekrutacji o jakiej posadzie mowa? Czy dobrze rozumiem, że jesli chodzi o wynagrodzenie, to chodzi o najniższą krajową, tak?

Jarek

Siema, ile ludzi pracuje, jest zatrudnionych obecnie w tej firmie ?

Natala

Heja, dzięki za info. A macie wiedze, czy szykują się rekrutacje? Są obecnie wakaty lub szykują się nowe stanowiska do obsadzenia? I jak jest tak niewielu pracowników, to są jakieś benefity, czy w przypadku takiej liczby się nie opłaca dawać dodatków?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

Pracownicy

2 zmiana
@Pracownicy

(usunięte przez administratora) tak w całej okazałości, zarząd koranski w ogóle się nie liczy z pracownikami, poniżając ich upakarzajac i wywierając presję na liderów menadżerów co zakrawa nawet o (usunięte przez administratora)w pracy a to jest już karalne. Bezpodstawne kryteria oceny kary które w zupełności nie wpływają na poprawę pracy tylko pogarszaj pracę. Do pracy idzie się pod strachem i że ściśniętym żołądkiem ale czy to jest normalne! Korency czują się bezkarnie, nie obowiązuje ich pip sąd pracy robole robią za najniższa stawkę w Gliwicach a jak chcesz zarobić to musisz robić 7 dni w tygodniu po 12 godzin i dlatego wola przyjąć ukraincow bez zusu podatków bo oni cały czas są w pracy. Na pewno nie jest to zakład do polecenia, nie ma jedności atmosfery. Szczerze odradzam ze względu na zarząd korwnski ich głupie posunięcia docinki chamskie zachowania. A zakład taki jak ten najlepiej niech przeniosą na Ukrainę do czech Słowację Mongolie tam i będzie lepiej bo w Europie to karzy się na nich pozna.

@2 zmiana

O jakich to karach piszesz, jakiej są wysokości i za co je można dostać? Zastanawia mnie też, czy są one wpisane w jakiś regulamin, z którym można się zapoznać przed podpisaniem umowy o pracę?

@2 zmiana

Zastanawiam się nad wysłaniem CV na stanowisko w jakości, dużo ogłoszeń od kontrolera, specjalisty i menagera się pojawiło. Może ktoś napisać coś o dziale jakości w firmie? Coś się dzieje, że tyle ogłoszeń?

Pracownicy coraz częściej oczekują od pracodawców zapewnienia benefitów pozapłacowych. Jak wygląda ten aspekt w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.? Chodzi o pracę jako specjalista ds. jakości, takie ogłoszenie jest na Pracuj.pl 1 czerwca.

Korpoludek

Cześć, widze, że w Mobase aktualnie poszukują Planisty Produkcji. Jest ktoś w stanie powiedzieć cos o atmosferze w tym dziale, zarobkach oraz czy to nowe stanowisko czy może dotychczasowy planista postanowił odejść ?

Kijak

Najgorsze zarobki na całej strefie, jezeli pracujesz pod firmą. Nierówne traktowanie. Nie polecam.

produkcja
@Kijak

Popieram trudno porównac to do zakładu pracy bardziej porównałbym do oflagu lub stalagu lecz nie wiem czy koreańcy zrozumieją co to były za miejsca. Ale ludzie sami ludziom zgotowali taki los niewolniczy, upokorzeń, zniewolenia, poniżania. bez znaczenia czy pracujesz w niewolii mobase 2 miesiące czy pracujesz 5 lat nie masz żadnego szacunku, poważania, przywilejów jesteś dla nich wielkim nikim, jesteś tylko wyrobkiem i (usunięte przez administratora) Dlaczego ?/ dlatego że nie jesteś Ukraińcem, Ukrainiec jest traktowany zdecydowanie poważniej niż polacy (usunięte przez administratora) Bez żadnych podwyżek, premii tylko masz (usunięte przez administratora)i nic nie mówić. Wyznaczane normy, zasaday karty pracownicze kary. Zresztą i tak są zbierane podpisy do pozwu zbiorowego Sądu Pracy, poczekamy zobaczymy co powie na to mecenas i Sąd.

zm.II
@produkcja

tak ukraina ma zdecydowanie większe prawa jak my a liderzy którzy jeszcze zostali polacy to już wchodzą (usunięte przez administratora) nawet bez wazeliny. Czy my tak naprawde musimy sobie pozwalać na takie upokarzanie!!! koreańcy muia tylko śrubować normy beszasadne decyzje !! nuie ma czasu na toaletę czasu na dojście do stołówki i zjedzenia na spokojnie śniadania ludzie jedza na szybko w szatniach korytarzach w toalecie ale żeby tylko jak najbliżej lini i szybko wrócić, to jest to normalne traktowanie ludzi pracowników przez koreńców !!!! (usunięte przez administratora)sąd pracy jedno zgłośmy to jeszcze do PIPu i tyle jak ludzie są traktowani. zachowujemy się sami jakbyśmy nie mieli żadnych praw (usunięte przez administratora)

Janusz
@zm.II

Ile czasu przerwy przysługuje tu pracownikom i jaki te normy, o których pisałeś mają znaczenie? Od nich zależy wysokość premii? Możesz napisać, ile Wam płacą i skąd słowa sugerujące, że jest chęć złożenia pozwu do Sądu Pracy? Jakich praktyk ten pozew miałby dotyczyć?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

moskito

Atmosfera jak po bombardowaniu :) Kto pracował ten wie ile leki uspokajające kosztują :)

@moskito

Z czego wynika tego typu atmosfera? Co jest nie tak?

