Apsys management

Bydgoszcz

Opinie o Apsys management

była 2010-05-08 20:51:19
Beznadziejna firma, beznadziejna dyrekcja, a pensje po prostu śmieszne. Droga awansu wydłużona w czasie i mało rozbudowana, kadra niezainteresowana dobrem pracownika. Masz człowieku dużo, wydajnie pracować i nic poza tym ci się nie należy. zapomnij o premiach, dodatkach, szkoleniach czy jakichkolwiek profitach. Zero motywacji.
Ej 2016-02-27 18:54:10
Też kiedyś tam pracowałam Podpisuję się pod poprzednim listem rękoma i nogami.
Ewa 2016-11-01 20:14:46
Moi drodzy, na stronie GoWork jest ok. 20 opinii o Apsys (Apsys Polska, Apsys Managment – czyli oddział w danym centrum), przeczytajcie je dokładnie przed podjęciem pracy ww. firmie.
Już po 2 tygodniach zgodzisz się ze wszystkimi opiniami, które opisują pracę w tej firmie. W każdym komentarzu jest prawda. Dla mnie Apsys nie jest dobrym pracodawcą, w Apsysie nie jesteś osobą, a numerkiem, po pierwsze liczy się firma a później Ty, masz dużo pracować i nic poza tym. Uważam ze brakuje szacunku dla pracownika. Niektórzy zdrowie stracili dla tej firmy i mocno się rozczarowali. Starasz się, poświęcasz się, a i tak zostaniesz obrzucony błotem i nazwany nierobem. Liczy się zdanie Dyrektora i dużo marnowania kasy na marketing, włos się jeży ile na to idzie pieniędzy i nie ma z tego żadnych efektów, jedyny rezultat to więcej siwych włosów i zmarszczek ze stresu.
Zacznę od struktury pracy, w każdym centrum są asystentki 2 lub jak ktoś ma szczęście to 3 oraz technicy. Każda asystentka wykonuje prace za 4 stanowiska (sekretariat, administracja, księgowość i marketing), technicy odpowiadają za ofertowanie i przede wszystkim za utrzymanie obiektu w stanie nienagannym, powtarzam nienagannym. W firmie jest lekka przesada na tym punkcie, obiekty nie mogą mieć wg „góry” skazy (żądnej ryski na sprzęcie dla klienta, żadnego smrodu w wc i zacieku na muszli, gówienka po gołębiach, żadnego piachu na chodniku, żadnego włoska na podłodze, a już na zdjęciach idą takie retusze ooo).
Wracając do meritum, asystentki mają co robić, jeżeli rozważasz pracę w tej firmie to przeanalizuj następujące kwestie, jeżeli nie przeszkadza ci fakt, ze poza pracą na nic nie będziesz miała czasu a może bardziej ochoty, twoje hobby pójdzie w kąt, baa nie wspomnę już o normalnych obowiązkach i dzieciach, jeśli chcesz aby rodzina cię częściej widziała na zdjęciach – to jak najbardziej jest to praca dla ciebie. Jeżeli nie chcesz zapomnieć jak się nazywasz, choć trochę wiedzieć co tam w świecie słychać, to szukaj pracy pod innym adresem, tym bardziej ze zarobki bardzo niskie (2,5n max), a weź pod uwagę, ze w firmie nie pracuje się 8 godzin, a 10, nigdy nie wyrobisz się z pracą – kto nie pracował nie uwierzy. Praca w weekendy, dyżury na telefonie przez weekendy.
Procedury wewnętrzne jak i dla firm zewnętrznych (niektórzy z apsysem nie chcą mieć do czynienia, jak słyszą kto, to rezygnują) wołają o pomstę do nieba, do najprostszej kwestii potrzebujesz bardzo wielu akceptacji od wszystkich możliwych ludzi, odpowiadasz swoją wypłatą za złe decyzje, atmosfera pracy bywa różna zależy na kogo trafisz w zespole, przede wszystkim dużo stresu, wszędzie może się trafić kabel, lizusostwo jest na porządku dziennym. Dyrektorzy musze się zgodzić z innymi, często nie mają nawet 75% kwalifikacji do swojego stanowiska, powodują liczne konflikty i niepotrzebne nagonki.
Jakbym miała podsumować jednym zdaniem – przeżuć i wypluć to jest misja firmy.
Zostaw swoją opinię o Apsys management - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apsys management