ELTEM SP. Z.O.O.

Lublin

Opinie o ELTEM SP. Z.O.O.

elteeem 2013-10-03 15:37:03
REKRUTACJA- ciągle przyjmują nowe osoby, Ci którzy zobaczą co się dzieje w firmie szybko uciekają

PRACA- 1 lub 3 zmianowa, zależy od hali ( na maszynach 3, na hali 1), wydajność bardzo wygórowana, trzeba szybko pracować- za pomyłki są kary finansowe, zdarzało się, że nawet 700 zł (ale idą na rękę i rozkładają na raty;)).
Duży stres- [usunięte przez moderatora] stosował poprzedni kierownik, z tego co wiem teraz jest inny.

PŁACA- nieadekwatna do ogromu obowiązków i umiejętności, gdyż na niektórych stanowiskach nie da się od razu pracować, trzeba się dłużej przyuczyć.

URLOPY- zaplanowane odgórnie w sierpniu 2tygodnie, z resztą większy problem

PRZEŁOŻENI- najbliższymi są brygadziści, na wiązkach niektóre z nich są nawet ok jak mają dobry humor, jest jedna szczególnie niesympatyczna, wręcz ordynarna. Lepiej ją omijać (ja tak robiłam :))
na zaciskaniu- brygadziści siedzą i gapią się w komputer z miną "JESTEM BOGIEM I MOGĘ WSZYSTKO", ogólnie są przepłacani

ZWYKLI PRACOWNICY- są źle traktowani, stresowani karami, dlatego już tam nie pracuję.

Osobiście NIE POLECAM pracy w tej firmie.

