Opinie o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Tak Alvaro ma się dobrze pracuje i sie noe przejmuje niczym.

Zuzzana podaj mnie o ppmowienie bo tempak z Ciebie straszny

aglagla

Dobre by było gdyby tu policja zajrzała, bo zobaczyła by przynajmniej informacje o Alvaro ! Ktoś w ogóle wie, co z nim ?

ehh

To nie pomówienia to czysta prawda ... sorry kilka osób to potwierdza więc o pomówieniu nie ma mowy.

logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pomocnik Budowlany (montaż prefabrykatów)
Job Point Sp. z o.o.
Former

...Trudne sprawy... Stare dobre czasy ;) If you know what I mean

zuzanna

sa to pomówienia i to ciołku jest karalne

oby

Oby wam się odbiło tym obgadywaniem orenzada z komuni zawiśc była jest i będzie pozdrawiam

ZUZANNA

Nie była bym tego taka pewna znieważyliście i pomawiacie dziewczyne bo wam się pracować nie chce tyle w temacie

zakrecona

Do OBIEKTYWNEJ----świetnie powiedziane. Krótko zwięźle i ma temat. A z komisariatem to ttafilas w samo setno

diu diu ha;)

To nie jest podszywanie sie tylko totalne wyśmianie danej osoby;);)

obca

Jesteście powaleni...dziwicie się potem, że mało płacą,że was nie szanują... Ale jak,skoro sami się nie szanujecie i sracie do swojego gniazda. Niby koleżanki i koledzy, a obgadujecie się jak małe dzieci. Dziwić się potem, że mało płacą i szanują pracowników. ... ale jak doceniać IMBECYLÓW , którzy sami na siebie donoszą? Dziwić się należy, że jeszcze ktoś z tym porządku nie zrobił. Tej dziewczynie też się dziwię, że jeszcze was nie podała o obrazę itp. Na waszym miejscu zastanowiłabym się jaki to będzie miało wpływ na waszą dalszą pracę. Pozdrawiam wszystkich niedorobionych intelektualnie...

Key Set

A może by tak po polsku pytanie zadać? To no gratuluję nabytej inteligencji, podszywać się pod kogoś, nic bardziej żałosnego.

diu diu heh

Ten nick to nie diu diu tylko polewka z niej

Key Set2

Key Set : No to ciekawe kto mądra podejrzewasz??

Key Set

Dobra ludzie skadcie na te tematy już bo już sie robi nudne...

No właśnie Sara.krętaczka a wy się zastanawiacie kto mąci?

MB

To forum jest lepsze niż Dlaczego Ja i Trudne Sprawy razem wzięte, muszę tu częściej zaglądać :D

Aga

Jakoś jak (usunięte przez administratora)* byłam do przodu i zawsze komuś poszłam pomagać to i tak były zj*by za to że coś się tam odezwałam. Całe szczęście to już jest za mną. Pozdrawiam Ks!

Key Set

Kto przychodzi, ten przychodzi.. Na szczęście każdy ma oczy i widzi, kto siedzi cicho i pracuje, a kto chce być w centrum zainteresowania non stop, przez co nie potrafi się wyrobić z rzeczami, które składa od miesięcy/lat.

zakręcona

Bo wy przychodzicie sie do pracy pośmiać. Najpierw spójrzcie w lustro to dopiero śmiechu warte. Ot tyle.

Zostaw merytoryczną opinię o Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Mobase Electronics Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 565 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Mobase Electronics Poland Sp. z o.o.