Opinie o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Enginer

Witam, Potrzebuje informacji, a mianowicie jak wygląda cała rekrutacja na stanowiska umysłowe? Z Góry dziękuje za racjonalne odpowiedzi.

ytka

z dużo młodszym od siebie miała romans

ehh

Pewnie z twoim mężem z tego co wiem, zajmij sie swoim podwórkiem moze tam sie cos dzieje a nie mysl tylko tym kto co robi i po co kogos sprawa

aver

Jakby mi ktos mogl napisac z kim flirtowala Elka? Powyzej zauwazylam że to bylo poruszane.

Gliwice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
cr

Koniara haha.

ehh

moze ona tez szuka wrazen i tyle

CR Ddpl

Wiele dziewczyn w tej pracy to pustaki a ona najwidoczniej jest jedną z nich. A ten facet? No coz to po prostu facet pewnie szuka nowych wrażeń hehehehe.

wieraa

na św nigdy

paulinka

A glupoty opowiadacie. Co to kogo obchodzi kto z kim i gdzie. Powiedzcie mi lepiej kiedy przejścia sie szykują ?!?!?!

magazyn

Takie ekscesy na piekarni odchodzą. Jak wiecie o kogo chodzi to zrobcie im wrednego psikusa i poinformujcie na przykład na fb ich partnerów o tym fakcie. Oni nie maja skrupułów to wy tez możecie ich nie mieć

zabawne
@magazyn

Ale dlaczego uwazacie ze to wasza sprawa, zeby kogos informowac itp tak sie zachowuje wlasnie konfidenci. Sama wieś w ddpl w tych czasach zacofanie i tyle. Niech kazdy sobie robi co chce Ty nie robisz twoj problem ktos robi daj mu zyc i nie interesuj sie zajmij sie czym pozytecznym albo jestes takim paszczurem ze sama byc chciala ale Cie nikt nie chce. A poza tym jakim fakcie? to sa glupie plotki i domysły a nie fakt. Zlapales kogos za reke nie. Wiesz o tym ze gdyby ktos taka informacje nie potwierdzona puscil w obieg np na FC osoba poszkodowana moze domagać sie odszkodowania? Sądy coraz częściej przychylają sie do takich oskarżeń na portalach spolecznosciowych. Wiec ludzie zajmijcie sie swoim zyciem i niech kazdy robi to co chce

FEA
@magazyn

Oni nie maja sumienie mozliwe , ale was tym nie krzywdza wiec po co sie wtracac? nie macie wojego podwórka do zabawy tylko w kogos musicie sie wtracac, typowe baby to pisza tylko dogryzc komus, bo sama nie mam to innemu nie pozwole a moze ktos ma luzny zwiazek i robia co chca... z

barbarka

Niewazne jakby sie z tym kryli to i tak wyjdzie. Jak sie z kims pracuje codzinnie 8 h to wiele rzeczy mozna po prostu zaobserwować.

matka polka

Niech sie najpierw rozejdą z obecnymi partnerami a potem niech robią co chcą do cholery tak sie nie robi !! To nieludzkie !!

kizi mizi

Ewelina szaleje uuuuu.

Jurka

to samo przecież było z Ela

Mała i fajna

Skryte flirtowanie w pracy. A potem w domu żyć i spać z kims innym. Szczyt bezczelnosci.

ana

Z ktorej zmiany ta parka jest ? Jakby nie wiedzieli ze w ddpl wszyscy wszystko widzą i wiedzą hahahahahaha nic sie nie ukryje.

mkt

Wiem o którą laske chodzi. Szczerzy sie do tego młodego za każdym razem jak go widzi.

dsa
@mkt

Juz nie raz mowilismy o tym to jest ich sprawa a moze ich partnerzy nie sa lepsi niech sobie robia co chca ... moze wasi partnerzy w sowich pracach te zrobia co chca a nawet nie wiecie... to nie forum o romansach tylko o pracy

bella

Na fejsie piszą. Żałosne brak szacunku dla swoich partnerów.

ciekawska

Nowy romans nam sie kroi na zakładzie hehehe. Laska z piekarni flirtuje z magazynierem w godzinach pracy. Najlepsze jest to że oboje są w zwiazkach.. ale to standard. Na telefonach tylko siedzą i buziaczki sobie wysyłają. Żal.

Biuro

Robić robić bo UPH wam spadnie.Pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 565 ocen.

Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.