Pozdrawiam Eltemiaków
ja 2013-10-03 20:12:57
Co do Zypowiedzi z godziny 16:18 napewno każda z pracownic bardzo chetnie porozmawiałaby z Panią Prezes o tym co się dzieje w firmie, jakie sa warunki zatrudnienia itp. problem tylko w tym że Pani Prezes podobnie jak brygadzistki ma nas gdzieś i nie chce z nami rozmawiać
jam 2013-10-03 20:44:52
faktycznie zarobki nie są z najwyższej półki ale to lubelszczyzna i niestety 3000 tysięcy się nie zarobi jak pisała któras powyżej, a brygadzistki no cóż , może któraś się zechce zamienić z nimi (bo ja nie chce)i zobaczy wtedy czy tak wszystkim da sie dogodzic , a z plotkami to prawda niosą się jak błyskawica po hali, a tak wogóle to inteligentni ludzie inaczej załatwiają swoje spory a nie na jakimś forum
jak 2013-10-04 11:02:51
Haha śmieszna firma z brygadzistkami które nie mają pojęcia o prowadzeniu pracy tylko potrafią siedzieć na allegro pić kawę facebook to podstawa cyrk na kółkach :P
2013-10-04 17:20:55
Ludzie jak chcecie być poważnie traktowani wypisując takie rzeczy o ludziach z którymi pracujecie? W jakich oczach zostaliśmy przedstawieni ta strona chyba jest poświęcona warunkom zatrudnienia, wynagrodzeniu, przełożonych, pracodawcach i traktowanie pracowników a nie poniżaniu i obrażaniu innych osób. Chyba niektórym pracownikom po prostu brakuje kultury, w takim razie czego oczekujecie? Jakiejś zmiany? Po takim obrażaniu jedyne co może się zmienić w naszej pracy to atmosfera na jeszcze gorszą. Dno.
2013-10-04 17:28:44
wymagacie zeby traktowano was poważnie ale właśnie takimi wpisami udowodniliście że nie wartooo ... Jak kadra ma traktowac powaznie ludzi którzy się tak zachowują ? trochę więcej powagi ... Są ludzie którzy wogóle nie mają pracy i jakoś żyją, skoro nie pasuje wam praca w tych warunkach i za takie pieniadze to popsostu znajdzcie sobie cos innego na warunkach które beda wam pasowały (POWODZENIA! ) a nie czepiacie sie zwyklych ludzi .. trzeba najpierw popatrzec na siebie a potem oceniac innych..
xxx 2013-10-04 18:23:35
ludzie ludziom zgotowali ten los a właściwie Polak Polakowi zgotował to piekło
tan 2013-10-04 18:27:12
wszystko z niektórymi w porządku?! Zrobiło się to nudne. A wydawaloby sie, ze wszyscy dorośli. Pokazujecie jacy jestescie dojmujący. Tak chcecie by poprawily sie zarobki? Ile wy macie lat? W dużej mierze od nas wszystkich zalezy jaka bedzie atmosfera w pracy. Bezmyślni i ograniczeni jesteście, niby co chcecie pokazac? Ocencie najpierw siebie, swoje podejscie do pracy, potem mowcie o innych, bo jak tak obserwuje sie was z boku to predzej kamien by zrozumiał mowiąc do niego niz nie jedna na hali. Co do brygadzistek, chcecie to sie z nimi zamiencie, sprobujecie, pokazecie jak to sie zarzadza firma i ludzmi. Wasze zamierzenia bez polotu. przykre jest to ze pracuje z takimi ludzmi.
mmmm 2013-10-04 20:06:20
Po co te żale i wyzywanie się przecież gramy w tej samej drużynie
.Czy jestescie zadowoleni że komuś dokopaliście i co wam to dało?
NORMALNA 2013-10-04 20:57:18
Powiem tak, osoby urażone nie powinny tego czytać, gdyż to czysta prowokacja!!! Oni wszyscy czekają jak hieny , na kolejne komentarze żeby komuś dowalić!!! Gęby się nigdy nie zamknie , dziewczyny wy naprawdę jesteście dziwne , znacie swoją wartość ? to po cholerę się nakręcacie ???? Jeszcze kilka chwil i znudzi się każdemu pisanie zobaczycie!!!
xxx 2013-10-04 21:04:40
Skoro jesteście takie wykształcone to po co przyszłyście do takiej firmy?? Było szukać pracy odpowiadającej waszym kompetencjom (a może z waszymi umiejętnościami i wykształceniem też jest coś nie tak...?!)
normalna 2013-10-04 21:23:37
W zasadzie to ja się nie dziwie osobom które piszą te komentarze ? Bo tyle tym osobom pozostało? Nauczcie się poprawnie pisać bo roi się od błędów jak w ulu !!! Chcecie zarabiać po 2 tyś , a kaleczycie ortografie że aż dreszcze przechodzą!!!Piszę między innymi do tej wykwalifikowanej :) śmiech....
szefowa 2013-10-04 21:27:21
chodzi o to że nie ma konkursu czy też sprawdzania umiejętności czy ktoś się nadaje i co potrafi na danym stanowisku. Najważniejsze są znajomości. A co do forum to podziękujcie panu śmierdząca gęba, że zaczął ten temat.
,,, 2013-10-04 22:31:36
ŻENADA !!!
2013-10-04 23:19:38
Dajcie sobie już z tym spokój, bo to godzi tylko w firme, szkoda że tak się dzieje.
mordopysk 2013-10-04 23:21:02
wezta sie lepiej do roboty a nie tylko piszeta zle o naszej pieknosci
wykfalifikowana 2013-10-04 23:28:55
o prosze pani polonistka się znalazła. pilnuj sama siebie. wielka pani po zawodówie pewnie.
prezydent 2013-10-05 00:06:25