Wyniki to ciągłe zwiększanie norm presjia stojących nad nami pracowników biurowych i robienie nam zdjęć po kryjomu żenada.Atmosfera????? 80% pracowników to Ukraina Polaków od 5-ciu lat się nie przyjmuje ,zarobki bardzo niskie jak na strefę,pracowników długoletnich daje się do sprzątania (usunięte przez administratora) a Ukraina staje za nich na liniach.????

Katarzyna

tych zdjęć chyba nie załapałam, po co mieliby je robić? do czego im one? czy to problem dla niektórych, że Ukraińcy tu pracują? pytam, bo to podkreślasz...

Maka
@Katarzyna

Zdjęcia to forma drogi urzędowej, jeśli z czymś podpadniesz np.masz bałagan na stanowisku pracy,bądź hit sezonu źle zaparkujesz samochód na parkingu firmy jesteś gwiazdą firmowego komunikatora, później przychodzi do ciebie osoba która ma nad tobą pieczę i informuje o twoim wykroczeniu. To że Ukraińcy u nas pracują nie jest żadnym problemem, problem w tym że co chwila przyjeżdża ktoś nowy, raz jest bardziej "ogarnięty" raz mniej,z niektórymi w ogóle nie da się dogadać przez barierę językową , a najgorsze w tym wszystkim jest to że firma przyjmuje ludzi beż jakiegokolwiek doświadczenia bo jak sama podkreśla nie jest ono wymogiem. Ogólnie atmosfera jest nieciekawa za sprawą koreańskiej dyktatury, którą wprowadza koreański zarząd i brak polskiej dyrekcji( ostatni polski dyrektor olał sprawę rok temu)

Justyna
@Maka

A jakieś kary macie za te wykroczenia? To osobne jest stanowiska dla osoby, która to kontroluje? pracownicy mogą jakoś zdobyć doświadczenie? Szkolą i przyuczają ich na początku? A Polacy też pracują czy to mniejszość ?

Szukam pracy w mieście Gliwice. Zainteresowała mnie oferta firmy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 8400 ?

A na jakie stanowisko chciałbyś aplikować? Pracownik produkcji?

Katarzyna

On nie wiem jakim się interesuje, ale ja widziałam, że specjalisty ds jakości szukają. Na jakie wynagrodzenie można liczyć? I też w wymaganiach padło "odporność na stres", można się dowiedzieć konkretnie czemu?

Lolka

8400?? Serio? Nie ta firma! Dwa razy mniejsze na specjalistę i to z nadgodzinami:))))

stresoholik
@Katarzyna

bez stresu to nie ta firma :) I nie chodzi tu o ''różnice kulturowe'' cytując jednego z tam rządzących :) Dla nich osoby z naszego kraju to lenie :)

@stresoholik

I miano "lenia" powinno być takie stresujące? Chyba, że coś bardziej konkretnego się dzieje ale nie chcesz o tym pisać?

DaeDong

raczej najniższa krajowa biurowy może nieco więcej podwyżki rzędu 150 - 200 zł

Pojawiły się nowe oferty pracy do firmy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.. Poszukują kogoś na stanowisko Laborant. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

najlepszy

Warunki najlepsze stawki najlepsze wszystko najlepsze jak wyroby :)

Zimny

Znowu jest ogłoszenie na kierownika magazynu, warto tam aplikować

@Zimny

Nie jestem pewna czy to pytanie czy jakaś informacja / polecenie? Jest przecinek w zdaniu to na końcu ma być znak zapytania czy kropka? Piszesz, że "znowu" to ile razy zostało w ostatnim czasie już wrzucone?

Ambrozia

Czy może ktoś napisać czy są przyjęcia do firmy .I gdzie posłać CV Dziękuję

Taki jeden
@Ambrozia

Życie Ci nie miłe? Szkoda czasu i zdrowia w tej pseudo firmie. No chyba że lubisz być sponiewierana. Miej godność !

Mikołaj
@Taki jeden

A czemu jest aż tak źle niby? Opowiesz co ci konkretnie nie pasuje i dlaczego masz takie a nie inne zdanie o pracy tutaj?

@Mikołaj

jak chcesz pracowac 12-16 godzin na dobe to mozesz przyjsc, kto zabroni? nikt, ale zajedziesz sie na smierc, ta firma jest fatalnie zarzadzana z gory, jedni sie obijają, drudzy (usunięte przez administratora) na 2 etaty i jeszcze jest źle, za chwile to wszystko runie... koreanczycy udaja ze pracuja, wszedzie muszą wlozyc zolte paluszki... i zazwyczaj spieprzą robote, a sami wymyslili sobie ten system grrr

@były pracownik

I nikt nie widzi że jest taki niesprawiedliwy podział? Czy nie chcą widzieć?

@Karolina

zdecydowanie nie chcą tego widzieć, jeszcze sie dziwią że ludzie sie zwalniaja. Jak nie masz odpornosci woła pociągowego, to nawet nie patrz w te strone!

@były pracownik

Ale serio nawet jak zwracacie na to uwagę to nic nie robią?

Bożena
@były pracownik

Taka praca 12 godzin na dobre to w sumie jest opcja na prace tymczasowa, można tu pracowac własnie tylko na chwile?

Szukam pracy na Manager. Czy ktoś mógłby wypowiedzieć się na temat oferty firmy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.? Czy oferują tam zarobki w okolicach 9500 ? Jaka forma umowy jest proponowana?

moskito

Na menager? Nie lepiej pod menager? Pewnie takich też szukają :)

Znajomy

Cześć jak wygląda praca w laboratorium? Są jakieś większe wymagania? Czy wystarczy umieć mierzyć?

mirek
@Znajomy

Podbijam temat bo widzę że oferta pracy jest na stanowisko pomiarowca. Jakie są możliwości awansu w laboratorium? Mam predyspozycje kierownicze i chętnie objołbym takie stanowisko.

Zostaw merytoryczną opinię o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 565 ocen.

Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.