praca ogólnie nie jest ciężka ale zarobki- fatalne. wprowadzenie wydajności oraz norm przez nieudolnego kierownika, który nie ma śmiałości przyjść po świadectwo pracy popsuło atmosferę. niestety tak jak piszą inni, brygadzistki same robiły buble a teraz głowy w chmurach lub na facebooku. ich motto to: "jak ci nie pasuje to się zwolnij"- potwierdzam. tak pro po to jest monitoring i jedną z kamer można by było skierować właśnie na biurko brygadzistów ponieważ niektórzy to nawet śpią gdyż trzy karty nieprawidłowości to ich limit. jest też takie lustereczko w kontroli jakości co by rządzić chciało, dawny kierownik był przy niej maciupki i bał się odezwać. gość z warsztatu- wielki fachman "złota ściema"-jeździ całymi tygodniami na zakupy a od reszty ma swoich murzynów.
na hali maszyn mają trochę lepiej bo brygadzista się za nimi wstawia, jest ich mniej i są bardziej zgrani. tam też są przekręty, tuszują buble, brygadziści zmianowi jak kogoś lubią i uważają to takiemu dają lepsza robotę.
najlepiej zarabiają w biurze choć większość jest od zakupów.
pani prezes to wszystko widzi ale się nie przejmuje. ludzie gryzą się ze sobą to niech się gryzą. jest pewna pula na wypłaty, której się nie przekracza i to ja interesuje.
zlepek ludzi, którzy są brygadzistami decyduje o tym kiedy i kogo się przegrupuje i jaki ktoś będzie miał zlecenie. wiąże się to z premiami, niektórzy mają 50zł a inni 800zł.
I jak ma to wszystko ludzi nie wkurzać?
Przecież człowiek zadowolony - to człowiek bardziej wydajniejszy, mniej zmęczony pracą, itd..
Rynek pracy jaki jest każdy wie, pracować trzeba- ale zawsze mogłoby być trochę lepiej.
baltazar gombka 2013-10-05 01:07:21
prosze, prosze. czyzby pan o którym duzo sie pisze na tym forum sie wypowiedział? a moze to jego pani pisała. w koncu razem pracuja to i pogadac maja czas w czasie pracy. tego to nikt nie widzi?
123 2013-10-05 06:11:05
UWAGA na PROWOKATORA
prezydent,szefowa,baltazar gombka,max,pracownik,pracownica2 itp.to ta sama osoba
nadal pracuje widać w tej firmie.w takim razie nie wykonuje swoich obowiązków a zajmuje się plotkami i próbuje skłócić ludzi.
antidotum 2013-10-05 07:54:19
Osoby które skłócają inne osoby
Często takie osoby to osoby, które nie są akceptowane przez społeczeństwo.
Są samotne i nie mają nikogo, komu mogłyby zwierzyć się ze swoich problemów.
Zwykle osoby o zbyt dużej pewności siebie lub egoistyczni ludzie są przekonani o tym, że są po prostu najlepsi.
Uważają się za ,,nadludzi'' i sądzą, że innych trzeba potępiać.
Niestety często ofiarami takich osób są ludzie, którzy coś w życiu osiągnęli.
2013-10-08 13:38:08
Co faktu nie zmienia że pan śmierdząca gęba lata po firmie i oddechem zatruwa ludziom powietrze a dwie największe dewoty z obkurczania mają o czym gadać
Lukasz Ostrowski 2013-10-09 01:27:36
Witam wszystkich i pozdrawiam.Ja sie nie ukrywam i powiem co mam do powiedzenia!Najlepiej wyslac ten link do szanownej pani prezes,moze to cos zmieni jak poczyta te wszyskie wpisy,ale nie ludzcie sie ona pewnie bedzie mec (usunięte przez administratora) na wszystko bo naprawde tylko normy sie licza a nie ludzie.Brygadziski hmmm .... Na ten temat powiem tak ,nie maja wyboru bo sa naciskane z gory i niestety albo one albo wy!!teraz niema (usunięte przez administratora) to pewnie bedzie jeszcze gorzej.Ale ogolnie niema zegrania w tej firmie jedna za druga napewno nie pojdzie.tylko strajk pomoze.A co do wpisu o wyksztalcenu to uwiezmi kochana ze gdyby byla praca to by nia nie pogardzila ale niestety taki jest rynek pracy w lublnie.Suma sumarum nic sie nie zmieni w tej firmie jezeli jest ta osoba co jest na najwyzszym stolku.Jeszcze raz pozdrawiam i zycze milej pracy,chociaz wiem ze to nie na mejscu!!!!!
2013-10-09 08:07:26
Gdyby nie te normy, to prawdopodobnie trzeba by było zamknąć zakład. Czy myślicie, że w wiązkach nie ma konkurencji? Czy pracodawca mając wybór - przyjąć zlecenie po niższej cenie albo nie przyjmować go wcale powinien odmówić klientowi, bo nie jest w stanie zmieścić się w kosztach? Zamiast biadolić powiedzcie otwarcie Pracodawcy jakie macie problemy i, co najważniejsze, zaproponujcie ich rozsądne rozwiązanie. Wtedy z pewnością razem wypracujecie reguły, które przyniosą korzyść Wam i Firmie.
tucznik 2013-10-10 12:30:55
glupoty piszeta, tutej dopsze placa, mnie tam na losypke s bulwa starcza, hrum hrum poliecam
Jurand ze Spychowa 2013-10-10 12:47:08
(usunięte przez administratora) to wie jak sobie dobrze zrobić, a żeby ludziom się lepiej pracowało to kasy nie ma, ludzie brechte walą jak słyszą co tu się wyrabia, dwhe dewoty szaleją w centrud dowodzenia bo mają tematy do obgadania, powiedzenie jaki ojciec taki syn ma nowe znaczenie - JAKA (usunięte przez administratora)TAKI ELTEM, jedni dopierdzielają drugim aż żygać się chce od tego, trzeba z tym coś zrobić, walczmy o swoje! (usunięte przez administratora)
TEOFIL 2013-10-13 13:17:50
Skończcie te durne tematy, bo dwie dewoty nie dadzą nam spokoju i tak nas obgadają że aż pięty popękają, a panu śmierdząca gęba trzeba mu kupić maske i niech sam się truje a nie nas, co do nowego dyrektorka to nie wiem czy to wszystkn mu tak lata, bardziej boi się prezeski, bo tak to pewnie dałby jakoś to wszystko poprawić.
xxx 2013-11-19 20:22:10
praca w tej firmie jako praca jest okej gorzej z atmosfera panujaca w tej firmie. jest przerazajaca jezeli nie jestes znajomym badz spokrewnionym z paniami brygadzistkami (usunięte przez administratora)
xxx 2014-04-24 21:46:32
o jej jaki spokuj czyzby już w tej firmie zrobilo się ok ludzie już zadowoleni?
Jolka 2014-06-15 20:00:27
zakład pracy , komercyjny , to praca, praca, praca, skromna płaca zależna od efektów. Pozostałe rzeczy, ploteczki, kaweczki , złośliwości , buszowanko po internecie- to po pracy w klubie czy innej dyskotece.
olek 2015-01-08 19:36:04
hejo wszystkim, mam zamiar składać do nich moje CV, ale jednak nie wiem czy mam jakieś szanse u nich, oferty pracy mają ciekawe, ale jednak sam nie wiem czy bym się nadał, mam jakieś tam doświadczenie tak naprawdę, ale nie wiem czy mają jakieś dobre stanowisko dla mnie, bo na pewno chce się realizować.
Monia 2015-05-02 01:35:46
Zdecydowanie najgorzej jest na maszynach, praca 3 zmianowa,stres, okropny hałas często powodujący ból głowy. Wymagają bardzo dużo a płacą śmieszne pieniądze i do tego wieczne pretensje i czepianie się dosłownie o wszystko...
Doskonale obrazuje to rotacja pracowników, którzy uciekają na potęgę bo na dłuższą metę można nabawić się nerwicy albo choroby psychicznej.
( usunięte przez administratora ) Zdecydowanie odradzam.
was 2015-05-09 23:49:44
Chcesz szczegolow pisz gk72@interia.pl
joker 2015-05-24 02:05:36
ten opis na ich stronie to kompletna bzdura piszą że mają wykwalifikowaną kadrę itp a to g..prawda, rotacja pracowników jest coraz wieksza bo te ich zarobki i traktowanie odstrasza po prostu a jesli chodzi o prace to bez znajomości możesz jedynie dostać sie do działu maszyn ale zastanów się najpierw czy warto marnowac swój cenny czas i zdrowie za 1000 netto na śmieciówce
Komax 2015-09-02 12:41:42
Eltem to najgorsza firma jaka istnieje nie da sie tam pracowac za takie smieszne pieniądze( usunięte przez administratora ) wole juz puszki zbierac niz tam pracować
Wk 2015-09-21 10:51:05
10 lat temu tu pracowalem (od początku firmy) i było nie najgorzej ,nawet z placa(1300) , ale to co tu czytam to tragedia.....gdzie się podziała przyjaźń i współpraca. Że o solidarnosci niewspomne . Niema nikogo żeby zjednoczyć załogę jak kiedyś ????? Życzę powodzenia!
Komax 2015-09-23 14:15:57
Ta firma jest straszna nie polecam nikomu tam pracować na maszynach są całkiem spoko osoby i brygadzisci też są spoko da się z nim porozmawiać i pomagają jak potrzeba ale jest taki kierownik że nawet nie wiem skomentuje.
Informacja 2015-09-27 12:15:05
Chcesz dowiedziecsie wiecej o tej pracy pisz. Odpowiem
info314@wp.pl
Zainteresowany 2015-09-30 22:35:18
Szczera prawda. Można uzyskać przydatne info pisząc na poniższego Emaila. Polecam
ja 2015-11-04 19:20:21
Witam chcial bym tam wrócić do pracy jest taka możliwość proszę o kontakt( usunięte przez administratora )
Obsoletka 2015-11-07 21:35:05
Pisz na info314@wp.pl
Obsoletka 2015-11-30 00:23:24
Pakiet socjalny? Ty chyba bredzisz. Jaki pakiet socjalny.
xyz 2016-03-08 19:11:18
lepiej puszki zbierać jak w tym bagnie pracować
xyz 2016-04-08 20:44:49
nie masz się co zastanawiać jak przyjmiesz się do tej firmy to popełnisz największy błąd w swoim życiu ,a jak nie wierzysz to idż i sproboj zobaczysz na własnej skorze jak traktoja tam ludzi powodzenia
CV 2016-04-26 15:38:10
Kolego skoro tak piszesz to powiedz mi dlaczego tam jeszcze pracujesz? A może nie chcesz by tam zatrudniano nowych, może boisz się że ciebie zwolnią.
xyz 2016-04-29 21:12:34
ha ha ha idz spruboj powodzenia cv
Oralny demon 2016-04-30 22:50:47
Dupeczki z firmy strzeżcie się. Oralny demon nie śpi.
oralny demon 2016-05-16 20:23:38
Dawaj na montaż. Może się spotkamy.
wk 2016-05-17 11:06:04
widzę że ELTEM nie ma nic wspólnego z dawnym ELTECHem.....szkoda dobrze mi siętam pracowało,miło wspominam 16 lat pracy.
powodzenia dla nowej załogi
gh 2016-06-19 10:08:39
@wk to skąd wiesz ze nie ma nic wspólnego ze starym?
Zostaw swoją opinię o ELTEM SP. Z.O.O. - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELTEM SP. Z.O.O.